Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SELLA

Poszukiwany dobry dentysta z Warszawy

Polecane posty

Gość Klaudia carlos
Dobrzy dentysci w warszawie wg mnie to są w centrum demed na Woli. Chodze tutaj na wizyty juz od kilku lat . leczę zęby ( usuwałam raz ) . Teraz mam kontrole po pół roku czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkowa
ja z kolei chodze do lux medu do stomatologa, teraz jak ktoś ma pakiet medyczny w lux medzie i jest z Warszawy bądź Krakowa to może skorzystać z promocji na pakiet stomatologiczny Komfort. Można go kupić za 49 zł moim zdaniem to bardzo atrakcyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara926
w Corten Medic mają dobrych dentystów, w warszawie mają kilka placówek więc na pewno znajdziesz szybko jakiś termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaw12qqq
Witam dobry dentysta http://ortodoncjakabaty.pl tylko ten gabinet. Lekarze są cierpliwi i wiedzą co doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharlieTC
ja polecam Centrum Demed na Woli. Bardzo dobrzy lekarze dentyści , profesjonalni . Mialam leczenie kanałowe oraz leczenie zachowawcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Fijałkowska
Ja byłam w Ober Clinic u dr Maciejaka kiedyś, to chirurg stomatolog właśnie, ja usuwałam u niego zęby i moim zdaniem bardzo dobry specjalista o których ostatnio ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od bardzo dawna opieram się na usługach http://maestria.clinic/ . Oferta tej kliniki jest bardzo szeroka, a co najważniejsze nie raz uratowała moje zęby. Zabiegi są przeprowadzane sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu mam pakiet medyczny w Lux Med. Teraz skorzystałam z promocji i dokupiłam za grosze pakiet stomatologiczny Komfort. Mają naprawdę dobrych stomatologów z podejściem do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też przez jakiś czas rozglądałam się za sprawdzonym gabinetem stomatologicznym. W końcu trafiłam na http://dent-saska.pl/ Gabinet ten znajduje się w Warszawie na Saskiej Kępie. Pracują tam doświadczeni specjaliści, więc polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orlenka22
Ja polecam panią dr Joannę Pasak z Centrum Demed na Woli. Bardzo dobre podejście do pacjenta oraz miła atmosfera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaKa
Centrum Demed uważam za świetny gabinet stomatologiczny. Bardzo profesjonalni dentyści oraz sprzęt, na którym pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosso
No w sumie w Warszawie to był problem gdzie można dobrze leczyć zęby. No ale także znam Centrum Demed i nie mam zamiaru niczego zmieniać! Jest to doskonałe miejsce jak dla mnie – można dobrze i w komfortowych warunkach wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Fabdentu na Bemowie. Bardzo dobra klinka, super urządzona i wyposażona w nowoczesny sprzęt, ale największym atutem jest personel. Świetni lekarze. Bardzo polecam, tu masz więcej informacji o ich usługach http://www.fabdent.pl/uslugi, bo spektrum działań mają b. szerokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKam
Ja chodzę do www.anadent.pl bałam się dentystów i miałam trochę problemów z nimi, ale teraz już chodzę kontrolnie i wszystko z nimi jest idealnie :D Polecam szczerze, jeśli chce mi się dobrze zrobione ząbki :D Mają różnych specjalistów więc myślę, że każdym zajmą się kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birra
Ja z Centrum Demed w Wawie jestem bardzo zadowolona i szczerze mówiąc nie zamienię póki co gabinetu na żaden inny. Naprawdę są tam bardzo fajni dentyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata119
Ja też w Warszawie nie znalazłam godnego polecenia dentysty. Zawsze jak wracam w rodzinne strony to odwiedzam gabinet https://www.medicumdent.pl/ ceny są niższe i wydaje mi się, że efekty zabiegów lepsze niż w gabinetach z jakich korzystałam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz sobie na Stomapol. Tam robią już chyba wszystko! Fajne jest to, że płatności są rozkładane na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Polecam Eurodental - świetna klinika, z profesjonalnymi dentystami, a zakres usług mają ogromny. Atmosfera też zawsze na plus i jeszcze nie zdarzyło się żebym nie wyszła od nich z uśmiechem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Enel Med, jesli chodzi o stomatologię! Mają bardzo dobrze wyposazone gabinety iświetnych dentystów, bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinakotss30
Corten Medic - mają kilka placówek, ja chodzę na ul. Makolągwy na NFZ, dobrzy specjaliści tam pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korso
Centrum Demed - polecam z całego serca. Miejsce jest mega ok, leczą dokładnie. A do tego Ci lekarze są po prostu bardzo mili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaję namiar do profesjonalistów 22 394 70 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Fabdent (https://www.fabdent.pl/), mają świetnych lekarzy i nowoczesny sprzęt, wizyty są bezbolesne i bezstresowe, a to jest dla mnie bardzo ważne, bo jako dziecko miałam traumę związaną z dentystą i zawsze było to dla mnie duże przeżycie. Teraz chodzę naprawdę spokojna na wizyty, a mam sporo do leczenia, bo niestety mam bardzo słabe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piodent w Pruszkowie www.piodent.pl Nie jest drogo, a dobrze robią i świadczą kompletny pakiet usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachela22
W Warszawie bardzo dobrzy stomatolodzy są w Centrum Demed na Woli albo na Usynowie. Macie bardzo dogodny dojazd, poza tym tak : ceny są przystępne nawet dla przeciętnego Kowalskiego. Nie ma zadnych ukrytych cen, taka kwota jaka zostaje ustalona na początku leczenia taka też zostaje do samego końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamus

Ja chodzę do kliniki doktora Saka na Ursynowie. Super specjaliści!   Potrafią zaradzić w sytuacji gdzie inni rozkładają ręce. Uratowali mnie w bardzo skomplikowanym problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barsa

ja wlasnie też znam w Warszawie Centrum Demed i bardzo sobie chwalę ten gabinet! na prawdę jest ok, dokładnie i dobrze leczą. nie zamierzam zmieniać póki co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozion

FLO-DENTAL w Ząbkach. Nie dość, że leczą zęby naprawdę świetnie, to mają również atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Jeśli jeszcze ktoś szuka, to ja tu napisze o Stomapolu na Tarchominie. jak tktoś mieszka w okolicach Tarchomina, Białołęki, to warto by wiedzieli o Stomapolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaM

W Warszawie świetni stomatolodzy są w Centrum Demed na Woli. Zabiegi są zawsze wykonane profesjonalnie. Nigdy nie miałam żadnych komplikacji. I w dodatku ceny również sa przystępne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×