Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sddse

pomozcie przejsc gre

Polecane posty

Gość krymi
m jak maciica nie wiem czyc dobtrze pamietam ale chyba srubokretem trzeba odkrecic ta walizke co jest w szafie, a plakat spod drzwi sie wyciaga razem z kluczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddse
gracz musisz je odpowiednio ulozyc, wczesniej masz odp jak, mozesz je wysuwac, srodkowy na pewno raz , reszty nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
gracz srodkowy raz , z lewej strony 3 razy, a z prawej 2 :) a potem puscic tam glowe niby szczura ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
Dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w drugim i trzecim mam pudelko i pinezke wlaczylam kompa ale nie bardzo cos sie da zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mii
siemka dołączyłam się jakiś czas temu m jak macica=====.jak ci idzie? jestem w tym samym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeIka
a w jaka gre teraz gracie`?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACZ
z pudełka wyjmij dyskietke i włóz do kompa i walnij reseta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mii --> jestem juz w nastepnym pokoju :) rozumiem ze ta latajaca glowe mam zlapac do pudelka po dyskietce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeIka
mozecie podac mi linka do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym pokoju z latajaca glowa ulozylam podloge tak zeby byly kwadraty (choc nie wiem po co) ale za chiny nie moge tej glowy zlapac ani nic. Jak to zrobiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
a jest ktos z was w pokoju z lustrami dwoma i gdzie miedzy nimi wisi obrazek przedstawiajacy konika odo gry wq szachy? bo ni mam pojecia co dalej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddse
musisz powiesci te wahadla z zegara na dragu przy lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
m jak macica ta podloge musisz ulozyc w takie przejscie do tego pokoju z ktorego wchodzilas..a nie w kwadraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
sddse hehe zawsze jak tu napisze to od razu udami sie zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde no, zebralam te trzy kawalki ze scian, glowa dalej lata, podnioslam schody w drugim pokoju ale nie wiem po co ta podloga ruszajaca sie.. ze mozna sobie na niej rozne figury ukladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
m jak macicia jak podniosels schdy to teraz w te szkalne miejsce pod nimi wsuwaj te kawalki od sciany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremi -> ale w jakie przejscie? bo nie rozumiem? jaki to ma miec ksztalt? jak uloze to zlapie tą glowe wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie da sie tych kamieni wlozyc pod schody... klikam klikam i nic :D stoje w miejscu :O help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
m jak macica a zlapales juz glowe w taki pojemnik? jesli nie to trzeba to zrobic powiniens miec taki pojemnik wiec schowaj w niego glowe...a te kawalki od przodu sie wsuwa..nie klika z gory tylko od przodu sie wsuwaja..ulozysz je na pewno dobrze jak to zrobisz powiem co dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
a jest juz ktos w pokoju z ufo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kobieta :) nie moge zlapac glowy w ten pojemnik po dyskietkach nie wiem dlaczego no i nie ulozylam tez podlogi w tym pokoju gdzie lata glowa bo nie wiem w koncu jak a juz probowalam na milion sposobow ale nie wiem czy to istotne... jak przytykam pojemnik do dziury w scianie to ta glowa wylatuje mi z innej i tylko sie trzesie nie biegnąc :D:D:D i nie wiem jak to zlapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mii
kurde nie mogę otworzyć tego cholernego pudełka z dyskietką.... ileż to się człowiek nerwów natraci przez takie gierki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa1
a czy ktos z was jest juz w tym pokoju, z komputerem, gdzie na ekranie pojawia sie pokoj? co tam dalej trzeba zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymi
m jak macica..najpierw musisz ulozyc ta podloge..nie w kwadraty a w takie przejscie od jednej dziury do drugiej p o przeciwnej stronie,..tak zeby ta glowa mogla przejsc wzdluz tych linnii na przeciwna strone tp latwiutkie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczykowa1
ok, przerwa na skoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×