Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bluette22

Głodówkę czas zacząć...

Polecane posty

Chociaz , jakby się zastanowić....to Hitler już udowodnił w historii,że głodówka mozna dojśc do wymazonej wagi ciała. Ale chyba nie o to chodzi. Czy wy wszystkie mądrale wiecie np. ile tłuszczu ( procentowo w masie ciała) potrzebuje organizm , żeby przeżyć? Przeciez tłuszcz to nie tylko wałki na biodrach! To także niezbędne dla funkcjonowania organów np serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe! wy jestescie jakies glupie?! po cholere wam ta głodówka! juz lepiej być puszysta panna nic takim chudym szkieletorem :D przynajmniej panowie maja sie do czego tulic :d a nie do takiego suchego szkieletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheeee
to raczej ty glupia jestes ! Myslisz,ze od glodowki od razu ktos bedzie szkieletorem????!!!!!!!!! Poza tym tak to sobie tlumacz,ze lepiej byc grubasem...Wspolczuje twojemu facetowi i tobie,ze wierzysz,ze on woli "miec sie do czego przytulic".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że od głodówki żadna nie będzie szkieletorem....! Bo zaraz po głodówce nabierze dwa razy więcej masy niz teoretycznie zgubiła. Napisałam \"teoretycznie\", ponieważ głodówka sprawi chwilowy spadek masy ciała który bedzie tylko utratą wody z organizmu!!!!! A po powrocie do dawnego opychania się i jedzenia wszystkiego co popadnie, tyłki będa rosły , aż miło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do yasmin
gratuluję zdrowego rozsadnego podejścia do diet i głodówek:-)Masz rację-odchudzac sie trzeba mądrze i rozsadnie a ćwiczenia to PODSTAWA!Gratuluję również skuetecznego schudnięcia:-)Mam jedno pytanai-czy oprócz dietki i ćwiczeń piłąs tez czerwoną herbatke?Tyle sie mói,ze wpsomaga odchudzanie...wiem,ze ruch i dieta to podstawa,bez tego zadna herbatka nie pomoże ale chciaąłbym wiedziec jakie masz doswiadczenia z herbata Pu Erh,czy wogóle ją stosowałś?Ja lubie to herbatkę,smakuje mi,chciałbym wiedziec czy ona ma wogole jakieswlasciwosci odchudzajace?Acha i jeszcze jedno-mam stacjonarny rowerek w domu,czy regularnie na nim jeżdżąc mozna skutecznie schudnać i oporawić kondycję? Z góry dzieki za odp. Pozdrawiam[czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikt nie czytał mojej wypowiedzi - nie zamierzam się odchudzać głodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem........piłam herbatkę pu-erh. Nawet teraz ją czasami popijam bo bardzo mi smakuje:-) Jeszcze nie tak dawno, jak sie odchudzałam, tez zeby szybciej zrzucić kg chwytałam sie kazdej metody........kupowałam tabletki przyspieszające spalanie tłuszczu, nie chciałam nic jesc. Tak było na początku. Ucierpiała na tym tylko moja cera- wysypało mnie niesamowicie, wyglądałam jak potwór, z początku nie wiedziałam dlaczego. Jak tylko odstawiłam tabletki- przyczyna wyszła, ze to od nich. Dlatego nigdy nikomu nie polecam żadnych leków cud na spalanie i zrzucanie zbędnych kg.......nie warto. Mozna to zrobić \"samemu\" :-) pozdrawiam wszystkie rozsądne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne...jazda na rowerku bardzo poprawia kondycje tylko trzeba uwazac z obciążeniem bo mozesz wyrobić sobie dość nadto mięsnie łydek. A to niezbyt ładnie wygląda. Dlatego nalezy jezdzic na małym obciążeniu. Herbatka natomiast ma doskonałe wlasciwosci oczyszczające organizm, dlatego podczas diety i cwiczen jest swietnym uzupełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raachel
Hej dziewczyny ostatnio stosowałam diete kapuścianą, czuła sie bardzo dobrze ale zaczęlam ją w nieodpowiednim czasie- sasja w 6 dniu w południe przerwałam ją i rzuciłam się na lody i slodycze. Waże 58kg przy wrozście 164 mój cel to 50. I postanowiłam zacząć głodówkę, nie planuje jeszcze jak długo bo pozniej nic z planow nie wychodzi. Czy kto wie ile zrzuca sie wtrakcie 3 dni głodówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...głodówka to nie rozwiązanie... Napisze do Was bo sama mimo że mam 14 lat schudłam ok. 6 kg... i wcale nie robiłam sobie głodówek... Mimo że nie byłam gruba bo miałam 167 cm i 55-56 kg stwierdziłąm że chce mieć płaski brzuch. Zaczęłam robić brzuszki, jakieś drobne ćwiczenia... Zaczęłam uważać co i ile jem. Np. zawsze rano jadłam miche płatków z 300 ml mleka. Teraz jem płatki, ale mniej i mleka też mniej, (tylko dla smaku bo teraz już wole chrupiące a nie rozmiękłe pływające napęczniałe po wierzchu). Skończyłam z kolacjami, ale obiad jadłam normalny bez wyrzeczeń. Co więcej zawsze w soboty jadałam pizze i nie wyrzuciłam jejz karty dań. A teraz ćwicze 6 razy w tygodniu po 30 min. i choć czasem mam napady obrzarstwa i jem słodyczy bardzo wiele to później robie sobie \"odwyk słodyczowy\" czyli nie jem ich ok. tydzień a później mnie nie ciągnie do słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...głodówka to nie rozwiązanie... Napisze do Was bo sama mimo że mam 14 lat schudłam ok. 6 kg... i wcale nie robiłam sobie głodówek... Mimo że nie byłam gruba bo miałam 167 cm i 55-56 kg stwierdziłąm że chce mieć płaski brzuch. Zaczęłam robić brzuszki, jakieś drobne ćwiczenia... Zaczęłam uważać co i ile jem. Np. zawsze rano jadłam miche płatków z 300 ml mleka. Teraz jem płatki, ale mniej i mleka też mniej, (tylko dla smaku bo teraz już wole chrupiące a nie rozmiękłe pływające napęczniałe po wierzchu). Skończyłam z kolacjami, ale obiad jadłam normalny bez wyrzeczeń. Co więcej zawsze w soboty jadałam pizze i nie wyrzuciłam jejz karty dań. A teraz ćwicze 6 razy w tygodniu po 30 min. i choć czasem mam napady obrzarstwa i jem słodyczy bardzo wiele to później robie sobie \"odwyk słodyczowy\" czyli nie jem ich ok. tydzień a później mnie nie ciągnie do słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz waże ok. 49kg i mam 168cm. Nie uważam że jestem za chuda bo to zalezy od budowy ciała a nie wagi. Staram się odżywiać zdrowe co nie znaczy tłusto. A to że napisałam że obiad jadłam normalny nie oznacza że możesz jeść co chcesz bo np. jakbyście miały fileta na obiad (tak tak smażonego :D też je jadam) to nie daje ci zezwolenia na dawanie sobie podwujnych porcji bo to przeciez obiad. (to porada dla tych którzy chcą wziąść ze mnie przykład w odchudzaniu). PS. Pamiętajcie! Na początku może być ciężko...Szczególnie z odożeniem słodyczy i powstrzymaniem lub zmniejszeniem porcji np. na kolacje Ale czego się nie robi dla pięknej sylwetki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjura
o glodowka w temacie.. :) a jak przez 2 dni nie bede jesc tylko kawe 1 dziennie (ok 100 kcal) to ile schudne z 60 kg? dzieki z gory za odpwoedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gol89
O nie nie nie głodówka tylko nie to dziewczyny nie zaczynajcie tego nawet! ja byłam na głodówce ale gdy zakończyłam całą to kurację zaczęłam tak jeść że moment mi podskoczyła waga nie warto się tak męczyć, teraz odchudzam się wraz z suplementacją African Mango http://afrikanmango.pl jem regularnie posiłki i dużo ćwiczę i to jest normalne podejście do odchudzania a nie jakieś głodówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×