Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kingula19

dlaczego facet nie ma ochoty ...nie chce wykazać inicjatywy na sex

Polecane posty

wiesz, słyszalem plotkę, że w zamkach piekne królewny wyczekują na rycerzy, pomyslalem, że jak zona mnie nie wykorzystuję to przejadę się po okolicznych zamkach i sie zaznajomię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, słyszalem plotkę, że w zamkach piekne królewny wyczekują na rycerzy, pomyslalem, że jak zona mnie nie wykorzystuję to przejadę się po okolicznych zamkach i sie zaznajomię:-) ale mnie wnerwia dzisiaj neostrada, co chwile mi się zawiesza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty, ja tu zbroję hammerajtem pomalowałem, kopię wyczyśiłem na glanc ;-) , wziałem najdłuzszy miecz( bo rozmiar ma jednak znaczenie)- i nic, ja nie mówię od razu orgia, ale chociaz mały flircik, a tu zamki puste :-( ps. znowu mi wywaliło łącze[ wsciekly]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bo widzisz te królewny dziewice - to już wymierający gatunek. a te które sie uchowały i przetrwały rewolucję obyczajową, to nie wypatrują żonatego rycerza, choćby nie wiem jak mu się zbroja błyszczała i jak długi miecz miał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pal sześć dziewice- ja właściwie wolę doświadczone:-) ale reasumując- objazd zamków zakończył się porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet zasuszonych dziewic nie było??:D po domku mogę chodzić w sukience, ewentualnie lekko przeźroczystej sukience ;) ( na ogól chodzę w spodniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd te dziewice miały wiedzieć,że krążysz dookoła zamku, trąbkę miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one tam poprzysypiały, bo i rycerzy przez ostatnie 100 lat jak kot napłakał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingula- próbuj tą przeźroczystą sukienkę- mi już wyobraźnia pracuje, więc na męża tez podziała. Dąłem w róg, że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym właśnie tkwi problem Kingula- ja też uwielbiam chodzić w dżinsach, myślałam, że obcisłe dżinsy i skąpy podkoszylek na ramiączkach (bez stanika pod spodem) to wystarczająco seksowny strój do chodzenia \"po domu\". A tu okazało się, że nie, że mój mąż wolałby abym dostarczała mu ostrzejszych bodźców erotycznych..... Cóż ubieraram czasami krótkie spódniczki, chociaż przyznaję że ostatnio bardzo rzadko, ale po domu to jednak duuuuużo wygodniej w spodniach. Doświadczone księżniczki wypatrujące z wieży swojego rycerza to bardzo rzadkie okazy..... ale szukaj szukaj szukaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcisłe dżinsy i koszulka bez stanika też są bardzo seksi- może chodzi o trochę zmian i urozmaicenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spróbuje, muszę ją z lamusa wygrzebać, hi,hi. Dobrze że jest ładna i nie po babci;) Trzeba się za sexowną bielizną porozglądać, no to grali zabierajmy się do roboty U mnie pogodzenie jednak było, a już myślałam że wszystko przepadło (chyba mnie cholernie jednak kocha);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi nie działajmy garpowi na wyobraźnie, bo go \"rozerwie\" ,hi,hi:D - rozumiem że jak koszulka bez stanika, to sukienka bez....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie rozumie;-) kingula, dzialajcie, dzialajcie na wyobraźnie, coś mi się chyba należy od życia ;-) :-D nie martw się, nie rozerwie, kontroluję się:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no co Ty:D wiesz ,że wiele nie trzeba napalonym kobietą......, kurde przypomniało mi się że mam dwie sukienki!!! No i coś do spania, z tym też trzeba zrobić \"porządek\" hmmm.... poddałaś niezły pomysł grali!!!( w sumie Twój mąż):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety muszę się odmeldować z naszego trójkącika ;-) , praca wzywa :-( a tu tak przyjemnie sie zrobiło. Cholerka, same piersi bez staników i nagie posladki pod przeżroczystymi sukienkami mi w głowie :-D Pozdrowinka, do następnego razu, zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! Sorki, że wczoraj opuściłam bez uprzedzenia naszą miłą rozmowę, ale cóż czasami tak bywa, nagle wezwały mnie obowiązki. Jak tam Kingula - kuszenie rozpoczęte? Ja póki co nie miałam okazji, można powiedzieć, że mijamy się z mężem... a i tak nie jestem w nastroju.... Miłęgo dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ garp niestety zaraz muszę zmykać, może wpadnę jeszcze na kafe za jakąś godzinkę jak się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też:) ale pewnie juz niedługo coraz mniej ludzi odwiedza topic, ciekawe czy już wszyscy potracili nadzieję na poprawę seksu w swoich związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo o czym tu mówić - jak wszystkie pomysły zawodzą, nikt nie zna złotej recepty.... a seks jak kuleje tak kulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaliśmy my- Ty urodzona optymistka i ja, umiarkowany pesymista. ale kulawizna u Ciebie chyba nie jest bardzo zaawansowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×