Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

ja tez  jestem fanką Centrum Demed - dobrze leczą, mają fachowych specjalistów - szczerze mówiąc dla mnie to idealna jest ta klinika. wszystko jest na miejscu jak trzeba zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Mają szybkie terminy i naprawdę świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, w centrum Demed są na prawdę dobrzy i dokładni lekarze! ja sama się bałam borowania a jednak się udało bardzo sprawnie wyleczyc mi zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Dental Fraternity na ul Mochnackiego.  Maja dobrych stomatologów i protetyków. Mają tez dobra specjalistkę od medycyny estetycznej dr Magdalenę Tworek. Świetnie wyprowadzili moje zęby. Teraz mam ładny i zdrowy uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej sobie chwalę Centrum Demed w Warszawie, bardzo dobra placówka, która oferuje kompleksową opiekę między innymi profilaktykę, leczenie oraz uzupełnianie braków zębowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Eurodental w Warszawie. Super gabinety, które zapewniają kompleksową opiekę. To bardzo wygodne, nie musimy w razie W szukać innego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Centrum Demed to dobre miejsce. Maja kilka placówek w Warszawie i okolicy. Bardzo dobrze zajmują się tam problemami z uzębieniem zarówno jeśli chodzi o czyszczenie, leczenie, czy wstawianie zębów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam i różnych dentystów z różnym efektem. Teraz chodzę do Dentart i jestem zadowolona. Mają super sprzęt, w pilnych tematach zawsze wygospodarują czas, żeby pomóc. Bardzo fachowe podejście lekarzy, wszystko dokładnie wszystko omawiają na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×