Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Halo!!!! :) Czyżby wszczyscy nieśmiali wyzbyli się już swojej nieśmiałości i już tutaj nie zaglądają? Z pewną nieśmiałością - Komandor Tarkin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weewciu strasznie się cieszę . że cię widzę oczywiście ( wirtualnie ) . Widziałaś co tu się działo - wszyscy zniknęli. Było smutno i pusto. Ale just jest dobrze :D Szkoda tylko , że nasza \\ustereczka się nie pojawia i Zapomniany zniknął .......................................... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesmiała i Weewcia - buziaczki 😘 Smutno było i ponuro, jak nikogo nie było To na poprawę humoru mam coś śmiesznego: > >> > Po czym poznac, ze nie jestes juz studentem? > >> > Teraz o 6 rano wstajesz, a nie kladziesz sie spac > >> > W lodówce trzymasz wiecej jedzenia niz picia. > >> > Twoje fantazje o seksie z trzema kobietami o > >> > sklonnosciach lesbijskich naraz zostaly zastapione przez > >> > fantazje o seksie z kimkolwiek :-)) > >> > Nie zglaszasz sie juz do testów nowych > >> > leków na ochotnika. > >> > Znasz kazdego ze spiacych w twoim domu. > >> > Swoja ulubiona melodie slyszysz w windzie w budynku, w którym pracujesz. > >> > Nie dostajesz juz listów z pogrózkami z banku > >> > Nosisz ze soba parasol. > >> > Siedmiodniowe popijawy sie juz nie zdarzaja. > >> > Nie chodzisz do supermarketu ze wszystkimi przyjaciólmi. > >> > Korzystasz ze stalych zlecen i kredytu w rachunku biezacym. > >> > W domu dziala ogrzewanie > >> > Twoi przyjaciele zawieraja zwiazki malzenskie i rozwodza sie, zamiast sie po prostu spotykac i rozstawac. > >> > Placisz rządowi co rok tysiace zl. > >> > Zamiast 130 dni wakacji masz ich 20. > >> > Dzinsy i pulower nie sa juz eleganckim strojem > >> > Dzwonisz na policje, bo te cholerne dzieciaki z > >> > mieszkania obok nie chca sciszyc muzyki. > >> > Wstajesz rano z lózka nawet, jesli pada.(to jest dobre!!!!) > >> > Mycie sie nie jest nudnym rytualem. > >> > Starsi krewni nie krepuja sie opowiadajac przy tobie kawaly o podtekscie seksualnym. > >> > Nie masz pojecia, o której zamykaja najblizsza budke z hamburgerami. > >> > Ubezpieczenie samochodu jest coraz tansze, a koszty utrzymania coraz wyzsze. > >> > Pomyslów na drinki nie czerpiesz z doswiadczenia lokalnych > >wlóczegów. > >> > Nie odkladasz niedojedzonej pizzy do lodówki na pózniej > >> > Nie spedzasz polowy dnia na strategicznym planowaniu > >> > trasy wieczornej eskapady po knajpach. > >> > Nienawidzisz \"cholernych studentów -pasozytów\". > >> > Gdy jestes pijany nie czujesz juz tego > >> > dziwnego pociagu do znaków drogowych. > >> > Nie przystoi juz spac w poczekalni dworcowej. > >> > Nie potrafisz juz przekonac mieszkajacych z Toba do \"picia az do rana\". > >> > Zawsze wiesz, gdzie jestes, gdy sie budzisz. > >> > Nie zdarzaja Ci sie juz drzemki od poludnia do 18. > >> > Ogien w kuchni nie jest juz powodem do dobrej zabawy. > >> > Do apteki chodzisz po Panadol i cos na wrzody, a nie po > >> > prezerwatywy i testy ciazowe. > >> > Pamietasz imie osoby, obok której sie budzisz. > >> > Sniadania jesz w porze sniadania. > >> > W twojej kuchni nie mieszkaja myszy ani szczury > >> > Lista zakupów jest dluzsza niz zupka z kubka i szesciopak piwa. > >> > Uzywales odkurzacza. > >> > Lamanie prawa oznacza przekroczenie dozwolonej predkosci o 10 km/h. > >> > Zamiast mówic \"Juz nigdy tyle nie wypije\" mówisz \"Nie potrafie juz pić tyle co kiedys\". > >> > Ponad 90% Twojego czasu spedzonego przed komputerem to zwykla praca. > >> > Nie eksperymentujesz juz z zakazanymi substancjami. > >> > Juz nie pijesz w domu przed wyjsciem do knajpy, zeby tam > >zaoszczedzic. Pozdrawiam!!! Ciekawe czy u siebie też obserwujecie podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze czy ty jesteś autorem? To przerażające , parę objawów zaobserwowałam Potrzebna szybka terapia :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze czy ty jesteś autorem? To przerażające , parę objawów zaobserwowałam Potrzebna szybka terapia :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeewcia
Pozdrawiam:) koniecznie musimy rozpocząć jakąś mądrą dyskusję:) Właśnie wstałam, więc raczej do dobrych pomysłów nie mam głowy, ale jak coś wymyślę to podzielę się z wami:):):) Uważam jednak, że temat rozmowy ośmieli tych nieśmiałych, którzy tylko kibicują temu topikowi. Oo! mam, może popiszemy co mnie... (czyli każdemu z nas) pomimo nieśmiałości udało się zrobić i jesteśmy z tego dumni:) Jak temat przypadnie do gustu to też napiszę, na razie idę zjeść śniadanie:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no:D jeszcze przez trzy e to nie byłam, to chyba też zaczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie jestem:) Nawet nie wiecie jak mnie cisną teraz w pracy:( Wychodzę o 7 a dobrze jest jak wracam o 22:( Teraz korzystam z samotnej obecności w biurze i pisze z pracy:) Nie mam czasu na jedzenie, sen już o moich ulubionych spacerach nie wspominając:) Koszmarny koszmar:) Ale... jak widać znalazłem chwilkę aby zajrzeć jak w temacie:) Nieśmiała. Co u Ciebie słychać? Może powiesz pokrótce?:) Komandor... tekst ten czytałem jakiś czas temu i... niestety to szczera prawda:) Żeby nie było iż smucę, napisze dowcip dzięki któremu dostałem pracę w kancelarii:) Firma zatrudnia nowego dyrektora finansowego, wybrano kilku kandydatów: matematyka, filozofa, ekonomistę i prawnika. Pierwszy na rozmowę kwalifikacyjną do prezesa wchodzi ekonomista: - Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta prezes. - No, jeżeli spojrzymy na to pod kątem matematyki to 4, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę zasadę zysków korporacyjnych... itp. itd. - Dziękuję, skontaktujemy się z panem. Następnie wchodzi filozof: - Mam tylko jedno pytanie. Ile jest dwa plus dwa? - pyta znowu prezes. - Hmmmm, to trzeba by się zastanowić nad symboliką liczby dwa... można by zacząć od kultury antycznej albo nawet hinduizmu... trzeba by też pomyśleć o aspektach znaczenia połączenia obu dwójek... itd. itd. Kolejny wchodzi matematyk i słyszy to samo pytanie. - Cztery - odpowiada bez zastanowienia. Ostatni wchodzi prawnik i na zadane pytanie powoli wstaje, podchodzi do okna, zaciąga żaluzje, zamyka drzwi na klucz. wraca na swoje miejsce, siada, spogląda prezesowi prosto w oczy i pyta: - A ile ma być? Nie mam pojęcia co się z Usterką dzieje... wicie może co jest grane? Zaczynam się o nią martwić... jakieś poszukiwania? Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Zapomniany jak się cieszę , że się odnalazłeś , a ja już w barach zaczynałam ciebie szukać.............................................:D Co do Usterki to chyba czas zacząć poszukiwania \" Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie.....\" Weewciu zastanowię się nad twoim pytaniem bo jakoś nic do głowy mi nie przychodzi , bo ty wstałaś niedawno , a ja właśnie wybieram się spać . Taka praca - zaczynam o 7.00 jak zwykle. :D:D:D No a teraz dla odmiany Komandor nam się gdzieś zapodział :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - nie ma jak to pisać z pracy, hihi :) Dobrze że nam się Zapomniany odnalazł, a co do natłoku pracy, to coś o tym wiem ... No dobra, nie ma co rozpoczynamy poszukiwania Usterki. Proszę o uwagę: poszukiwana jest młoda osoba o filigranowej budowie ciała, Włosy długie, farbowane henną na miedziany odcień, oczy zielone ( okulary lub soczewki - noszone na zmianę ). Zaginiona ma dobre kontakty z pewnym gołębiem z okolicy, może przechadzać się w lesie wypatrując wiewiórek albo przyglądać się chmurkom z okna. Poszukiwana unika Punktów oddawania krwi. Ktokolwiek widział, ktowkolwiek wie jest proszony o pilny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widziana na topiku dla nieśmiałych 24.02 .2004 r. o 12.05 . Ubrana w pesymizm :D Ktokolwiek widział naszą Ustereczkę jest proszony o informację . 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety, taki Wstyd, jak mogliście !!!! Zwłaszcza jak mógł Komandor Tarkin ! Tu gdzie jestem jest strasznie pusto i nie ma nic pod ręką, żeby złapać, ale gdy stąd wyjdę to ja już coś wymyślę. Jestem w Dziurze nr 323742814, ale coś czuję, że się cofnę w rejestrze, bo mi Weewcia przypomniała o tej z numerem 16 - stym. Codziennie do Was zaglądam, ale wiecie jak to jest z Dziurami - w tej akurat panuje przenikliwe zimno i przeciągi. - Jak wychylam tułów z Dziury, to się przeciąg robi większy i zasypuje mi klawiaturę śniegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Usterki: Dobrze że jesteś!!! Uff, już się przygotowałem na akcję przeczesywania lasów, łąk, pól i okolicznych miast, ale na szczęście odnalazłaś się. Cieszę się bardzo. Żaden wstyd - jeszcze z Nieśmiałą nie zdążyliśmy porozwieszać ogłoszeń o Twoim zaginięciu na słupach telefonicznych i przystankach autobusowych, w ostatnim momencie zdążyłem odwołać spotkanie w telewizji, także widzisz - wszystko da się jeszcze odkręcić. Nawet może Twoi sąsiedzi się nie dowiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ustereczko , jak się cieszę , że się odnalazłaś. :D:D:D:D:D Okazało się , że mamy tutaj 100 % skuteczności w odnajdowaniu \"zaginionych duszyczek\". Może malą agencję detektywistyczną założymy????????????????????????????????? :D Co o tym myślicie ? Ustereczko jak następnym razem przyjdzie ci do głowy nas opuścić to ....................................- odnajdziemy cię i tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla wszystkich :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kiedyś ktoś się pytał o kraj w którym chciałbym troszkę pożyć:) Więc powiem w zaufaniu, że jest to Australia:) Dlaczego? Ponieważ wszystko tam jest odwrócone do góry nogami:) Latem zimniej niż zimą, kierownica po prawej stronie... i dużo, dużo innych rzeczy:) Usterko... Poszukiwania były potrzebne i bardzo się ciesz, ze skutek przyniosły. Nie warto tkwić w takich dziurach, bo naprawdę nie ma to sensu. Po prostu wyjdź na chwilę z siebie i spójrz na swoją osobę... co widzisz? Pisz tylko o rzeczach optymistycznych. Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż miło, jak dzisiaj tu tłoczno, ledwo się dopchałem1 I to wszystko z powodu jednej małej Ustereczki - widzisz jaka jesteś ważna? :) A w Autralii najbardziej mi się podoba, że tam woda z wanny spływa w odwrotnym kierunku co u nas, chciałbym to wypróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak tam dziś humorki? Nie wiem czy ktoś zauważył ale mamy piątek .............................:D Jak spędzacie sobotę i niedzielę? :D Pozdrowienia 👄 - w czółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że Ustereczka jest ważna... jakżeby inaczej można twierdzić:) Komador... może kiedyś zabierzemy Nieśmiałą z mężem, Ustereczkę, Weewcię na mały australijski wypad i zobaczymy jak to jest z tą wanną:)? Ja zaraz do pracy idę i tylko szkoda mi tej przepięknej pogody:) Ale w niedzielę skończę koło 14 więc mam nadzieję na spacerek:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich nieśmiałych wesołe towarzystwo tu zagląda z tego co widzę....nawet pewien Zapomniany ...( nareszcie wiem gdzie przesiadujesz jak nie ma cię w barze ) :D no i jest duża szansa,że jak się zgubię to może ktoś się zainteresuje i poszuka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany ciekawa propozycja............................... :D Może naprawdę trzeba ją zrealizować i zobaczyć czy w tej Australii naprawdę tak wszystko na odwrót działa. Może przypadkiem zamiast coraz starsi zaczniemy tam coraz młodsi się stawać ...............?;) A swoją drogą Zapomniany może mają tam receptę na \"zapracowanie\"? :D:D:D Witaj Iwo - u nas zawsze wesoło i gościnnie A Zapomniany nie może cały czas w barze przebywać , bo my tutaj też go potrzebujemy :D Pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooli
witam, dopiero dzis zdazylam z przeczytaniem poprzednich wypowiedzi coby byc na bieżąco. nieczego sobie lektura. nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale jestescie juz naprawdę zgranym towarzystwem i niesmialosc powoli pryska:) wiadomo na necie latwiej , co podkreslal juz Zapomniany, no ale krok po kroczku.... Siebie rowniez zaliczam do grupy 'niesmiali' wiec jesli mnie przyjmiecie w swoje grono- super, pozdaviam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Komandora Tarkina i Zapomnianego : - pewnie że jestem Ważna. W takim sensie jak katastrofa w Czarnobylu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Komandora Tarkina : Odkryłam poważne zaniedbanie dotyczące Twojej osoby. Zajmę się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustereczko dla nas jesteś ważna , bez względu na to co o sobie myślisz i mówisz. Bez dyskusji ( teraz tupnę nóżką ) . :D Witaj tooli może powiesz nam coś o sobie? :D A gdzie reszta się podziewa? Pozdrawiam gorąco :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zapomnianego : to w nieruchomościach pracuje się także w niedziele ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nieśmiałej : no właśnie, chyba pójdę szukać Weewci w okolicznych Dziurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×