Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość Pozdrawiam Nieśmiałych
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej śmiałości
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej śmiałości
🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej śmiałości
🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrowienia dla nieśmiałych
🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Na początek kolejny raz cytat, pod którym również ja się podpisuję: \"kiedy tu zaglądam to jest mi weselej i czuję się tak dziwnie, jakbym miała swój własny krąg znajomych. Często gdy wychodzę to sobie o Was wszystkich myślę...\". Kurcze tak tu miło i przytulnie, że przez cały długi dzień w pracy czekam tylko chwili, kiedy wrócę do domu i spotkam się z Wami. Wszyscy jesteście tacy otwarci, sympatyczny, kulturalni, po prostu normalni, a takich ludzi to ze świeczką szukać. Wiem, że jestem nowa i może nie powinnam.... dzięki że jesteście 🌻 Dodam jeszcze, że nie jestem starą wyjadaczką forumów (?) Gdzieś tam czasem poszperałam, może coś skrobnęłam, ale tu jest mi naprawdę dobrze. Może jeszcze jutro wpadnę, a potem również wyjeżdżam, więc wszystkim życzę ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Pozdrawiam ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... ja jeszcze na chwileczkę.... Spełnienia marzeń, wybudowania wymarzonego domu i szczęśliwego w nim życia z ukochaną osobą przy boku. Pracy satysfakcjonującej, ale w granicach rozsądku, a reszty wolnego czasu spędzania na ciekawych podróżach. STO LAT ZAPOMNIANY!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany===> z okazji urodzinek zycze Ci 365 dni radosci, 8760 godzin mocy, 525600 minut sloneczka i 31536000 sekund milosci, a ponadto wytrwalosci i marzen spelnienia:D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
========================================================== ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ZAPOMNIANY!!!!! Z okazji urodzin życzę: - miłości żeby była, tak po prostu, - domu z 365 pomieszczeniami, żeby jeden pokój na dzień był do remontu, będziesz w żywiole wtedy, - podróży do Australii, a potem dookoła świata, - pieniążków tyle, żeby nie musieć ciągnąć na dwa etaty, - duuużo wolnego czasu, żebyś zaglądał od czasu do czasu zaglądnął na topik Wszystkiego, wszystkiego najlepszego ========================================================== ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany Sukcesów w zyciu, szczęscia w milości, dużo usmiechu, dużo radosci, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym zyciu zdarzeń..........................❤️ I oczywiście bukiet wirtualnych kwiatów dla ciebie : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dzięki , że jestes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany A ja Ci zycze : Usmiechu w kazdej sekundzie Radosci w kazdej minucie Przyjazni w kazdej godzinie Szczescia kazdego dnia Milosci przez cale zycie 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany:) Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo Dużo dużo dużo dużo dużo dużo dużo wszystkiego dobrego i spełnienia tego co sam sobie życzysz 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli
Zapomniany z okazji urodzinek życzę Ci: Wszystko co bylo Twoim marzeniem co jest i bedzie w przyszlosci, Niech nie uleci z Cichym westchnieniem lecz NIECH SIE SPELNI W CALOSCI! Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/`\\ /`\\ ( /\\ \\ - / /\\ ) )6 6( Wszystkiego najlepszego z okazji >{= Y =}< swiat Wielkanocnych... /\'-^-\'\\ Mokrego dyngusa i smacznego jajka! (_)\"\"-(_) . _ /* ((* * \' . | * )) * * \\ | * ((* * / \\ * )) * , \' ] Dużo słońca i radości! W pierwsze święto dużo gości! W drugie święto dużo wody, to dla zdrowia i urody. Wiele jajek kolorowych, Świąt radosnych, no i zdrowych dla wszystkich Nieśmiałych... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próba nr dwa, moze teraz sie nawiasy nie poprestawiaja /`\\ /`\\ ( /\\ \\ - / /\\ ) )6 6( Wszystkiego najlepszego z okazji >{= Y =}< swiat Wielkanocnych... /\'-^-\'\\ Mokrego dyngusa i smacznego jajka! (_)\"\"-(_) . _ /* ((* * \' . | * )) * * \\ | * ((* * / \\ * )) * , \' ] Dużo słońca i radości! W pierwsze święto dużo gości! W drugie święto dużo wody, to dla zdrowia i urody. Wiele jajek kolorowych, Świąt radosnych, no i zdrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, życzę Wam z okazji Świąt Wielkanocnych: Kolorowych jajeczek puszystych owieczek rozkicanych króliczków pyszności w koszyczku Żeby śmiały się pisanki uśmiechały się baranki mokry Śmigus zraszał skronie dużo szczęścia sypiąc w dłonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany:) Tego to się nie spodziewałem:) Jesteście naprawdę WIELCY :D Odkąd gdy mam z Wami kontakt właściwie nicka powinienem zmienić :D O moim małym święcie pamiętały 3 osoby... Mama i dwie koleżanki:) Oczywiście przebiliście wszystkich:) Nie wiem co powiedzieć mam, chyba po prostu każdemu z Was podziękuję z osobna... Lea - DZIĘKUJĘ BARDZO :D za domek a przede wszystkim osobę w nim zamieszkującą :) Tooli - DZIĘKUJĘ BARDZO :D Tożto cały rok szczęścia będzie:) Komandor - DZIĘKUJĘ BARDZO :D szczególnie za pokoje do remontowania :p Nieśmiała - DZIĘKUJĘ BARDZO :D teraz zapewne same przyjemne zdarzenia będą:) Herbatka - DZIĘKUJĘ BARDZO :D szczególnie za .... przez całe życie:) Weewcia - DZIĘKUJĘ BARDZO :D za duuuuużo:) Usterka - DZIĘKUJĘ BARDZO :D za nie ginące iskierki:) Poli - DZIĘKUJĘ BARDZO :D za spełnienie w całości:) :D :D :D DZIĘKI WAM ŻYJĘ MOI MILI :D :D :D Pozdrawiam, (nie)zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Wielkanocnych Jaj przepięknie malowanych, Świąt słonecznie roześmianych. W poniedziałek dużo wody, Zdrowia szczęścia oraz zgody 🌻 Dla wszystkich nieśmiałych od - Nieśmiałej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z okazji Świąt Wielkiej Nocy... Niech Wam spełniają się życzenia, Wszystkie jakie tylko macie do spełnienia, Niech wesoły przykica zajączek, Gdy w ogrodzie puszcza pierwszy pączek, Niech na stole kulają się pisanki, Mimo, że za późno już na sanki, Niech Wielkanoc w gangu Nieśmiałych, Doprowadzi nas wreszcie do tych śmiałych... :) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, pojawił się nasz Solenizant! I to o tak wczesnej (jak na niego) porze :) Zapomniany, czy Ty się przypadkiem nie zapomniałeś? ;) Możemy więc zacząć już imprekę! Tooli biegnie po torcik do sprawdzonej cukierni, Komandora wyznaczam do zorganizowania alkoholu (Solenizant ma dziś wolne w barze). Wszyscy słuchamy Ani Dąbrowskiej i w miłej atmosferce spędzamy dziesiejszy wieczór.... a gdyby zapadła niezręczna cisza... już Uterka coś wymyśli ;) ........ ach, jak przyjemnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życze wszystkim z "gangu nieśmiałych": Wielkanocnych pisanek, mokrego Dyngusa i pereł z lamusa, jajek na twardo, króliczka z kokardą, chudego baleroniku, uśmiechu bez liku. Wesołego Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea... Dziękuję za „imprezkę”:) No i wolne w barze:) Poli... Jak się cieszę, ze jesteś:) A wszystkim w imieniu swoim i pozostałych (nieobecnych) nieśmiałych dziękuję za życzenia świąteczne:) Chyba pozostali świętują na dobre:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się oprzeć i musze napisać.....................................:D Co z wami ? CZY SĄ JESZCZE NA ŚWIECIE JACYŚ NIEŚMIALI ??????????::D:D:D Przecież nie mogę rozmawiać sama z sobą . :( A może już nikt nie chce ze mną rozmawiać...................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się oprzeć i musze napisać.....................................:D Co z wami ? CZY SĄ JESZCZE NA ŚWIECIE JACYŚ NIEŚMIALI ??????????::D:D:D Przecież nie mogę rozmawiać sama z sobą . :( A może już nikt nie chce ze mną rozmawiać...................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×