Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość sokół134
Myślę, że kilka słów krytyki nie od razu musi znaczyć konkurencję Carmen, ja ostatnio miałam usuwaną 8mkę zatrzymaną w jednej z klinik w Warszawie. Zabieg przeprowadzał doktor chirurg a nie tylko lekarz (do tego jak młody to doświadczenie wątpliwe) i za całość zapłaciłam 500 zł (zdejmowanie szwów wliczone w cenę zabiegu) więc 700 zł wydaje mi się przesadą i dla mnie wybór prosty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u dr Bartosza, bo kilka osób go poleciło i nie żałuję. Faktycznie małomówny, ale konkretny i co najważniejsze delikatny (o ile można tak opisać chirurga...) Dużego poczucia humoru nie zauważyłam, ale na pewno wie jak uspokoić zdenerwowaną (jeśli nie przerażoną zabiegiem) pacjentkę... :D Nie poszłam do kliniki wymienionej wyżej, ale nie z powodu złej czy dobrej reklamy ale terminów ;) Bardziej odpowiadały mi w innym miejscu. Po prostu ;) Koniec końców i tak najważniejszy jest dobry lekarz, a nie miejsce... Złośliwa ósemka wyrwana, bez żadnych komplikacji w trakcie zabiegu i po. A Pana Doktora wpisuję na swoją listę lekarzy polecanych rodzinie i znajomym :) Teraz muszę jeszcze znaleźć kogoś od leczenia kanałowego. Bo Dr Bartosz powiedział, że jeden z zębów będzie wymagać leczenia :( Polecacie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mpdental na starych bielanach, lekarze bardzo mili, ostatnio jak bardzo bolal mnie zab, to zostalam od razu przyjęta, pomogla mi pani doktor, w dodatku ceny maja super i bezplatny przegląd. Chodzilam kiedys na chomiczowke, to wydawałam 2x wiecej a tu jest naprawdę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napisze gdzie NIE CHODZCIE DO STOMATOLOGA. Odradzam UNION DENTAL w Warszawie na ul.Fabrycznej 16/22 Triumfuje tam chamstwo,dezinformacja i celowe wprowadzanie w blad pacjenta. Union Dental ma podpisana umowe z NFZ,umowilam sie na usuniecie kamienia nazebnego w ramach NFZ,umawiajac sie recepcjonistka utwierdzila mnie ze scaling wykonuja ultradzwiekami. Coz sie okazalo...po wejsciu do gabinetu dentystka dokonala kilkusekundowego "przegladu" i oswiadczyla ze usuwanie kamienia ultradzwiekami jest platne i moge je u nich wykonac prywatnie,zas w ramach NFZ wykonuja reczny scaling. Nie zgodzilam sie na reczne usuwanie kamienia,dotad w innych gabinetach(w ramach NFZ) usuwano mi kamien ultradzwiekami.Niestety zadne argumenty nie docieraly do dentystki ktora powtarzala ze ultradzwieki sa platne! To oczywiscie nieprawda ze na NFZ usuwa sie kamien tylko recznie..ale coz.. Nigdy wczesniej nie bylam w Union Dental i teraz wiem ze NIGDY tam nie pojde.Szczerze odradzam te placowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pacjenci z rozrusznikiem serca nie moga wykonac scalingu.Wtedy usuwa sie kamien nazebny recznie kiretem.Dlatego to lekarz decyduje o sposobie wykonania zabiegu. W moim przypadku takiego wskazania -reczne usuwanie kamienia kiretem-nie bylo.Malo tego,zalecono usuwanie ultradzwiekami -ale odplatnie! Taaak... Ciekawe co zrobia z moimi danymi osobowymi(lacznie z pesel,tel) -bo odnioslam wrazenie ze Union Dental dlatego swiadomie wprowadzil mnie blad zapewniajac o ultradzwiekowym wykonaniu zabiegu,zeby po pierwsze pozyskac dane osobowe niezbedne przy leczeniu na fundusz i zeby zainkasowac od NFZ kase za to ze usiadlam na fotelu(jako a'la przeglad). Uwazajcie bardzo na takie placowki,bo szkoda zdrowia i czasu. Juz umowilam sie do placowki gdzie kamien usuwal moj maz oczywiscie ultradzwieki-tyle tylko ze termin na czerwiec :O ,ale lepiej poczekac i miec wykonany zabieg uczciwie i ultradzwiekami,niz trafic na nieuczciwa placowke i narazac sie na chamskie zachowanie pracownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna: 1.Poinformować fundusz 2.Sprawdzic w systemie jakie zglosili wykonane swiadczenie 3.Nie korzystac ze stomatologa z funduszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o implanty, to nie ma lepszego od doktora Dariusza Mateńko. To wspaniały lekarz z powołania. Jeśli ktoś z Was szuka, to warto wybrać się do niego na wizytę. Dodam, że jest nie tylko dentystą - chirurgiem. Polecam i dziękuję za wszystko - Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie usuwać złogów na fundusz? Przecież nie wszyscy oszukują.Ja usuwam złogi nazębne w przychodni na Białołęce,zawsze robią mi ultradźwiękami :) Nie wiem jak można chcieć zrywać złogi recznie.To sadyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynaska
w centrum vita medica jest dobry skłąd lekarzy stomatologów, ja korzystałam z wiedzy implantologa dr Dariusza Krzywickiego, który wstawiał mi implanty górnych dwójek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były Dentofob
A ja polecam Dr. Karolinę Kwiatkowską. Ma własny gabinet na Ul. Jugosłowiańskiej 15/7, tel. 22 415-95-13. Tak miłej, uprzejmej i dokładnej dentystki nie poznałam jak do tej pory. Każdy najmniejszy problem tłumaczy pacjentowi i omawia opcje leczenia. Zawsze daje różne możliwości (tańsze i droższe). Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie (wysłałam do niej swoich znajomych, którzy są tak samo zadowoleni) i zawsze z uśmiechem na ustach. Gabinet świetnie wyposażony z przemyślanym wystrojem. Leczę się tam już od jakiegoś czasu i nie zamierzam zmieniać gabinetu na żaden inny. Pozdrawiam, Były Dentofob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie odradzam ANIDENT i Panią Agnieszkę Wiślińską!!!! Podczas leczenia kanałowego straciłam u tej pani pół zęba, co trochę dziwi jak ma się 30 lat , leczenie miało być rutynowe i nie było komplikacji. Klinika nastawiona tylko na zysk. Klient traktowany jak petent, lekarze nie czują odpowiedzialności za to, co robią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryskakaaa1w
Stomatologów w Wawie nie brakuje, ale z dobrymi już gorzej :P Ja polecę Ci swojego - klinika Dental Design Jaworska, a leczę się u Pani Gnyszki. Jest to naprawdę fachowa kobieta, zawsze wyjaśnia mi co i jak, mówi o ewentualnych powikłań, w jej rękach nawet jakoś nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaasne. A na końcu artykułu reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poprakkkwa
Ja też leczyłam się w klinice DENTAL-DESIGN JAWORSKA i bardzo sobie chwalę. Moim lekarzem była sama dr Jaworska, miała robione kanałowe leczenie zęba. Wszystko okej, bez bólu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam się wybrać do kliniki: http://www.villanova.pl/16/1/KLINIKA.htm , ktoś was korzystał ? Jeśli tak to dajcie proszę koniecznie znać :) Stronę mają bardzo ładną oraz samą klinikę od zewnątrz bo w środku nie byłam. Rozumiem że profesjonalnie podchodzą do sprawy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita88
ale ogolne rady w tym artykule calkiem sensowne, a teraz w kazdym artykule sa jakies wzmianki , na kazdym portalu chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_sceptyk
Do Carmen Q Temat DeClinic chyba już trochę przeterminowany ale z tym poczuciem humoru i wyjaśnianiem o co chodzi przez wspomnianych doktorów tej kliniki to GRUBA przesada _ wiem z autopsji = posty zamówione. Niedobrze ! bo te fora mają służyć pacjentom; "szeptaczom" dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna marecka
Bardzo dobry specjalista to Falkowski, tutaj dane kontaktowe - http://idealnyusmiech.pl Co pół roku chodzę na wizyty kontrolne, jak dotąd wszystko ok. Gabinet fajnie wyposażony, zapisy na godzinę, na wizytę nie czeka się długo. Po za tym - bardzo przyjemny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że wszystkie dobre opinie o klinice Perfekt Med są w pełni zasłużone. W weekend zaczął boleć mnie ząb a ponieważ nie mam konkretnego dentysty to poszukałam opinii w necie, umówiłam się, pani która odebrała telefon bardzo miła, powiedziała że mogę uzyskać wizytę już po godzinie. Dostałam się do doktora Marcina Sorbiana. Zdziwiło mnie, że mimo wczesnej pory w dzień powszedni, w poczekalni było sporo osób. Doktora polecam każdemu, kto szuka stomatologa, przemiły, delikatny i wyrozumiały. Niestety skończyło się leczeniem kanałowym, ale to akurat moja wina :-( Mam jeszcze kilka zębów do wyleczenia i zrobię to w tej klinice. 100% pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniax
Skoro wszyscy polecają swoich ulubionych to i ja. Ja miałam leczenie kanałowe pod mikroskopem i to dwa zęby, bałam się jak nie wiem co ale jak to się mówi „Nie taki diabeł straszny jak go malują”. Odwiedziłam Kaldent na Ursynowie. Wszystko szybko poszło, nie bolało i jest ok. Mojego faceta tez tam wysyłam bo on jest strasznym cykorem jeśli chodzi o dentystę ale tam nie ma się czego bać. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczyńska
Ja na Ursynowie polecam gabinet Stomatologia Jarzębiny (http://www.stomatologiajarzebiny.pl), dr Bielecka. Chodzę do niej z córką (5 lat) - bardzo fajne podejście do dzieci, każda mama doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi2
Drodzy, czy ktoś może polecić dobrego chirurga szczękowego i implantologa? Będzie sporo pracy, byłam na kliku konsultacjach ale ciągle mam obawy co do tych doktorów, wszystko dla nich jest proste, aż mi trudno w to uwierzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy_79
Ja Ci polecę dobrego lekarza o którym ktoś już wyżej wspomniał. Jest chirurgiem szczękowo-twarzowym i implantologiem. Doktor Radosław Bartosz. Przyjmuje w kilku miejscach więc najlepiej wrzuć jego nazwisko w wyszukiwarkę i wybierz jedno ;) Mi usunął ósemkę i wstawił implant w dolnej 4. To było już prawie rok temu i jak do tej pory wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi2
dzięki, poszukam tego doktora, chociaż chyba budzi jakieś niezdrowe emocje - sądząc po wcześniejszych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobrego chirurga to polecam dr Walerzaka. Przyjmuje na ul. Łuczek 4 na Włochach. klinika nazywa się Face Clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy_79
To jedna z klinik w których przyjmuje stosuje ostry PR w internecie. Też mi się to nie podoba, ale to nie znaczy, że lekarz, który tam przyjmuje jest zły ;) zresztą ja i tak chodziłam do innego gabinetu. Pozdrawiam, i napisz jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi2
Maggie, Napisz proszę czy ten doktor jest komunikatywny i jakie miałaś dolegliwości po wszczepieniu tego implantu w 4; wielkie dzięki pozdrawiam D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy_79
Bez obawy - doktor Bartosz jest komunikatywny. I na dodatek naprawdę sympatyczny (wiem, że u dentysty liczy się przede wszystkim wiedza i umiejętności, ale ja np czuję się lepiej u kogoś z kim mogę normalnie porozmawiać o zabiegu, mieć wątpliwości i być pewną że zostanę potraktowana serio, a nie tylko słuchać co mówi lekarz i mieć nadzieję, że "nie leci na kasę"...). Całe leczenie wyjaśnił mi krok po kroku (oj trochę to trwało bo miałam masę pytań), a na wszystkie moje pytania co do okresu po-zabiegowego odpowiedział bardzo dokładnie (zapisał mi najważniejsze kwestie na kartce, żebym pamiętała ;) ) Nie miałam żadnych poważnych dolegliwości. Trochę bolało mnie miejsce po znieczuleniu (przy znieczulaniu dolnych zębów zazwyczaj tak jest) i byłam leciutko opuchnięta przez jakąś godzinę. Ale po samym zabiegu nie musiałam brać tabletek przeciwbólowych. Nie mogłam za to przeciążać się fizycznie (przez 2-3 dni). Czyli przez ten czas spokój i relaks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi2
dzięki. Swoją drogą te zalecenia to jakieś "lajtowe" czytałam na stronie jakieś kliniki, że potem konieczna jest antybiotykoterapia i zwykle zakaz uprawniania sportów przez 4 tyg - co dla mnie jest strasznym problemem. Wygląda na to, że doktor wyluzowany jakiś trochę, mam nadzieję że nie za bardzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×