Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

dziękuję Ustereczko już jest lepiej :D Już tak to jest z tymi Sarenkami , że spania nie mają:D:D Ustereczko ciasteczek nie mam , ale mam pyszne borówki z cukrem i śmietanką , czy poczęstujesz się?:D A może ktoś jeszcze lubi??? Bardzo proszę się czestować , bo zjem sama :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ustereczko już jest lepiej :D Już tak to jest z tymi Sarenkami , że spania nie mają:D:D Ustereczko ciasteczek nie mam , ale mam pyszne borówki z cukrem i śmietanką , czy poczęstujesz się?:D A może ktoś jeszcze lubi??? Bardzo proszę się czestować , bo zjem sama :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o losie mój ... placek z pianką truskawkową .. murzynek .. babeczka .. waniliowa .. .. taka tęsknota mnie dopadła , że się dobrałam do zapasu rodzynek . To przez Was ! Zapomniany - ja ten wałek z chęcią oficjalnie wręczę Twojej Rzeczce - tylko Ją tu zaproś . Poważnie mówię . Komandorze - dziś po południu robię to samo , co przez całą niedzielę - grzeszę . Bo pracę zarobkową uprawiam w niedzielę . Już pewnie diabełki zacierają rece : szykują miejscówkę , grzeją smołę w kociołku .. to na razie nie będę się śpieszyć z umieraniem . A może dostanę opis Twojej niedzieli , poprzedni bardzo mi się podobał ? Według mnie była taka : godz . 9 : 24 - poranne przebudzenie . Komandorowy Kot po ocknięciu przewraca się na drugi bok i zasypia godz . 11 : 33 - czas na małe co nieco : łasuchowanie ciasta z pianką truskawkową godz . 12 : 00 - kocie mycie - prawą łapką , potem lewą ( szalenie wyczerpujące ) godz . 12 : 43 - odpoczywanie i mruczenie godz . 12 : 50 - zasypianie godz . 13 : 21- krótkie przebudzenie i spojrzenie jednym sennym okiem w kafeterię godz . 13 : 28 - kolejna drzemka godz . 15 : 39 - nagłe przebudzenie ( ach te pchły ! ) i podrapanie się za lewym uchem godz . 15 : 40 - czas na porządną popołudniową sjestę po wyczerpującym dniu . Zwinięcie się w kłębek i zapadnięcie w senną krainę marzeń ( - w której nie zagrażają kotom gwaltowne usterki z dozownikami ) ... moglabym tak zmyślać do wieczora , ale już uciekam do swojej pracy . Komandorze , broń się , bo zostaniesz obwołany topikowym Śpiącym Królewiczem ! I Kafeteryjka z Kasieńką będą Cię musiały całować ! Oooo , już to widzę : wielkie łoże z baldachimem , a na satynowej poduszcze ... zaraz , zaraz przecież ja już miałam uciekać ? Ach , ta usterkowa głowa . Kasieńko , Kot swoje ciasto z pianką zjadł sam , a Zapomniany coś nazmyślał z tą babeczką , bardzo chętnie bym spróbowała Twojego murzynka , to taki domowej roboty ? Kasieńka szykuj elegancką suknię i rób się na bóstwo , w razie jakby trzeba było Komandora wybudzać z leniwej niedzieli pocałunkiem . Kafeteryjka to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , Sarenko , jesteś ! A skąd masz borówki ? Może Ważny nazbierał i przyniósł Damie Swojego Serca? To by bylo roman .. fajnie znaczy się . Pychota ! Teraz to ja już naprawdę zmykam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam borówki z ....................lasu.:D A dokładnie tatuś mi kupił , u dziewczynki która sprzedawała borówki :D:D Teraz mam niebiesko-granatowe zęby ..:D i straszę :D Strzeżcie się ale borówki byly dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze... Moje plany na dzisiejsze popołudnie już znasz:) Tylko dlaczego nie zdradziłeś swoich?:D Sarenko... Skoro ofiarujesz ciasteczka z borowikami to nie omieszkam z pewnością spróbować:) Muszą być przepyszne:D Tylko czy zostały jeszcze jakieś?:o :) Bo skoro napisałaś... „były”:o:D Ustereczko... Spokojnie, Rzeczka z pewnością tu zajrzy:) To Wam mogę obiecać:) Tylko nie podoba mi się pomysł ofiarowania Jej wałka:o No bo... no bo... po co:D No wiesz? Jak mogłem z babeczką zmyślać? No teraz to... się połaczę:o:) Jak widać z absolutorium już wróciłem:) No trzeba było wcześniej bo to rodzinna impreza była i moich rodziców odwieźć musiałem:) Ale udało się wszystko, a żebyście widzieli jak Rzeczka ślicznie wyglądała:D No dobrze kończę już bo jeszcze zlinczujecie mnie:) Wszystkim bez wyjątków pięknego dnia życzę... no i słonecznego rzecz jasna:D Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie w Krainie Nieśmiałych. Czemu nie pisalam o sobie? mhm nie wiem, starałam się codziennie napisać choć kilak słówek....a u mnie nic ciekawego się nie działo, ponadto w weekend byłam na działeczce :) i odpoczęłam sobie. Wolę to od nudów w domku. Samopoczucie ostatnio nie było u mnie za dobre, wiele rzeczy nie układa się po mojej myśli. Zastanawiam się, czemu jeden ma wszystko podane na tacy ;), inny musi o to walczyć....mam tylko wielką nadzieję, że kiedyś odnajdę miłość i poznam prawdziwy cel życia :). Na razie w tyg egzystuję dość monotonnie i bezczynnie, w weekendy ożywiam się nieco na działce ;). Niedługo może spędzę tam mini wakacje ;). Semestr na uzcelni się skończył, przedmiot na M poszedł całkiem dobrze, mam 4 :), co mnie niezmiernie cieszy :). Muszę dodać, że wchodzę często na tę stronkę, bo czytając Wasze komentarze, od razu czuję się lepiej. A jak ktoś tj Innaa :) pisze o mnie wierszyki, to już jestem wniebowzięta! A propos jedzenia.....wspominacie o słodyczach, ja już pisałam, że to moje uzależnienie....aż slinka mi cienknie jak czytam o tych Waszych przysmakach....Szkoda, że nie możemy się nawzajem częstować za pośrednictwem internetu :(. Ale kto wie, może kiedyś coś wymyślą ;) Pozdrawiam wszystkich! Życzę miłego poniedziałku! Wkrótce się odezwę! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie pomyślałem, że jednak nie będę się budził. Jest tyle ciekawych rzeczy do wyśnienia i pomyślenia. A poza tym wizja tego łóżka z baldachimem. Satynowa pościel w taką ciepłą noc jest przyjemnie zimna... No i będę czekał na te pocałunki topikowych panien ... Mmmmmm.... aż pomruczę sobie z tej przyjemności.... To zdaje mi się będzie dużo przyjemniejsze wybudzanie niż przez budzik... Bo ja to jak ten kot Maciej ... \"W dziurawym bucie mieszka mysz. Nieźle go nawet urządziła. Nigdy nie mówię jej \"a kysz!\" I ona też jest dla mnie miła. Bywa, że wpadnie po sąsiedzku pożyczyć chleba albo sera, albo pogadać o czymkolwiek, kiedy samotnoąć nam doskwiera. W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może. Same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech. W moim magicznym domu ciepło jest i bezpiecznie. Gościu znużony, gościu znudzony, jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony, zajrzyj tu do nas koniecznie. Przedstawię ci Macieja kota; fascynujący z niego facet. Całymi dniami tkwi w fotelu i lekceważy każdą pracę. Lecz niewątpliwą ma zaletę: gdy spływa wieczór granatowy, on słodko mruczy wprost do ucha najbardziej senne bossa novy. W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może. Same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech. Licho śpi w kącie cicho i zegar tyka serdecznie. Gościu znużony, gościu znudzony, jeśli zabłądzisz kiedys w te strony, zajrzyj tu do nas koniecznie. Tutaj nikt z nikim się nie liczy, gazet nie czyta, plotek nie słucha. Tutaj jest miło i przytulnie, chociaż na świecie zawierucha. Chociaż w powietrzu wciąż coś fruwa, głupieje z wiekiem stara Ziemia, lecz w moim domu, chwała Bogu, nic mimo zmian tych się nie zmienia. W moim magicznym domu dzięki Ci, dobry Boże, same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech. W moim magicznym domu ciepło jest i bezpiecznie. Gościu znużony, gościu znudzony, jeśli ci kiedyś będzie po drodze, zajrzyj tu do nas koniecznie.\" Hihi, bardzo mi sie podoba opis dnia - zwłaszcza od godziny 12.43 do 12.50. Sama przyjemność... Tylko co będzie jak z tych pocałunków zamienię z Królewicza w Żabkę, ojoj. No nic powracam do tego co wychodzi zdecydowanie najlepiej. Idę spać. Będę śnił o usterkowych dozownikach, o tym czym Usterki mogą grzeszyć, o borówkach, bo sa pychota, o pysiowaniu przez Kasieńkę, o zielonych oczach Zielonookiej, o szukaniu ogonka przez Kłapouszka, o tym jak sie odnajduje rzeki, co to zmieniają bieg, o wanilii i sernikach, bo lubię... jeszcze dużo, dużo innych rzeczy... Słodkich snów dla każdego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Na chwilkę:( Zapomniany-> Przecież się poprawiłam!!!😠 Zauważ, że chusteczkę wyrzuciłam do kubełka na śmieci!!! :P To może Janusz??:) Swoją drogą dziwne, ze wymieniłam chyba z 7 imionek, a dalej omijam to właściwe:0 Trzeba być urodzonym pechowcem 😭 ;) Pomysł Ustereczki jest świetny!!!:) Rzecz jasna nie mówię o wałku:D chociaż czemu nie....:P dobra, już nic nie mówię;) Będzie mi niezmiernie miło poznać Twą Rzeczkę:) Może od Niej prędzej dowiem się, jak zwie się Zapomniany;) Nic nie słyszałes mój drogi!!!:D A pysiować nie musisz:) Żartowałam z tym pysiowaniem, Rzeczko:) Możesz być spokojna;) Za kciuki nie mogę podzięk.... by nie zapeszyć:0 Ale wynagrodzę to, obiecuję:) Już nie mam pojęcia z czym związana jest Twoja walka emocjonalna:0 I mając doświadczenia ze zgadywaniem imionka, na pewno się nie dowiem;) Napisz tylko czy już poradziłeś sobie z nią:) Ktoś wyjatkowy... hmm teraz to ciężko widzę... w ogóle mam takie dziwne myśli, ze dobrze że mam tą obronę bo związane z nią myśli, wypierają te dziwne myśli;) Ktoś coś zrozumiał z tego???;) Bo gdybym tak zaczęła myśleć to oj... 😭 Zresztą miałam dzisiaj pisać krótko;) Rzeczka absolutorium dzisiaj miała, Była to uroczystość całkiem niemała;) Zapomniany pierwszy Jej pogratulował A następnie czule wypysiował 👄 Ślicznie dzisiaj wyglądała Ot, jak zawsze, urokliwa cała:) Niebawem zajrzy do naszego grona I na pewno nie będzie onieśmielona;) Przyjmiemy ją serdecznie w naszych topikowych progach:) Tak by bez obawy, przestąpiła je Rzeczki noga;) Ustereczka-> Kochana moja, masz niesamowite poczucie humoru:)Nawet nie wiesz jak uśmiechnęła mi się buzia na widok tych diabełków zacierających łapki i opisu dnia Komandora:D Więc droga moja, Ty to dopiero musisz być ostrożna!!! Z racji bycia aniołkiem, jesteś bardziej narażona na wizytę tych diabełków:( Nie chcę Cię straszyć, ale mogą wpaść w niby to po nową partie dozowników przebraniu np. Innej i uprowadzenie Ustereczki gotowe:( Proszę Cię uważaj na siebie!!!:( Myślę, ze Komandor byłby bardziej zadowolony, gdyby otwierając kocie oczka, zobaczył postać o białych skrzydełkach , z dozownikiem w rączce:) Murzynek jest domowej roboty i polany jest czekoladową polewą:) Jeśli to nie jest za słodkie dla Ciebie, to zapraszam Cię serdecznie:) ~~Komandor~~~ Komandorze!!! Komandorze!!! Tak dalej być nie może!!! 😠 Uśmiechnij się do mnie choć raz :) Chyba znajdziesz na to czas???;) Sarenka-> A co z kolejnym odcinkiem bajeczki:(?? Kafeteryjka-> Cieszę się ze wypoczęłaś:) Mimo, ze pogoda robiła psikusy;) Napisze więcej niebawem:) „(...) jestem wniebowzięta” – już ja coś wymyślę;) 👄 Dobranoc Kochani:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Ooo jesteś Komandorze:) Więc spokojnych snów i kolorowych marzeń sennych :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szalony dzisiaj. Życzę wszystkim miłego dnia! Miłego dnia Kochani!!!! Kaśka specjalnie dla Ciebie wielki pyś w nosek 😘 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:) Oczywiście moje pseudo zawdzięczam Wam, tak więc na pewno wiecie już doskonale kim jestem:) Po pierwsze sprowadza mnie tutaj ciekawość tego co tutaj mój Ukochany nawypisywał przez ten cały czas kiedy los nas rozdzielił, a po drugie oczywiście chęć poznania osób o których tak ciepło się wypowiada:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce wszyscy, witaj RZECZKO! Tobie powiem, że masz super ukochanego. Takiego tylko pozazdrościć! taki trochę niedzisiejszy, przesympatyczny, przemiły młody człowiek :) w każdym razie gratulacje no ale na pewno i Ty jesteś wyjątkową osobą, skoro jesteście razem. Komandorze! Piękna jest ta piosenka w wyk Hanny Banaszak. jej głos jest taki magiczny, taki charakterystyczny, miło się jej słucha. Zwłaszcza może w jesienne albo zimowe wieczory. Poza tym przewija się motyw kotka ;) może dlatego podoba Ci się, Komandorze drogi?? Fajnie. że chcesz i śnić o Zielonookiej :), jesli to o mnie ;) to bardzo się cieszę, Dareczku. :) Innaa!! To rymowanie chyba łatwo Ci przychodzi, fajnie wymyślasz. Już się boję, co wymyślisz z moimi slowami hi hi :) na pewno coś fajniutkiego..... Sarenko! Chętnie bym się skusiła na pyszne borówki, ale pewnie nic już nie zostało, za późno się obudziłam... Może nst razem.... :) Usterko! Oni mi też narobili smaczku na słodycze. Jak ktoś mi opowiada o takich pysznościach, to od razu mam ochotę coś pysznego w siebie wciągnąć. :) Jestem łasuchem, ale co tam! i tak uważam, że to lepsze od innych uzależnień, typu papieroski, alkohol...:) tylko ząbki mogą ucierpieć, biedne... Pozdrawiam wszystkich nieobecnych, jak np Maja ! Trzymajcie się ciepło i wiosennie, miłego tygodnia!! 🌻 😘 🖐️ daję Wam jednego kwiatka, ale za to jakiego! Pachnie bardzo długo i jest bardzo duży, wystarczy dla wszystkich, poza tym jeden gorący i duży buziak dla wszystkich i macham w waszą stronkę moją małą łapką. Piszcie, kochane aniołeczki ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteryjko... Mam nadzieje, że po działeczce nabrałaś tyle tlenu aby w końcu opowiedzieć o sobie cosik:) Dlaczego niektórzy mają na tacy podane? Może tak się wydaje, a raczej polega to na czymś innym. Komu w jednej materii coś łatwo przychodzi w innej zazwyczaj tak już nie jest. Tylko nie zaczynaj wątpić w szczęście:) Bo przyjdzie do Ciebie gdy najmniej tego się spodziewasz:) Gratuluję przedmiotu na M, który na 4 zdany został... zdolna „bestia” z Ciebie:D Ja również bardzo chciałbym aby przesyłanie słodkości przez net stałoby się możliwe:) Tylko w sumie gdyby codziennie ktoś coś przesyłał, to jakbyśmy wyglądali?:) A oprzeć się to nie sposób:) Nie przesadzaj tylko z moim opisem:) Bo się zaczerwienię jeszcze i co będzie?:) No i nie należy Jej zazdrościć mojej osoby, tylko raczej... współczuć:D Aaa... i za kwiatka dziękuję bardzo:) Komandorze... Tylko jat tak spać ciągle będziesz to kto za Ciebie na topiku pisać będzie?:) No chyba, ze potrafisz przez sen w klawisze stukać:D No i czym Twe szaleństwo się ujawnia?:D Inna.. Na początek od razu powiem... Janusz też odpada:D No i Ty również stajesz po stronie Ustereczki z tym wałkiem?:) Ja się nie zgadzam i koniec kropka:):p Proszę mi tu nie podburzać Rzeczki bo jeszcze prezent przyjmie i wtedy biedny będę:p Myśli o obronie, które zastępują inne myśli... hmmm... akurat tak się składa, ze rozumiem:) Tylko prędzej czy później i tak one przyjdą, tylko życzę aby przyszły równocześnie Tobie i komuś jeszcze... nawzajem, ma się rozumieć:D Moja walka emocjonalna wciąż trwa i jeszcze chyba troszkę potrwa... choć rosnę w siłę wygram z pewnością:) W imieniu Rzeczki Mojej chciałbym podziękować za wierszyk:) Pisząc poniższą wypowiedź (czym mnie mile zaskoczyła:)) nie wiedziała, ze tu są problemy natury technicznej i Waszych ostatnich wypowiedzi po prostu nie widziała:) Rzeczko... Moja Kochana, właśnie ostatnią kropkę stawiam, komputer wyłączam, pracę kończę i gam czym prędzej do Ciebie:D Trzymaj się jeszcze chwilkę:D Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% Rzeczko Zapomnianego - bardzo miło mi Cię poznać . Mam nadzieję że dołączysz do naszej ferajny i będziesz się dobrze czuła w naszym towarzystwie . %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% * * * Zapomniany Czy się zgadzasz , czy się nie zgadzasz - nikt Cię o zdanie nie pytał .. Prawda jest taka , że każda Kobieta wałek na wyposażeniu mieć powinna i basta ! Rzeczko , Zapomniany to dobry chłopak , ale taki trochę .. hmm .. problematyczny , więc jakby przydarzyły mu się jakieś usterki ( ! ) , wiesz co czynić . Przyjmij proszę ode mnie ten oto Wałek .. do ciasta .. i używaj go wedle zapotrzebowania . Instrukcja obsługi wałka .. do ciasta : Zaraz , zaraz , gdzie jest mój akwizytor ? Panie Włodku proszę zapoznać Rzeczkę z instrukcją obsługi . Poczekaj jeszcze chwilkę Rzeczko , bo pan Włodek w magazynie był , muszę go odkurzyć i poprawić krawat . O , już . Pan Włodek odświeżony i profesjonalny : - Niezmiernie nam miło powitać Panią w gronie użytkowników naszego Wałka model RU 100 ( reduktor usterek - 100 % skuteczności ) . Gratulujemy udanego nabytku i życzymy miłej obsługi .. Wałek RU 100 należy przechowywać w miejcu widocznym i dostępnym , znaczy się pod tzw . ręką . Jest to argument wnoszący zgodę i harmonię w domowe ognisko . KONSERWACJA : Powierzchnię roboczą wałka jeden raz w tygodniu wycierać DEMONSTRACYJNIE z kurzu wilgotną szmatką ( czynność ta ma na celu wzmocnienie naturalnych więzi partnerskich )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5 Kasieńko - powodzenia jutro ! Pamiętam i będę trzymać kciuki ! Podałabyś godzinę ? 5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * Kafeteryjko Pan Włodek nadstawił ucha gdy powiedziałaś cytuję : \" coś pysznego w siebie wciągnąć \" . On nie rozumie metafor , nagabuje mnie teraz , że taki Zielonooki Odkurzacz to byłby hit na rynku światowym .. ! Tłumaczę mu i tłumaczę , a on swoje . Dzięki Zielonooka , normalnie poprawiłaś mi humor dzisiaj , a taka jakaś markotna byłam . * * * K . Tarkinie Komandorowy Kot to dziwne stworzenie . Albo śpi , albo szaleje . ???????????? * * * Sarenko Twój Tatko fajny musi być ! * * * Weewciu Gdzie się podziewasz Ty i Twój kot ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAŚKA!!!!!!!! ``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````` Kochana, trzymam za Ciebie kciuki na obronie, także przewiduje same piąteczki na dyplomie! Już ja o to się postaram w razie czego, hihi! Ale sama dasz sobie pewnie też radę, nie ma co! ```````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Innaaa serdecznie dziekuję za wierszyk, był naprawdę sliczny, w ogóle widzę, że ludzie tutaj mają talent do tego:) Oczywiście również trzymam kciuki dzisiaj za Ciebie i życzę powodzenia:) Kafeteryjko może i Zapomniany jest troszkę niedzisiejszy, ale jak każdy człowiek ma wady i zalety, więc zapewniam, że święty nie jest:) Usterko bardzo chetnie przyjmę wałek, gdyż z pewnością przyda się, mimo iż Zapomniany jest dobrym człowiekiem, to ma strasznie trudny charakter, szczerze powiem, że z takim to się jeszcze nie spotkałam:) Zapomniany Kochanie moje, spokojnie bez powodu wałka używać nie będę:) Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za życzliwość i ciepłe przyjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAOMNIANY I RZECZKO!!!Z tej wielkiej radosci ze odnalezliscie sie wreszcie po raz drugi rozumiem szczescia i wyrozumialosci wam zycze!!!!:D:D wydaje mi sie ze mile z was stworki wiec problemu z tym miec nie bedziecie!!!!Pysiuje WAS mocniusienkooo!!!! INNA!!!!buziaczki dla Ciebie wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innaa... Kaśka Ty dziś najważniejsza jest, więc zacznę od Ciebie:) Kciuki od samego rana trzymam i o Tobie pamiętam:) Oczywiście spodziewamy się wszyscy samych piąteczek i uśmiechniętej Twej minki pod wieczór:D Napisz jak najszybciej jak poszło, bośmy niecierpliwi baaaaardzo:D Ustereczko... Wcale nie zgadzam się z Tobą Ustereczko Kochana w kwestii posiadania przez kobiety wałków:) Sprzęt ten powinien być zdecydowanie reglamentowany przez nas mężczyzn w celu co najwyżej ciasta upieczenia:D Już nie wspomnę o Twoich, przepraszam Pana Włodka, pomysłach aby trzymać go pod tzw. ręką:) I wątpię aby DEMONSTRACYJNE odkurzanie wałka mogło więzi partnerskie w jakikolwiek sposób wzmocnić:D Oczywiście wspomniany już Pan Włodek musi mówić co Usterkowa szefowa każe, więc rozumiem dlaczego tak produkt ten reklamuje:) A może w tej kwestii wypowiedzą się nasze Drogie Panie no i Komandor, jakoże jest tu bądź co bądź drugim, jedynym przedstawicielem płci brzydszej:)? Zdanie Rzeczki i Ustereczki już znamy:) Konserwatywne dość:) Rzeczko Moja Kochana... Pewnie, że do świętego mi daleko jest, czemu nigdy nie zaprzeczałem:) Zresztą Kochanie wiesz o tym doskonale:D A ja nóżką tupnę i na wałek się nie zgadzam!:D Zresztą i tak razem nie mieszkamy, więc gdzie trzymać go nie masz:p Poza tym jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie Złotko z takim orężem w ręku:) Wybacz Koteczku, ale jakoś wyobrazić sobie tego naprawdę nie mogę, a gdy nawet już w główce jakiś obraz się rodzi, to bynajmniej poważnym nie jest:D Słonko, za jakieś 10 minutek pracę kończę i mam nadzieję, że Ty również za niedługo również skończysz:) Do zobaczenia Zabciu:) Maju... Ogrrrrrromnie się cieszę, że wreszcie znalazłaś troszkę czasu na topik zajrzałaś:) Oczywiście za życzenia podziękuję wraz z Rzeczką Moją Kochaną:) Czy znajdziesz troszeczkę więcej czasu aby opisać (choćby w telegraficznym skrócie:)) co u Ciebie przez czas ostatni się wyrabia?:D Pozdrawiam wszystkich ciepło bardzo w tak ciepły i dzionek słoneczny:D:D:D Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany!U mnie wszystko w najlepszym porzadku,az zapomnialam o niesmialosci swej!Piec dni w tygodniu wedruje do pracy a soboty....hmmmm slonce plaza i morze!!!!Opalam sie namietnie moj Tomala raczej z kompieli wodnych korzysta no i nasi znajomi kreca sie gdzies kolo nas.Jest wesolo i w powietrzu czuc ZAPACH MILOSCI ,z pewnoscia nie tylko naszej... Za 3 tygodnie mamy wakacje....jakze sie ciesze!!!!:D:D pozdrawiam stalych bywalcow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rzeczko Zapomnianego na topiku , a raczej w \"gangu nieśmiałych\". Cieszę się , że wam się udało bo nie wiadomo do czego dalsze starania o ciebie doprowadziłyby Zapomnianego , on już byłby gotów BMW kupić................. Mam nadzieję , ze będziesz do nas zaglądać często i że \"ciężkie oręże\" , które podarowała ci nasza Ustereczka z Panem Włodkiem raczej dekoracją będzie niż \"bronią która związki cementuje\" :D:D:D Zapomniany , miej się na baczności bo wałek \"nie używany\" w pobliżu mężczyzny sam się odpala i sieje spustoszenie:D Wałek ma też inne zastosowanie , o którym nikt już nie pamięta , może również służyć do wałkowania ciasta ( czy ktoś o tym słyszał !!!) Panie Włodku!!!! Pan chyba instrukcji do końca nie przeczytał , bo zapomniał Pan powiedzieć o skutkach \"ubocznych\". Ustereczko pan Włodek na naganę zasłużył , ale może mu dziś podarujemy.............................:D Ustereczko tak mój tato jest wspaniałym człowiekiem to nie ulega wątpliwości:D Pytalaś kiedyś jak to było , że stałam się nieśmiała. Sama nie wiem jak to się stało , może to pzrez zmianę otoczenia , a może wokół spotykałam nie tych ludzi co trzeba ( moją wadą jest to , że bardzo pzrejmuję się tym co mówią i myślą inni ) . Najgorsze jest to , że chyba sama nie potrafię się z tego wyleczyć , jestem NIEULECZALNYM , BEZNADZIEJNYM PZRYPADKIEM BEZ ROKOWAŃ NA PRZYSZŁOŚĆ , NIE MIESZCZĄCYM SIĘ W \"KOSZYKU\" ŚWIADCZEŃ NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA. Komandorze co to za spanie w dzień , i co to za szaleństwa ci po głowie chodzą może uchylisz tajemnicy..................... Prosimy!!!!!!:D Co do całowania to się nie obawiaj , jeżeli nawet zamienisz się w \"ropucha\" , to zawsze znajdzie się jakaś \"księżniczka\" , która pocałuje \"ropuszka\" i będą żyli długo i szcześliwie.........:D Kafeteryjko w samą porę , jeszcze troszeczkę borówek zostało specjalnie dla ciebie Poczęstuj się prosze:D Inna wspaniale rymujesz , :D Szkoda tylko , ze z tym imieniem Zapomniany ciągle się ociąga. Może wynajmiemy wróżkę albo wróża :D:D Pozdrawiam Wewcię , Maję , Kłapouszka i wszystkich nieśmiałych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko droga! Super opis Twojej osoby. Powiem Ci, ze ja też jestem takim straconym przypadkiem serio. I baaardzo przejmuje mnie krytyka innych. Ktoś powie o mnie coś, co mnie nie cieszy i już cały dzien mam zepsuty. Np to, że jestem nieśmiała czy jakaś tam...Wkurza mnie to strasznie i dotyka. Ilekroć byłam zła i smutna słuchałam piosenki ze słowami: Don\'t care what people say....ale co tam, i tak się przejmuję. Nie mogłabym być publiczną osobą, bo jak bym poczytała opinie co poniektórych internautów to chyba bym nie spała po nocach. Czasem jak czytam komentarze, z ludzi bije złość, nawet nienawiść, i nawet jak ktos jest prawie bez wad ;) to oni coś na niego znajdą. Tak więc mamy podobną sytuację, zresztą jak byłam mała nie byłam nieśmiała. Potem zaś pamiętam jak poszłam do przedszkola bardzo źle się czułam, zagubiona w tłumie obcych ludzi. I tak zostało, choć aż tak źle jak kiedyś nie jest....Cóż począć? Dziękuję i za borówki..mniam mniam mniam Innaa! Droga poetko! Mam nadzieję, że wszelkie egzaminy i tego typu sprawy poszły pomyślnie i znów wrócisz na topik, żeby nam rymować :) Póki co odpoczywaj po męczącej nauce i szybko wracaj do nas! Maju! Och zazdroszczę i posiadania pracy i tej miłości w powietrzu (aż nasuwa się piosenka LOVE IS IN THE AIR, nie pamiętam wykonania, jakiś Daniel), i morza :) ja do morza mam hen hen hen bardzo daleko, więc tak..poza tym u mnie chlodnawo, iscie jesienna pogoda :(, ale wakacji nad morzem mimo wszystko troszkę zazdroszczę! miłęgo wypoczynku Komandorze! Co tam u Ciebie ciekawego? Ostatnio chyba nie masz weny twórczej za duzo?? Pozdrawiam również :) Zapomniany! Ty i Rzeczka tworzycie cudną parę. Na pewno..dwoje zakochanych, miłych, mlodych, zakochanych i NIESMIAŁYCH ludzi :) Rzeczko! No właśnie, czy Ty też jesteś nieśmiała??? Weewciu! Co tam u Ciebie i u słodkiego kocurka?? Kłapouszku! Gdzie się podziewasz?????????? Pusto tu bez Ciebie .... Ustereczko! Ale Ty masz pomysły z tym wałkiem i panem Włodkiem. Ciekawe, co was łączy? W każdym razie pozdrów gorąco i tego urozcego pana. :) Cieszę się, że niedawno poprawiłam Ci humor. Jeśli tak, to suuper. Chyba nikogo nie pominęłam...Jeśli tak to bardzo przepraszam. Caluski 😘 😘 😘 papatki 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteryjko kiedy czytałam twoją wypowiedź to tak jakbym sama to napisała i jeszcze to pzredszkole.... Przedszkole to był chyba jak dotąd najgorszy okres w moim życiu . Kojarzy mi się z zagubieniem , samotnością ................itp. Nic w tym przyjemnego , później było lepiej , przestałam być nieśmiała , niestety teraz to wróciło i znów jestem zagubiona..... Tylko dzięki takim ludziom jak wy czuję czasem że ktoś mnie rozumie ( ale czy wy istniejecie naprawdę , czy to moje wyobrażenie , że tacy powinni być wszyscy ludzie. dziękuję , że jesteście tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteryjko!!!nie jestem na wakacjach jeszcze niestety.....a do morza mam 50 km wiec sobie co tydzien robimy wypady pomoczyc kuperki!!!Mieszkasz wiec w gorach????Ja kocham gory i na szczescie mam je na wyciagniecie reki , no prawie hi hi!!buziaki!!! Odnosnie przejmowania sie opinia innych ludzi tez to mam,chyba to nieuleczalne bo mecze sie z ta przypadloscia odkad pamietam,wiec wspolczuje i WAM i sobie!!:D:D PAAAA!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARENKO!!milych ludzi niestety nie ma za wielu i nasze zadanie to tak szukac aby ich znalezc!!! :D:D Ja rozmawiam z kims z 5 min i wiem czy uda mi sie zlapac z ta osoba kontakt w miare ludzki,ale to nielatwe!!dlatego mam tylko 2 przyjaciol!!!!NO TAK AZ DWOCH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×