Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Weewcia, tożto szantaż jest, taki baaaardzo wredniutki szantażyk:) Tego to ja się spodziewać nie mogłem:) I co ja mam teraz począć... ?:) No i co w końcu z Nieśmiałą i Usterką? Czy Wy w jakiejś zmowie jesteście, czy jak? Gdzie te czasy gdy w 4 przy jednym stoliku siedzieliśmy?:):):):):):) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Weewciu , masz rację ( mina drugiej blondynki 😭 i jeszcze tupnę nóżką ...................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Weewciu , masz rację ( mina drugiej blondynki 😭 i jeszcze tupnę nóżką ...................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zapomnianego To myśmy się obnażyły na pastwę Twoich oczu ( i wyobrazni ), a Ty się nadal kryjesz w cieniu ? Jak jakiś perwersyjny podglądacz w krzakach ? I jeszcze mi tu próbujesz Nieśmiałą i Weewcię torcikiem uciszać w barze ?! Co do jastrzębia, to kojarzy mi się bardzo jednoznacznie. - Drapieżnie ! Ostre szpony, ognistożółte oczy i zawzięty upór groznego łowcy. Taki jesteś ? Rety, z kim ja się \" zadaję \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nieśmiałej To nie jest tak, że nie odpowiadasz na pytania, bo odpowiadasz - ale w bardzo oszczędny sposób. Mam wrażenie, że marginalizujesz swoją osobę, spychasz ją na obrzeża tego topiku, a przecież jesteś tu Najważniejsza ! Pisz trochę więcej o sobie, o swojej codzienności. Podobała mi się Twoja rozmowa z Weewcią - o półce. Naprawdę nie miewasz żadnych koszmarów sennych ? No to napisz co lubi Ci się śnić miłego, dobrze ? Jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, jesteście niemożliwe:) Po prostu przy Was można zmięknąć totalnie... spojrzenie blondynki, tupanie nóżkami... ehhh...:) I cóż mi pozostaje... wyobrażać sobie możecie, dużo możecie... muszę ulec, niestety... wymiękam:) oczka o lekkim zabarwieniu brązu, włoski szatyna, lecz na zdjęciach bruneta... w słońcu blondyna... dlaczego? Nie wiadomo:) Czy jeszcze mam się obnażać przed Wami drogie Panie? Już więcej nie mogę, nieśmiały jestem i tak o sobie posać...:) Usterko, jeśli o uczucia chodzi mam więcej z omawianej gęsi... niestety, niestety zostaje to wykorzystywane... brutalnie... lecz ostatnio się nie daję, nie mogę:) O jastrzębiu ktoś napomniał mając na myśli dążenie do celu... zawodowego celu:) I ja miałbym Was moje drogie perwersyjnie w jakiś krzakach podglądać? Jak możecie, jak? Mnie o to osądzać...:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Weewci No jak tam Weewciu półka, już wisi ? Duża jest ta Twoja kolekcja świec ? Jakiego rodzaju to są świece, takie zapachowe, czy ozdobne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zapomnianego No to pięknie, czyli mamy już dwie \" sarenki \" na topiku. Do tego obie w okularach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie Ustereczko to ujęłaś . że Zapomniany to jastrząb czatujący na biedne ofiary - to musiało zadziałać , no i w końcu odkrył nam rąbka tajemnicy. :D Ustereczko - moje sny , nie narzekam jak już powiedziałam , nie mam koszmarnych snów , chociaż dziś miałam okropny sen ........................ Śniło mi się , że w moim mieszkanku przy oknach to znaczy na karniszach , na firankach , zasłonach siedzą czarne robale przypominające karaluchy !!!!!!!!!!!!. Ale nie wiem co było dalej bo się obudziłam. :d Sen o uciekaniu ze ślubu , wogóle przed mężczyzną też miałam chyba dwa razy ale to już było dawno ( minęło już chyba jakieś dwa lata) . A poza tym lubię sny w których spełniają się marzenia ( to takie miłe ). Gorzej jest po obudzeniu się - wszystko znika. :D WEEWCIU JUŻ MOŻESZ WRACAĆ - ZAPOMNIANY SIĘ PODDAŁ I WSZYSTKO NAM OPOWIEDZIAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D Zapomniany czy to było takie straszne ? :D Pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Zapomniany 1980 za mało o sobie napisałeś:( ale z drugiej strony... mogłeś napisać cokolwiek, byle napisać, czyli nam nakłamać na swój wygląd. Wolałeś być uczciwy:) i to mi się w Tobie podoba:):) ❤️ masz u mnie wielkiego buziaka 👄 oczywiście .... ;) :) Półeczka:) wisi:):) ........;) Mam lekkiego bzika:) na ozdobne świece:D W ogóle lubię siedzieć w pokoju oświetlonym świecami. Mam różne: małe i te wielkie- sięgające do 1,5 m. specjalne szklane misy do świec pływających w wodzie, wkomponowane w kolorowy piasek, nie zliczę różnych stojaczków na wspomniane świece o przeróżnych kształtach, klasyczne świeczniki ale ich rzadko używam. Zapach świec mi nie przeszkadza, chociaż wolę bezsapachowe. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to środek zimy, ale umówiłam się na wycieczkę rowerową:) Muszę już odejść od kompa i trochę się przygotować, za oknem piękna, słoneczna pogoda. Odezwę się później.:) do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, u mnie jest teraz taki Wielki Deszcz, że aż chce się żyć ! Tylko mi szkoda zaprzyjaznionego gołębia, przemókł biedak do ostatniego piórka ! Zawsze taki napuszony chodzi ( bo to samiec jest ), ale dzisiaj marnie wygląda - jak, nie przymierzając, chuda kura. Zwykła deszczówka i po maczo .. Macie może jakieś zwierzątka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Weewci Weewciu, Ty to chyba sportowa kobieta jesteś ? Jak nie basen, to rower. Magicznie musi wyglądać pokój z tyloma świecami, szczególnie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nieśmiałej Jak już jesteśmy przy temacie mężczyzn - czy nie napisałabyś chociaż paru słów o swoim ? Czy mąż Nieśmiałej też jest nieśmiały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tak zajrzałam do was:):) usterko najpiękniej wygląda sufit:D Pokój też bardzo nastrojowo i ciepło:) Nie mam zwierzątka,kiedyś były rybki, ale ... już ich nie ma. Mam pracę kiedy albo nie ma mnie cały dzień, albo mam wyjazd kilku dniowy i byłby kłopot. Myślałam o jakimś ptaszku, o dwóch aby nie było im smutno,teraz są takie fajne karmniki na kilka dni można dać wody i papu:) Nie wiem, kanarka, czy papugę? Jeszcze zastanawiam się.:) Co do sportu, cóż innego może robić samotna, inteligentna:P kobieta w jeszcze młodym wieku;P? Jakie nieprzyzwoite minki:) Coś trzeba robić do tej starości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jako że autorka czmychnęła gdzieś widząc zbliżającego się nieznajomego mężczyznę:D usterka również :D i z braku naszego mężczyzny, który mógłby zapanować nad sytuacją, ja mała weewcia w tej chwili przejmuję rolę gospodyni i witam cię bardzo serdecznie i w imieniu nas wszystkich obecnych ale w ukryciu:D dziękuję za informację o panującej grypie i postaramy się zabezpieczyć przed nią:) Bardzo dziękujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz być dobra. Nie musisz przejść na kolanach stu mil pustynnej pokuty. Musisz tylko pozwolić miękkiemu zwierzęciu swego ciała kochać to, co kocha. Opowiedz mi o swej rozpaczy, a ja opowiem ci o swojej. W międzyczasie świat dalej się kręci. W międzyczasie słońce i kamyczki deszczu przemykają przez krajobrazy, ponad prerią i wysokimi drzewami, ponad górami i rzekami. W międzyczasie dzikie gęsi, wysoko w czysto-niebieskim powietrzu, znów wracają do domu. Kimkolwiek jesteś, bez znaczenia jak samotna, świat ofiarowuje się twojej wyobraźni, woła do ciebie jak dzika gęś, szorstko lecz kusząco znów i znów ogłasza twoje miejsce w rodzinie wszystkich rzeczy. \"Dzikie gęsi\" - Mary Olivier z dedykacją dla usterki - choć najzupełniej w świecie nie mam pojęcia jakiego koloru mają oczy gęsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała, a no straszne... tak o sobie mówić:) Lecz zmusiłyście mnie do tego, przyparty do muru przez trzy urocze dziewczęta już nic zrobić nie mogłem:) Weewcia, a cóż by mi po kłamstwie przyszło?:) Kompletnie nic, zawsze staram się być szczery, bo to dla mnie ważne bardzo jest:) No i szczerze zazdroszczę wycieczki na rowerku... a tak go lubię:) Może uda mi się jutro chwilkę znaleźć? To byłoby wspaniale:) Oczywiście życzę najlepszego:) Usterka, a mnie jako gęś zakwalifikujesz przed, czy po deszczu?:) Komandor... i co z tymi gęsiami... temat jest mi bliski:) Ale o tym może już Nieśmiała, Ustereczka i Weewcia powiedzieć cosik:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko :D Weewciu strasznie ci zazdroszczę , że masz pasje , coś co sprawia , że chce się żyć , wiesz u mnie jakoś ostatnio pusto się zrobiło , brak czasu , nie wiem co jeszcze....................:( Twoja kolekcja świec musi być cudowna , ile ich masz , wiesz może ja też zacznę coś zbierać , może piękne porcelanowe filiżaneczki ( naprawdę mi się podobają , są takie kruche) :D Ustereczko jaki jest mój mąż ? Mój mąż nie jest nieśmiały , ale jest osobą skrytą. :D . Zapomniany , dlaczego nie chciałeś nam zdradzić jak wyglądasz? :D Pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioooo
on nie chcial zdradzic,bo by sie wszystkooooo wydałooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała, ponieważ nieśmiały jestem (na wypadek gdyby ktoś w to wątpił) a po drugie inni są ważniejsi ode mnie i im czas należy poświęcać a nie absorbować swą skromną osobą:) Już wszystko jasne?:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany , ale my tu wszyscy .....................................nieśmiali jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany , ale my tu wszyscy .....................................nieśmiali jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmiała... Co Ty nie powiesz:) Heh, miło Cię dziś słyszeć:) Yyyyy cztać znaczy się:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie oczywiście też :D A co to się dziś wydarzyło , że ty o tej porze na topiku? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała, wyobraź sobie, że pracę już skończyłem:) Jestem szczęśliwy i pod niebiosa mógłbym skakać:) Heh...:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się , że ty się cieszysz :D Teraz należy się wypoczynek , zasłużyłeś sobie :D Pozdrowienia - Nieśmiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się , że ty się cieszysz :D Teraz należy się wypoczynek , zasłużyłeś sobie :D Pozdrowienia - Nieśmiała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ dziękuję, Nieśmiała bardzo Tobie dziękuje i faktycznie wypoczynek mi się przyda:) Miłej niedzieli życzę:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×