Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
oliwiaaa

Jaką pralkę wybrać?

Polecane posty

Gość Janek81
Z czystej ciekawości : gdybyście mieli dostęp do filmików instruktażowych i narzędzi to czy podjelibyście się sami naprawy swojej pralki? Chcę tworzyć filmiki i wypożyczać walizki z narzędziami w większych miastach. Będę wdzięczny za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba rozejrzeć się za taką pralką, która jest energooszczędna. Polecam wam zajrzeć na stronę www.topten.info.pl, na której analizują sprzęty domowe pod względem energooszczędności. Możemy tam zobaczyć, która pralka zużywa mniej wody i prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka co możecie napisać na temat pralki Amica DAW7123DCiBT ? Jakie oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misi12
A co myślicie o jakiś zabezpieczaniach pomieszczeń np. przed zalaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyś97
Miałam taką sytuacje gdzie pralka wypuściła wodę na ziemię i zalało całe mieszkanie (bo oczywiście pralka musiała to zrobić kiedy nie byliśmy w domu). Od tamtej pory wyposażyłam sie w czujnik wodny . Znalazłam taki czujnik na smarthome24 teraz w razie wylania wody powiadomienie przyjdzie od razu na komórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje kochane kafeterianki czy możecie mi polecić jaką dobrą praleczkę tak do 1200 zł? czytałam na forach że warto szukać takich w których można wymienić jakieś łożyska, ale w tym kontekście sie głównie pisze o Amice, cos wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość moze pójdź do media expert, tam na pewno ktoś Ci pomoże w wyborze pralki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle jeszcze jak kupisz coś w media expert i wypełnisz ankietę to można wygrać 750zł w bonie, wiec zwróci się czesć kosztu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat u nich w me była ostatnio niezła promocja na indesity, może jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam różne opinie, że ponoć te pralki Amici są ciche? Możecie się jakoś jako użytkowniczki do tego odnieść? Prawda? Jakie macie wtedy modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie kupilam niedawno amice w media expert i wypelniam ankiete, moze wygrac 750z; ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja też mam Amice ale GAW7123 i kupiłem dosyć dawno więc pewnie sie w zadne wygrania nie załapie nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możecie mi tak napisać w czym te pralki Amici są lepsze/inne od pralek innych producentów? Z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy coś jest lepsze to zawsze subiektywna opinia. Ja kupiłam praLKĘ Amici ze względu na wymienne łożyska bębna. I wiem, że mój model to ma. To było dla mnie główne kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejo, co sądzicie o pralce Amica DAW8143DSiBTO? Zależy mi na czymś z pojemnością co namniej właśnie 8 kg i ta to ma. Jak ta praleczka działą? Cicha głośna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka różnica

Kurcze te pralki Amici czym tak w zasadzie różnią się od pralek innych producentów? Ktoś mi to jakoś może wyłożyć..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma żadnej różnicy między pralkami Amica a pozostałymi. Zauważyłam, że wszystko zależy od modelu pralki, rzadziej od producenta (pralki Amica, Samsung czy Zelmer są z tej samej kategorii cenowej przecież). Warto poszukać pralki na promocjach, teraz sporo możesz znaleźć, np. w Max Elektro - https://www.kupino.pl/gazetki/max-elektro Sprzedawca w sklepie też może doradzić, ale często dana sieć sklepów skłania się ku jednej z marek, przez przeróżne wewnętrzne ustalenia ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jearots

Purchasing Amoxicilina With Next Day Delivery Motilium Paypal Tolerance To Amoxicillin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cold
Dnia 18.01.2019 o 16:53, Gość jaka różnica napisał:

Kurcze te pralki Amici czym tak w zasadzie różnią się od pralek innych producentów? Ktoś mi to jakoś może wyłożyć..?

a co rozumiesz pod pojęciem różnią się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda

Czy ktośmi powie ile realnie wody biorą te pralczeki Amici? Chodzi mi o 7 i 8 kilogramowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amica

biorą tyle ile powinny brać:) Wejdz na stronę AMici i tam będą pewnie dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiana włożysk

Jest jakiś model pralki Amici, który na pewno wiecie, że ma wymienne łożyska bębnów i możecie polecić w ciemno?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy

Poszperaj na forach specjalistycznych i tam panowie doradzą i już= wiele o tym jest napisane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzac

Na ile się orientuję to chyba większość pralek Amici ma wymienne te łożyska. Prawda jest jednak taka, że każdy model trzeba sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki model
Dnia 6.07.2019 o 13:09, Gość sprawdzac napisał:

Na ile się orientuję to chyba większość pralek Amici ma wymienne te łożyska. Prawda jest jednak taka, że każdy model trzeba sprawdzić. 

A podasz jakiś konkretny model takiej pralki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwis

Najlepiej z takim pytaniem uderzyć od razu do Amici wtedy minimalizujesz ryzyko wtopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluch

Pralki powinny to mieć w specyfikacji raczej i na forach internetowych też powinni walić jakimś konkretnymi modelami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki

macie jakiś model Amici co by miał te słynne wymienne łożyska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×