Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja131

pozostanie przy swoim nazwisku...-poradżcie...

Polecane posty

Gość aldane
ja zdecydowałam, że zostaję przy swoim nazwisku , moj narzeczony przy swoim...tylko...jest problem... nazwisko dzieci. Nienawidzę rodziny narzeczonego(dlatgeo tez jest to jeden z powodów dlaczego zostaje przy swoim) i nie chce by moje dzieci mialy nazwisko tej debilnej rodziny.nie chce rowniez by moj przyszly maz poczul sie pominiety jakby nasze dzieci nie nosily jego nazwiska. czy istnieje mozliwosc by nasze dzieci nosily nazwisko dwuczlonowe- nasze dwa??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istnieje ale
nie rob dzieciakom takiego metliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliia
a ja pomimo tego, ze on jest rozwiedziony postanowilam , ze przyjme jego nazwisko. wczesniej myslam , ze bedzie to nazwisko dwuczlonowe. ale potem stwierdzilismy, by jeszcze bardziej nie mieszac i nie utrudniac to po prostu bedziemy nosic to samo nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldane
dzieki za odpowiedz.mysle ze dwuczlonowe nazwisko dla dzieci bedzie najlepszym rozwiązaniem, a to ze mam nie robic dzieciom metliku....hmm...mysle ze swiat w jakim przyjdzie im dorastac jest wystarczajaco pokrecony, ze one beda czuly sie z tym normalnie...bo co tu mowic o robieniu dzieciom metliku jak coraz wiecej ludzi jest za zwiazkami homoseksualnymi...to dopiero jest metlik..bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldane
dzieki za odpowiedz.mysle ze dwuczlonowe nazwisko dla dzieci bedzie najlepszym rozwiązaniem, a to ze mam nie robic dzieciom metliku....hmm...mysle ze swiat w jakim przyjdzie im dorastac jest wystarczajaco pokrecony, ze one beda czuly sie z tym normalnie...bo co tu mowic o robieniu dzieciom metliku jak coraz wiecej ludzi jest za zwiazkami homoseksualnymi...to dopiero jest metlik..bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×