Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

Z ogólnego kazali mi przyjść tutaj - o co chodzi z gorrącą 25 ?

Polecane posty

Gość xaxaxa.
opowiadaj dalej, tylko czemu primitiv jakoś nie bardzo jest z tego zadowolony? jeszcze ci nie powiedział? chcesz mu zjebać życie, wyrachowana suko bez serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa.
bardzo wygodne tłumaczenie jesteś beznadziejna, znajdź sobie wolnego, a nie takiego który bedzie narzekał że ktoś sie z niego smieje (nawet pomarańczowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę - zaraz założą top - \'\'zafascynowani życiem gorrrącej i primitiva\'\' . Zdajemy sobie sprawę , że pokazanie na forum swojego JA spotyka się z wieloma pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami. Szkoda tylko , że wyrażanymi najczęściej anonimowo i bez polotu. Chyba w siną dal odeszły super szybkie riposty na nasze posty pisane w gronie znajomych o ciętym języku na Klubie Zero zobowiązań. Top tak \'\'pracował\'\' , że nikt pomarańczowy nie miał szans ze swoimi żałosnymi postękiwaniami.Niestety wiem , że wiele osób odeszło z kafe ze względu na inwazję szczyli , których jedynym zajęciem jest wulgarne wyrażanie swoich chorych myśli.Pozdrawiam starych bywalców a gnojkom mówię wypierdalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wolni też są w ekipie moze któryś mnie oswieci: skoro ja jestem rzekomym powodem to jaki jest cel tych wypocin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love story special - dobre! pośmiałem się jak boga kocham, szczerze. W końcu coś oryginalnego hahahahaha dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa.
a ty primitiv sam zachowujesz się jak gnojek, więc daj przyklad i wypierdalaj, a nie siedź tutaj gibając się potyczkami z tymi "szczylami" którymi tak gardzisz. niestety jest tak, że ty nie mozesz bez tego żyć. im wiecej krytycznych słów, tym bardziej utwierdzasz się jak osioł w przekonaniu że postępujesz słusznie. apropo, nie zauważyleś swojej cizi? siedzi przed kompem i liczy na jakiegoś buziaka z twojej strony a ty co? juz pomału sie męczysz i ci brzydnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love story special
cieszę się że się wam podobało, weźmiecie mnie do trójkąta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love story special - no znalazł się jeden dowcipny i błyskotliwy krytyk chociaż - jest nadzieja:D pozdro:) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zapodaj mi inne linki bo to nie wszystko chyba jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło jejku jejku jaka walka. W końcu się ruszyło na tem forum. Czemu o mnie nikt nie walczy? Jestem za mało kontrowersyjna:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jak zwykle popieram gorrrącą. Jej sprawa co sobie robi w alkowie i poza;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa.
primitiv to nie było potrzebne, 11-latek by zrozumiał jak się to robi. nie zapomnij przesłac gorrrącej pocałunku na forumku, laska siedzi przed kompem i nie pójdzie spać poki tego nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa.
jeśli o tym opowiada publicznie, to już nie tylko jej kafe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah frajerze nie wiesz o co chodzi - tak myślałem , no cóż trudno. aha , buziaka dostaje w realu i to dość często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love story special
dlaczego nie halo? co masz na myśli kociaczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love story special
fatalnie, mi się otwiera i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love story special
słabiutkie primi, słaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabiusieńkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×