Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohohohoho

lód z połykiem

Polecane posty

Gość ohohohoho

wiem ze mmoj facet marzy o tym.. ja nigdsy jeszcze nie doporwadzilam go do konca w mojej buzi,zawsze jak czulam ze sie zbliza doporowadzalam go raczka... dzis spedzamy razem wieczor.rozmawialsmy o tym niedawno i wiem ze on liczy ze dzis spelnie jego fantazje... teraz pytanie do kobiet-czy to jest nieprzyjemne?przyznam ze buzi to we mnie niesmak polkniecie spermy...macie jakies techniki ktore czynia to przyjemnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
juz sto razy o tym było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj stopkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohoho
moze i bylo kiedys ale nie chce mi sie sszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
leniwa i an dodatek bezwstydnie sie do tego przyznajaca, dobrze ze przynajmniej w lozku jest z Ciebie jakis pozytek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob nic wbrew sobie ! hmm... to jest nie przyjemne ... obrzydliwe i mozna sie bez tego obejsc ! a twoj facet powinien to zrozumiec !!! takie jest moje skromne zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohoho
za dewizy, ale takze za złoto i platyne, przyjmuje tez afrykanskie totemy z importu z Zambii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohoho
tak podszywaczowi dziekue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochyda
nie rozumiemjednej żeczy jak mozna znizyć sie do tego poziomu zeby robić dla faceta loda moim zdaniem to jest poprostu chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
gadacie bzdury :) ja nie rozumiem jednej rzeczy . jak w takimpodstawowym wyrazie jak rzecz mozna zrobić bład ortograficzny :) rozumiem jeszcze jakbyś zamiast urząd napisała óżont wschód fshut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaaa
a ja nie mogę zrozumiec jak mozna napisac RZECZY przz "Ż"..... mniej kompromitujące jest połknięcie spermy niz w tak banalnym wyrazie zrobic taki bład, bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaaa
hahahaha turecki... przebij piątke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie !!! ja w lozku mialam tylko 1 partnera z ktorym jestem 2 lata ! bylon moim 1 facetem ! nigdy nie wymagal ode mnie aby \"cos\" mu robila... czy moze sie tak stac ze kiedys mi o tym powie ! ? hm. w sumie ja mu juz kiedys mowilam ze chyba nigdy sie nie przemoge aby zrobic facetowi loda ! moge go calowac piescic w tym miejscu ale lod to cos oblesnego .... czy kazdy facet ma takie marzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
a czy całowanie i pieszczenie go tam to nie jest włąiwie element "robienia loda" ? :) po drugie wcale nie musisz tego robic i nie zrobisz jesli choc odrobinne sama tego nie bedziesz chciała. Proste jak budowa cepa, spróbuj moze ciekawosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze gdy nie bede chcial to nie zrobie ! ale jestem ciakawa czy kaze ( wiekszosc) facetow o tym \"marzy\" ? moze on jest tak wpozadku ze nie domaga sie tego , bo wie ze moze mnie w ten sposob \"dotknac \" a calowanie to nie robienie loda ! gora , dol , gora , dol .... o fuuu otwarte usta ...itp. calowanie jest slodkie i zabawne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohoho
lód to nie tylko gora-dol lod to takze masowanie glowki jezykiem,draznienie dziurki na czubku,lizanie dookola itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuuuuu !!! co za szczeguly ! oj to juz tym bardziej - odpada !!!;p NO A JA TO JEST Z TYMI FACETAMI !? KAZDY CHCE ABY KOBITA ROBILA MU LODA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -LIKWIDATOR-
Pewnie kazdy by chcial, ale nie kazdy tego wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
tak, 95% facetów tego by chciało i juz. I jakby moja kobieta zdecydowanie twierziła ze ona tego nigdy nie zrobi to cóż, jakos bym to pzrezył ;) musiałbym z tym zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie ciesze !:-) widac ze trafilam na zajebistego faceta ( nie tylko pd tym wzgledem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
ale pomysl nad swoim zachowaniem, jakas pokute sobie zadaj moze za te Twoja niechec :P i moze spraw mu niespodzianke jakiegos pieknego poranka najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
ano każdy... :) moja była to w ogóle fajna była. ja jej dotknąć nie chciałem to głośno nie mowiłem, ale ona sama zaproponowała. kochana dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac , to napewno kiedys sie na to zdobade ... ale chcciclabym aby to nie wygladalo wulgarnie i w ogule .... heheh do kajdanek sie przekonalam to i do tego ... moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki lichwiarz
wcale wulgarne byc nie musi :D pewnie sobie idealizujesz te chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak ---- idealizuje ja na maxa ! ale coz ... nic na to nie poradze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
mloka: a jak ma wyglądać? "eine kleine szperma na twarz" ma być milym doznaniem estetycznym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×