Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość Jowita 87_
Ja zakładalam u dr Dawida Stenka w StenkaClinic ( na Wilanowie) chociaż nie przepadałam za swoim aparatem, mogę smialo tego lekarza polecic. Bardzo doładny, cierpliwy i DELIKATNY ! Po 2 latach mam piękny uśmiech:) I ceny też mają niezłe. Ja się załapałam akurat na promocję orto ( aparat metalowy za 1000 zł) . Wizyty tez sa tanie 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2321
Polecam ci doktora z centrum stomatologii na jana kazimierza, super profesjonalnie poprowadził moje leczenie ortodontyczne, jestem bardzo zadowolona, i o ceny też nie trzeba się martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroleQ27
ilaaa ja polecam Dental design. Byłem u nich zakładać 2 lata temu aparat i powiem szczerze, że miło sie zaskoczyłem :) Wiele słyszałem średnich rzeczy o zakładaniu aparatu i okresie początkowym związanym z noszeniem aparatu. Ale wyjaśnili mi wszystko na miejscu, a obsługa na prawdę była pomocna i miła i w sumie nic się nie działo przez ten okres po założeniu co się tak obawiałem. Dlatego śmiało uderzaj tam do nich :P Ja osobiście chodziłem do Dr Jaworskiej do pruszkowa, ale słyszałem że na ursynowie otworzyli się z nowym gabinetem Do boju ilaaa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam placówkę Centrum Stomatologiczne Demed. Znajdują się na Woli, a także na Ursynowie. Byłam nie jeden raz i naprawdę nie żałuję. Miły personel a lekarz naprawdę doświadczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanka89
Ja od lat chodzę do dr Wita Obłoja z Odentu na Ursynowie. Od małego mialam wiele problemów z zębami, doktor rewelacyjnie ze wszystkimi sobie poradził. Cieszę się, ze trafilam na takiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie śmiało możesz się wybrać do gabinetu http://unident.pl/ na Bielanach. Tam mają dobrych lekarzy i na pewno cię poratują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propsel
Proszę tutaj - http://www.stomatologia-stencel.pl/ Kwestia oczekiwań, ale generalnie szukajcie poza stolicą. Wprawdzie mieliśmy tam dosyć daleko, ale to właśnie tam znaleźliśmy babkę, która potrafiła podejść do naszego dziecka. To dzięki niej skończył się ten koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyninka
Leczyłam zęby u dr Jaworskiej w Dental Design i nie mam się do czego przyczepić. Fachowa dentystka, która dokładnie zrobiła przegląd i wyłapała nawet najmniejszą próchnicę. Na koniec zaproponowała piaskowanie, co dodatkowo wpłynęło na zmianę koloru zębów. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, byłam w nowym oddziale Dental Design (na Nowoursynowskiej) i jestem mega zadolona, nie dość, ze mam bliżej (wcześniej jeździłam do Pruszkowa). Plomba założona, wszystko rach ciach i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małogsinka Wróbel
Na rynku jest taka konkurencja, że szkoda gadać... warto polecać dobrych dentystów, z których się jest zadowolonym. Ja też miałam problem ze źle wyżynającymi się ósemkami. Wyrosły mi na moje nieszczęście wszystkie 4 ;/ Udałam się do specjalisty, ale też wcześniej poczytałam opinie na temat dr Marka Rybickiego, opinie nie kłamały to świetny specjalista :) pomógł mi wyleczyć przykre dolegliwości z ósemkami, teraz będę decydowała się na implant i też zrobię to w Dental Design - to klinika, w której mój dr przyjmuje. Ja na opiniach się nie przejechałam więc polecam dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszKita
Macie racje, najważniejsi są dobrzy lekarze, ja jakieś pół roku temu maiłem wyrwane 2 ósemki u dr. Oltona z Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza w Warszawie, a ostatnio miałem u niego wkręcany implant bo brakowało mi trójki, było szybko, bezboleśnie i jestem mega zadowolony, POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatson88
Często słyszę o tym Dental Design, może ktoś więcej mi jeszcze o tym miejscu powiedzieć?? Bo nie chciałabym na próżno odwiedzać miejsca które nie jest pewne. Swoją drogą sprawdzałam tą Dr Jaworską i zdaje się być dobrą profesjonalistką. Co myślicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Dental Design podobno mają TOMOGRAF ? Czy ktoś o tym słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emily Kowalski
Wiem, że na pewno mają pantomograf, czyli urządzenie do zrobienia zdjęcia całej jamy ustnej. Na pewno korzystały z tego osoby, które miały aparaty ortodontyczne, albo osoby, które do leczenia muszą mieć wykonane zdjęcie. Leczę się w klinice na Ursynowie, gdzie mają super wyposażenie i dobry nowy sprzęt. To bardzo przyjazne miejsce i na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie mają tego tomografu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry lekarz to pan doktor Przemysław Szczyrek, przyjmuje na Wilczej. Naprawdę można mu zaufać, zna się na tym co robi. Wyleczył mi jednego zęba, którego inny dentysta już spisywał na straty i chciał wyrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoteczek
Aparat też zakładałam w Dental Design, super obsługa i ludzkie traktowanie. Pani Sylwia jest bardzo miła i życzliwa dla swoich pacjentów. Nie ma problemu jeśli nagle coś Cię zaniepokoi, nie ma dzikich tłumów i dziwnego czekania. Każdy przychodzi na umówioną godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metaxa_Mateusza
Pani Sylwia z Dental Design to świetny ortodonta. Leczyła zęby mojego synka i zakładała mu też aparat. Dziecko przed wizytą było wystraszone, ale dzięki ludzkiemu i życzliwemu podejściu mój syn nie boi się stomatologów ani ortodontów. Wie również, że to wszystko dla jego dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardt3mak
Też jestem leczona w Dental Design, najpierw przed założeniem aparatu musiałam pousuwać ósemki, bo miałam mało miejsca w buzi. Gorąco do takich zabiegów polecam dr Marka Rybickiego, żadnego zbędnego bólu i wszystko ok.. jak się wszystko wygoi idę zakładać aparat póki co na górę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiedobraLilka
Polecam Pana Szczyrka. Wstawił mi absolutnie cudowne nowe zęby. Warto się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście Pan Szczyrek jest godny polecenia! Piękne licóweczki robi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombowaniespodzianka
Aleksandra Półgrabia, przyjmuje w Dental-Design Jaworska na ul. Nowoursynowskiej. Miła kobieta i naprawde zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym wyborem jest Bożena Hoffman - info o jej gabinecie dentystycznym znajdziesz na stronie internetowej www.bozenahoffman.pl , naprawdę świetna dentystka, bardzo delikatna i doświadczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alekxsandra
Zdecydowanie p. Sundman, który przyjmuje w gabinecie przy Chocimskiej. Świetny stomatolog! Leczy zęby bezboleśnie (nie wiem jak on to robi, bo mnie zawsze wszystko boli jak siedzę na fotelu dentystycznym i ktoś robi mi zęby;). Jak dla mnie stomatologiczny mistrz!:) od jakiegoś czasu chodzę tylko do niego i już nie wyobrażam sobie leczenia zębów u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim mistrzem jest dr. Przemysław Szczyrek. Godny polecenia dentysta. Leczy moje zeby bezbolesnie, jest przemiły i wszystko robi dokładnie. Leczył moje ósemki oraz robiłam u niego licówki. jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam panią Barbarę Marciniak z enel med – konkretna i zarazem delikatna osoba, chodzę do niej od dawna i jestem bardzo zadowolona. Takich lekarzy ze świecą szukać. Generalnie uważam że kupno pakietu w enel med to jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam, szczególnie, że nawet wizyty u dentysty przestały być taką traumą! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych dentystów nie brakuje w Fabdencie :) Ja tam chodzę już drugi lat. Na początku intensywne leczenie, bo zęby miałam w ruinie, a teraz już tylko kontrolnie. Polecam np. dr Stępnia albo dr Caruk - oboj***ardzo fajni :) Dane Fabdentu i szczegóły np. dotyczące cen zabiegów na http://fabdent.pl, polecam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Bożena Hoffman jest dobrą dentystką - bardzo profesjonalna, wypełnienia zębowe w jej wykonaniu są naprawdę w porządku. Po prostu zajrzyj na jej stronę internetową - www.bozenahoffman.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×