Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Usterka====> ściągnełąm wszystkie pioseneczki, mało tego przeskanowałam je nortonem i mks-virem, spokojnie możesz sciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Usterki ->> możesz ściągnąć...są czyste..sprawdziłam dzięki Komandorze za link :) A może by tak wycieczkę dookoła świata ..no może nie na rowerkach ..ale statkiem np. :D A ja osobiście jeszcze chętnie zobaczyłabym Kapadocję....co Wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si, Usterka, Komandor, Tooli... Dziś mało czasu mam, ale topik kontroluje:) Komandor dziękuję za linka:) Nie miałem żadnych ostrzeń o wirusach... Usterka, to zależy od ustawień zabezpieczeń w winie:) Ciągle Weewci nie ma... nie zaczynacie się martwić? A dziś to nawet Nieśmiałej nie było. Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa.. nie zapominam o Tobie:) Strona mi się nie przeładowała:) A wycieczka dookoła Świata brzmi obiecująco:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co-tu-tak-wesoło.-Jak-widzicie-dalej-męczę-się-z-kreseczkami.Pozdrawiam-was-wszystkich-mocno-pioseneczki-posłuchalam-na-razie-jednej.-Dziś-nie-bardzo-był-czas-ale-zapowiada-się-obiecująco. Zapomniany-mam-prośbę.Chodzi-o-mój-nieznośny-komputer.Czy-mógłbyś-taki-opis-pokrótce-mi-podać.-Nie-żebym-sama-się-zabierała-ale-poproszę-brata-i-opisik-może-się-przydać.😭 Pozdrawiam-wszystkich.-Kończę-już-bo-pisać-się-nie-da.-Odezwę-się-jak-już-będzie-po-bólu............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u-s-t-e-r-k-a
do-Nieśmiałej a-mnie-się-ten-styl-nawet-podoba-jest-taki-swojsko-usterkowy-to-są-moje-klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam w Kapadocji, Iwa masz racje tam mozna tez pojechac, cala Turcja jest biuti ale kapadocja i pamukale... az dech zapiera. Jesetm za:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
Teneryfa kochani? ostatnio w modzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie-(ta-pauza-kosztowała-mnie-włączenie-się-komputera-w-stan-wstrzymania-ale-tak-jakoś-głupio-bez-was) Dziś-postanowiłam-zrobić-wiosenne-porządki-wcześniej-oczywiście-wzięłam-2-dni-urlopu-niestety-nie-bardzo-chce-mi-się-zaczynać. Ustereczko-cieszę-się-że-podoba-ci-się-ten-styl-może-wprowadzimy-go-na-topiku-jako-obowiązkowy-(co-wy-nat-o?) Oczywiście-to-taki-żarcik. Aha-bo-bym-zapomniała-strasznie-cieszę-się-Ustereczko,że-postanowiłaś-jednak-do-nas-wrócić,brakowało-mi-twojego-poczucia-chumoru- . Niestety-teraz-Weewcię-wcięło-może-poleciała-już-do-Australii-żeby-nam-miejsce-przygotować.(i-tak-bez-przerwy-ktoś-nam-znika) Kończę-już-bo-muszę-odsłuchać-resztę-pioseneczek.:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nieśmiałej : Komandor Tarkin też twierdzi ( ?? ) że ja mam poczucie humoru, czy to jest możliwe że ja mam coś o czym nie wiem że to mam ?! Ja też jestem w trakcie wiosennych porządków - chyba nasze zegary działają podobnie ? Od rana buszuję po szafkach i robię czystki - dzisiaj otworzyłam teczkę z moimi wierszmi sprzed dwunastu lat i do tej pory nie mogę dojść do siebie. - Ze śmiechu oczywiście. Jeśli tu wiecej nie zajrzę to znaczy że umarłam porażona własną twórczością ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-o-m-a-n-d-o-r T-a-r-k-i-n
J-a t-e-ż t-a-k c-h-c-ę s-p-r-ó-b-o-w-a-ć! Dziwne, że wiosna przyszła a ja jestem bardziej zmęczony niż kiedykolwiek indziej. Cały ten tydzień bardzo męczący. Może to jakieś wiosenne przesilenie. W każdym bądź razie witaminki łykam, może pomogą. I jak Usterko - przeżyłaś? No odezwij się szybciutko, bo z niepokoju drżę o Twój stan ducha po tak traumatycznym doświadczeniu :) Może byś przedstawiła próbkę swej twórczości, byśmy zbiorowo się wypowiedzieli na temat - Twoja opinia niestety nie jest obiektywna, szkoda byłoby zmarnować dobrze zapowiadający się młody talent. A o sygnałach pomyślę. Obejrzę Monty Pythona - fragment o maszynie wydającej sygał Ping., może mnie natchnie. Miło, że płyta Ani wzbudza takie zainteresownie, ale po prosru zasługuje na takowe. Tooli, może poopowiadasz trochę o tej Kapadocji, ja nic nie wiem, przyznaję się bez bicia. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie Właśnie ___Tooli____ może wiesz o Kapadocji coś czego nie ma w przewodnikach i tv ?? a może miałaś okazję pomieszkać tam trochę.. a jak już wybierzemy się dookoła świata to może jeszcze Petra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) na życzenie Iwy i Komandora Tarkina opowiem Wam troszke o Kapadocji. nie bedzie to opowiesc strikte przewodnikowa tylko moje wspomnienia z tego miejsca.zaznaczam przy tym ze bylam tam...niech no policzę...o rety!!!! jakies 7 lat temu.była to wycieczka do Turcji, która wiekszosci turystow kojarzy sie tylko z wylegiwaniem na plazach;)... Ale wlasnie w Turcji umiejscowione są tak cudowne miejsca jak pammukale i kapadocja.pamukale byly to przesliczne połacie białych wapiennych tarasów wyglądających jak śnieg, (dosłownie) co przy otaczajacej temperaturze ok 40 stopni oraz pelnym naslonecznieniu prezentuje sie wyborowo.. pisze były, a nie \'są\' ponieważ tarasy te zanikaja, niszczone przez klimat, ludzi itp.... smutne jak historia norweskich lodowców (ale o norwegii innym razem;). A z Kapadocją mam wspomnienia pelne ... niedosytu.dlatego kiedys koniecznie musze tam wrócic!!! dlaczego? otóz kapadocja jest miastem pradawnych skalnych kosciołów, krajobraz nie do opisania, budowle w kształcie wielkich grzybów,kominow, mnogosc starych malowideł, jaskin, nietoperków (bleee-gorsze niz pajaki;) ). w tymze krajobrazie napstrykalam wowczas mnostwo zdjec w \'arcyciekawych pozach\', a wiec ja w jaskince, ja z noga w dziurze, ja z glowa w dziurze, ja z malowidlem, malowidlo ze mna, dziura ze mna... etc... mowie Wam zdjecia super!!!... bylyby gdyby tylko wyszly... od tamtego czasu sprawdzam czy dobrze założyłam film:p... zaraz poszookam dla Was jakiejs ladnej stronki ze zdjeciami, bo zdaje sobie sprawe z ogólnikowosci mojego opisu , ale tak wlasnie postrzegalam kapadocje ok 7 lat temu:) ach...uwielbiam podróże!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps2: T to byłam też ja , tylko się enternęłam:P excusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piękne widoki, ja też chcę tam jechać!!!!! No więc dobrze to ja dorzucam jescze Capri, chcę tam znowu. Wydaje mi się, że mógłbym tam zamieszkać. Oto próbka. proszę http://www.ds5.agh.edu.pl/~sdrozd/mp3_a.htm Kto jest za? Ustalmy może jakąś trasę. Ja proponuje najpierw Norwegia, potem Capri , Kapadoncja, Egipt, Australia no a na końcu dookoła świata. Chyba że ktoś jeszcze coś dorzuci to możemy to uwzględnić. Tooli - jeszcze coś o Norwegii, proszę. Tak ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Komandor, najadles sie szaleju :) otwieram stronke, oczekuje capri... a tam ania A Norwegie mam na swiezo bo bylam w zeszlym roku, ale o norwegii to mozna nawijac ze hoho, a nie chcialabym calej kafeterii zapisac:P, wiec moze jest cos o czym szczególnie chciałbys posluchac (poczytać:) dzis napisze o wrazeniach z lodowca: Otóz osoby ktore byly w norwegii wczesniej mowia ze teraz lodowce strasznie zmarnialy:( w porownaniu z tym co mozna bylo zastac jeszcze kilka lat temu. a ze ja bylam tam pierwszy raz to porownania takowego nie mialam. pod lodowiec (ten przy którym bylam) wiedzie kreta asfaltowa wąska droga ( w zasadzie cala norwegia to takie drozynki gdzie ledwo samochody sie mijaja). dróżka dobiega do parkingu, z ktorego do lodowca jest juz przyslowiowy rzut beretem. pod lodowcem ma sie rozumiec temperatura jest nieco nizsza , ale do przezycia w dodatkowej kamizelce:)(bylam w lipcu), a wieje ze hoho. ale czym jest zimno, kamienie pod nogami, wiatr w oczach, rozwiany włos w buzi:p jezeli przed nami rozposciera sie widok na jęzor(doslownie) lodowca. dokola trawka, kwiatuszki(przypominam ze był lipiec), tryskające kaskady, a tu przed nami niebieski (taki odcien przybiera) lodowiec!!! tuz przed, jest barierka. nalezy dodac ze barierka jest prowizoryczna, kazdy norweg rozumie ze skoro nie mozna gdzies wejsc to po prostu nie mozna (strasznie porzadny naród). .. ale stojąc tuz pod lodowcem nie moglam sie oprzec aby wychylic buta;) poza barierke i dotknac kryształkow lodowca.... i tym razem fotki wyszły :P pozdrovionka dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie już ze spacjami. Mam niezastąpionego brata , który sprawił. że komputerek znowu jest zdrowy i znów mogę pisać.............:D Ustereczko nie tylko te porządki nas łączą. Ja też jakieś 12 może 11 lat temu ( w każdym razie było to w podstawówce) próbowałam pisać wierszyki , a nawet krótkie opowiadania. Niestety trafiłam na ten zbiór wcześniej niż ty - i dziś już go nie ma , ale ty nie niszcz swoich wierszyków - może kiedyś wspólnie je na topiku poczytamy...............( wiem , wiem nie pokażesz ich nikomu za nic :D). Jak tam u ciebie te porządki wyszły? Komandorze - dziś myjąc okna słuchalam muzyki , którą nam poleciłeś - jest ciepła , nstrojowa , do posłuchania w samotności. Podoba mi się.:D Tooli - bardzo ciekawie opowiadasz , jak zaproponujesz , albo opowiesz jeszcze o jakiejś podróży - to już wogóle ciężko będzie nam się zdecydować. :D Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tooli -->>> twoje opowieści są extra ...duża bużka 👄 Faktycznie jak tak dalej pójdzie to to będziemy podróżować przynajmniej 7 lat :D Ale co tam tyle pięknych miejsc na świecie... przecież jak już wyruszymy to nie będziemy sobie żałować ...i wstąpimy wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś Wam opowiem gdzie wczoraj wylądowałam; poniewaz jestem w trakcie osttatniego semestru studiów (zajec juz nie mam; tylko seminaria), czasami zdarza mi sie poczucie beznadziejnej bezczynnosci. aby zjawisku zapobiec wybralam sie wczoraj na warsztaty pt: Efektywne zarządzanie, planowanie i poszukiwanie pracy poprzez Gimnastykę Mózgu. wykladzik trwał półtorej godzinki i dwie panie zdążyły nam zaprezentowac mniej wiecej sens powyzszego tematu oraz pare cwiczen, miedzy innymi jedno na pewnosc siebie; co mysle ze dla Was Niesmiali Topikowcy;) moze byc przydatne:) a wiec uwaga: (opisze tylko to na pewnosc siebie, jakbyscie chcieli wiecej no probklemo:p. ) siadamy wygodnie na krzesełku, prostujemy kregosłup. nogi ukladamy obok siebie, normalnie rownolegle, jak Pan Bóg przykazał:p, jezyk umiesczamy na podniebieniu, a rece ukladamy,,,, jak by Wam to wytłumaczyc... no tak jak politycy ,tj w taka piramidka z palców:) taka pozycja utrzymana przez kilka minut rano ma nam zapewniac podobno poczucie pewnosci siebie (smialosci) na caly dzien... wiem brzmi podejrzanie;) ale wiara czyni cuda, buziaczki do zaklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwo masz rację - wstąpimy wszędzie no może prawie.......................:o To może teraz zaczniemy wymieniać miejsca gdzie nie chcielibyśmy zajrzeć? Co wy na to. Takie czarne plamy na mapie. Tooli niestety nie zadziałało :D Może mieli tam inne sposoby , bo Zapomniany taki sposób ma - niestety to tylko środek o krótkim działaniu :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany julek... ile ludzi:) Wystarczy, że mnie nie ma na forum to ludzie się rozbrykają:) Ehhh... Nieśmiała... No zanim do końca doczytałem, zacząłem opisywać jak pozyć się problemu ze spacjami, a tu co? Twój brat okazał się szybszy:) No cóż, ważne, ze już dobrzejest:) Komandor... O! Aparat, który robi Ping... mój ulubiony:) Wcale go nie kupiliśmy... wydzierżawiliśmy go od firmy, która... :) Usterka... Jak miło Cię wiedzieć, czytać znaczy się:) Mam taką malutką prośbę... :) Czy możesz nam przekazać jakiś wierszyk z młodzieńczych lat twórczości?:) Tooli... Nie wiem czy ten sposób działa ale człowiek tak wygląda chyba idiotycznie:) To małe piwo, ale jak rano znaleźć te kilka minut?:) A fotki są... jakby to powiedzieć... po prostu słów mi brakuje:) Iwa... Pomacham do Ciebie:) Oczywiście na każdą wycieczkę się piszę:) Z taka paczką wyjazd musi być wspaniały:) Każdy kto chce Weewcię z powrotem niech głośno Ją zawoła! WWEEEEWWCCIIAA!!!!!!!! :) :) :) :) :) Kto tęskni? Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zapomniany , że o mnie pamiętałeś :D Mój brat to taki \"informatyk z zamiłowania\" i to właśnie na niego spada to co ja w komputerku popsuję.:D Pozdrawiam i odpowiadam na twój apel dotyczący naszej Weewci .:D Do następnego wirtualnego spotkania Pa Pa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usterka drąc się przez tubę
Weewciaaaaaaaaaaaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refresher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×