Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

Kafee moje kondolencje, był to ktoś bardzo bliski Tobie? Niestety śmierć zawsze jest zaskoczeniem i przychodzi w najmniej odpowiednim momencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty megunia zle mnie zrozumialas pewnie ze masz szanse na szczupłą sylwetkę. chodzi mi o to ze po ciązy człowiek więcej wazy, a ja nie mam dzieci i doprowadziłam się do takiego stanu z braku ruchu i z obzarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafee - mi również przykro ... cała w skowronkach - wiem o które otręby Tobie chodzi, ale polecam zdecydowanie ! tą drugą wersję - z jabłkami (mają ciekawszy smak i rzeczywiście świetnie działają na układ pokarmowy, co jest zasłgą błonnika. Dziś kochaneczki uświadomiłyście mi jaka jestem stara :) i ... gruba. Ja cierpię na chroniczny brak słodyczy i zaraz odzwierciedli się to w moim dzisiejszym jadłospisie, który uwierzcie mi (na słowo !), że starałam się kontrolowac. ś: 1 kromka chleba pełnoziarnistego +pl. szynki 2 ś: jabło + musli z mlekiem o : sałatka: kapusta pekińska, ogórek, czerwona cebula, marchewka (chyba tyle) z sosem vinegrette - PODJADŁAM: rodzince trochę warzyw samżonych na oleju na patelni p : 1/2 grejfruta, mandaryna k : PONOWNIE musli+mleko - w musli jest dużo słodkich owoców, więc to miała być rekompensata :) nie zamierzam dzisiaj nic juz więcej zjeść, bo tak naprawde - nie mogę się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest laski, gdzie się podziewacie ?! nie lubię wchodzić na na nasz topic, gdy jako ostatni jest mój post. Ja dziś kiepsko się czuję, nawet dłuższy spacer nic mi nie pomógł i odrobina przyjemności w postaci zakupów (kosmetyk) i kulinarnych - ogólnie mam dolinę :(. Mój jadłospis na dzis: ś : kromka chleba pełnoziarnistego z pl. szynki 2 ś : mandarynka, 250 ml jogurtu pitnego fitness o : zupa ogórkowa zabielana (potrzebowałam czegoś ciepłego) i trochę sałatki z majonezem (pycha, polecam np. na Święta: gotowany kalafior różyczki, rzodkiewka, jajka, szczypior i koper + majonez ---- kupiłam mężowi, a jako że nie próbowałam tego typu sałatki - skusiłam się i szczerze polecam (niekoniecznie podczas diety :)) zawsze to coś innego. p : grejfrut k : sok warzywny 330 ml gdyby nie ta sałatka, pewnie byłoby 1000 kcal, no ale niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wkurza mnie ten śnieg, wybrałabym się gdzieś rowerem, a tak pozostały mi tylko ćwiczenia w domu. dzis zjadłam: ś.: szk. mleka, 2 łyżki otrąb pszennych, 4 łyżki otrąb śliwkowych 2 ś.: 1 kromka chleba wielozbożowego z almette o.: pół woreczka kaszy gryczanej, sos grzybowy, kawałek schabu, ogórki kiszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki🌻 coś widze malo piszemy .......czyżby już przesilenie wiosenne mam takie wrażenie wszyscy jacyś tacy ospali i nie w humorze ale cóż i to przetrzymamy dzięki dziewczyny......może za jakiś czas dojżeje i WAM opowiem ale narazie to świeża rana i musi troszke złagodnieć...... mam dość dobry nastrój bo wreszcie dostałam prezent \'\'\'pod choinke\'\'\'naczekałam sie ale. już mam ,wiadomo jak to z zamówieniami wygląda ale najważniejsze że wkońcu dotarło jak dziewuszki u WAS z pogodą ?nad morzem dziś pięknie świeciło słonko pogoda super na spacer...ale ja byłam uwiązana w domu czekałam na ludzi --dostawa pralki ---piękna jest a najważniejsze że sama pierze ihihih;)bo byłam zmuszona prać w rękach koszmar..... trzymam kciuki kobiałki za nowe wyniki w nowym miesiącu Mg co sie dzieje czy nie za często chodzisz w te góry i doliny......może coś nie tak z hormonami?albo \'\'\'wakacje\'\' potrzebne..??? do zobapiszyska ;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek nikogo nie ma ?...smutnoo.... chć nie dziś za oknem piękna pogoda slnkoświeci ptaszki śpiewają mimo śniegu wiosna będzie mimo prognoz innych ja wierze że będzie wiecie co piłam wczoraj sok z tymbarka fit lekka marchewka i pomarańcza w 100 --23 kcal jest pycha i ma dodatkowy błonnik ma go chyba sporo bo dziś z rana nie mogłam wyjść z toalety hihihi;D piszcie dziewczyny prosze......... KTOSIACZKU!!!!!!!!!!!zaglądnij tu do nas PROSZE myśle że nie tylko ja 👄ddziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jak sie robi buziaka z jęzorem hihi i nie moge sobie przypomnieć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że chociaż Ty Kafee się odezwałaś bo już myślalam, że zagłodziłyście się na amen :). Dziś mam już lepszy humor - mój maż o 7:10 wręczył mi i córci kwiaty - wiem ile go to kosztowało, by zwlec się z łóżka tak wcześnie i pojechać do kwiaciarni - swoją drogą ciekawe, że już przed 7:00 była otwarta ?! Po południu czeka nas niespodzianka, ciekawe co wymyślił ? (...) w sumie mi sama pamięć i kwiatuszek wystarczy. Biorę się za wiosenne porządki, mam wrażenie że wiosenka się zbliża, choć padający śnieg wcale tego nie zapowiada :). Buziam Was wszystkie w Dniu Naszego Święta i życzę abyśmy codziennie czuły się piękne i kobiece, miały nieustającą pogodę ducha i zadowolenie z siebie i oczywiście z naszych bliskich ściskam mocno i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kurcze ostatnio za dużo czasu a to co pozostaje przeznaczam na brzuszki :) i wiecie co dziewczyny!!! hura!!! jestem lużniejsza!!!! tzn, ciałko się wygładziło minimalnie.... spodnie już luźniejsze chociaż waga wiele mniej nie wskazuje 67kg to mnie dobija...(wciąż w głowie mam 59..) pozdrawiam wszystkie kobitki i wiosny życzę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalę się - dziś się ważyłam i było 64 kg (ale to wszystko ruchome, więc traktuję to z przymrużeniem oka), ale dzięki ćiwczeniom czuję się lepiej i jakby stałam się bardziej \"zbita\" - że tak się wyrażę. Górne dwie oponka na brzuchu trochę zmalały, tylko ta ostatnia (pod pępkiem) ani drgnie. Ja zawsze chudnę najbardziej w udach i tam też widzę miłą zmianę, oby tak dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak zaglądam tu częściej to was nie ma, a jak mnie nie ma to Wy jesteście :) Też nie lubię wchodzić na nasz topik, kiedy widzę jako ostatni mój post, więc przeważnie nic nie piszę, bo tak jakbym pisała do siebie ;) Dziś kobietki nasze święto, więc życzę Wam i sobie osiągnięcia zamierzonych celów, i to nie tylko tych w odchudzaniu :D Mg27 ja prawie codziennie mam dolinę, raz większą, raz mniejszą, ale zawsze coś mi humor popsuje :( Gdyby chociaż już się wiosna zaczeła to już by inaczej było, roślinki sie do życia budzą i ptaszki ćwierkają :) Kafee troszke spóźniony ten prezent pod choinkę ;) To fakt, że pralka co sama pierze to wygoda ;) Ja też bym chciała wierzyć, że wiosna idzie, ale u mnie ani słonka ani nic, tylko mróz- rano było -15*C. A jeśli chodzi o ten sok Fit to ja też piję i on jest z tych soków najlepszy, bo ten z grejfrutem mi nie podchodzi(za gorzki), a winogrono-wiśnia za słodki... Bużkę z jęzorem robisz tak :P tzn. dwukropek i duże P :) Mg27 ja też chcę kwiatka :) Mój mąż o 6.30 pojechał do pracy i wróci o 16.00, więc pewnie nic nie dostanę, nie wiem czy nawet pamięta o dzisiejszym święcie :( Ale mi wystarczy buziaczek i czułe słowko :) Od taty dostałam duużą czekoladę z orzechami, taką 300g., zapomniał chyba, że słodyczy nie jem ;) Kejt_ gratulacje, wiem co to za radość kiedy ciuchy się luźniejsze robią :) Ja dziś wskoczyłam na wagę rano i jest 7kg mniej od początku diety- tyle szchudłam przez równy miesiąc; tylko że mam takie wrażenie że nie chudnę już tak dużo jak na początku, żeby tylko waga nie stanęła w miejscu :( Czekam na roztopy, żeby wziąć się za bieganie, ale póki co ćwiczę w domu. Mg27 również gratulacje, mam to samo z brzuchem- górne fałdki się schowały trochę, ale pod pępkiem tragedia :( A udka też mam szczuplejsze- już nie ocierają się o siebie podczas chodzenia :D Wierzę, że ten kremik Soraya mnie trochę ujędrni :) jak narazie, po dwóch użyciach stwierdzam, że już po pierwszym użyciu mam gładszą i nawilżoną skórę; kremik super się rozprowadza i wchłania i tak ślicznie pachnie, że działa kojąco na zmysły... Nawet na opakowaniu jest napisane, że poprawia samopoczucie czy jakoś tak i faktycznie poprawia; smaruję się nim przed snem i czuję się jakoś tak lekko na duchu... Dobra , bo się rozpisałam :D Jeszcze tylko naiszę co wczoraj zjadłam, bo ostatnio wieczorem nie mam wczale dojścia do kompa, bo mi brat blokuje :P 6.30- banan, szkl. soku pomid. 10.00- kr. chleba wieloziarn. + filet z makreli w sosie pomid.(110g) + liść pekinki + szkl. soku pomid. 12.00- jabłko 15.00- zupa ogórkowa(250ml) + szkl. soku pomid. 16.30- 2 kiwi 18.00- kr. chleba wieloziarn. + serek wiejski(150g) + maślanka(200ml) Razem 993 kcal. A dziś na obiad udka pieczone, już się pieką, a zapach rozchodzi się po całym domu hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewuszki! WSZYSTKIEGO NAJ W DNIU NASZEGO ŚWIETA:D mnie chyba powoli dopada deprecha,tak już pragnę wiosny...dziś jest pięknie,słonko świeci(ło),ale jakoś tak zimno,ja od rana mam kiepski humor,a jak się zważyłam to dopiero był dół,ważę wiecej!!!!mam nadzieję że to jakiś przejściowy kryzys,wko ńcu zaczęłam ćwiczyć,jak to jest?? kafee dopiero teraz zaskoczyłam że Ty tak jak ja jesteś z trójmiasta,to było miłe odkrycie dziś z okazji święta dostałam od mojego Kochanie złote kolczyki:)powiedział że tak po kolei,najpierw uszka,potem szyjka i na końcu paluszek,czyli mój bardzo oczekiwany pierścionek zaręczynowy...tylko mam nadzieję ze nie bedzie mi kazał za długo czekać. to chyba wszystko na dziś,buziaki dla was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem:P udało sie? Ewelajn jak miło krajanka hihihih ja dostałam dziś DUŻE buzi od mojego słoneczka więcej mi nie potrzeba ale w castoramie dostałam tulipana żółtego bardzo stosowny kolor --kolor castoramy hihihihi;)remontuje przedpokój i chodzimy tam co 2 dzień bo wszystko ciężkie a samochodzika nie mamy i w łapkach wszystko nosimy znamy już rozkład zmian hihihihih i oni chyba też już nas znają:Djeszcze troszke pochodzimy i wszystko przyniesiemy;) i zaczniemy bałagan.......... tyle na dziś trzeba iść spać jutro do pracy rano wstać ...wiecie co tego co wymyślił prace od 7 powiesiłabym na zegarze za j.....bo to napewno był facet papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zjadłam: ś : kromka chleba pełnoziarnistego + pl. szynki 2ś: jabłko o : miseczka sera białego homog. z ziołami prowansalskimi+koperek 5 łyżek zupy ogórkowej p : grejfrut + mandarynka k : sok pomidorowy Fortuna z oliwką 1 szkl. aha ! i skubnęłam troszeczkę bułki z almette mojej córci i skrzydełka w panierce :(. O dziewczynki jak jesteście z Trójmiasta to może macie jakieś namiary na noclegi nad morzem? Szukam na necie, szukam i nic nie mog znaleźć. A wogóle to zazdroszczę Wam miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na czat o odchudzaniu . www.polchat.pl Z prawej strony pisze szybkie wejscie wpiszcie tam www.odchudzanie.pl Wejdziecie do pokoju gdzie bedziemy mogly wymienic swoje doswiadczenia na temat odchudzania,poznac sie . Zawsze chcialam przeczytac inne topiki,jest ich tak duzo ze nie bylam w stanie,a tam bedziemy sobie codziennie mogly porozmawiac. Proponuje na poczatek ustalic jedna godzine wejscia np 9:00 Zapraszam codziennie Mam nadzieje ze poznam dziewczyny z Krakowa i nie tylko,kto wie moze uda nam sie zaprzyjaznic wymienic nasze doswiadczenia wspierac sie w odchudzaniu Czekam rowniez na inne propozycje godzinowe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tam u was? Ja dziś po południu jadę z mężem do dentysty, bo go od kilku dni za boli i trzeba go wyrwać brrr... A on tak panicznie się boi stomatologów(uraz z dzieciństwa), że muszę z nim jechać i zaprowadzić go za rączkę :) Już chyba naszego wspólnego porodu tak się nie bał jak wizyty u dentysty :D Co prawda wyrywanie zęba czy borowanie nie należy do przyjemności, ale czymże to jest w porównaniu z bólem porodowym... Brrr jak sobie wrócę pamięcią wstecz te 9 miesięcy, to mi ciarki po całym ciele przechodzą :o Ewelajn nie wiem jak to jest, że nie szchudłaś tylko przytyłaś, może nie przestrzegałaś 1000 kcal ? Bo same ćwiczenia nic nie dadzą bez diety :( Ja też bym chciała mieszkać nad morzem, albo przynajmniej tam pojechać, bo jeszcze nigdy nie byłam :( Wczoraj wszamałam :) : 6.30- banan 10.00- 2kr. chleba wieloziarn. + 1pl. szynki + liść pekinki + szkl. soku pomid. 12.00- jabłko 15.00- udko pieczone z kurczaka(100g) + ryż(6 łyżek) + ogórek świeży(125g) + szkl. soku pomid. 16.30- kiwi 18.00- kr. chleba wieloziarn. + 2 jajka na miękko + pół szkl. mleka 0,5%tł. Razem wyniosło 999 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!! tesknilyscie?!?! :) ale sie rozpisalyscie jak mnie nie bylo.. 30 min to czytalam :P:P:P czytajac praktycznie do kazdego posta mialam cos do powiedzenia, ale juz nie pamietam.. pierwsze to : megunia, siostra mojego honey ma 5 letniego synka.. urodzila go.. i jesz z niej taka laska ze nie pogadasz...fakt ze na to pracowala, ale wyglada swietnie, teraz nie domawia sobie niczego chodzi co jakis czas na step i na basen, to wszystko ;) kafee - :( przykro mi :( :( :( :( chciala bym dodac ze ja tez jestem z 3miasta :) aha no i po karmieniu przez bacie przytylam kilogram :) jakos musze go spalic :) aha, zycze wam wszystkiego naj naj z okaji wczoraj ;) :P , ja dostalam od mojego skarba slicznego kwiatka a od taty pierniczka zapakowanego w puszeczke w ksztaccuie serca :) ja bylam dzisiaj w H&M i tam jest takaa sliczna bielizna :( buuu :( a ja nie mam kaski :(:(:( teraz znikam do wanny itd ale chyba wpadne jeszcze dzisiaj :) aaa... wiecie co odkrylam??? -to ze maslanka jest cholernie kaloryczna juz pisalam, wczoraj pilam kefir i odkrylam ze na 100 ml ma 46 kcal :) mniammm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę że mieszkacie tak blisko morza ja tak tęsknię za ciepełkiem, że dzisiaj skoczyłam sobie na solarium - to już dla mnie czas do Świąt muszę troszkę się opalić, zresztą ja lepiej wygladam i czuję się (\"wymuszając\") na sobie ciemną karnację :). Mój maż właśnie pojechał na zakupy - dziś ukradli mu na w-f (mają obowiązkowy w pracy) buty - mam nadzieję, że coś sobie kupi. Dobrze, że ja nie musiałam z nim jechać - bo ostatnio (chyba wspominałam ?) marudził, że źle mu doradzam i najchętniej ubierałabym go jak geja (swoją drogą uważam, że oni mają świetny gust, choc czasem przerysowany). agatka mi też coś dziś wpadło w oko - była u mnie koleżanka i miała genialną komórkę - oblicza nawet dni płodne - ja też chcę taką !!! Dziś zjadłam: ś : kromaka chleba pełnoziarnistego + łyzeczka almette+1 pl. szynki 2ś : jabłko jogurt (pyszny deser z pianką - myślałam, że jest mocno kaloryczny, ale jak zobaczyłam,ze 108 kcal/100g to | pochłonęłam go prawie z opakowaniem :). o : puszka 300 g szprota w sosie pomidorowym i 5 łyżek zupy ogórkowej (zabielanej) p : grejfrut k : sok pomidorowy szlanka buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe... no to dobry, takiego jeszcze nie widzialam:P z takich cudakow to tylko widzialam u takiej dziewczyny telefon ktory przepowiadal pogode (!) i jak siewpisalo swoja date urodzenia to jakies mierniki, chyba zdolnosci, inteligencji i sexu.. ale nie pamietam.. aha i cos z horoskopwm tam bylo :) ja wlasniewrocilam z kina, bylam na rozowej panterze, calkiem fajnie... ale jakos powalona nie jestem, a moj chlopak to juz w ogole.. ehhh :/ plakalam mu dzisiaj o ta bielizne z H&M i powiedzial ze sie ZASTANOWI :D hi hi hi :):):):):):) pisalam wam juz ze przytylam kilogram przez pobyt u babci?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki jak milo że piszecie czarowna AGATKO nie znikaj na tak długo...... ale sie fajnie złożyło 3 z 3miasta ;) ja już przywykłam do miejsca zamieszkania...hihi ale powiem WAM że nie zamieniłabym sie na inne to myśle jest kwestia przyzwyczajenia choć z drugiej strony pomieszkiwałam w różnych (ale na wakacjach więc wiadomo inne odczucia pełen luz zero trosk)i nigdzie nie było mi tak dobrze jak tu mimo trosk i kłopotów wybaczcie że nie stosuje kropek i dużych liter na początku zdania....no i napewno sorki za byczki {mam nadzieje że zostanie mi to wybaczone} MG tanie noclegi jeżeli chcesz mieszkać w gdańsku są w domach studenckich poszukam nr. to CI napisze nad morzem tanich nie ma :Pchyba że agroturystyka gdzieś mam do nich stronke jak znajde to napisze ok.? a dziś też jest słonko ....choć zapowiadali śnieg.... Megunia masz ten sam problem z opem co ja ........ja go nawet za rączke \'\'traktorem\'\'\'nie zaciągne do stomatologa uraz z dzieciństwa papulki napewno dziś jeszcze zajże🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Agatko wróciłaś :) Ja za Tobą tęskniłam. Widze, że humor Ci się poprawił- dobrze Ci zrobił ten wyjazd :) Mi nawet nie chce się dziś nic pisać, co wczoraj zjadłam itp, bo mi się świat na głowę wali i nie mogę sobie z tym poradzić. Wczoraj tata był u lekarza bo go od dawna głowa bolała, a do tego ostatnio nie może jeść bo go żuchwa boli. Ma guza przy uchu, dziś pojedzie na USG głowy i będzie wszystko wiadomo. Ja modlę się żeby to nie był rak, tata ma dopiero 45 lat, jeszcze dużo życia przed nim, chce zobaczyć jak wnuczek mu dorasta, dobra nie piszę już nic bo mi się łzy do oczu cisną. Życie jest takie niesprawiedliwe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megunia spróbuj sie nie martwić na zapas wiem że to łatwo powiedzieć trudniej wykonać ale trzeba być zawsze dobrej myśli wiara wierz mi czyni cuda.......... nikt nie powiedział i nie powie że tu na ziemi mialo być sprawiedliwie uszy do góry i bądz dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym nie zamienila sie, zeby mieszkac gdzie indziej :) ludzie gruba kase placa zeby tu na wakacje przyjechac ;P a ja mam na plaze hmmm.. 15 min autobusem ;) megunia, nie martw sie, moj wyjazd byl zwiazany z tym samym, u mojego dziadka znalezli guza na plucach (a w szpitalu byl na nogi, no i wychodzi ze to co sie dzieje z nogami to.. przezuty... najgorsze, ze 1.5 roku temu guza nie bylo :( ) jesli wszystko bedzie szybko leczone, to bedzie dobrze, naprawde :) mam ojca po chemii, to byl straszny okres (to bylo branie eksperymentalne i jeszcze nie bylo wiadomo jakie beda skutki itd) ciagle nerwy, nie mowiac juz o tym ze tak to dzialalo na psychike ze moj ojciec chodzil wsciekly, nie mogl spac itd, wiec ciagle sie klucilismy... ale juz jest po i (powiedzmy ) jest dobrze :) (ale nadal sie klucimy :P ) musisz byc dobrej mysli, najwazniejszy jest optymizm, bo jesli wszyscy zaczniecie miec najczarniejsze mysli, to ochota do walki taz odchodzi... ale ale, moze to poprostu powiekszony wezel chlonny.. moze to nic strasznego :) 3maj sie buzka wszystkie sie trzymajcie :* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro z powodu chorób w Waszych rodzinach - uwierzcie mi, że wiem co czujecie gdyż ja przechodziałam to 5 lat temu z moim tatą. Pobolewał go brzuch i przy wizytach u lekarza często o nim wspominał 9 - a u lekarza bya często ponieważ jest po 2 zawałach i ma bardzo zaawansowaną cukrzycę). Niestety pani doktor nie domyśliła się, że trzeba zrobić ugg jamy brzusznej a mój tatuś jakoś specjalnie nie dopominał sie o to, aż wreszcie dostał wylew (1/2 ciał sparaliżowana) - niestety okazało się, ze w jamie brzusznej ma guza wielkości uwaga : główki małego dziecka !!! to był dla nas szok, lekarz kazał się przygotować na wszystko, ale wiecie co ? wiara czyni cuda i nigdy nie można dopuszczać do siebie złych myśli, mojej rodzinie i pzrede wszystkim tacie bardzo to pomogło. Paraliż powoli ustąpił (1 ręka jest minimalnie niesprawna), wycięli mu guza, przeszedł chemię i dziś wydaje się to być już za nami. Życzę zdrówka i trzymam kciuki - będzie dobrze :). Osobiście - w trudnych chwilach, powtarzam sobie takie mądre słowa i uwierzcie mi działają :) \"Dopiero w samym środku najsroższej zimy, przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato\". A.Camus Kafee kochana dziękuje bardzo za zainteresowanie moją prośbą - wkółko szukam fajnych noclegów, ale szczerze mówiąc wolałaby agroturystykę, domki, kwatery itp - akademiki odpadają (blokowisko mam nacodzień :)), więc jak masz jakieś namiary to chętnie skorzystam - nie muszą być okolice Trójmiasta. zmykam robić obiad buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochane Moje:) na początek dla meguni : jestem z Tobą,trzeba wierzyć ze bedzie dobrze,inaczej zresztą być nie może,medycyna robi coraz większe postępy,poza tym wiara naprawdę czyni cuda.wiem co czujesz,ja przeszłam to 13 lat temu,zachorowała moja mamusia,byłam wtedy gówniarą i nawet nie zdawałam sobie sprawy z powagi sytacji,ale to nawet dobrze,tak sobie dziś myśle...nie udało się wtedy i dziś nie ma jej przy mnie i tak sobie myśle że gdyby to było w terażnieszych czasach to może by ją uratowali...ale życie toczy się dalej,widać tak miało być a ja do ostatniego dnia wierzyłam że ona wyzdrowieje,tak zawsze trzeba myśleć i wierzyć... ale dość tych smutków,co do mojej wagi to wszystko się unormowało,widać coś nie tak było z moim wypróżnianiem,ale teraz jest ok i jestem szczęśliwa:) tak z ciekawości to mam pytanko do kafee i do agatki,gdzie dokładnie miwszkacie w trójmieście?ja od niedawna mieszkam w Rumii ale przedtem mieszkałam na Chełmie,a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×