Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

jak zacznę pić czystą, to przed 20.00 odpadnę :D może jakieś martini, czy coś :D i Madonnę zdecydowanie proszę zapuścić, proponuję jednak tę starszą - Like a virgin albo Material Girl :D scs zaliczasz, Black? Oj to ja też trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak scs nie pisłam skrótem, bo myslałam, ze bedzie nieczytelny czyzbys gdzies to przerabiała?:D tak, tak ta starsza madonna daje rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha sluchajcie ... Jak weszlam do monopolowego,to stwierdzilam,ze nie bede w siebie wlewala puszek piwa,bo nie mam tak duzego zoladka ;) ... to wzielam 0,2l smirnoffa ... Hehehe nie wiem jak ja jutro rano wstane na pociag,ale co tam ,raz sie zyje :)..Wiec jest swieza dostawa .. komu polac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polewaj, bede twarda :), wczesniej juz wypiłam piwo, hehe a jutro do pracy :D pieknie ps. własnie usłyszałam, ze Bielicka nie zyje, jakos tak łyso, jednego za pania Hanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj smutno :( ... No to za pania Hanie wlacze na chwile Dzem -- zapal swieczke ... bo to byla kobieta z jajami ! Black--> Tak,jestem choleryczka;) I jak cos postanowie to robie to natychmiast... tu i teraz ;) Olac facetow zimnym drinkiem ! Pani Halinko ... to genialny pomysl !!!!!!! Od razu czlowiekowi inaczej .... w koncu weekend sie zaczyna ... Trzeba te smutki,chociaz na chwile utopi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan jak Pan
Co zrobić jak mąż chce odejść od żony a ona na to ze sie zabije Czy taki szantarz jest dopuszczalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan jak Pan - nie można rozpatrywać tego w kategoriach dopuszczalności. Jak to mówią, w miłości i na wojnie wszystko jest dozwolone... Doskonale rozumiem tę żonę, bo i ja miałam takie momenty. Owszem, trochę chodziło mi o to, żeby coś na nim wymusić, ale był moment, że naprawdę byłam o włos. Więc nie lekceważ takiego zachowania, to jest wołanie o pomoc i jest 50 na 50 - albo po prostu tak mówi, bo liczy, że to mężem potrząśnie, albo naprawdę chce to zrobić. Tak jak mówię - ja byłam o włos, ale zadzwonił i rozmawiał ze mną, aż się uspokoiłam i jakoś mi przeszło, teraz wiem, że nie warto było robić takich demonstracji, bo to druga stronę jeszcze bardziej odstrasza, ale cóż, jak człowiek kocha, to nie zachowuje się racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeh Pani Halinko,ja mialam to samo ... :( .... Teraz z perspektywy czasu wiem,ze nawet jesli kiedys z zalu bym nie wytrzymala.... i chciala ze soba skonczyc,to na pewno nie dowiedzialby sie przed ..tylko po ... :( ... Bo wzbudzanie litosci wiem,ze nie ma sensu ... :( I \"sukcesem\" byloby dla mnie to,gdyby sobie powiedzial wtedy \" kurde,ja ta dziewczyne,naprawde kochalem ....\" :( ... ale wtedy byloby za pozno ... Eehhh nie chce juz tego rozpamietywac ... ale napisze ... kilka dni temu napisal mi na gg ( bo on ciagle nie wiedzial co do mnie czuje) ... :\" zostanmy tylko znajomymi tak bedzie lepiej dla Ciebie,bo nie bedziesz musiala czekac\" .... i dopisal,ze \"moje uczucie to jak nagroda za pierwsze miejsce....ale on na to nia nie zasluzyl...\" .... Dzien pozniej napisal mi,ze bardzo za mna teskni,i zaluje tego,co napisal... nie chcialby tego ot tak skreslic... A ja juz mam serdecznie dosc tej niepewnosci .... Raz jest taki,ze do rany przyloz ... a raz mam wrazenie,ze ma mnie serdecznie dosc ! A ja potrzebuje uczucia,dzieki ktoremu bede czula sie bezpiecznie i bede wiedZiala,ze nie przyjdzie mu chwila zwatpienia,i nie uslysze slow typu : \" zostanmy jednak znajomymi\" .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wlasnie dostalam sms\'a o tresci : Kwiatuszku jak tam ci czas leci? tesknie caly czas\" .... Eeeeeeh jak ja juz mam tego serdecznie dosc ... po co pisze? przeciez zaraz idzie na impreze sie dobrze bawic .... A Wy dziewczynki gdzie jestescie ??? Bo smutno mi tu samej ... Madonna dalej gra,a alkohol szumi w glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na jakis czas odpadam, mam gości wrrrrr TYlko sie nie spijcie, jeszcze tu zagladne jak bede miaął chwile, mam nadzieje, ze kogos zastane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie stad nigdzie ine ruszam dzis ! :D Pani Halinko ... ale coz tego,ze tak pisze,skoro za minute inaczej mysli ??:( ... Ja go nie umiem rozgryzc.. i mimo,ze kocham go calym sercem,wiem ze nie damy rady byc razem:(...bo on sam mowi,ze nie wie co czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko _ja
O, to ja też poproszę o czystą. A co mi tam.......Może humor się w końcu poprawi. I proponuję pierwszy toast: Za tych "naszych" wrednych facetów - żeby w końcu docenili prawdziwe uczucie, jakim ich obdarzamy.Oby w końcu zmądrzeli!!!!! No to , w górę serca kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybijcie piątkę dziewczyny 🖐️ :D drinka już mam, wódka z fantą, w ostateczności da się wypić, nic ciekawszego nie znalazłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Halinko ... piatkaaaaa :D ..... Ja mam wodek z cola light ..wiec jestesmy w podobnej sytuacji ... a w glosnikach leci lambada ... ichaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem Wam jeszcze, że jest jedna rzecz, która mnie cieszy w tej całej historii (chociaż nie na tyle, żeby przesłonić ból i smutek) - przez te wszystkie stresy, które mi zafundował, schudłam 5 kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Pani Halinko,to jest jakis schemat :D .. Ja mialam to samo ... i w koncu jak mocniej schudlam poszlam na sesje zdjeciowa do fotografa :D ... Tak,zeby sobie poprawic humor,i wkrotce na swoja stronke wrzucic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do Was, dziewczyny. płaczę całymi dniami, od tygodnia już. powód znany wszystkim, szkoda czasu na pisanie. no tak, tak, tak... po co piszą a potem milczą kobiety płaczą tylko. ciężko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesknie za Toba ... wiem,co czujesz ...ale pomysl,ze jest nas wiecej,duzo wiecej ... Ostatnio kolezanka z roku mi powiedziala cos,co pomaga mi zyc ... Nasz dialog wygladal mniej wiecej tak : Ona: \" Milosc to cos pieknego,tak?\" Ja: \"no niby tak ...\" Ona: \" Milosc to jednosc dwoch osob,tak ?\" Ja : \"no tak...\" Ona:\"Wiec jesli cos dziala w jedna strone - to nie jest milosc! \" Ja : \" no ale ja go kocham i przeciez lepiej wiem,co czuje....\" Ona: \" To,co czujesz,to jest jakies tam uczucie,ale na pewno nie milosc,bo gdyby to byla milosc,to on tez kochalby i staralby sie tak jak Ty ...\" I czasami dodaja mi te slowa otuchy ... probuje sobie wmowic,ze jesli cos dziala w jedna strone- to nie milosc ...chociaz czuje inaczej ... ale tak latwiej myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęsknię - 🌼 trzymamy kciuki za dobre samopoczucie (chociaż teraz nie bardzo można o tym mówić), jeśli masz ochotę posłuchać dobrej rady - popłacz sobie na razie, ale nie zamykaj się w czterech ścianach, mam nadzieję, że masz kogoś, kto Cię w razie potrzeby wyciągnie za uszy, mnie wyciągnęła mama i psycholog, bo w pewnym momencie było źle, oj źle. A teraz skombinuj trochę alkoholu i siadaj z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×