Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

Gość ludzie pomocy.
Pomoże mi ktoś schudnąć, ale tak serio ? mam 165 cm wzrostu, ważę 75 kg ;( mam 13 lat . (1 klasa gimnazjum) poradzić sobie nie mogę... chcę ważyć maxiumum 60 kg, a o ile się uda to mniej . :) pomożcie błaaagam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem agagtko :) ale wciaż zabiegana :( i to przez tak tu zaglądam i niezaglądam Tak opalanie.. moze i to prawda, musze zrezygnować z solarium :P heh Mieszkanko tak na prawdę to wciąż urządzam..dużo rzeczy mi brakuje i pewnie jeszcze sporo czasu to potrwa, ale bardzo mnie to zajęła i jakoś tak fajnie jest :):) czuje się szczęśliwa :) To jest kawalerka 38 m, pokój, łazienka, ogromna kuchnia (na prawde uważam że jest duża):) Na początek praktycznie wszystko musiałam zakupić..pralke, lodówkę, meble do kuchni..ehhale jest to jest ładne, spokojne mieszkanko w bloku :) Czyli nadal męczysz sie z licencjatem.. ehh powoli na pewno uda sie wszystko zakończyć :) Pozdrawiam P.S. Masz rację jeżeli już bym tu przestała zaglądać to na pewno bym o tym napisała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmhm, wlasnie siedze i sie objadam czeresniami :P mniam mniam,... kurcze, fajnie tak juz \"na swoim\" byc, nikt ci w parade nie wchodzi, chociaz jest i druga strona medalu, jak sie rozchorujesz, to nikt ci herbaty ie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm...czereśnie, ja to nawet jeszcze w wtym roku nie jadłam tak na prawdę takich owoców sezonowych.. trzeba się wziąć i zrobić sobie taką \"owocową ucztę\" ;) masz rację że fajnie tak na swoim..nikt nie wchodzi mi w paradę i wszystko mam tak jak ja chce :):) ale rzeczywiście herbatki też nikt nie poda :( ale co tam, zawsze można do mamusi jechać i tam się kurować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elabela21
POMOCYY!!!mam 16 lat 168cm wzrosu i 74 kg!!! załamka.. próbuje diety i tych wszystkich beznadziejnych ćwiczeń na razie wytrzymałam 3 dni ,i co z tego?? pewnie i tak na więcej nie starczy mi sił.. jak zawsze zresztą już chyba z 20 razy próbowałam i zawsze kończyło się tak samo ..nie - po - wo - dze - niem! macie jakiś przepis na silną wolę?? błagam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie pomocy.= Paulina
A może elabela21 będziemy się odchudzać razem ? jak myślisz ? Skoro mamy taką samą wagę, Ty jesteś tylko o 3 cm wyższa i starsza o 3 lata ? To byłby dobry pomysł ;) Później zobaczyłybyśmy kto ile schudł... I najważniejsze - będziemy się wzajemnie wspierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Silna wola to jest to co \"siedzi\" w nas.. ja do teraz nie wiem jak mogłam zrobić to aby przez tyle czau być \"silnym\" i trzymać dietkę ;) życzę Wam powodzenia Może napiszecie jak macie zamiar zabrać się \"za siebie\" to znaczy jaką dietkę planujecie.. heh może cie liczyć sądzę że i na moje i agatki wsparcie Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elabela21
Paulinko, oczywiście podchwycam twój pomysł!!!:) wzajemne wsparcie najważniejsze w walce z silną wolą xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elabela21
Misiu_23, Tobie też dziękuje za dobre słowo;) myśl że są ludzie którzy walczyli i przezwyciężyli ten problem bardzo pomaga,dzięx;P Zyczę wszystkim żeby mieli tyle samo tej chęci do trudnej "walki". sobie teżxD i oczywiście udanego efektu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elabela21
to co paulinko?? czas się wziążć do roboty!!!;p masz jakieś wypróbowane metody?? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STORGE
moge sie przylaczyc? ;) tez mam problem z moja waga :O i juz od przynajmniej 3 lat nie moge schudnac :O paranoja! najpierw wglebie sie w lekture tego tematu a sporo tego jest. Pozdrawiam! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby topik na nowo nam się \'rozruszał\"..hmm fajnie :):) agatko gdzie jesteś? :( Dziewczyny jeżeli będziecie miały jakieś pytania to piszcie ja z chęcią odpowiem i służę wsparciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha to ja xD
Słuchajcie dziewczyny neta tymczasowo brak =/ Więc nawzajem się motywowac nie możemy, postaram się wrócić niedługo, pa ;* Trzymajcie się jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadła anielica
hej;) mam 15 lat, 162 cm wzrostu i ważę 63 kilo. Chciałabym schudnąć tak do 50 kilo może trochę mniej do końca wakacji. Nie stosuję żadnej diety, tylko nie jem słodyczy i żadnych kalorycznych rzeczy, wsuwam tylko owoce, warzywa, zupkę dietetyczną i jogurty. Od dzisiaj jestem z wami ;D hehe wspierajmy się! ja sie pochwalę, że trzymam na diecie już tydzień i jeszcze nie rzuciłam się na słodycze xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka23lata
CZESC KOBIETKI!!:). Od kilku dni jestem na diecie, schudlam juz 2 kg. Jestem tak zdeterminowana, ze nic mnie nie odwiedzie od idealnej sylwetki. Moja kolezanka kosmetyczka zalozyla nowy serwis umalujsie.pl na ktorym bedzie watek odchudzania rowniez ( DZIEKI MNIE UBLAGALAM JA :)) ZGADNIJCIE KTO GO BEDZIE PROWADZIL? JA!:) Każdego dnia bedziemy podawac nowy jadlospis na kazdy dzien i sprawdzac sie wszyscy jak nam sie udalo wytrwac na tej diecie- zdradze tylko tyle ,ze to bedzie baaaaaaardzo skuteczna dieta. Bedziemy rozwniez co tydzien sprawdzac stan wagi jezeli panicznie boicie sie kilogramow to zacznijcie z nami,bedzie przyjemnie miec wsparcie i jesc to samo. Dziewczyny utworzmy zrzeszenie grubasow i pozbadzmy sie kompleksow od 1 sierpnia serwis 21 lipca serwis bedzie aktywny, pamietajcie umalujsie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka23lata
Pamietajcie od 21 lipca zaczynamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadła anielica
hej wam :) czemu tak mało osób pisze? hehe ale mnie od rana mięśnie brzucha bolą... normalnie ruszyć sie nie moge xD ale mam już za sobą godzinkę na rowerku stacjonarnym i pół godziny takich ćwiczeń rozciągających... zjadłam kromkę wasy (bez niczego!) i miskę płatków na mleku pół procent tłuszczu^^ do wieczora może pochłonę tą paczkę płatków bo już mało zostało ale nic więcej! :D:D:D pozdro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) I gdzie agatka? Czyżbys na wakacje się wybrała? U mnie dzień za dniem szybko mija, na urlop idę dopiero od 23 sierpnia, ale fajnie że w ogóle idę:) ...ehhh ostatnio nastrój mam nieciekawy i jakoś tak nie czuje się najlepiej..tyje przede wszystkim..przynajmniej czuje sie jak balon:(:( chyba przez tabletki które biorę.... zginął w wypadku samochodowym brat mojego dobrego kolegi :(:( jutro pogrzeb przez co tez nastrój nieciekawy Pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, jestem, alw mialam bardzo duzo pracy ostatnio i w ogole zajec i tak ciezko mi bylo tutaj trafic :/ widze ze troche nowych osob sie pojawilo, chociaz juz ich nie widac... fajnie by bylo jak byscie udzialaly sie na bierzaco :) im nas wiecej tym weselej :) ja jutro ide do dentysty :/ poza tym ogolnie naprawde musze sie zabrac za siebie :P bo zauwazylam zaleznosc miedzy iloscia oferowanej pracy a wygladem ;) ten weekend mam wolny, ale nastepny to praca na malboro red puls, a pozniej nastepny weekend moze praca na sopockim festiwalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jestem choc dawno tu nie zaglądałam.. mam sporo pracy i tak szybko mija dzień za dniem. Ogólnie zbyt wiele u mnie się nie zmieniło, pracuje, mieszkam na swoim i troszkę mi sie autko psuje ale nie moge dodzwonic sie do mechanika :( ale jest ok Humorki średnio raz lepiej raz gorzej.. dietkowanie to tak jakoś obok mnie idzie bo jak juz mieszkam u siebie to nie zważam na to co jem ;P ale co tam tyć wyraźnie nie tyję :) ale ciekawe czy to tylko nie kwestia czasu ;P Zapisałam się na jogę i chodzę, byłam wczoraj, bardzo fajnie bo jestem po tym tak miło zmęczona i nawet troszkę zrelaksowana:):) Polecam Ale poza tym chcialabym moze coś bardziej \"wyczynowego\" robić, są fajne oferty w tym klubie co jeżdże wiec pewie na coś więcej sie zdecyduje tylko jeszcze nie wiem na co konkretnie... Buziaki i pisz agatko co u ciebie, obiecuje częściej zaglądać :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Jola
dziewczyny witam Was;] CZy macie gotowca diety 1000 kcal moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc agatko:) A teraz ciebie nie ma :( W końcu na urlop idę, od jutra i mam do końca miesiąca:) w sobotę wyjeżdżam nad morze, jedziemy z bratem i jego rodzinką do chłapowa, ciesze się bo już potrzebowałam urlopu i mam nadzieję że wszystko bedzie ok, wypoczniemy i wrócimy zadowoleni:) Co u ciebie agatko? Jak dieta, czy nadal starasz się utrzymywać ją? U mnie kiepskawo ale nie tyje;) to jedyny plus:) Pozdrawiam serdecznie:) Gotowej diety 1000 kcal nie posiadam, nigdy nie posiadałam bo po prostu jadłam to co lubię tylko liczyłam kalorie i ograniczyłam lub wyeliminowałam niektóre produkty. Ale na pewnoe znajdziesz gotowe diety 1000 kcal. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, cos siewymijamy :) mnie nie bylo przez jakis czas i nie mialam dostepu do kompa, bylam u babci :) teraz siedze i szlifujeswojego licencjata, chcialam go jutro oddac i kurcze odkrylam ze gdzies mi sie zapodzialy jedne kserowki z rocznika statycznego :/ i kurcze, lipa, bo potrzebowalam tego do rozdzialu :/ u mnie z dieta tragicznie, chociaz od paru dni staram sie nie ejst na noc... moze chociaz to pomoze :/ fajnie ze masz urlopik :) zasluzylas :) tylko pogoda nie za fajna jak na urlop nad morzem :/ napisz mi cos o tej jodze, ja kiedys tez sie chcialam zapisac, ale w koncu zrezygnowalam... czy trzeba miec jakas specjalna mate? i jak to wyglada, bo ja sie boje ze pojde i... okaze sie ze jestem za malo rozciagnieta czy cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc I ja już po urlopie... ehh trwało to troszke ale bardzo szybko jak dla minęło. Byłam nad morzem, pogoda nawet dopisała :):) i miło spędziłam czas, dużo zwiedziłam i bardzo spodobało mi sie nasze polskie wybrzeże. Tylko przywiozłam nie miłą niespodziankę z wakacji, a mianowicie wpadło mi coś do oka i do tej pory nadal sie z tym męczę.. najpierw wyciagnęli a później dostałam jakiegoś podrażnienia.. niemiła sprawa :(:( Teraz jestem juz w pracy i nadrabiam zaległości.. dużo tego ale obrobie się spokojnie, pracy mamy teraz sporo Jeżeli chodzi o joge to bardzo fajna sprawa.. ja tez nie należe do bardzo roziągniętych ale nic nie robi się na siłę na tych spotkaniach.. wykonujesz ćwiczenia które jesteś w stanie wykonań, jeŻeli chodzi o matę o której wspominałaś to wszystko jest na zajęciach.. nie ma potrzeby przynoszenia własnej.. przynajmniej tak jest u mnie.. Bardzo miłe ćwiczenia ;) zachęcam Pozdrawiam serdecznie P.S. to kiedy ty się agatko bronisz? :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Mam 173 cm wzrostu i 68kg wagi Jak schudnac? mam 14 lat. Jestem plywakiem wiec z ruchomosica fizyczna nie ma problemow- jedynie co jestem w domu ciagle siedze przy komputerze-4-5 godzin dziennie trenuje okolo 2 godzin dziennie na basenie - 5km srednio plywam dziennie lub mniej ale bardziej szybciej... mam boczki i faldke na dole brzucha- z gora brak problemow wracam z trenungi kolo 20- kolacje jem o 20.30-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, no ja nadal jeszcze nie wybroniona ;) ale juz ostatnie poprawki :P ostatnio duzo pracowalam, troche na wyjazdach, wiec nie maialam za bardzo czasu zeby przysiasc do kompa... z tym okiem oto przejdz sie do okulisty, moze ci cos przepisze na podraznienie... wiesz, z oczami nie ma żartów... staram sie nie jesc na noc, narazie mi to srednio wychodzi, ale sie staram :) chociaz wczoraj dostalam okres i wciagnelam juz pol czekolady :/ tata tez mi nie pomaga w diecie, wczoraj mi przyniusl pączka i ciastko francuskie... i troche się obraził, bo w ramach diety zjadłam po połowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×