Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sddse

pomozcie przejsc gre

Polecane posty

Mam orzeszki 3, monety, wianek, kwiatek, aparat, lampke, mikrochip, okulary i teleskop :) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
GRACZ niop np ja i Cassandra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grająca grajka-do Napoleona dałam lunetę, a do tego gostka dałam laskę. Ale nie wiem, co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
mam dwa microshipy okulary aparat kwiat lampe teleskop jakas monetę i berło czy cos takiego. i dalej co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
skąd masz orzeszki?????? gdzie one są? wykorzystane: wianek, korona, moneta, laska, teleskop, i takie coś zielono czerwone (jest w holu przy jednym i drugim wejsciu/wyjsciu - u gory na scianie). Mialam tez medalion w ktorym byl klucz nr 1. Poza tym mam okulary, mikrochip, lampke, aparat fotograficzny, klucze 1 i 2, rozowego kwiatka gdzie orzeszki są - pliiiiiiis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddse
berlo prz pierwszym obrazie , skad macie wianek? i orzeszki? i teleskop? aha napoleon ma klucz ktory pasuje do jednego z obrazow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
Cassandra: wianek do cezara to zielono-czerwone co bylo przy drzwiach do tego statku z marynarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszki są na zewnątrz. Oświeć sobie lampą. I tam na zewnątrz jest drzewo. Kliknij, potem kli,knij na wiewiórke i powinny Ci spaść orzeszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
berlo to ta laska co ja trzeba dac temu pieknisiowi we fioletowym fraku i kapeluszu na lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
ok - wiec tam gdzie sie swieci lampka: orzeszki daje sie wiewiorce. Jak wejdziecie na fontanne z amorkiem to trzeba do niej wrzucic monete i wyplynie Wam kluczyk. Wracacie do labiryntu (podswietlanego) na jego tylach będzie coś na kształt czarnego prostokąta - trzeba tam wejsc i zabrac medalion. W medalionie jest kluczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystane: laska, zielone coś, wianek, berło. Pozostało: okulary, mikrochip, 3 orzeszki, aparat, kwiatek, lampka, moneta. Pytania: 1. komu dać monete? 2.Gdzie znalazłaś medalion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
nie moge skojarzyc gdzie byl wianek.....sddse, teleskop jest w skrzynce przy bramie wejsciowej do muzeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
kluczykiem trzeba otworzyc latarnie i tam jest drugi microship

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
Cassandra Moneta do fontanny z amorkiem (ta jest w labiryncie w trzecim pomieszczeniu-tym co go oswietlic trzeba) Medalion jest w tym czarnym prostokacie z labiryntu - trzeba tam wejsc i wisi na drzewie dyndajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
skąd macie orzeszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
aparatem robi się zdjęcia w tym fioletowym pokoju z obrazkami na scianie. Pozniej trzeba kliknac na aparat pojawi sie album i trzeba kontrast rozjasnic (+) W holu (pierwszym) sa takie rozowe kuleczki przy wejsciach do komnat z obrazami. Trzeba na nie klikac. i co dalej? kurna nie wiem czego i gdzie szukac dla tego gostka na koniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
orzeszki: wejsc do labiryntu (podswietlic lampka), wejsc na to drzewo, ktore mieni sie fioletem, klikac w wiewiore, po jakims czasie z drzewa powinny spasc 3 orzeszki. Trzeba je dac wiewiorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
temu na koniu trzeba dac lunete która jest przed wejsciem na 1 stronie w skrzynce na listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
Cassandra - o wlasnie zapomnialam o koronie:) ja ja juz wykorzystalam. O jakiej latarni prawisz Moja Droga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
GRACZYKU - wiem wiem - mówisz o napoleonie (nota bene on ma tez kluczyk, ktory pasuje do pewnej skrytki na innym obrazie), mi chodzi o tego drugiego w tej pelerynie czy cus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
sluchajcie nie wiem czy mam racje, ale droga dedukcji doszlam do wniosku, ze w kazdym obrazie ukryta jest jakas rzecz - ale byc moze sie myle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
aaaaaaaaa juz wiem o czym mowisz Cassandra. Ktos cos wymyslil? bo ja utknelam.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grająca grajka
gdzies jakos pod mundurem.....trzeba klikac, wypadnie w koncu. Chyba pod gora munduru (marynarka) ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
spokojnie kluczem co miał Napoleon trzeba otworzyc taki pomnik tak gdzie jest ten w tym fioletowym fraku ,i bedzie drugi chip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×