Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

Cześc dziewczynki! U mnie również pogoda paskudna... i ciągle pada.. okropieństwo.. Wybieram się dziś na zakupy, chciałalm kupić jakieś butki na wiosnę... tylko gdzie ta wiosna??? Bo tak w ogóle to jestem w tych sprawach strasznie niezdecydowana... i jeszcze zabieram ze soba mojego M .. ale on to chyba do końca mi nie pomoże.. Zbliża się weekend więc czas do szkoły, zawitam do Was dopiero w poniedziałek i również postaram się uzupełnić swoją stopkę... Chociaż czuję, że waga ani drgnęła... jutro się ważę. Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) mnie nie było, bo mi komp padł.. ale mój technik informatyk mi go dziś naprawił :P więc jak tylko sobie poszedł to odrazu do was pisze :P ja się wstydze mojej stopki :( bo ja od paru dni głównie odżywiam sie pizza... :( dziś sobie kupiłam chlebek w greenweyu.. żytni ze śliwką.. całkiem dobry... ale i tak uważam że jest tamciut za drogo :/ 3.5 za taki mały chlebek?! :/ stwierdzam że \'pszczółka\' (?! ó??) jest pycha :) a w poniedziałek chce sprubować czegoś marherkowego.. ogólnie b.dobre jedst jedizenie tem :) ja zikam spać .. bo jestem wymeczona.. matko.. w poniedziałek mam 3 koła do zaliczenia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek kobiałki :D dziś sama nie wiem jaki dzień będzie narazie jest pochmurno trzymam kciuki za nas wszystkie Agatko za CIEBIE też i zaliczone napewno będzie :) musze zajżeć do tego zielonego sklepiku ale jak podajesz ceny to mi sie coraz mniej ten sklep podoba .... Kejt napiszesz nam ..?co sie wydażyło 1kwietnia ciekawość nie i nie tylko mnie zjada.....a i na co ten specyfik z cynamonem miał być? narazie nic nie napisze bo nie mam dostępu do wagi ale później napisze sama jestem ciekawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam nie będzie na stopce bo sie nie chce denerwować 2lata temu marzec kwiecień 96kg 70 72 pas 100 96 96 biodra 120 110 108 biust 120 112 108 to tyle...........waga no cóż zachciewajki wyszły na wadze:(:O ciekawe jak WAM poszło..............czekam na Wasze notki buziam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czytam czasem Wasze poczynania i na wstepie gratuluje wytrwalosci :) macie jakas skuteczna niezawodna dietke na zbicie szybkie ok 20kg ?:) pozdrawiam i serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌻 Ja zaglądam dopiero teraz bo od rana robię porządki w sadzie, noszę gałęzie itp., już tak się zmachałam że ho ho ;) przyszłam tylko na obiad do domu i idę spowrotem, o ile się nie rozpada, bo chmury krążą... Agatko nie wstydź się swojej stópki :) Za chwilę zobaczysz moją, ja to dopiero mam się czego wstydzić- chociaż dużo schudłam to nadal daleko mi do ideału :( Kafee no rezultaty całkiem całkiem :) Te ostatnie liczby to są teraźniejsze tak? bo nie wiem czy dobrze interpretuję :) Anabelka21 ja polecam dietkę na której jestem czyli 1000kcal, ale 20kg to schudłabyś na niej mniej więcej w 4-5 miesięcy, zależy z jakiej wagi startujesz, im wyższa waga tym spadek wagi większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem tu pierwszy raz chciałabym schudnąc 10 kg macie dobrą rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styna ja schudłąm 12kg w 2 miesiące na diecie 1000 kcal, więc może spróbuj... Ja cieszę się że w końcu chudnę, najważniejsze to się zmobilizować i mieć silną wolę, wtedy można góry przenosić ;) Przeczytałam że też masz synka, mój jest trochę młodszy, bo wczoraj skończył 10 m-cy. Też trochę trwało żebym się za siebie wziąła po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Megunia gratulacje 🌻 dla CIEBIE TAK 1 ZAPIS TO startowa 2 zapis to marzec a 3 to teraz szybko to nie zdrowo --Anabelko --szybko poszło szybciej powróci a nam.... tak myśle nie o to chodzi....... Styna każda z nas próbuje każda innym sposobem czytaj i spróbuj co tobie pomorze ale chyba najważniejsze że sie wspieramy:P buziam no i jeszcze raz gratulki MEGUNIA imponujące👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_megunia_ - gratuluję, jestes nasza Liderką !!!! :) Jeżeli chodzi o pozostałe dziewczyny, to proszę o konsekwencję i uzupełnienie stopki - jak uczyłam się na studiach \"Pacta sunt servanda\" - \"Umów należy dotrzymywać\". Ja też nie mam czym się pochwalić, ale nastepny wpis będzie już z nową stopką. W tym jednak będzie jedgo opis. Ważyłam się po obiedzie i ku mojemu zaskoczeniu, na wadze było 63,7 kg - co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, bo nie jest tajemnicą, że cały luty totalnie objadałam się zarówno w dzień i w nocy (jedyny wyjątek - to fakt, iż trwam w postanowieniu wielkopostnym, nietety połowicznie ! :( i nie jem wyrobów czekoladowych). Od dzisiaj miałąm zaostrzyć dietkę, ale niestety cały dzień gdzieś biegam (zakupy, solarium, spacerek z rodzinką) i poprostu zjadłam to co miałam przygotowane dla męża i córci - niestety niezbyt dietetyczne. Zreszt.ą jestem na chwilę przed @ i zazwyczaj nie kontroluję tego co jem, robię i mówię. W tym czasie jestem okropna !!! w każdej dziedzinie życia !!! - no staram się tylko moją Pysiałkę oszczędzić. Alez mnie głowa boli, na dodatek dopada mnie migrna :(. Jeszcze jedno - wczoraj widziałam tak piękną i zjawiskową tęczę, że aż ciężko uwierzyć że tak piękne zjawisko naprawdę można zobaczyć poza tv.Jak w bajce :). Przesyłam Wasz wszystkim buziaczki. Głowa do góry i zawsze tylko na tym poziomie :) razem możemy wszystko :) :) :) :) :) ps. wagę na stopce zokraglam do 64 kg a jako, że jestem zwolenniczką jasnoscci i przejrzystości treści - będzie bardzo oszczędna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za gratulacje 🌻 Ja również Wam wszystkim gratuluję i każdej z osobna ;) Kafee no to mamy podobne wymiary :) gdybyśmy były sąsiadkami to pożyczałybyśmy sobie ciuchy ;) Mg ja liderką? Może jestem wytrwała i konsekwentna w dążeniu do celu, ale słowo lider kojarzy mi się z polityką :D Jeśli chodzi o naszą okropność przed i w czasie @ to trzeba nam kobietom to wybaczać :) Ja też tak mam, czasem żałuję tego co zrobiłam lub powiedziałam i uświadamiam sobie jakie ze mnie wredne babsko kiedy mam @ ;) :D Ja tęczę oglądam bardzo często, bo jak kiedyś pisałam mieszkam na przedmieściach miasta, właściwie to można to nazwać wioską. Po jednej stronie w odległości 200m od mojego domu rozciąga się las, do którego często chodzę na sapacery; po drugiej stronie płynie rzeka, w której latem łowię rybki :) Jest tu kilkadziesiąt domów i narazie jest to odrębna część, niepołączona z miastem, ale niedługo się połączy, bo ciągle ludzie stawiają sobie domki, w skutek czego miasto rozszerza się i tak jak kiedyś miałam do niego 5km, tak teraz mam może ze 3km. Bardzo mi się tu podoba i nie chciałabym mieszkać w centrum miasta, ale jeśli miasto \"wkroczy\" do nas nie będzie tu już tak spokojnie i cicho... Jestem tak zmęczona po dzisiejsym dniu, że chyba idę lulu :) Buziam dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 👄 ja dzisiaj zamiast sie uczyc caly dzien biegalam ze ścierą :/ ehhh... łazienka to chyba od nowości nie była taka czysta ;) :P ale za to czeka mnie jutro cały dzień zakówania :( qrde, boje sięponiedziałku :(:(:( w poniedziałek popołudniu mama mmnie do fryzjera zapisała.. tylko że ja jeszcze nie wiem co chce zrobić z włosami.. zastanawiam się nad jakąś grzywką.. ale sama nie wiem :( macie jakieś sugestie do długich włosów i dość pociągłej twarzy?! ja za chwile śmigne się zważyć .. ale aż się boje ;/ ehhh... właśnie co było 1.04 w zeszłym roku, ja też jestem ciakwa :P i o co chodzi z tym cynamonem ?! słyszałyście o tym, że dobre na cellulit jest obłożenie się fusami z kawy?! :P ja chyba wyprubuje :) tzn zaparze kawe i z tych fusiorów zrobie sobie okład i zawinę to folią sporzywczą :) w ogóle widziałam dziś w gazecie reklame nowego serum z vichy... jest napisane ze w 14 dni wyraznie zmniejsza nierówności itd... i to bez masażu (czy wy masujecie przez 5 min po wsmarowaniu czegokolwiek się?? bo mi się nigdy nie chce :/ ) no ale niestety cena to ok 99 PLN :/ ale może mama będize miała jakieś prubki to jej podwine :P hehehe... w ogóle to ja b.lubie kosmetyki z vichy.. tylko szkoda że mnie na nie nie stać.. i podbieram zawsze po kilkanaście prubek :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testing testing :) ogólnie to waga nie drgnęła.. ale może to lepiej, po moim obżarstwie z całego tygodnia.. musze się zabrać, co by nie wskoczyło do góry.. zresztą waga już chyba nie jest ważna.. bo przecież nie jest źle.. poprostu muszę zacząć ćwiczyć, bo mój brzucho i boczki się wylewają.. poza tym ramionka też nie za fajne, takie obwisłe... ide robić brzuszki :) już się pytałam kiedyś , ale mi żadna z was nie powiedziała, jakie jest ćwiczenie dobre na dolne mieśnie brzucha?!?! dobrej nocki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tu wchodze ze strachem.. że będzie czytania na 40 min, bo cały dzień mnie nie było a tu NIC... :( ja dziś miałam cały dzień pod flagą zastosowania matematyki i jeszcze mikroekonomii... nie zalecze tej mikro 😭 nic nie rozumiem.. tak się ma jak sięna wykłady nie chodzi 😭 ide robić zadania z matmy :( może chociaż to zalicze :( ehhh.. dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_a
heeelo laseczki:) to co?ja też zaczynam odchudzanko:) kategoruczne nie mojej figurze i do roboty:) nie wiem jeszcze co bede robic w kazdym razie mniej jesc wiecej pić bez słodyczy nie jesc po 18-19 amen póki co ;) gdzieś taz z dyche chciałabym zrzucic z 68 do 58 byłoby git na początek... kto zaczyna dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki Byłam dziś u teściów i niestety zjadłam kawałeczek tortu(torta?), bo mój szwagierek miał dziewiąte urodziny... Ja dziś ogólnie w kiepskim nastroju ze względu na rocznicę śmierci Jana Pawła II :( To był wspaniały człowiek, można powiedzieć że ciągle jest, bo w sercach ludzi zawsze będzie obecny... Jutro rano jadę do gina na wypalankę. Potem przyjeżdza dziewczyna mojego brata, którą poznał przez internet i coś między nimi zaiskrzyło ;) Pewnie będzie trochę drętwo na początku, bo ona pierwszy raz u nas i my pierwszy raz ją zobaczymy :) Ale się cieszę że mój brat sobie wkońcu kogoś znalazł, bo miłość jest potrzebna każdemu :) A brat jest ode mnie starszy, więc pora żeby się ustatkował ;) Dobra idę spać, dobranoc dziewczynki buziam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_megunia_, ale że jak.. oni się pierwszy raz zobaczą u Ciebie w domu?? :D ja wstałam ide po śniadanko.. (tzn najpierw musze sobie zrobic) i jeszcze sie poucze.. co za masakra 👄 bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny serdecznie!🖐️ Czy moge sie do Was przylaczyc? Przeczytalam Wasz topik i widze,ze panuje tutaj super atmosferka!! Moim problemem jest wieczne odchudzanie,brak efektow...:(Chce zmienic styl odzywiania,nie zameczac sie rygorystycznymi dietami,bo i tak dlugo na nich nie wytrzymuje.... A jak wytrzymam to potem jem za 5-ciu:O Tak marze schudnac do lipca,wybieramy sie z mezem na krete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! U mnie pogoda fatalna, nastrój jeszcze gorszy.m Chciałam dzisiaj umyć okna, ale ciągle pada deszcz więc będzie to niemożliwe. _megunia_ - trzymam kciuki za Twój zabieg, czasem strach ma tylko wielkie oczy, ale i tak przydadzą się dobre fluidy :) - trzymaj się dzielnie !!! w ostateczności \"Twarda z Ciebie Dziewczyna\"> Wczoraj pokłóciłam się z moim mężem i myślę, ze długo nie będę się do niego odzywać. Rano nie wstałam nawet zrobić mu kanapek do pracy (co robię zawsze), przyszedł rano dać nam całuska, ale mam go daleko .... wiec nie zapowiada się ciekawie. Od dzisiaj postanowiłam zacząć się odchudzać - ostatecznie to last minutes przed Świetami. Na śniadanko zjadłam jajeczko i rozmyślam jak trzymać dietę. Chyba będzie oparta na nabiale - mięsie gotowanym - warzywkach i owocach i niezawodnym soku pomidorowym. Mam nadzieję, że schudnę z 2 kg a co ważniejsze, że wytrzymam. Chcę kupić sobie jakieś wiosenne ciuszki i byłoby miło zmieścić się w rozmiar 40. Ja umówiłam się do fryzjera na sobotę, teraz mam @ i wówczas wogóle moje włosy nie nadają się ani do obcinania ani do farbowania. Nie wiem agatka jakią fryzurkę dopasować do długich włosów, ja bardzo lubię włosy pocieniowane na całej długości. później wyślę Ci link z fajną stronką z fryzurami. Ja mam dylemat co do koloru, bo z długości muszę obciąć, gdyż są w fatalnej kondycji (efekt prostowania po każdym umyciu włosów od 2 lat) - zawsze farbuję na ciemną mokke lub czekoladę, ale teraz chcę taki brazylijski brąz - czylli czekoladę z odrobinką filoletu. Sama nie wiem, ostatecznie jestem odwiecznym malkontentem (ad. wlasnego wyglądu) i i tak nie będę zadowolona. Trochę denerwują mnie zbliżajace Święta z 1 powodu znów będę musiała przebywać w towarzystwie siostry mojego męza, której nie trawię a sytuacja jest zaostrzona na tyle, iż oficjalnie jesteśmy strasznie pokłócone i wszyscy o tym wiedzą. Mój mąż oczywiście jest po mojej stronie, ale w ostatecznej konfrontacji on i siostra - to on zawsze jest na 2 m-cu, więc nie powinnam oczekiwać, że ktoś pomysli inaczej. Generalnie Święta z tą rozwydrzoną, rozhisteryzowaną idiotką nie zapowiadają się ciekawie i chyba spędzę je na ciągłych spacerach z dzieckiem i oczekiwaniu na szybkim wyjeździe w \"moje strony\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa koleżankę, proponuję skurczyć sobie troszkę żołądek do Świąt (poprzez zmniejszenie porcji jedzenia - może na początek: normalne śniadanko, lunch i podwieczorek zastąpić owocami, obiad na małym talerzyku i lekka kolacja?) i pilnować, by nie rozepchać go przez Święta a później ruszyć z wielką konsekwencją dietą 1200, 1000 kcal - bo jak widzisz tylko ona naprawdę zdrowo i skutecznie odchudza. Przykładem jest _megunia_ i trochę ja - np. schudłam przez luty 3 kg, w marcu totalnie nie trzymałam diety - w przypadku diet cud odrazu wróciłyby te 3 kg a dzięki \"tysiączce\" tak się nie stało. Generalnie dobrze trafiłaś (na nasz topic) - napisz coś więcej o sobie jak sie odżywiasz, ile masz lat, waga - to ważne informacje. Coś wymyślimy, jesteśmy niezłe z teirii, choc różnie jest z praktyką:). agatka masz link http://fryzury.hary.pl/fryzury,22.html może coś Cię zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kobiałki i \'\'\'\'stare\'\'\':) Agatka na dolne mięśnie brzuch właśnie brzuszki ale troszke zmodyfikowane postaram sie je opisać leżysz na podłodze z podkurczonymi nogami zakładasz jedną na drugą tzn.kładziesz prawą kostke na lewym kolanie i podnosisz sie dodo prawego kolana staraj sie trzymać kolana na równym poziomie no i ręce pod głową i ciągniesz lewy łokieć ale nie odrywaj dolnego odcinka kręgosłupa od podłogi prubój ciągnąć mięśniami brzucha a nie głową i rękami poczujesz swoje mięśnie to samo z drugiej strony serie rób tyle ile dasz rade pomiędzy możesz postawić nogi i podnieść miednice do góry i popotrząsać dla rozluźnienia:)jak pamiętam robisz dużo brzuszków więc może i tę metode brzuszkowania znasz najważniejsze to nie odrywać lędzwi od podłogi i nie ciągnąć głowy rękami do góry bo tylko zwichniesz sobie kark a mięśnie i tak nie pracują przeczytałam gdzieś że ćwiczenia 30 min.sie spala tłuszcz a potem mięśnie spalają same siebie i stąd zakwasy ciekawe czy to prawda?zawsze myślałam że im dłużej tym lepiej a tu sie okazuje że nie 30 min. ale przynajmniej co 2 dni wystarczy regularnie co myślicie na ten temat kobitki? Mg a nad możem świeci --musze napisać świeciło słonko bo wyłażą jakieś wielkie chmury.....ale nie pada ale mam lenia i okna poczekają...powodzenia u fryzjera...wyrzuć lustra to przestaniesz być malkontentkąhihihiihihih:Dco do świąt w \'\'\'miłej\'\'\'atmosferze to CI wspólczuje .............dobrze że moja familia jako tako sie dogaduje i zgrzytów nie ma .....jak narazie Kejt to jak będzie ------------powiedz nam bo ciekawość nas zje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megunia nie buj nic ale odezwij sie jak wrócisz........:)tak ciuchy na wymiane mogą być....ale TYlecisz z wagi a moja kurde stoi a żeby stała ....musze sie wziąść za swoje obrzarstwo mam znowu napady nocnego jedzenia nie pomaga ani woda ani owoc musi być coś treściwego i dopiero moge spać przerąbane ...................mieszkasz w pięknym miejscu.......to ja CI zazdroszcze:)ale człowiek nie świnia przyzwyczai sie do wszystkiego:) mam nadzieje że mi sie wyśle bo coś mi kafe szfankuje nie mogłam wejść buziam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam serdecznie, kompletnie nie miałam czasu więc jest troszkę do nadrobienia:) troszkę z rytmu wypadłam:p hello Misia mg27 kafee _megunia_ czarownico_ agato anabelka,inne dziewczynki❤️ kurcze nie wiem jakie mam wymiary bo przygotowałam sobie centymetr ale córcia mi go pocieła więc dzisiaj kupię nowy i napewno się pomierzę sama jestem okropnie ciekawa... wi ęc wpisze namiary w stopkę wydaję mi się,że są takie jak u mg27:) a jak tak tam już pogodziliście się z mężem? ja nie umiem się kłócić z moim a mój ze mną nie wiem jak my wytrzymujemy ze sobą, jakoś żyje się nam tak lekko bezstresowo.. ale też czasami mnie denerwuje kiedy pół dnia tylko śledzi wyniki meczów:p i nie słucha co mówię..świata nie widzi...ach i nie mogę się doczekać kiedy wyprowadzimy sie z ,bloków,, od ślubu to jest 7 lat budujemy dom i mamy go w stanie surowym, teraz zostały najważniejsze sprawy:podłogi, ogrzewanie, kuchnia, łazienka,,urzadzanie i czekamy na kredycik...taki dworek sobie wymyśliliśmy pięknie wyglada i pięknie kosztuje:( :)Ale będzie wspaniale być u siebie i mieszkać na uboczu wśód drzewek, jak pisała _megunia_ ale najgorsze dla mnie jest to,że robiłam przawo jazdy w Stanach i ciężko idzie mi jazda w Polsce i tak szczerze nie mamy auta i może to wydać się dziwne ani ja ani mąż nie kwapi się do jazdy... mieszkamy w małej miejscowości o której pewnie każda z Was słyszała,mała, zdrowa mieścinka,wszędzie bliziutko, do pracy 10 min.teraz do przedszkola od września może 5 min. a teraz boję się usiąść za kółkiem,,,a w Stanach śmigałam na automacie...buuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja tam w tedy pisałam? czego sie tak domagacie i ciekawość was zżera?? Qrde..chyba chodziło mi,że będzie bardzo smutno nastrojowo, w związku z rocznicą śmierci papieża, jak chyba każdy podziwiam GOi uwielbiam słuchac Jego słów, nie dociera kompletnie do mnie,że już Go nie ma bo przecież zawsze był...to o tym chciałam napisać,,a czasami mam kogos na kolanach albo piszę w pośpiechu i troszkę haotycznie więc sorki dziewczny:) pozdrawiam i obiecuje wieczorkiem dopisać wymiary:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może napiszę,że na Podhalu mieszkam :) więc góralką jestem z krwi i kości :) :) :) :) :) ależ mnie dzisiaj zebrało pisze i piszę a mam tyle do zrobienia... ja tak robię brzuszki, leżąc na podłodze podnoszę nogi splecione w kostkach do góry aby powstał kąt prosty albo też podnoszę pupę do góry napinając mięśnie tką serię jakąś po 16, na prawą sronę brzuszki z uniesionymi nogami na lewą strone i te podnoszenia ,,tyłka,, mój na początku był jakis ciężki:p teraz idzie mi nieźle :D dobra dobra biorę się za porządki 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie 👄 Ja już po wypalance- nie bolało, ale przyjemne nie było. W dodatku gin mnie pocieszył, że będę miała obfite upławy i nie mogę współżyć 😭 prze 2 miechy- tragedia :( Za chwilę wparuje do nas mój brat z dziewczyną... Agatko zobaczą się pierwszy raz na dworcu nie u mnie w domu :) Tyle napisałyście że nie jestem w stanie teraz tego wszystkiego przeczytać dokładnie i odpisać. A komputer stoi w pokoju mojego brata, więc jak zaraz przyjedzie ta jego laska to pewnie do Was póki co nie zajrzę, bo nie będę chciała im przeszkadzać. Buziam 👄 Aaaaa bym zapomniała- witam nowe osóbki, jak miło że grono się powiększa :) A co do atmosferki to zawsze jest miło, nie dziewczynki? :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio .... Kejt a co z tym cynamonem?mieszkałaś w stanach długo?coś nieskładnie pisze zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie wracają tu do polski .........a temat sie robi........ja bym najchętniej z tąd uciekła ale nie mam odwagi mówią że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×