Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puelniakaka

Mam trzy miesiące na schudnięcie! Ważę 85 kg! POMOCY!

Polecane posty

No i jestem !!!! coś nasz topic \"zamiera\" w trakcie wolnych dni, ale chyba to normalne, że każdy ma więcej czasu i najchętniej poświęca go najbliższym. ja ciągle siedze w domu, Pysia jeszcze bierze antybiotyk a i kaszel odwodzi mnie od koncepcji spacerów. Dzisiaj 01 maj - przypomina o uzupełnieniu stopki. Niestety moja nie wygląda zbyt optymistycznie, jest o kg więcej niż w minnionym m-cu, ale być może dlatego, że dostałam dzisiaj @ a ja poza kiepskim samopoczuciem, zawsze ważę trochę więcej. W rezultacie wpisałam 65 kg - i niestety faktem jest, że powinno być poniżej 64 kg a tutaj taka porażka. Od dzisiaj zaczęłam Dietę New Mayo Clicnic - z małą wpadką bo do obiadu, zjadłam surówkę ze śmietaną i popijam słodzony kompot z jabłek. No ale ... Buziam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mg ja też się zabieram za dietkę ale jeszcze nie wiem co to będzie na 100% pomyślę do wieczorka,,na weselu było suuperowo,, jak to na góralskim weselu:D pozdrawiam i uciekamOj moja waga też nie najlepsza po weselu,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nie z zmieniam stopki,,,,:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po odchudzaniu odmroziłam ciasto i wcinaaaam :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym zjadla jakies polskie ciachoooooooo mniam, a jak juz jestem na miejscu to jakos zapominam o wszystkim kurcze zoladek i chudne nawet o tym nie myslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie pochwale
Siemacie. Po wielu miesiacach nieudanych kuracji odchudzajacych postanowilem wziac sie w garsc i kupic spalacz tluszczu po kilku dniach czytania roznych opini jak i konsultacji z trenerem na silowni zdecydowalem sie na Thermal Pro, neistety istnialo duze ryzyko trafienia na podrobke wiec szukalem pewnego zrodla i zdecydowalem sie na: http://www.mmo.pl/affiliate/show/banner.php?ref=4&affiliat e/banner/id=4] Moj kumpel zamawial z tego sklepu i bylo ok - moj tez jest ok wiec rzetelny sprzedajacy. Co zauwaylem po spalaczu: - pobudzenie ( az wzrastaja checi do cwiczen ) - full energii ! - zmneijszony apetyt - przyspieszony metabolizm - mniejsza utrata miesni Thermal Pro dawkowalem: 1 kaps rano na czczo 1 kaps przed treningiem Oto efekty po 6 tygodnaich: waga: - 9kg pas: - 12cm klatka: - 7cm udo: - 7cm lydka: - 4cm wzrost: bez zmian Dieta ktorą stosowalem wygladala tak: 7.00 100g platkow owsianych z jogurtem naturalnym 10.00 50g chelba razowego i 50g szynki chudej 13.00 paczka ryzu z miesem 14.00-15.30 cwiczonka na silowni + rower 16.00chuda ryba z warzywami 19.00 salatka wazywno - miesna do tego jak juz wspomnailem 2 kapsy / dzien Thermal Pro bardzo sie ciesze z moich efektow, bylem bardzo sceptycznie nastawiony do Thermal Pro ale jego dzialanie jest szokujące Na prawde polecam taki zestaw Od 2 tygodni lykam Scorch i tez jest bardzo dobry - waga spada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiałki wiadomo jak wolne to trzeba sie pocieszyć rodzinką ...dlatego mniej zapisów:P dziś 2 ale cóż wczoraj nie dałam rady usiąść do kompa :) więc pisze dziś co mi dolega : 2lata temu marzec kwiecień maj 96kg 70 72 72 pas 100 96 96 96 biodra 120 110 108 108 biust 120 112 108 108 narazie bez zmian ale idzie na lepsze deszcz przestał padać i na rowerek będzie można wyjść spalić te słoninki hihihihi pozdrówka🖐️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja ważę 64... nie jest źle:) pas 78cm biodra 102cm biust nie piszę bo zapomniałam:p:Dna max.100cm:( udko 55cm ale ale zaczynam na nowo dietkę moją ulubioną 1000 kalorii pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniam stopki bo mam nadzieje, że za parę dni będzie 63 znowu na wadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thermal pro...
nie radze! ja wzielam tylko 1 tabs i o malo wlos a bym sie przekrecila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sa moje Urodziny :) ---- 28 :( wcinam wszystko !!!! na czele z Ptasim Mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystkiego najlepszego
chyba musisz zmienić nick na Mg28...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ oprócz wagi oczywiście:D:D🌻2000zdrówka czyli jesteś zodiakalnym byczkiem ........mam takiego w rodzinie więc napewno będzie to 55 bo jesteście uparte ponad miare hihihihiih mój byczek to moja młodsza córa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kafee Słońce - oj uparta jestem, ale niestety nie konsekwentna jeżeli chodzi o trzymanie dietki ;) Buziam i zapraszam na ciacho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIULA25
czesc Mag wszystkiego najlepszego nie bylo nie przez te dni bo wogole nie mialam dostepu do kompa ale ja tez zaczynam od dzis dietke zobaczymy jakie beda efekty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nasz topic \"marnieje\" .... :( dopadło mnie totalne obżarstwo - brakuje mi motywacji, by zrzucić zbędne kg, codziennie zaczynam i kończę dzień z myślą o diecie - i niestety .... tylko o tym myślę. Kupiłam 2 kg grejfrutów, codziennie zaczynam dzień od jajeczka a wracając ze spacerów, pochłania, pierwsze co wydostanie się z mojej torby z zakupami. Porażka. W ostatni weekend maja mam Komunie i bardzo chciałabym schudnąć, ale póki co nie mogę rzucić nałogu podjadania słodyczy. Dlaczego one są takie pyyyyszne ??!!! I dlaczego niektórzy mogą je zjadać garściami i .... Nic. Może jutro !~? ..... mi sie uda, grunt to wytrwać 1 dzień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MG spoznione zyczonka . Wszystkiego o czym marzysz no i zrzucenia zbednego balastu Ja mam to samo ze slodyczami, normalnie czasem tak sie zle czuje ze musze jak ja to tlumacze wyrownac cukier i je wchlaniam,wlasnie nabralam ochoty na lody. Moje ulubione krokany sie nazywaja i maja mase karmelowa i kawalki orzechow pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie kobietki bardzo serdecznie! Bardzo bardzo długo mnie nie było, ale czytam po troszczku co tu sie działo. Nie mam co sie oszukiwać nadal mam ogromnego doła w związku z rozejściem sie z moim M. I jakoś tak nie potrafie niczym sie cieszyć.. W ten długi weekend nawet postanowiłam wybrać się ze znajomymi nad morze, pomimo tego że strasznie lało to i tak buło super. Ale teraz znów rzeczywistość, praca szkoła, uhh. Przez cały czas mam nadzieje że jak najszybciej dojdę do siebie.. Nawet nie byłam w stanie trzymać mojej dietki tak bardzo chciałam sobie podogadzac.. więc na ten długi weekend przestałam dietkować, chyba nie przytyłam, a teraz znów sie wziełam za małe dietkowanie i jest mi łatwiej trzymać się w postanowieniu (przynajmniej na razie). Mg wszystkiego naj najlepszego z okazji urodziń.. spełnienia wszystkich marzeń. Gorące całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i najważniejsze to zmienić stopkę wg naszej umowy.. tak było 01.05 i mam nadzieję że choć taka waga się do tej pory utrzymała. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i najważniejsze to zmienić stopkę wg naszej umowy.. tak było 01.05 i mam nadzieję że choć taka waga się do tej pory utrzymała. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję za życzonka :) Piękne wyniki odchudzania :) - podziwiam stopki :) Ja właśnie popijam kawkę i zastanawiam się czy dzisiaj uda mi się wytrwać na jakiejś dietce ?! hm ... chyba poprostu nie będę o tym pisać, bo ciągle zapeszam .... i efekt jest - jaki jest. Zaraz zjem śniadanko i wybieram się na spacer, żeby nie myśleć o jedzeniu i nie kontynuować codziennej trasy lodówka - pokój. Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 👄 ja dopiero wrociłam... mój dziadek zmarł :( wiec nie miałam wesołego weekendu :(:(:(:( wpadłam się tylko przywitać, nadrobie zaległości w czytaniu i pisaniu wieczorwm albo jutro, buziaki dla was... piękna pogoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi agatko, wyrazy współczucia ... :( ale teraz jest Mu już tylko lepiej .... Smutno :( Ja Kochane wracam do starych nawyków, postaram się trzymać dietkę i wypisywać wszystko co wdanym dniu zjadłam, kiedyś naprawdę bardzo mi to pomagało. ś: sałatka :2 jajka, pomidor, szczypior o: mięsko gotowane, buraczki tarte smażone na masełku i sałata k: nic :) Miałam rozpocząć dietę kopenhaska, ale jest dla mnie niewykonalna - dlatego zapowiada się jej zmodyfikowana wersja. Postaram się tez nie jesć kolacji lub przynajmniej nie jeśc po 18:00. Musze pozbyć się węglowodanów z diety, bo to one wzmagaą moją ochotę na słodycze i przydałoby się skurczyć trochę żlołądek - bo pochłaniam coraz większe ilości jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jezdzilam dzis rowerem, szlam 6 km pieszo z pracy polowe drogi to pod gorke. No i zrobilam dla mnie do tej pory rzecz niewykonalna prowadzilam autko hurrrrrra. Aha i mam ladnego kwiatka zerwanego przy drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki jestem z wami całym sercem❤️ pozdrawiam i ściskam... jakoś się trzymam waga mi jednak wysiadła, postaram się trzymać te 1000 kalorii, no i zważę się za jakiś czas,, a ch maluję mieszkami ale nie samodzielnie to mój teściu,,,choć tak oczywiście na codzień nie mówimy:) tylko dziadek Stasiu..:p jest kochany więc mi przykro jak słyszę,że dziadki od nas odchodzą zbiera się w człowieku melancholia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiałki:D Agatka smutno........ale ja wierze że sie z nimi wszystkimi spotkamy że to tylko taka przerwa oni poprostu już doszli do domu a my ciągle w drodze.........nikt z nas nie wieje jaką mamy długą........ ja mam jeszcze dziadzie nadal idzie już dużo wolniej ale idzie:)ma 92 lata i pozazdrościć mu humoru i radości życia.... Misia dobrze że zaglądasz i uszy do góry nie martw sie o chłopaka ..jest ich pół świata mam to szczęście tak myśle że pierwszy taki na poważnie ...został moim na zawsze trafiłam na swoją połowe pomarańczy hihihihi Bling no to sie odważyłaś raz to już będziesz jeździła za morzem pogoda ładna?jak interes...prace dla lekarza zachowałaś? buziam pozdrawiam👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mg, dopiero przeczytała, wiec spoznione ale bardzo całuskowe zyczeniaurodzinowe :*:*:*:*:*:*:8 👄 dziekuje wam wszystkim :* ja wlasnie wstałam i... nie zrobiłam wczoraj zakupów wiec chyba ugotuje jajko (mam nadzieje ze chociaz to jest w lodowce) i pujde kupic jakies pieczywko i cokolwiek do jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniłam stopke, ale nie ma sie raczej czym chwalic... bo przed wyjazdem bylo tylko 53... mysle ze ten kg dodatkowy to stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis posiedzialam na slonku dwie godzinki ale nie widze nic opalonego Ale w koncu od czwartku mamy pogode Praca u lekarza chyba przepadla. Dzisiaj zjadlam tylko musili zalane jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×