Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hej

KTO tak JAK ja PISZE teraz PRACE mgr I nie MOZE sie SKUPIC bo MYSLI o UKOCHANYM?

Polecane posty

Gość hej hej

No wlasnie kto???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki straznik haremu
ja pisze ale moge sie skupic, gorzej z checiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Hmmm, nie jakos specjalnie o seksie i tez z tymi checiami ciezko. Poprostu moj Mis pracuje w delegacjach, widujemy sie w weekendy. Teraz bedzie mial tydzien wolnego i nie moge sie doczekac. Ja poprostu strasznie za nim tesknie. W rozny sposob mi go brakuje i zamiast pisac to ja np pisze do niego smsy;) Musze sobie sama dac kopa do tej pracy i tak napisalam, moze ktos ma podobnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaa...Tez sie w weekendy widujemy, bo mieszkamy w innych miastach. A praca sie sama nie posunie. I ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto, tak, jak ja, pisze pracę mgr i nie może się skupić, bo siedzi na forum? :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
W sumie tez ja. A faktycznie, temat moglam umiescic na uczuciowym:) Jak na razie mam okolo 40 stron, moze troche wiecej, bo musze duzo rysunkow powstawiac i bedzie pewno okolo 50 i jakos ciagle jestem w poczatkowej fazie wyczerpywania tematu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarinaa
A ile ma mieć stron ta twoja praca magisterska jeśli można wiedzieć bo ja też jestm w trakcie pisania ale niestety nie mam za kim tęsknić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
a tak w ogole, to ja sie robi te fajne buzki, nie calkiem smutne :( i nie wesole:), tylko te skwaszone??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Klarinoo, zycze Ci w takim razie spotkania Twojej polowki. Jako, ze u mnie obrona to nie tylko praca, ale tez czesc praktyczna, to generalnie prace sa mniejsze niz na innych uczelniach. Minimum to podobno 35 stron, ale przyznam sie szczerze, ze nie wiem jaki temat mozna wyczerpac na 35 stronach, w jakikolwiek sposob zaglebiajac sie w niego. Mysie, ze praca zajmie mi okolo 90 - 100 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarinaa
Dziekuje Ci bardzo mam nadziej, że ją w koncu znajde ale to jest trudnejsze niż myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Bedzie dobrze:) Nie poddawaj sie;). Ja znalazlam w swoje 21 urodziny moja MIŁOŚĆ:), poprostu czuje sie tak, jakbym dostala Go w prezencie od losu:) Od tego czasu pzrestali dla mnie istniec wszyscy inni mezczyzni:) Buziaki i pozdrawiam P.S. A Ty jak planujesz rozmiary swojej pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarinaa
Ja też tak planuje kolo 100 maximum. Wiesz jak ciężko trafić na uczciwego faceta i jednoczesnie na poziomie. Zycze Ci powodzenie w miłości ze swoim ukochanym :) i przy obronie pracki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam w d...e twojego ukochanego... I CO MI ZROBISZ? Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Kurcze, ja właśnie też piszę prace mgr i również nie moge się skupić bo myśle o czymś zupełnie innym. Mój ukochany wraca za dwa tygodnie z Anglii i jak ja mam sie skupić na pracy? Nie widziałam go od trzech miesięcy. Przeraziłyście mnie rozmiarami swoich prac, ja nie wiem jak swoją na 40 wyciągnę... Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Ula:)Hej:) Spokojnie, jak sie rozpiszesz... to 40 minie i nawet nie bedziesz w polowie. Milo mi, ze jakas duszyczka mnie rozumie. Nie latwo skoncentrowac sie na problemch naukowych, gdy w glowie romantyczne uniesienia a w piersi bijace serduszko dla jednej osoby:) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. napisałem 95 stron rok temu i obroniłem na 5. Mogę posłużyć radą i w ogóle. Ale zdania nie zmieniam. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarinaa
lommek z jakiej dziedziny pisałeś prace mgr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłem ekonomię, pisałem pracę z logistyki pt. \"Zintegrowany łańcuch dostaw\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjja
Szkoda, ja pisze z medycyny.Ale mam pytanko chodzi mi o część badawczą, a mianowicie czy do każdego pytanie z ankiety badawczej trzeba robić wykres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Ula:)Hej:) Spokojnie, jak sie rozpiszesz... to 40 minie i nawet nie bedziesz w polowie. Milo mi, ze jakas duszyczka mnie rozumie. Nie latwo skoncentrowac sie na problemch naukowych, gdy w glowie romantyczne uniesienia a w piersi bijace serduszko dla jednej osoby:) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
Cos mi sie zle wyslalo, jakos zapisalo... dziwne.... Nie wiem jak jestz medycyna. Moja praca polega na analizie pewnego dziela, na kontekscie jego oraz recepcji kulturowej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicja --> Ja miałem kilka wykresów i kilka tabel. A tak to bity tekst + spis treści, bibliografia, spis tabel i wykresów, strona tytułowa to wyszło w sumie 100 stron. hej hej wielka prośba - nie przynudzaj. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
lommek to moj topic. Nie przynudzam. Rozumiem, ze nie masz zadnego zdania na temat jakikolwiek z dziedziny humanistycznej, ale zrozum, ekonomia to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjja
Dzieki lommek, a czy miałeś w bibliografii np. adresy stron internetowych takich typowych ze swojej dziedziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicjja
Hej hej dzieki za szczere chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
tak, adresy stron maja byc w bibliografii. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicja --> Tak, miałem adresy. Bez szczegółów, tylko główne strony np. www.sap.com jak chcesz o coś zapytać to napisz togr@interia.pl hej hej --->O humanistyce nie mam pojęcia? No to popatrz - Litwo, ojczyzno moja! I co? Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem chyba wyjatkiem ....bo pisze i bardzo malo mysle o ...\'\'ukochanym \'\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×