Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość BonApetit55
Ja dla mnie Ratyńscy Dental Clinic - trafiłam tu ze strasznym bólem zęba i co się okazało ? ,że w zębie leczonym kanałowo , który był robiony w innym gabinecie , mam złamane narzędzie . w efekcie musieli mi usunąć ząb . Resztę wyleczyłam . A teraz w brakującą lukę po zębie zrobię w tym gabinecie most ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomcio89
Najlepszy dentysta to taki, który ma doświadczenie i dba o sprzęt. Wiele dobrego czytałam o nich https://mapa.targeo.pl/dentysta-stomatolog-dentoklinika-warszawa-01-389-warszawa~17984572/dentysta/adres . Masz tu namiary, godziny otwarcia o mapkę jak dojechać. Zakres usług jest na tyle szeroki, że nie trzeba szukać po całym mieście, wszystko zrobisz u nich na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam bardzo dentystów w Enel-Medzie, ostatnio korzystałem z placówki w Wilanowie, tam jest świetna doktor, robiła mi kanałowe. ale generalnie mają tam bardzo dobrych specjalistów, dbają o pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona45
Kawałek dalej niż Warszawa, ale bardzo się opłaca i zapewniam, że pieniążki nie zostaną wyrzucone w błoto. AWO-DENT w Puławach. Przemiła Pani stomatolog Wojas, znająca się na tym co robi z podejściem do pacjenta. Serdecznie polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz po drodze na Starą Pragę to koniecznie zahacz o gabinet stomatologii rodzinnej http://ferreus.pl . Dzięki ich usługom moje uzębienie prezentuje się wspaniale, gdyż zadbano o nie od usług związanych z implantologią po endodoncje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posmak
ja polecam centrum Demed - dobrze i dokładnie leczą zęby, dobrym sprzętem...no i bezboleśnie. Jestem zadowolona bo miła atmosfera w gabinecie sprawiła ze tak bardzo sie nie stresowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj w http://stomatologialis.com ostatnio byłam na leczeniu kanałowym i strasznie się martwiłam, ale wszystko poszło znacznie lepiej niz się spodziewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrego dentysty to polecam wam centrum stomatologii www.ortodentis.pl w Łomiankach. Mają bardzo szeroką ofertę i zatrudniają świetnych dentystów, którzy znają się na wykonywanym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasa dla Każdego
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekyol
Ja byłem zarówno na leczeniu jak i później na wybielaniu zębów w https://www.dental-design.com.pl i jeżeli zalezy wam na profesjonalnym podejsciu do tematu to bedzie bardzo dobry wybor. Cenowo tez lepiej niz konkurencja jak zdazylem zaobserwowac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskas
Ja jestem zadowolona z Centrum Demed i szczerze mówiąc polecam bo bardzo fajna klinika. Miło, spokojnie, dobry sprzęt i widać ze się znają na rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio usuwałam ósemki, koleżanka mi poleciła chirurga z Dent SM, dr Jakubowski - świetny lekarz, poradził sobie z tymi moimi ósemkami w trymiga! Polecam - tu kontakt: http://www.dentsm.pl/chirurgia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy gabinet to Stomapol na Myśliborskiej na Tarchominie. Naprawde wszystko tam robią szybko i kompleksowo. Czuję, że moje zęby są w dobrych rękach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu chodzę tylko do Esthedent i naprawdę jestem zadowolona. Miałam potworne problemy z zębami, a panie świetnie sobie z nimi poradziły. Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, tak jak tutaj ktoś pisał korzystam ze STOMAPOLU i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio miałam tam piaskowanie i wybielanie zębów. Ogólnie zawsze jak coś, to do nich uderzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ApoloniaEm
Z Warszawy wg mnie najlepszym gabinetem jest Centrum Stomatologiczne Demed na Ursynowie . Przynajmniej tutaj ceny są przystępne . I taka cena jak jest ustalana na początku leczenia , taka też jest na koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu chodzę na Kawczą do Mija-dent z usługi jestem zadowolona. Regularnie tam chodzę na sprawdzenie jak coś czuję że boli albo się psuje to też tam chodzę. Specjalistów tam mają dobrych. Tylko czasem z terminami jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojna
O tak samo podpisuję się ze Centrum Demed jest na prawdę dobrym miejscem. Jestem zadowolona z leczenia, z atmosfery i z tego że długo nie trzeba czekac w kolejkach! bardzo dobre centrum stomatologii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Stomapol. Popsuła mi się jedynka i nie yglądało to dobrze, a tam pięknie mi ząb zrobili. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł dr Frank na Bluszczańskiej. Miałam problem z jedynką i to na dodatek z górną więc średnio by to wyglądało gdybym nie miała tego zęba. Frank to dobry specjalista i pracuje na najnowszym sprzęcie i uratował mnie i nie jestem szczerbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stomapol najlepszy! Robiłam tam protezę i wszystko leży jak ulał. Najwyższej jakości materiał był do niej używany, a nie zapłaciłam aż tak dużo jak w innych gabinetach płacą moje koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam stomatologów z Fabdentu, tu sobie można poczytać, jaki mają zakres zabiegów http://www.fabdent.pl/uslugi. Ja leczyłam u nich wszystkie zęby przed założeniem aparatu ortodontycznego, zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewja
Centrum Demed - dokładnie i bezboleśnie. Nie mogłam trafić na lepszego stomatologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonanza
Z Warszawy Centrum stomatologiczne Demed na Woli. Wg mnie pracuja tu najlepsi dentyści .Córka miała przeprowadzaną fluoryzacje . Dzięki tutejszym dentystom wgl nie boi się wejść na fotel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już trochę gabinetów przeszłam w swoim życiu, bo zęby mam słabe. Zatrzymałam się w Stomapolu, bo według mnie tutaj najlepsza jest opieka stomatologiczna. Zabiegi robią naprawdę delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o też polecam Stomapol. Leczyli tam ząbki mojemu dziecku. Fachowe podejście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie Panie z EstheDent na Grójeckiej! Świetne lekarki, bardzo profesjonalne - świetnie zajmują się pacjentami i podchodzą poważnie do każdego przypadku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie zalecam odwiedzić mokotowski http://maestria.clinic , którego działalność znam od a do z! Całą rodziną korzystamy z ich usług, które nie dość, iż są profesjonalne to jednocześnie świadczone po bardzo atrakcyjnej cenie. Gabinet mieści się na ulicy Rodziny Hiszpańskich 8, także mamy rzut beretem z naszego osiedla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×