Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sddse

pomozcie przejsc gre

Polecane posty

Gość krymi
graczykowa nie wiem czy mowisz o tym co bylam przed chwila ale jesli tak to wkladasz dysakietke do komputera wlaczsasz kompuer i tam masz pokazae ze musisz kliknac komende QW i enter i tak robisz..a co dalej to ja juz sie tlyko placze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie!!! mam glowe w pudelku :D i wszytsko ulozone :D mala miii --> pudelko z dyskietka musisz otworzyc za pomocą szpilki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze te kamienie wsunelam pod schody i dupa :) schody sie nie opuszczaja i i tak drzwi nie moge otworzyc :D a tych kamieni juz sie nie da wyjac tylko wysunac kawalek wiec nawet kolejnosci zamienic nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
m jak macica wiec tak :P od lewej te kamienie co wsunleas..wiec od lewej wysun je teraz klikajac 3 razy myszka,, srdkrokdowy kamien wysun raz, a prawy 2 razy, i wtedy wpusc tam glowe:D okis koncze arazie ide na skoki milej gry :) ja utknelam w pokoju z kosmita i mam nadzieje ktos pomoze jak wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! nareszcie krymi troche pokrecilas ale doszlam srodkowy wysuwa sie raz, po prawej 2 i po lewej dwa razy :) kolejny pokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
czy ktos przeszedł te pokoje z rurami, napisałem list i go wysłałem , chyba mi brakuje 1 zaworu na rure, comam robic bo biegam jak podupcony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
ok juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam idzie? ja jestem teraz w tych trzech pokojach, gdzie w jednym jest taka maszyna olbrzymia. Mam kawalek drewna z kominka i jakis trojkąt z security panel przy drzwiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz ktos pytal
jaki jest link do pierwszego pokoju w tej grze, w ktora akurat gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
musisz ta blaszke dac pod laser , bedziesz miec kawałki i trzeba je ułorzyc w panelu kolo drzwi. a ktos byl w pokoju co sa dwa lustra i posrodku wisi obraz konia :-) , co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
kuuuuuur.....a wyłaczylem sobie niechcący a juz byłem tak daleko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
moge wam opisac te buzki jak chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja odkrylam ze pod niektorymi sa litery, trojkaty albo gwiazdki .. i na tym sie moje odkrycie konczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
14,24 ------- ------------ 4,6,20 21 1,5,12,16,17,25 2,6,15,19 7 8,18 9,13 11,22,24 10,23 wyobrazcie sobie ze tak sa ulozone buzki , cyfra to odpowiednia kolejnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
(14,24) ( -------) ( ------) ( 4,6,20) (21) ( 1,5,12,16,17,25) ( 2,6,15,19) (7) (8,18) ( 9,13 ) ( 11,22,24 ) ( 10,23) wyobrazcie sobie ze tak sa ulozone buzki , cyfra to odpowiednia kolejnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
(14,24) ( -------) ( ------) ( 4,6,20) (21) ( 1,5,12,16,17,25) ( 2,6,15,19) (7) (8,18) ( 9,13 ) ( 3,11,22,24 ) ( 10,23) wyobrazcie sobie ze tak sa ulozone buzki , cyfra to odpowiednia kolejnosc -------tak jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa1
to zadanie z bużkami przypomina troche test na inteligencje...trzeba kliknąć na element, który nie pasuje do pozostałych (np. tylko jedna buzka jest smutna, podobnie z figurami itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa1
krymi, ja chyba utknęłam w tym samym miejscu co ty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa 2
w co teraz graqmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa1
ciągle w motas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa2
aaa, widzę ciągle w to samo, graczykowa1 daj lynkabo mie się gdzieś zgbił, na czym stanęło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa2
a ja kliknęłam na resume game i nie muszę robić wszystkego od nowa, jestem w ty,m pokoju z rurami i nie wiem oc dalej - kto jest dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
graczykowa i ja tez utkwilam w rurach mam tylko jedna ta nalweczke czy jak to sie zwie hehe kurde restart mi sie zrobil i musialam od nowa zaczynac i utkwilam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa2
no ja już jestem w tym pokoju z tym pędzlem i kartką i nie wiem co z tym zrobić i gdzie znaleźć to czerwone koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa2
cos się graczykowa1 nie udziela - chyba małysz skacze :P hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×