Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

Z ogólnego kazali mi przyjść tutaj - o co chodzi z gorrącą 25 ?

Polecane posty

Gość czytam i włos się jeży
Oddaje sie poezji spiewanej prawa pracy, przy pojekliwym wrzasku mojej papuzki ktora codzinnie rano wale pytanogiem po dziebie nakładajac mocherowy beret i wpierdlajac mortadele wyrzucaona z boliskiej restauracji "Cleopatra".:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówców
nie zauważacie że gorrąca może sobie pozwolić na takie "skoki" bo jest sam tj nie krzywdzi dzieci męża natomias t primitiv to człowiek bez zasad moralnych i zwykła męska szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam żyjmy
jak zwierzęta bez żadnych norm obyczajowych i moralnych chochliku mam na ciebie ochote walne cie w lepek pare razy kamieniem i zgwałce a co tam niech nikt nie ingeruje w moje popaprane zachcianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedle zyczenia
a co tam żyjmy - jak zgwałcisz chochliczka i będziesz zaciskał rajstopy na jej szyi ja kompletnie nie zareaguję bo jeszcze mnie oskarży o naruszanie jej prywatności -cóż z tego że z zzaświatów pozdro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedle zyczenia
skoro oni głośno się obnoszą ze swym kurestwem to my głośno krytykujemy czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam żyjmy
na karku hoduję dywan, który pieczołowicie nacieram woszczyzną uszną, wydłubaną z czeluści mej małżowiny łopatą paznokciową małego palca, czytając co tu nabazgrałem muszę z żalem i tłumionym łkaniem przyznać, że jestem cienki jak dupa węża. to prawdopodobnie dlatego, że w podstawówce musiałem nosić rajstopy po starszej siostrze i koledzy mnie wyśmiewali kiedy rozbierałem sie w szatni przed WF-em:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do chochlika naszego... o co chodzi z tymi białymi kozaczkami????? Pytam z ciekawości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam... i co? że niby to jest śmieszne?? o to chodzi? żeby się napieprzać z tych lasek...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam żyjmy
Podczas moich comiesięcznych powrotów do domu wracam myślą, słowem i uczynkiem do dzieciństwa, kiedy to wraz z moim pieskiem Pimpusiem hodowaliśmy własne boby, a następnie z pieczołowitością godną Zbigniewa Wassermana tropiącego agentów psujących mu jacuzzi, sadziliśmy je w przydomowym ogródku, a Pimpuś z iście pretoriańskim wdziękiem pilnował by przysmak zakwitł.kiedy już nadeszła ta pora, w skupieniu i ciszy oraz należytym szacunku dla własnej pracy godnej mnicha tybetańskiego, świętowaliśmy ten moment z pomocą Anal Intruder 3000, by po tym iście ludwikańskim wstępie móc rzucić się niczym wygłodniały lampart na przysmak, aby móc zachwycić się jego delikatną konsytencją oraz walorami zapachowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chochliczekchciałoby się
a nie może???? zostaje tylko podziwiać i zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reagować na prawdziwą krzywdę, oczywiście zawsze tak robię i pod swoim nickiem w przeciwieństwie do gorącej nie uważam za obłudę napisanie na orange- wykluczam wypowiedzi obraźliwe, ale delikatny podszyw czemu nie;) oceniamy i komentujemy to co napisane nikt nie mówi nikomu jak ma żyć:) to tylko forum:) za łamanie norm moralnych nie ma sankcji karnych, ale jakieś są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi to tylko
szkoda żony prima, smarując o sobie tak dokładnie , ujawnił i ją i ośmieszył jakby na to nie spojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee nie kumam
ktoś wiem napewno ze on ma żonę? może tak tylko gada bo mu się marzy żeby mieć , albo żeby kontrowersje wywołać . jak dla mnie to jest to jedna wielka ściema .... a on to były prawiczek rozprawiczony przez gorącą..........o tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem przeciw:D potraktowałam sprawę forumowo i bez emocji, nawet lubię wykreawane przez nich postacie, skoro ujawniają na forum publicznym intymne szczegóły swojego pozycia, pewnie tego potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee nie kumam
a gdzie je ujawniają ...poczytam chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalutka fajna jestes
kobieta ci to mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agutka prawdziwa
ale skad wy to wszystko wiecie do cholery? Ze ma zone i gdzie miszkaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
poki jest sie zupelnie wolnym, nie jest sie w zwiazku, a potezebuje seksu - prosze bardzo, sypiam z kim chce i jak chce, jesli obie strony na to stac. ale w momencie kiedy mam rodzine, nie jakas narzeczona, tylko zone i kurwa RODZINE, to podjalem juz jakies zobowiazania i w zwiazku z tym pewne rzeczy sa dla mnie niedostepne. jak nie potrafie sie z tym pogodzic i wprowadzam w zycie rodzinne kochanke, to jestem szmaciarz niestety. ta kochanka chociaz jest wolna tez wchodzi w czyjes ulozone zycie i w zwiazku z tym jest szmata. co z tego ze udziela sie tez z zonka? wpieprzyla sie w czyjes malzenstwo i nie pieprzcie tu o jakichs zasadach bez zobowiazan, bo primi juz naruszyl wlasne zobowiazania. i malo to wazne, ze jego zona zgadza sie na wszystko i w dodatku sypia z gorrraca, nie powiecie, ze seks u[rawiacie jak roboty, mechanicznie i byle sie spuscic. wypowiedzi primiego kierowane go gorrracej zawieraja tyle emocji, ze ktos moglby pozazdroscic. ciekawe co by powiedziala zona gdyby to wszystko poczytala, nie sadze zeby to robila. i w momencie kiedy robimy cos za plecami najwazniejszej osoby to jestesmy czyms jeszcze gorszym niz szmata. tak ze odwaga primiego to pic na wode. a gorrraca sie nie przyzna ze robi glupote wiazac sie z takim swirem. dodawaj im dalej otuchy chochliczku, jak twoj maz zechce nagle seksu w trojkacie lub z innymi parami, na pewno zgodzisz sie bez wahania, chwalac sie o tym wszystkim znajomym i nieznajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak :D nie wierz we wszystko co tu piszą ja nie wierzę w te bajki o wpólnym miodzeniu się:) o rentgenie w oczach etc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love story special
cieszę się że się podobały...🖐️ filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczka 👄 i kafka 4 u D pozdrawiam gorraca, primi 🖐️ tak sobie mysle ze chyba wiekszosc tych \"krytykantow\" to chyba tak z zadrosci ... ze maja nude na codzien:D polacy sa strasznie zawistni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love story special
mamy podobny gust gorrrąca, musze przyznać , że również jestem zadowolona ze swojego dzieła, tak to był nr 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne bratnia
za to ty jaka super jesteś bo popierasz ich i ,,walczysz z konwenansami" żałosne już chyba niewielu pamięta, że tolerancja to wolnoś od..do... co większośc popaprańców myli ze zwykłą samowolą i rozpustą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
bratnia wiec nie zapominaj o tym, ze ty tez jestes zawistna :P ja nie mam im czego zazdroscic. uwazam ze jak sie nie potrafi zyc ze swiadomoscia pewnych ograniczen czyt. rodzinnych i idzie sie na latwizne, lecac za potrzebami kutasa, to kest sie nadal dzieciakiem domagajacym sie za pomoca placzu cukierka albo samochodziku (primitiv). tak samo robiac zamet w czyims zwiazku, bo sie ie ma wlasnego udanego (gorrraca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popadajmy w skrajnosci:) gdzie bratnia popiera? wyrazil tylko swoją opinię być może niektórzy zazdroszczą:) mnie osobiście nie przeszkadz ich bogate zycie seksualne nie mój cyrk telewizja też kłamie:) \"Tolerancja (od łac. tolerare = znosić, wytrzymywać) oznacza cierpliwość i wyrozumiałość dla odmienności. Jest poszanowaniem cudzych uczuć, poglądów, upodobań, wierzeń, obyczajów i postępowania choćby były całkowicie odmienne od własnych, albo zupełnie z nimi sprzeczne. Współcześnie rozumiana tolerancja to szacunek dla wolności innych ludzi, ich myśli i opinii oraz sposobu życia. Szacunek ten przybiera formy wyrozumiałości i życzliwości dla tego, co nie musi być naszym udziałem, ale co cieszy się naszą akceptacją istnienia w imię demokratycznej wolności. \" \"Rozum jest tym prawem, które poucza ludzi, że skoro wszyscy są równi i niezależni, żaden nie powinien szkodzić drugiemu jeżeli idzie o jego życie, zdrowie, wolność i mienie\" - pisał John Locke i miejmy nadzieję, że kiedyś wszyscy na świecie zrozumieją tę prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoło wesoło
piszcie dalej, szkoda tylko że nikt nie ujawnił tutaj źródła tego zamieszania czyli "obnażenia" sie na Forum osób których temat dotyczy...poczytałoby się do kawy bo lekko sie nudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×