Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona_

KOBIETKI które NIGDY nie wezmą go do buzi..

Polecane posty

Dziewczyno, poczytaj uwaznie i POMYSL. Nie napisalam ze jestes glupia bo nie robisz facetowi loda. Twoj poziom inteligencji jest naprawde zenujący :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
a ja tez bym chciała usłyszeć (przeczytać;) ) zdanie autorki nt. minetki. podpisuje się pod tym co napisała magda_________ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Czemu was to tak interesuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, sorry, nie dosc ze nigdy tego nie probowalas, to nawet nie masz chlopaka, wiec ... jak mozesz wypowiadac sie na temat o ktorym nie masz zielonego pojecia? niech zgadne, jestes dziewica? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Jak to jak mogę?? Ja nie napisałam,że robienie tego jest niemiłe czy jakieś tam itp. Tylko,że nie będę tego robić , bo uważam,że jest to żałosne , upokorzające...Wyraziłam tylko swoją opinię i poparłam Zniesmaczoną..Co w tym złego??? Ja przynajmniej nie atakuję niektórych wyzwiskami...jak zwolennicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa__
tworząc ten topik zupełnie nie o to mi chodziło :/ cóż zrobić, że niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś myśli inaczej przepraszam za stwierdzenie.. ale niektóre wypowiedzi są co najmniej obrzydliwe.. i w ogóle.. kto tu jest wulgarny?? nie chce mi się już nawet tego czytać. żal wątrobę ściska :/ wyzwolone kobietki a tekie nietolerancyjne :/ jestem typem, który nie zmienia się tylko dlatego bo cała reszta tego chce albo jest inna. to nie ma sensu bo wtedy wszyscy byliby tacy sami. a ja nie chcę taka być. mój facet właśnie dlatego zwrócił na mnie uwagę. bo nie jestem głupia. uległa.. taka jak te wszystkie.. wyzwolone. i ja też bardzo to w sobie cenię. Wy też macie wybór i jesteście takie jakie chcecie. przecież każdy sam się kształtuje.. i wie kim chce być. ja też wiem. skończcie z tym przekonywaniem. szkoda czasu :D i jeszcze jedno.. jestem ciekawa czy z Waszymi dziećmi rozmawiacie tak samo :) a później się dziwić, że na dyskotekach roi się od 14latek obciągających przy publice.. wiecie.. jak czytam Was to myślę że i to w końcu będzie normalką.. bo przecież mamy XXI wiek a to znaczy że WSZYSTKO jest dozwolone. chore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Mam wrażenie,że ludzie nie lubią jak ktoś wyraża swoją opinię - odmienną opinię od większości..Zaraz według takich osobników jest znim coś nie tak, jest chory , głupi itp.. Najlepiej to się zamknąć i zgadzać na to co inni chcą, robić tak jak inni chcą...i zatracić samego siebie..o tak..phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno przeciez tu nie chodzi o to czy to robisz czy nie - to jest Twoja sprawa. Ale chodzi o Twoje zachowanie i to, ze zamiast nam wyjasnic dokaldnie dlaczgeo tak myslsiz - bo dla nas to jest dziwne, to Ty nasz wyzywasz... nikt Ci sie nie kaze zmieniac, tylko odpowiadaj moze na pytania ciekawych ludzi, skoro taka dumna jestes ze swoich pogladow, nie rozumiem czemu tego nie robisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robił Ci mineteke
czy nie?odpowiedziałabys w koncu na to pytanie!!!!!!!!!!! ile mozna czekac,odpowiesz i koniec tematu!pozdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, to jest 10 strona topiku, a autorka nie dosc ze unika odpowiedzi na najistotniejsze pytania to azchowuje sie w stosunku do ludzi o innych pogladach jak obrazalska smarkula. nie rozumiesz tego ATENo? PHI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Ja zauważyłam,że to nas obrzuciliście wyzwiskami, a głównie koleżankę Zniesmaczoną... Czy mam szukać i cytować??Czy obejdzie się bez tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa__
no dobrze.. odpowiem.. a czym różnie się sex oralny w wykonaniu faceta i kobiety?? fakt.. jak kobieta to robi wygląda to dużo obleśniej.. ale to jedno i to samo. więc nie ma różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
no i znowu :o potok słów, a wartości żadnej :o czyste "lanie wody" :o czemu uparcie nie chcesz odpowiedziec na zadane Ci pytanie? przezciez to takie trudne nie jest :P a poza tym, to dla mnie jestes smieszna z tym swoim podejściem, NIGDY, JEDYNY... dzoiewczyno, masz doperio 23 lata i tak na dobrą sprawę bardzo mało wiesz o zyciu i seksie :P i takie kategoryczne stwierdzenia są zdecydowanie nie na miejscu, bo różnie w zyciu bywa i tylko krowa nie zmienia poglądów :P pamiętaj, nigdy nie mów nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Na podstawie wieku stwierdzasz ,że mało wie o życiu??? Bardzo się mylisz...nie znam akurat jej,..ale denerwują mnie takie opinie" A jesteś młoda, co Ty jeszcze wiesz o życiu"...Często to młodzi ludzie mają za sobą większy bagaż doświadczeń niż staruszkowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa__
wiecie.. to ja się tu oczytałam wyzwisk i wyśmiewanek więc chociaż same się nie ośmieszajcie :/ przepraszam.. czy ktoś z mojej strony czuje się urażony? a Ty żonko przeczytaj dokładnie co napisałam. bo chodziło mi o Ciebie a nie o Twojego męża czy dzidziusia. nie mam zwyczaju obgadywać nieobecnych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
I napisałam już ,że jeśli tak piszę to pewnie tak będzie...Przecież nikt jej nie zmusi do zrobienia tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
a własnie, ze gówno prawda :P tylko, żeby dojśc do takiego wniosku trzeba trochę dłużej pożyć :P czasem wystarczy mieć tylko parę lat więcej, zeby zobaczyć, jak człowiek bardzo sie mylił w soich kategorycznych poglądach w "szczenięco-dorosłym" wieku lat dwudziestuparu :P i tu nie chodzi o bagaż doświadczeń tylko, ale tez o umiejętność wyciągania wniosków i posiadamnia szerszych horyzontów myslowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_________
to robi ci ta minetkę czy nie????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa__
mam 23 lata a być może w życiu otrzymałam więcej miłości niż Wy wszystkie razem wzięte. znacie takie pojęcie jak piękno czystej miłości? pewno nie.. a szkoda :( atenko popieram Cie.. czasem kobiety po 40 mają słabiej rozwinięty mózg od 20latek. to zależy od człowieka. od psychiki, wychowania i doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Ciekawe dlaczego wy nie widzicie jak ją obraziliście..same wulgaryzmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
"posiadamnia szerszych horyzontów myslowych "- SĄDZISZ ,ZE TAKIE POSIADASZ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa__
upierdliwa jesteś :/ nie nie robi bo nie chcę. zadowolona?? i nie rozumiem dlaczego w przyszłości miałabym zmienić zdanie(?) jeśli piszę, że uważam to za poniżające i upokarzające to dlaczego miałabym się poniżyć i upokorzyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
wczoraj brałam do jamy gębowej dwa dorodne kutasy naraz, ale ciiiiiiiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Mówią ( piszą) tak, bo tak jest najłatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa__
a co będzie jeśli za 20 lat założe taki sam topik?? też napiszecie że jestem za młoda i mało wiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
Znowu się podszywacie?? Strasznie to dziecinne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, sprobuj. Najpierw sprobuj a pozniej powiedz czy nadal uwazasz to za takie upokarzajace. Moze zostalas tak wychowana ze uwazasz to za ponizajace dla kobiety? Twoi rodzice pewnie nigdy z Toba o seksie nie rozmawiali, w Twoim domu to byl temat tabu? Bo widzisz, ja nie rozumiem jednego. Skoro tak bardzo kochasz swojego faceta, to... nie podnieca Cie jego penis? :) I nie masz nigdy ochoty wziac go do buzi? :) Bo jesli nie, to przyznaje, ze jest to dla mnie bardzo dziwne. I jeszcze jendo pytanie - gdzie zaczyna sie granica ponizenia? Akrobatyczne pozycje czy chociaz pozycja na pieska - nie poniza Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena20
No i czemu mi nie odpowiadacie na pytanie?:D Wykręcacie się??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, jakie pytanie zadalas, na ktore oczekujesz odpowiedzi>? Boz tego co widze, to Ty potrafisz tylko przytaknac odwazniejszej kolezance. jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona_ta_prawdziwa__
ciiisza :D zobacz atenko... wystraszyły się i uciekły ;) kurde.. gdyby wszyscy przestrzegali pewnych zasad to nie byłoby tylu domów dziecka :(:(:( tych smutnych niekochanych dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×