Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black cashmere

??? gdzieś między pierwszą a nastepną miłością ???

Polecane posty

No tak. Miałam pić czystą, ale po ostatniej domowej imprezce w barku susza.....Jedyne co znalazłam, to winko -Porto. Ale jak dla mnie - też może być, a co...... Widzę, że nie tylko ja spędzam samotnie piątkowy wieczór. Dobrze,że jesteście. Teraz nie będzie mi już tak smutno, bo dzięki Wam zaczyna się robić całkiem przyjemnie. Muzysia gra, my coś tam sobie sączymy i przynajmniej w tej chwili mamy w nosie tych.......gamoni!!! mam tylko nadzieję, że się zbytnio nie upiję, bo.......jeszczemnie poniesie i zrobię\"swojemu\" niespodziankę i zadzwonię do niego( upsss...., ale by się żona zdziwiła)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja - nie dzwoń, nie daj mu tej satysfakcji, najlepiej od razu wyłącz komórkę i schowaj ją głęboko do szafy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja ... bron Boze nie dzwon !!!!! Ja przyjelam taktyke - niech on sie troche pomartwi,jak mu o sobie nie przypomne,to mu zacznie mnie brakowac ( taka cicha nadzieja) ..ale poki co dziala ..Sam napisal smsa ... Sprobuj tez tak :) A ja wlasnie slucham sobie demko naszego kawalka ... bo oboje sie zajmujemy produkcja muzyki klubowej,i to nas polaczylo ... Jeden nasz wspolny kawalek juz wyszedl na plytce deejay party vol. 13 ... teraz pracujemy nad kolejnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani halinko--> dziękuję. zawsze jest ale---> to prawda o tej miłości to tylko ja--> nie dzwoń, nie pisz!!! krótka ulga gdy usłyszysz jego głos, walące serce w oczekiwaniu na odpowiedź, a potem jesteś dużo głębiej w tym rowie z którego się wykopujesz w bólach. znam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze Wam powiem jedno, zawsze traktowałam fora internetowe jako miejsce, gdzie można przedstawić jakiś swój pogląd, wyrazić swoje zdanie i nic więcej... nie sądziłam, że znajdę tu tyle fajnych babek, które mi pomogą w ciężkich chwilach, a pomogły mi bardzo - na moim macierzystym topiku i na kilku innych. to coś na kształt kółka różańcowego, ale jak pomaga :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację dziewczyny. Niech teraz sobie \"Dziwoląg\" potęskni. To mu na pewno nie zaszkodzi.Telefon już wyłączony i schowany głęboko w bieliźniarce. No to laski......na parkiet. Poszalejmy troszkę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic do picia nie mam. a poza tym pić nie mogę, słabo mi , źle mi. schudłam też, to zawsze pożytek, hehe. ooooch, tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw mi pisze \"kwiatuszku\" ...a potem,zebym znalazla kogos bardziej odpowiedniego dla mnie i nie powstrzymywala sie przed innym uczuciem ... Czy on nie rozumie,ze serce nie wybiera ???:( Ale skoro tak pisze,to widocznie jestem mu obojetna ... co za czlowiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj......Już mi szumi w głowie. Chyba przyjęłam za szybkie tempo tego mojego \"sączenia\". Upssssss.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczyny taka impreza mi ucieka hyhyhyhy, bede płakac chyba, moj gnoj sie nie odzywa, ale oberwie, pojechał w delegacje 8 marca ,wysłał suchego smsa z zyczeniami, wrocił wczoraj a dzis poleciał na piłke, mowił, ze w tym roku dzien kobiet wypadnie 11 marca, wszystko jest wazniejsze ode mnie moredercze instykty sie we mnie odzywaja, trza ich wytepic jak karaluchy kolejka czystej..... wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZawszeJestAle-> Olej go dziewczyno! Chociaż dziś! Dziś jest babski wieczór!!!!!!! Jutro znów będziemy się zamartwiać, więc dziś dajemy sobie \"urlop\"\"od zamartwiania się.Głowa do góry!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,odpisuje ... staralam sie tak neutralnie ,... napisalam mu na koniec \' udanej imprezy\" ... a on mi odpisal \"udana impreza,to bedzie dopiero z kwiatuszkiem...\" i o co takiemu chodzi ????:( ... Najpierw pisze,ze mam sobie kogos innego znalezc... a potem taki tekst ... Przeciez to wykancza mnie ... takie szybkie zmienianie podejscia :(... Najpierw robi mi nadzieje,a potem jeb mlotkiem w glowe :( ... Boze,prawie cale 0,2l wypilam czystej(mam slaba glowe,a jeszcze troszke mi zostalo) ... kurde,ze sie jeszcze trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja --> chcialabym... ale wlasnie mi napisal \" kwiatek jest tylko jedyny ...tesknie :( \" ... No i jak tu takie cos olac ???:( Chociaz wiem,ze zaraz walnie mnie mlotkiem po glowie ... Boze,mam pomysl .. przeprowadzimy SEKSMISJE ... wytepimy wszystkich facetow i bedziemy takie szczesliwe,bez lez ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, Black, to idę do Ciebie posłuchać :D a jutro robię sobie głodówkę oczyszczającą, w tym tygodniu już trochę za dużo alkoholu wypiłam i brzusio mi wyskoczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black --> ja bym bardzo chciala ... ale wiem,ze rzeczywistosc jest smutna,i wiem,ze jutro bedzie sie zachowywal jakby nigdy nic ...zimno,bezosobowo .. Znam go jak swoje 5 palcow ... Dlatego sie pogubilam w tym wszystkim ... :( ... Gdyby mnie konkretnie olewal non stop,to staralabym sie zapomniec ... A gdyby sie mna konkretnie interesowal - to bym z nim byla ... Ale on ma raz tak,raz tak ... to taka gra uczuciami :( ... I ja juz sama nie wiem .. chce,ale nie widze przyszlosci ... juz sobie wyobrazam w przyszlosci jakis problem ...i jego zdanie:\" Ty zawsze robisz jakies problemy\" ... albo moment w ktorym bym potrzebowala wsparcia i otuchy,a on by znalazl 1000 wazniejszych rzeczy ode mnie - taki typ ... I jestem na rozdrozu ... Chcialabym z nim byc,ale boje sie przyszlosci z nim ... bo nie chce sie wiecznie czuc,tak jak teraz ... czyli nawet jak jest slodki,to wiem,ze za chwile moze zamienic sie w zimna,sprawiajaca wrazenie bezuczuciowej -istote :( Obecnie leci u mnnie Tanita Tikaram - twist in my sobriety .. ale klimatyczny kawalek ... Przed chwila jak mi napisal sms\'a ,ze kwiatek jest tylko jeden ... to mu napisalam,ze jesli kwiatek jest taki wazny,to zeby czasem go podlewal ... i im napisal,ze \"tego jednego kwiatka bedzie podlewal zawsze i,ze przeprasza za dzis ...\" ...:( ehhhh..a jak mu napisalam,ze tesknie .. to mi odpisal,ze \"nie tesknij,bo nie ma za kim ...\" .... NO I ZROZUM FACETAAAA !!!!!!!! boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na depeche mam bilet, ale chęci nie mam już. zawsze---> och, wiem co czujesz.mój telefon milczy od tygodnia a ja ciągle sprawdzam, co godzinę chyba,że może jednak odezwie się. i modlę się, żeby nie napisał, bo znów od początku będzie. a tak to mam nadzieję, że kiedyś z tego wyjdę. bo serce mi mówi, że jakby kochał to by tu był. ale nadzieja umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam chwilowe problemy z dostepem do forum ... dlatego tak dlugo to trwalo ... ;) Ale mi szumiii ..hoho ;) Razniej mi jak z Wami pisze,bo czuje,ze nie jestem sama :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze-> ostroznie z takim historiam, ja własnie przez to wyladowałam u psychologa, jednego dnia mnie kochał, nosił na rekach, mielismy razem zamieszkac itd, miedzy tymi wzlotami potrafił zrobic takie piekło, traktowac jak no cóz .. nazywajac rzeczy po imieniu jak szmate, po około roku takiej hustawki emocjonalnej powiedziałam basta, wiedziałam, ze na niego nie moge liczyc i jesli ja nie podejme decyzji bedzie kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×