Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martulkaaa

Od dzis DIETA ZELAZNA

Polecane posty

Gość martulkaaa

No wiec, dzisiaj postanowilam zaczac dietke zelazna. WLasnie jestem po kawce i jak narazie jest OK;) Raz ja jush robilam i dotrwalam do konca i rezultaty byly..:) wiec napewno tym razem tesh sie uda! zapraszam chetnych:) POWODZENIa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czym polega ta dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIETA ŻELAZNA Stracisz 7-8 kg. W tej diecie bardzo ważna jest kolejność posiłków i żelazne trzymanie jadłospisu! s: - śniadanie o: - obiad k: - kolacja 1 dzień s: herbata lub czarna kawa o: 2 jajka na twardo, 2-3 liscie salaty lub maly pomidor k: duży kawał chudego mięsa /gotowanego lub pieczonego bez tluszczu/, zielona sałata z cytryną 2 dzień s: herbata lub czarna kawa, suchar o: duży kawał mięsa /smażony stek wołowy/, sałata z cytryną k: gruby plaster szynki, mały pojemnik jogurtu 3 dzień s: czarna kawa, suchar o: dwa plastry selera smazone na oleju, nieduzy pomidor, male jabłko k: 2 jajka na twardo, plaster szynki, 2-3 liscie salaty 4 dzień s: herbata lub czarna kawa, jeśli musisz-suchar o: 1 jajko na twardo, 1 filiżanka tartej marchwi, grubszy plaster żółtego sera k: duża miseczka sałatki owocowej, mały pojemnik jogurtu 5 dzień s: 1 filizanka tartej marchwii z cytryną o: duży kawał chudej, gotowanej ryby, nieduży pomidor k: niespodzianka, czyli NIC 6 dzień s: czarna kawa, suchar o: duży kawał gotowanej kury, zielona sałata z cytryną k: 2 jajka na twardo, 1 filiżanka tartej marchwii 7 dzień s: herbata lub czarna kawa o: kawał mięsa pieczonego lub gotowanego, jakiś owoc k: to, na co masz ochotę 8 dnia zaczynasz od początku- i kontynuujesz diete przez nastepny tydzień. UWAGA! nie wolno zmieniać kolejności ani składu posiłków, tylko to gwarantuje doskonałe rezultaty. Pociesz się tym, że gdy już utracisz te 7-8 kg przez następne 3 lata możesz jeść normalnie, bez obawy, ze je natychmiast odzyskasz. CHYBA WARTO WYTRZYMAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubszy plaster szynki to ok. 100g, Salate mozna zastapic pekinka;) Mieso moze byc piers z kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
" Pociesz się tym, że gdy już utracisz te 7-8 kg przez następne 3 lata możesz jeść normalnie, bez obawy, ze je natychmiast odzyskasz. " - rozumiem, ze to miał być żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akama
Hej to chyba sławna dieta Mayo :) tez na niej bylam.Ale po zakończeniu efekti jo jo murowany ( u mnie byl :( :() i to nieprawda,ze przez 3 lata mozesz jeśc i ni utyjesz!!!.no ale przeciez kazdy moze sprobowac - wie nie mam nic przeciwko dietowaniu sie w ten sposob.a juz za ta dietke dziękuję :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec pierwszy dzien przezyty.. Nie jest tak zle! NAwet glodna nie jestem:) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz
toc to kopenhaska diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie jest kopenhadzka, chociaz jest bardzo podobona;);) ALe ta jest o wiele lepsza i smaczniejsza:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka sama
jak kopenhaska czym sie niby rózni ? ja juz jestem na idetycznym składzie drugi tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzesz
no porcje i produkty te same w zasadzie, jedynie 7 dzien jest inny bo w kopenhaskiej nie ma na obiad NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, ze tego typu diety to dobry, motywujacy poczatek zmiany sposobu odzywiania. Jestem miesiac po kopenhaskiej, na ktorej schudlam 6 kilo, a w ciagu ostatnich dwoch tygodni kolejny kg. Nie jem w ogole pieczywa, ziemniakow i slodyczy i ogolnie jem mniej.no i kul:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie mam zamiaru sie klocic, bo przeciez nie o to chyba chodzi?? Kopenahdzka ma troche inny jadlospis i rozni sie troszke, ale nie wiele... Kazsdy nie sobie nazywa ta diete jak chce:) Masz racje, ze ta dieta motywuje w zmianie odzywiania. wiem, to bo raz jush to robilam. Zycze wam powodzenie:) I naprawde nie ma sensu sie tu klocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i minal jush 2 dzien. WLasnie zaczelam 3. jestem jush po sniadanku. Szkoda, ze nie ma chetnych.. no coz sama bede musiala siebie wspierac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
proszę o wersję dla wegetarian :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny dzien za soba (4):) Idzie mi OK, nie chodze glodna;). Szkoda, ze nikt nie robi tey dietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka - 3mam kciuki robilam ja w wakacje, waga ladnie leciala w dol, zobaczysz uda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mala propozycja - zamiast gotowanej rybki ktora wg mnie jest ohydna proponuje upiec rybke w piekarniku, skrop rybe cytryna, posyp ziolami, zawin w folie i na 20 min do piekarnika. Osobiscie najbardziej smakowo to lubie pange ale ona do chudych nie nalezy wiec przy tej diecie polecam PSTRAGA , dorsz tez moze byc ale mniej mi smakowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki poduszeczka, ze wspierasz mnie:) No dzisiaj niestety mam rybe :(a ja tak nie nawidze ryb))) A nadal utzrymujesz ta wage co schudlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka ja najpierw 1 czerwca zaczelam od kopenhaskiej, pozniej przez 2-3 tygodnie liczylam i nie przekraczalam 600kcal, pozniej wlasnie zelazna... pozniej po prostu nielaczenie i wykluczenie weglowodanow i takim to o to sposobem od 1 czerwca schudlam do teraz 25kg, a w sumie 27 :) wage utrzymuje, jem w miare normalnie (ograniczac weglowodany ale czasami pozwalam sobie na jakis WYSKOK wysokokaloryczny) czasami jednego dnia zjem wiecej nastepnego mniej i waga mi sie tak waha ociupine tyle ze ja juz sie nauczyclem jak ja okielznac :D tylko fakt mi bylo latwiej bo z duzej wagi startowalam, a jak jest z toba???? mocno 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzembronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja startuje z 63 kg:) przy 164cm:) No ja po zelaznej pewnie tesh zastosuje 600kacl. zreszta najpierw musze ta skonczyc a przede wszystkim wytrwac:) Dzien 5 dobiego jush do konca:) hehe Gratuluje Ci sukcesu:) Ja tesh siebie wierze mocno i mam nadzieje ze mi sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka no ty to nie masz zbytnio czego zrzucac wiec ciekawe jak ta dieta podziala :) ona podobnie jak kopenhaska najwieksze rezultaty przynosi osobom z duza nadwaga a no i polecam pic duuuzo mineralnej wtedy nie bedzie to tylko odwodnienia a moze i tluszczyk sie cos ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale kiedys wazylam 50 kg i czulam sie swietnie! I teraz tesh bede wazyla tyle!hehe tylko potrzebna mi jest silna wola i motywacja:D:D thx za wspieranie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodze z zalozenia ze samozaparcie to 2/3 sukcesu.. czasami nawet dieta ostra nie ejst potrzebna jesli sie bardzo chce... automatycznie czlowiek zacyzna mniej jesc i chudnie :) po tej dietce polecam www.dieta.pl tam za ciebie zlicza kcal i w ten sposob niskiego progu bedziesz sie mogla tryzmac, i jeszcze cos - zacznij od 600 ale co tydzien dorzucaj po 100-150 zebys w ciagu miesiaca doszla do 1000, to tez dietka a znacznie mniej restyrkcyjna... ja polecam oparcie niskokalorycznej dietki na warzywach nabiale i rybach - sycace to i mozna calkiem duzo nakombinowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszeczko, po zelaznej dostosuje sie do twoich rad:);) Jak zaczelam to wytrwam do konca! Mam silna wole, wiele osob mi to mowi:) Poczytam sobie ta stronke co mi podalaS:) Dzieki za rady:) A co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×