Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
oliwiaaa

Jaką pralkę wybrać?

Polecane posty

Gość jan'd'gan
LG mnie przekonuje, miałem telewizor LG posypał się szybko a i z gwarancją były problemy a jeśli chodzi o amicę to nie wiem ale na pewno będzie tańsza więc może to lepiej skoro ma te same funkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garrynka
U nas mamy całe kino domowe od LG i nie mam póki co żadnych zastrzeżeń. Mam też pralkę, ale chce ją oddać rodzicom, a sobie kupić parową, bo jest dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rionna
A my mamy sporo sprzętów LG w domu i jakoś nic się do tej pory nie psuje, odpukać w niemalowane. Pralkę też mam kilka lat i pierze bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobina66i
Wybór pralki to nie taka prosta sprawa, bo raczej nikt się nie nastawia na coroczną wymianę, trzeba wybrać model na teraz i taki który przyda się na później. Wydaje mi się, że taka 11 kilowa jest dobrą opcją, bo można w niej prać mniej, a jak rodzina się powiększy to się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terdanka
Jeśli chodzi o 11 kilową to muszę powiedzieć, że mam Big In od pół roku i pralka sama dobiera ilość wody do ilości prania także nie mam problemu, jak chcę wyprać więcej to nawet kołdrę wsadzę, a jak mniej to kilka ciuchów nawet. Polecam bo jest naprawdę świetna do każdego rodzaju ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka**00
Alu już kupowałaś z funkcją Smart Diagnosis czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakujs
błędem jest myślenie że w tańszych pralkach nie ma niekórych funkcji, dla przykładu w amicach masz te wszystkie bajery w postaci "chronić dziecko" czy prace w różnych temperaturach a nawet możesz sobie otworzyć pralkę podczas jej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafalgarka
ja polecam pralkę Panasonic 168VG3, ja taką mam i jestem bardzo zadowolona. ładowność 8 kilo, program łatwe prasowanie, mogę sobie ustawić na konkretną godzinę pranie, funkcja prania w 15 stopniach- dla mnie bardzo przydatna dla delikatnych ciuszków. sprzęt świetny a teraz wyszła nowsza wersja VG4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aydamoo
Nie no.. pranie w 15 stopniach jest przeciez w kazdej szanujacej sie pralce. Sprawdziłem ceny Panasoniców (pralek) i musze powiedziec ze są po prostu porażające. Nie rozumiem jak można wydac tyle na pralke ktora ma mnie funkcji niz tansza amica. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo_ni_ka_39
Jak się martwisz o delikatne ciuszki to trzeba było sobie zafundować pralkę LG z systemem 6 Motion, np. Big In. Ma 14 programów prania, 1400 obr./s i funkcję odświeżania zamiast prania. Tkaniny się nie niszczą i dłużej zachowują kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terdanka
Moja pralka nie posiada funkcji Smart Diagnosis, ale słyszałam,z e jest świetna, w razie awarii wystarczy tylko telefon do pralki przyłożyć i już konsultant LG wie co jej dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espresso albo z kafetiery
odradzam whirpoola nigdy nie kupujcie żadnej pralki z tej firmy bo to jakaś masakra , niszczy rzeczy nie płucze za dobrze i się zacina w trakcie prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiella
Po ekscesach z pralką Siemens i kilku zniszczonych tkaninach zdecydowałam się na LG z systemem 6 motion. Mogę w niej prać bardzo delikatne rzeczy, a także ubrania z cekinami, koronkami i innymi ozdóbkami, które bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolla33
Funkcja 6 Motion jest idealna to takich właśnie tkanin, ja też z niej często korzystam i nie muszę już tych ubrań nosić do pralni albo w misce prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniomi
Właśnie zamierzam wymienić 17 letnią POLAR, która nigdy mnie nie zawiodła. Ale jest obecnie za mała. Przymierzam się do ELECTROLUX lub LG. Ktoś pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleanka
Poczytaj posty wyżej ja bym wybrała F1480TDS z silnikiem Direct Drive, klasa energetyczna A+++, 14 programów w tym Pranie Parowe, Odświeżanie, Allergy Care i wiele innych bardzo przydatnych funkcji, polecam bo pralka naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjj
No tak, tylko po co przepłacać jak wszystkie przydatne funkcje masz w pralce za 1200zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzezbydowa
Nie wszystkie pralki za 1200 zl są ok, większośc to dziadostow, no chyba że Amica oni faktycznie robią tanio i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeeelikka
Bardzo dobry komentarz, choć nie jest to model tylko dobry do hoteli. Taka pralka przyda się też w domu, gdzie często trzeba prać większe ilości, albo jakieś grubsze rzeczy, typu koce, kurtki, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pralkę Eco Bubble! Jest bardzo energooszczędna! Pierze w 15 stopniach,a efekt taki sam jak w 40 stopniach :) Moja siostra kupila sobie do nowego mieszkania i jak na razie sprawuje się jej idealnie. Jest kilka modeli (różne pojemności bębnów, dla małych i trochę większych rodzin). Tutaj jest trochę o niej napisane :) http://stylowe-agd.pl/pralki/nowa-technologia-wsrod-pralek-samsung-eco-bubble/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasndra_88
Z tego co czytałam pralki LG są bardzo wysoko oceniane w różnych rankingach. Dużą popularnością cieszy się ta z pojemnością 11 kilogramów, nadaje się nie tylko do hoteli, ale także do domu rodzinnego, bo można prać nawet 1 kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pateczka15
LG ma najlepsze pralki i lodówki nie tylko u nas, na całym świecie mają wysoką sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszpunnka
W końcu nie na darmo zgarniali za nie nagrody i medale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazadka
A czy ktoś ma model GS9266KBCV ten nowy z systemem smart eco door?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cypisekk
Moi sąsiedzi sobie taką kupili. Mają sporą kuchnię, ale i do pomieszczenia średniej wielkości da sie ją dobrze wkomponować. Bardzo elegancko wygląda, widać, że została zrobiona ze szczególna starannością i dbałością o detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazadka
No bo to sporych gabarytów lodówka, raczej do dużej kuchni przystosowana. Mnie interesują te drzwi w drzwiach czy są naprawdę tak wygodne i pozwalają na spore oszczędność energii tak jak jest podane w opisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordonka
Smart eco door to lodówka, a jeśli chodzi o pralki to ważne aby silnik Direct Drive miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyruliczka
Prawda, ja mam taka pralkę i prawie jej nie słyszę jak pierze, podczas wirowania tez nie skacze no i co najważniejsze mało prądu pobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryniczkakka
Mam porównanie tylko do jednego modelu (nie będę pisać jaka firma), ale LG z silnikiem Direct Drive jest dużo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×