Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

Z ogólnego kazali mi przyjść tutaj - o co chodzi z gorrącą 25 ?

Polecane posty

Gość jasiu kałowski
zrobiłem kupę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
maalutka a czy oni sami sa tolerancyjni? ile razy primitiv wyrazal sie pogardliwie, wyzywajac innych facetow od ciot, tym samym nie bedac tolerancyjnym dla homoseksualizmu? i to rownoczesnie z tym jak jego ukochana gorrraca uwielbia piescic sie s kobietami. typowe: 2 koietki ok, ale 2 facecikow won! a jest taki wyzwolony i tolerancyjny, to ja dziekuje. o czym to swiadczy, ze sa rowni i rowniejsi? raczej o wielkim zaklamaniu i wiedz maalutka, ze to co jest napisane w ksiazkach i definicjach, funkcjonuje tylko w ksiazkach i definicjach, na papierze, moze poza naukami scislymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
codziennie wyciągam obfite ilosci rzadkich smarków z mojego nosa po czym starannie i wytrwale międlę je w palcach aż powstaną twarde kulki którymi potem rzucam do tarczy. mój dotychcasowy rekord to 165 punktów a mój men powiedział że jak narzucam 200 to obciągnie mi mojego szczątkowego kutasa którego przeszczepili mi w Szpitalu Klinicznym Nr 1 Pomorskiej Akademii Medycznej w Kałopircach Dolnych.... :D[ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
wiem przyznaję się, moje wypowiedzi nie zawsze są takie jakbym chciała ale jest to spowodowane traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa. Otóż mój ojczym wujek Zdzisiek znalazł kiedyś na śmietniku gumową lalę. Niestety była ona dziurawa. Nie pomógł nawet najlepszy w Kałopircach Dolnych zakład wulkanizacyjny i wtedy mój ojczym wpadł na pomysł....sam walił lalę a ja musiałam ją w tym czasie bez przerwy nadmuchiwać żeby była jędrna...:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
wybacz bratnia, zwracam honor, jestes zawistny :P wesoło poczytaj tematy klub zero zobowiazan, potem niedopieszczony, czytaczek........ temat roboczy oraz czy ktoras z pan doswiadczyla juz fistingu - cos w tym rodzaju. chochliczku tym samym pograzylas gorrraca, bo ona nieraz podkresla ze niczego nie ukrywa i pisze cala prawde o sobie, wiec skoro napisala ze miodzi sie z zona prima to chyba nie chodzilo jej o konsumpcje miodu pitnego, co? twierdzila tez ze lubi ja piescic godzinami a primi lubi na nie patrzec. a ty teraz twierdzisz ze to bajka? wiec gorrraca to klamliwa suka? jesli taki autorytet jak ty daje to do zrozumienia ...... realizuj sobie co chcesz, ale jesli zacyznasz o tym publicznie opowiadac to juz sprawa nie tylko twoja, prawda? zona primiego nic nie powie, bo wspanialy maz nie pokaze jej tego forum, gdzie zawarl tyle gorrracych wyznan dla gorrracej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love story special
nie bo primi, bedzie zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak - nie wiem czy jest tolerancyjny, jesli nawet nie jest to nie znaczy, że ja też powinnam:) staram sie nie naruszać niczyjej wolności, wszystko na ten temat🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoło wesoło
@ a ja powiem tak qrcze a nie może ktos tego w telegraficznym skrócie strścić :P, az tak duzo czasu nie mam zeby czytac te wszystkie topiki :P, swoja drogą to co poniektórzy chyba zbyt mocno wurza w wirtualny świat i za duzo biora do głowy :D :D :D...ale piszta dalej niech sie kreci karuzela :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
oj chochliczku skoncz lepiej ten temat bo zaczynasz sie gubic. najpierw twierdzisz ze to bajka ze gorrraca sypia z zona primiego, a teraz juz nieco inaczej, piszesz "nie wiem". klopotow ze zrozumieniem tego co jest napisane tez ci nie brak: nie pisalam ze zona prima nic nie wie, tylko ze sie nie wypowie, niech ktos ci pomoze zauwazyc roznice, bo ja nie mam na to czasu. przykro mi ale pograzylas swoich znajomych podajac o nich sprzeczne wiadomosci i tego nic nie jst w stanie zaprzeczyc. moze ty tez jestes klamliwa? nie powiem suka, ttlyko kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoło wesoło
a tak BTW love story specjal - marnujesz się :D, filmiki full wypas :D słowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie to obłęd
wy się żołądkujecie tym samym podbudowując ich chore ego zapraszam na lepszy topik ttp://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2924427&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
wiec co tu jeszcze robisz i czemu marnujesz czas chochliczku? a skoro zona primitiva nic nie wie (ale gorrraca i primi twierdza ze wie o wszystkim - czyli klamia, a ty ich popierasz), to primi jest jeszcze wiekszym szmaciarzem niz mozna bylo myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurczeee
ale łajdactwoooo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
znowu komuś trzeba tłumaczyć :o ich życie byłoby gdyby o tym nie opowaidali, a tak, to jest życie na naszych oczach. mala czarna sama sie dowalasz z komentarzem, wiec ja i inni tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe mała czarna lubi
dowalac sie z komentarzem a jako orange potrafi byc naprawde chamska i zalosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie wydaje się żeby primi
był kimś wyjątkowym, pewnie leje żonę, okłamuje, na dodatek ograniczony cham i analfabeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
wyjatkowy primi absolutnie nie jest, raczej wchodzi w stado tych zaklamancow, ktorzy uwazaja, ze czego oczy nie widza, tego sercu nie zal. analfabeta tez nie jest przeciez potrafi zalogowac sie na forum :) ale ograniczony cham - podpisuje sie pod tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter...ego
może się wydawać heheheheh a czy Ty wiesz, że pozory często mylą?????? -tak wiem, tak wiem.................... ludzie przed byle g.wnem czoła chylą -tak wiem, tak wiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczek .. oj zle sie czuje, bardzo zle powiedziec by mozna :D topic, rosnie, ludkowie wiedze nudza sie niemilosiernie .. btw jakis moj adwersarzu: watpie bym byl zawistny w sposob znikomy do tego, co tutaj az bije w oczy. PiS, LPR, Samoobrona - taka gawedz mi sie tutaj rysuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
wierze chochliczku. wracaj do domu i dzieciaczka szkoda twoich nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
w swoim jelicie grubym hoduję dorodną glistę ludzką dokarmiając ją doodbytniczo różnymi resztkami z domowego stołu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
to zajmij sie praca chochliczku, chyba ze prim i gorrraca placa ci za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choczliczek poza wolontariatem rozkojarzasz jeszcze facetow, nie badz skromnisia :D znikam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że jakiemuś płytkiemu, żałosnemu tchórzowi spodobało się debilne podszywanie :) Jako pomarańczowa xaxaxa napisałam tylko dwa porty w tym topicu: z: 16:59 xaxaxa. jakbyś czytał jej posty to byś się dowiedział, że zainteresowań jej nie brak i: 22:29 xaxaxa. do -> xaxa prosze odnośnie posta niejakiej/go xaxaxa. z godz. 18:47 to nie pisałam ja, nie mam nic do gorącej25, jedna z inteligentniejszych osób na tym forum, a z kim sypia z jaką częstotliwością nie obchodzi mnie bo mam swoje życie seksualne; wszystkim którzy tego nie mają , współczuję, muszą bidoki siedzieć w necie i \"włazić\" do sypialni innych tamten, pozbawiony nawet finezji podszywacz jest żalosną kupą gówna, która jest tak pozbawiona wyobraźni, że nawet własnego nicka nie potrafi sam/a wymyśleć :O Ale i tak w tchórzliwości bije na łeb wszystkich, bo pod własnym nickiem boi się wygłaszać swoje opinie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa..
ty też sie boisz, bo rezerwujesz taki nick, pod którym piszesz dwa posty, a nie podajesz swojego zwykle używanego pozbawiona finezji kupo gówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×