Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Toxyczna

Zycie po toksycznym zwiazku

Polecane posty

Huna: Ja tak nie mysle. To Ty myslisz ze ja tak mysle, a to wielka roznica :):):) Mam uczucie, ze Ty sie musisz bronic, bo czujesz sie atakowana. Nie jestes atakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huna - daj sobie na luz, bo ten rozwoj Cie zameczy. Oprocz rozwoju a wlascie jakby w nim ...jest tez zapach roz. Do not miss it.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Was wszystkich
❤️ dla Present - w szczegolnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj z tego Freuda to zrozumiałam jedno; Optymizm nie ma naukowego uzasadnienia, a wiec każdy kto mówi, że jest szczęśliwy, tylko ulega iluzji (czyli przejawia cechy pomieszania umysłowego) i nie należy go traktować poważnie. Ponieważ poważne osoby wiedzą, że życie jest ciężkie, a świat okrutny. Świat Freuda...faktycznie taki jest. Świat, jako ciągła walka, MUSI zmęczyć każdego uczestnika. w dodatku ci, co uważają, że walka jest czymś naturalnym...czują się nienormalnie na samą myśl, żeby przestać walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nicka: dla was wszystkich :):) Bardzo dziekuje za pozdrowienia i kawalek serducha :) Odwzajemniam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osho to pochwala zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huna🌻 pozwól , że się wtrące ;) Napisz o swoim rozwoju, o swojej drodze. Ja bardzo chętnie poczytam. Bo tu każda z nas pisze o sobie. Pozdrowienia dla wszytskich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huno
Nie wiem kim jesteś , nie znam twojej historii, ale odpowiadasz mi jak cholera w myśleniu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osho byl czlowiekiem wyzwilonym,rebeliantem-nie obawial sie tego jak mowi ,ni ludzi,podwazal kultury-a prawda pzreciez boli.Wiec nie jednego zabolalo .Ze byl kontrowersyjny-a nawet bardzo kontrowersyjny ,to taki mieczak jak mrowa nie zrozumie go.a jesli juz zrozumie to w drugim kierunku uchwyci mysl.No i oczywiscie uzna go za sekciaza,sexocholika- bo osho opowiadal sie za sexem i tantra-to musi byc manipulant..Sexocholikiem i perverem dla mnie byl wlasnie freud-wszystko podciagal do sexu. ok . Ale niech choc jedno slowo w osho-wych ksiazkach bedzie podwarzone? Choc jedna wypowiedz podana za nieprawidlowa,oklamana,lub wykrzywiona(,osho wydal okolo 200 ksiazek,jak nie wiecej.)jego medytacja dynamiczna kundalini -w stanach urzywana jest do terapii co ja mam tu duzo pisac Powiazal buddyzm z fujarka kryszny,z waszym freudem,marksem,jungiem,nawet wykozystal pawlowa i jego psy,sokratesa,maslowa,Ericha Fromma-pewnie gdyby znal kepinskiego tez by o nim napomnial:) wiec co ty mrowa wiesz o osho wstyd mi za ciebie bratku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby freud byl taki wporzradku do pozwolil by zeby i jego polozono na kozetke,a jednak nigdy na to nie pozwolil. hmmm zbyt duzo do ukrycia?. Jedno mu zawdzieczamy jedynie-Kozetke:) z drugiej strony energia sexualna ktora nazywana jest kundalini w rozwoju duchowym,odgrywa bardzo warzna role w rozwoju czlowieka-jest to energia podstawowa- freud skumal ze odgrywa ona duze znaczenie,ale nie uchwycil dobrze mysli..Poniewaz energia ta mozna sterowac-uwalniac i wykorzystywac ja do wielu dobroczynnych celow.Jedynie co blokuje jej pzreplyw to wewnetrzne konflikty-nie zawsze natury sexualnej(i tu sie freud pomylil).Yogowie w medytacji staraja sie uniesc ta energie -uwolnic -aby jej pzreplyw odblokowal wszelakie zlozone konflikty i to wlasnie ona ma ich doprowadzic do oswiecenia. Tantrycy wykorzystuja ja w dlugodystansowym sexie-rozpalaja ciala i wywoluja ruch energi w ktorym sie zatapiaja-wierzac rownez ze tak dojdzie do oswiecenia Bioenergioterapelci juz wspolpracuja z terapeltami-ale to sie dzieje w stanach. Oby ta nauka i wspolpraca doszla rowniez do polskiej spolecznosci-o wiele by nam sie lepiej zylo:) Oprucz tego ze jestes cialem posiadasz jeszzce energetyczne cialo. no ale jesli ty \'\'mrowo\'\' siedzisz z nosem w kosciele-tego napewno sie od nich nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huna :D Ale o swoim rozwoju...napisz. Bez naucznia...napisz.O tym w co sama wierzysz...Ty .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
po wypowiedziach Huny widać w co ona wierzy. Ma jasno okreslone kierunki myslenia. Present , nie wierze ze nie widzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huna I napisz czego szukasz? Serio. Co chcialabys miec oprocz oczywiscie rzeczy materialnych. Napisz.:):)🌻 Co dla Ciebie wazne jest. Zupelnie serio pytam. My tu piszemy rozne glupoty i rzeczy calkiem serio tez. Ale jednego nie robimy - nie nauczamy...dzielimy sie tym co dla nas wazne. Dla kazdej oddzielnie. Z zyczliwoscia. Musze leciec u mnie 6 godz. wczesniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie ktoras z nas \"zapali\" troche :D to znaczy tylko jedno...mocno wierzy w to co pisze. Wolno nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga mrowo:D I tu sie pomylilas. Nie oceniaj czlowieka po gramatyce ani po ortografii...Nie rob tego bo sie mozesz pomylic. Mrowkowska ma dystans do siebie, i czesto sama z siebie kpi. Ona to umie, a ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moglabym Cie ocenic po agresji jaka jest widoczna u Ciebie. Ale nie oceniam. Zycze wiecej spokoju i wywazenia. Swiat jest sprzyjajacy gdy sie samemu sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowa biedny jestes,pewnie tatus cie w zyciu musial ostro krytykowac,skoro twoja zyciowa pasja jest krytykowac innych. Czlowieku przeciez twoj problem jest tak widoczny ze slepy by go zauwarzyl,naprawde nie jestes w stanie stanac z boku i popatzrec na siebie?moze zrob sobie analize- Widzisz mrowa to jest tak,jak pzrestaniesz krytykowac siebie,pzrejdzie ci ta pasja do krytykowania innych.Bedziesz bardziej wyrozumialy.Otwarty na to iz inni sa poprostu inni:) A ty trzymasz sie polglowku twojego skurczonego swiatka i w nim tkwisz :)Juz widze jak na siebie musisz klnac jak ci cos nie wyjdzie hahaha Pozdrawiam cie serdecznie:) a teraz idz precz pacanie na freudowska kozete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah presencik ja ci zazdroszcze wyrozumialosci naprawde:)) Zawsze dajesz ludzia szanse,i to dosc wiele razy... Ja tez daje,,tez...ale zanim dam musze wyzwolic swoje energie hahahaaha buzka i pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczka, po co się denerwować... Wystarczy go zgłaszać na śmietnik i nie reagować, spokojnie czekać aż pojmi e, że to co Ty piszesz nie jest jego problemem. Aż pojmie co jest jego problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalcia :D:D:D Czys Ty zwariowala :D:D na Freudowska kozetke wysylasz? A co bedzie jak tu do nas z tej kozetki wroci. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widze w co wierzy Huna...Widze tylko na czym sie opiera. Ale co dla Niej wazne nie wiem... Po prostu nie. Nie czuje. Ale ona ma cos dobrego w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) Mrowek jak sie wsciakasz przy kapie- to sciagnij te trepy z nog,sasiad sie pozali do spodzielni i bedziesz mial dym:) ❤️ Ps:napisala bym ci co moglo by cie wyciszyc-ale sie wstydze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest mi ciebie zal,nie doszlam do takiej perfekcji -nie!. Ale nie jestem na ciebie rowniez zla-poniewaz widze ze nie rozumiesz i sie meczysz. Te slowa wychodza od ciebie,sa w srodku siebie,i wierz mi-ciebie one gryza -mnie nie sa w stanie.to co prubujesz z siebie wyrzucic-to pruby oswobodzenia sie z wewnetrznych konfliktow.Powinnes sobie jakos pomoc.Widzisz ja nie mam potzreby krytykowania innych i wlazenia na stronki-wcinania sie w teksty innych-nie czerpie z tego ulgi.Ty tak.probujesz sie oswobodzic-szukasz wyzwolenia wewnetrznej agresjii.Troche mi jednak ciebie zal. Jestem moim dzisiejszym tematem do kontenplacji:) buzka szczebiotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo🌻 Specjalnie dla Ciebie policzyłam ;) Na numerologii się nie znam. ;) Wyszło - 9. Mówi Ci to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×