Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

Z ogólnego kazali mi przyjść tutaj - o co chodzi z gorrącą 25 ?

Polecane posty

Gość to puszczalska jest
primitiv ----a czy ona zatrudniła cię jako swojego obrońcę? dobrze ci płaci co ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się wydaje
że wy tak sobie ja upatrzyliście bo znacie jej twarz a to zawsze jakis mniejszy brak anonimowości potwerdzam frajerzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to puszczalska jest
gdzie gorrąca tam zaraz primitiv jak zaśliniony wierny piesek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa.
primitiv to własnie ten kolo któego czepiła sie gorrrąca. nawiasem mowiac niezly frajer, bo ma żone i dziecko, a wali się z tą przechodzoną cizią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jego zonka
to mrrroŻonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko:D przeciez to żarty są....wyluzuj primi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyjka niczego sobie
a skąd wiecie że gorrąca puszcza się z primityvem albo jak kto woli primityv z gorrącą ???????????????????????? wypłyneło to kiedyś ??????????? czy sami ich skojarzyliśćie ???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wiemy
z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sensacje !!!!! Od dziś nie czytam już Na gorąco bo tam bzdety piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad wiemy
to jedyna prawdziwa rozrywka na tym forum:P, jak się primi wkurzy to dopiero sie dzieje :) oni chyba tez sie przy tym dobrze bawia - gorrr i prim, bo dalej tutaj sa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasti - ja bardzo lubię żarty ale czy żartem nazwiesz wulgarne i głupie zaczepki debili , którzy wylewaja na forum (nie mające się nijak do rzeczywistości) kubły pomyj na osoby , które mają odwagę prezentować taki a nie inny styl życia , bycia i zachowania? Czy żartem jest krytykowanie i obrażanie kogoś z braku innego zajęcia? Czy zartem są telefony do pracy i wyzwiska jakie wtedy padają. Czy żartem jest upublicznianie danych osoby nie wyrażającej na to zgody? (tu zostały podjęte odpowiednie kroki) Czy żartem jest szydzenie z rodziny forumowicza. Jeżeli to są żarty Nasti - to życzę ci żeby ktoś pożartował czasem tak z ciebie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przykre
dlatego nie warto ujawniać swojej tożsamości - gdy stado jest anonimowe wali bez odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi przecież jesteś juz jakiś czas na forum, gorrrąca tez, oczywiście że to nie są żarty, wiesz? wydaje mi się że trochę sprowokowaliście takie zachowania, mowię o tym, ze niepotrzebnie dajecie się wciągać w rozmowy o życiu osobistym, nie wiem co jest prawdą i mam do tego dystans totalny, ale ludzie często biorą fikcję literacką za rzeczywistość, którą sami reżyserują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinka
wcale nie przykre. primitiv i gorrrąca wywalili swoje zycie osobiste, zawodowe i seksualne na forum, więc czemu nie skorzystać? mogłeś primitiv nie opowiadać o waszych układach i związkach oraz poglądach. zrobiłeś to i teraz ponosisz konsekwencje. to samo gorrrąca. jak nie macie szacunku do siebie i waszych partnerów oraz tego co was niby łączy, to nastawcie sie na jeszcze więcej "żartów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli tak to wygląda
to musze przytaknąć rubince po prostu zbieracie żniwo waszej lekkomyslności i uczynków tylko kto na tym cierpi - tylko wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co primi? nie masz racji! gdyż obnażane sie na publicznym forum ze swoimi dążeniami? prywatnymi myslami i uczuciami szybko spotka się z dezarpobatą forumowiczów! I nie miej żalu, że oficjalnie wyznam Ci, iż uczucia należy zachować gdzieś w intmnym miejscu, np. w serduszku, nie zaś \"obnosić się\" z nimu na forum gdyż to nie sprzyja intymności a zwłaszcza aprobacie ogólu. pozdrawiam i szczęścia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinka
podając miejsca pracy też zrobiliście glupote. dwoje niby dorosłych ludzi, a zachowania co najmniej nieodpowiedzialnych czternastolatkow. primitiv chociaż starszy, chociaż już po 30 stce a jeszcze naruszył prywatność właśnej rodziny i zony, która na to nie zasłużyła. facet, wykazałeś taką lekkomyslność i idiotyzm, ze nie można cie szanowac, nie zasługujesz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadać o poglądach można, po to jest w końcu forum, ale nie widze potrzeby tłumaczenia się z życia osobistego nieznanym osobom, wyjaśniania na ktorej uczelni pracuję , w jakim charakterze, na jaką umowe, dlaczego nie ma mnie na liście pracowników uczelni i jak był miodzio we trójkę w łóżku, taki ekshibicjonizm nie jest raczej dobrym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa.
do -> xaxa prosze odnośnie posta niejakiej/go xaxaxa. z godz. 18:47 to nie pisałam ja, nie mam nic do gorącej25, jedna z inteligentniejszych osób na tym forum, a z kim sypia z jaką częstotliwością nie obchodzi mnie bo mam swoje życie seksualne; wszystkim którzy tego nie mają , współczuję, muszą bidoki siedzieć w necie i "włazić" do sypialni innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowe stado mam w nosie - meczy sie na próżno - bo cóż mi zrobia? pojawiają sie tu i znikają pobzyczeć jak bezsilna, nic nie znaczaca gromadka insektów.... tyle dla mnie znacza.... i ci na tak i ci na nie maja prawo do swoich opini - wolny kraj zapraszam twarza w twarz - podwiną ogonki jak wystraszone kundelki - bo tylko tutaj potrafia byc tacy odważni ... ja anonimowa nie jestem, gram w otwarte karty - szczerze otwarcie i prosto z mostu nie mam nic do ukrycia - tak jak w realu - fakt - chyba jestem ekshibicjonistka:) - a bywam tu od dawna i bedę nadal - dla pewnych osób - pozdro dla tych, którzy wiedzą, że o nich mówię :) p.s. nie wpisałam tu nigdy ani jednego postu pod innym nickiem niż gorrrąca, a tym bardziej jako pomaranczowa no name , nie toleruje obłudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa.
i kto ci w to uwierzy gorrrąca? widać z twoich wypowiedzi że mijają się z prawdą, więc co bys nie powiedziała, to trzeba wyciąć wiekszą część i zostanie malutka dawka prawdy. nie afiszuj sie z tym ekshibicjonizmem, ty nie jesteś exhib, tylko osobą amoralną, o czym świadczy fakt, że normalna inteligentna osóbka nie rozpowiadałaby o swoim pieprzeniu i chorych układach wszystkim na dodatek podając niemal swój adres i zdjęcie. twoje szczęście że rodzice nie widza, jakie hmmmmm kurwiszcze wychowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×