Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zadziwiona strasznie 22

Którj facet też chce czekać z seksem do ślubu? czy jestem sama

Polecane posty

Gość Zadziwiona strasznie 22

Mój chłopak z względu na swoją wiarę uważa ,że powinniśmy poczekać z seksem do ślubu. Dla niego seks jest zarezerwowany tylko dla małżeństw. Dla mnie to najlepszy sposób na pokazanie moich uczuć, chciałabym się z nim kochać zanim się pobierzemy. Nie wiem czy pogodzić się z tym faktem, czy próbować go zmienić. Jaką macie opinię na ten temat, może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nber
ja tak nie uważam.Musi być odpowiednia kobieta i to wystarczy.Mam 22 lata i jeszcze czekam .Ale kobiety brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też tak postanowił. A ja to zaakceptowałam. Też jestem katoliczką, ale sama nie zdecydowałabym się na taki radykalizm. Ale kiedy on tak postanowił (i obiecał tam na gorze) postanowiłam nie konkurować z Bogiem. A dzięki temu nasza noc poślubna (już za pół roku) będzie niezapomniana :). Więc nie łam się - nie ma tego złego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
Jest bardzo wierzącym katolikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
Kociaczku- a ile jesteście razem? Bo my ślub planujemy dopiero po studiach. Czyli może za 3 lata. Nie wiem czy dam radę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek007 - \"A dzięki temu nasza noc poślubna (już za pół roku) będzie niezapomniana\" - oby - rozczarowanie na początku wspólnego życia , nie wróży dobrze na przyszłość...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzaga hej D
to jak wy sie zaspokajacie? masturbacja? moze oral? palcówki? cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubu król
Jędza, nie przesadzaj. Czasem warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
W tym momencie praktycznie wcale nie zaspakajamy się:( Był okres kiedy były i oral i petting a teraz nawet tego nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
nie rozumiem jak facetowi moze sie nie chcec :-D niemal niemozliwe a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
Cytuję jego słowa: "Ja myślę głową , a nie jajami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee no świetnie
oral i petting już może być, a normalnie to nie? dziwne... Ale jeśli chodzi o Twój problem to zastanów sie dobrze co do niego czujesz, dla mnie 3 lata to strasznie dużo no ale prawdziwa miłość wszystko przezwycięży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
Ale ja też mam swoje potrzeby! Bardzo go kocham i dlatego chcę się z nim kochać! Seks to nie tylko "wyżycie " się ale pokazanie uczuć, danie coś z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze on jednak inaczej to odbiera ? Musisz to wytrzymać moja droga, bo inaczej koniec z Wami a myslę że jednak zalezy Ci na nim a nie tylko na seksie. Uzbrój sie w cierpliwosc bo wydaje mi sie ze ten chłopak jednak nie zmieni zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
Ale dlaczego to Ja mam się dostosować do jego światopoglądu? Ja mam inny, mam cierpieć dlatego że on chce inaczej? Kocham go ,ale on postępuje egoistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
nie kupuj kota w worku moja droga!!! jak sądzisz, ze go kochasz, to znajdz sobie na boku, bedziesz miała kogoś do deksu i kogoś do kochania :) a jak nie kochasz, to tez sobie znajdz kogoś kogo pokochasz i bedzie chciał sie z tobą kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
WALET-nie rozumiem twojego zarzutu. Mam 22 lata i jestem dziewicą, nie myślę tylko o seksie. Po prostu chciałbym się kochać z mężczyzna którego kocham. To takie przestępstwo? Pechowa szczęściaro-chyba będę musiała to zaakceptować , ale wiem że to może być trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
walet ty szatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
Myślę że kochanie się z kimś to nie tylko penetracja i ruchy frykcyjne:P Myślę ,że to dawanie komuś przyjemności, pieszczoty, czułość, delikatne pocałunki. Oddanie całego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinda
To bardzo zbliza :-) a nawet bardziej niż bardzo, ona poprostu chce tego zaznac teraz i nie czekac na to, kocha go wiec w czym problem...w nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
Kiedyś był bardzo czuły , ale nagle coś go napadło. Przestałam go tak interesować, nagle zmienił poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli.e
A więc też dorzucę swoje zdanie. Uważam że seks to piękna sprawa okazanie komuś uczucia i akceptacji, dawanie przyjemności komuś kogo się kocha i na kim Ci zależy, więc obce mi jest twierdzenie "że dopiero po ślubie". Musicie chyba dojść do porozumienia, choć nie wiem czy da się z nim dyskutować jeśli dla Ciebie to też ważna kwestia, fajnie że może chcesz czekać dla niego do ślubu ale musisz też pomyśleć o sobie, to jak w chwili kiedy odczujesz pożądanie rzucicie sie na kolana odmawiać modlitwę...?? Jeśli jednak postanowisz dla niego czekać do ślubu to życzę powodzenia, bo to może być baardzo trudne i podziwiam za taką decyzję, ja chyba bym się nie zdecydowała. I tak to Twoje życie i sama zadecydujesz co zrobisz, my tylko możemy wyrazić własną opinię. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postrasz go, że nabawi się kontuzji nadgarsta prawej ręki :D no chyba, że jest leworęczny - to lewej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziwiona strasznie 22
Cytuję " nie robie sobie dobrze, bo i po co?" nie wiem czy kłamie czy faktycznie nie ma takich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadziwiona strasznie 22 - \"Ja myślę głową , a nie jajami\" - błąd - powiedz chłopakowi, że jaja nie są od myślenia :) - od myślenia jest penis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj
chłopak ma coś nie tak albo z głową -albo z fiutkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×