Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Ustereczko Jak zawsze jesteś cudowna , muszę , muszę , muszę ciebie kiedyś spotkać i już ( tupnęlam nóżka). Wiesz kiedyś nie wierzyłam , że osoby takie jak ty istnieją:D Czy ty jesteś aniołem? :D Ustereczko ty zasługujesz na milion róż. Wiesz za tamte róże to ja bardzo ciebie przepraszam , ze je schrupałam ( łakomstwo przeważyło ), ale posyłam dla ciebie taki skromny kwiatuszek 🌻 - od Sarenki . Weewciu ciekawych pzrygód ci ten Czarcik dostarcza , ale cieszę się bo ostatnio wogóle taka pogodna jestes i uśmiechnięta . A może zaczęłabyś spisywać te wszystkie przygody i kiedyś moze je wydamy jako \"Przygody Czarcika\" Na pewno będzie sprzedawał się rewelacyjnie. Weewciu dziękuję ci za serduszko , a to dla ciebie ❤️ ode mnie. Staram się uciekać do rzeczywistości , ale przychodzą chwile , gdy już nie mam sił i wtedy wydaje mi się że jest juz za późno. :D Tyle chciałabym do was napisać , ale pewnie znów wyjdzie dwa zdania .:D , zawsze jak coś chcę napisać obszerniej to wychodzi \"w pigułce\":D Czy wybaczycie mi tę zwięzłość ?????? Inna Pzrygoda ze szczurkiem - rewelacyjna. Jak ty to przeżyłaś , myślę że moje serduszko by tego nie wytrzymalo. Na widok pająka umykam gdzie pieprz rośnie , a mysz to dla mnie potwór nie do pokonania. :D Fajny poemacik ci wyszedł i oczywiście na pewno nikt się nie obraził a ja już na pewno :D:D Kafeteryjko wyobraź sobie , że ja nigdy nie przeczytałam \"Mistrza i Małgorzaty\" , ale kiedyś na pewno to zrobię :D Co do meczy to ..................nie znoszę ich , jestem o nie poprostu zazdrosna ...............................chyba wiesz co mam na myśli:D Zapomniany Ogromnie ciesze się , że znalazłes swojądrugą połówkę , tak naprawdę to można chyba powiedzieć , że wszyscy tu na topiku możemy powiedzieć , że obserwowaliśmy dzień po dniu jak pzreobrażasz się z pracocholika w osobę szczęśliwą. Gratuluję ci i naprawdę szczerze życzę wam wszystkiego dobreego ( zabrzmiało troszeczkę jak życzenia ślubne):D Wyników jeszce nie ma , ale może to i lepiej zawsze to o dzień więcej nadzieii :D . Komandorze - dziękuję za różyczkę , obiecuję , ze tej nie będę jadła bo ostatnio kiedy próbowałam zjeść Ustereczce kwiatuszki to troszeczkę kolce mi zaszkodziły. Spodobała mi się piosenka którą mi zadedykowałeś , ale jakoś nie moę jej skojarzyć , słowa sprawiły że poczułam się lepiej , gdyby jeszcze tak muzyka ................... ( bo Sarenki bardzo lubią muzykę ):D Kłapouszku pokaż się :D No i widzicie chyba sie rozpisałam :D Nie zanudziłam was????? Pozdrawiam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam sobie co porabiacie,siedze cichutko w kaciku,INNA!!!jeszcze mnie pamietasz!!!u mnie same radosci,Tomeczek u boku.....pozdrawiam!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Sarenka-> Fajnie, ze się nie obraziłaś:) Ulżyło mi bardzo:) Wiesz, tą przygodę jakoś przeżyłam:D Dla mnie o wiele bardziej przerażające byłoby właśnie spotkanie z pająkiem:D Jakoś nie mam sympatii dla tych stworzonek i muszę się przyznać ze mam arachnofobię:0 Na widok takiego średniej wielkości pająka od razu zalewam się zimnym potem:0 Przerażają mnie te jego długie odnoża:0 I zdecydowanie za szybko się przemieszczają 😠 :D A przygód z pająkami miałam niestety wiele:0 Nie rozumiem jednego, dlaczego mówi się ze przynoszą one szczęście??? Bo w takim razie to powinnam być szczęściarą, a jest wprost przeciwnie:0 Maja23-> Oj, Maju Maju:) No wiesz co??!! Dlaczego miałabym Cię nie pamiętać, co???!!!:) Mam propozycję dla Ciebie:) Może wyszłabyś z tego kącika i napisała o tych radościach, co??:) Ja moja Droga bardzo chętnie poczytałabym sobie o nich :) Czy zrobisz to dla mnie??:( Panie Tomku!!! Proszę wpłynąć na żonkę!!!:D W razie oporów radzę wziąść na rączki, zanieść na stanowisko komputerowe ( szkolna nazwa ;) ) , ustawić łapki na klawiaturze i szepnąć do uszka : ” pisz moja droga, pisz!!!!”:D ( taka jakby hipnoza :D) Popatrz do czego doszło!!! Nie było Cię na topicu i musiałam „robić” za poetkę;) Niestety co było do przewidzenia, marna artystka ze mnie:0 Czy to nie będzie dla Ciebie dodatkowym argumentem by się pojawić, co:( Przeciez forumnowicze nie zniosą kolejnej mojej twórczości!!! 😭 Ratuj Ich Maju!!!!:D Proszę Cię napisz co u Ciebie:) Pozdrawiam Cię serdecznie:) I specjalnie pysiuję:)👄 Mogę wypysiować pana Tomka , co:(??;) Zauważyłam ze lepiej jest mi odpisywać na bieżąco:) Myśli mam więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka cieszę się, że humor się już poprawił. Wiesz teraz zamieniamy się miejscami - przynajmniej chciałbym tak na dziś... Usterka jak już będziesz zasypana milionem róż, ja bym tak skromnie chciał, żebyś pamiętała, że ta druga to była ode mnie... Kafeteryjka cieszę się że egzamin poszedł dobrze. Może tak z rozpędu byś poszła na jakiś mój? Mam egzaminy na litery : R, C. Możesz wybrać sobie. Jak masz na imię Zielonooka? Weewcia Twój link baaardzo mi się podoba. Wszystko współgra ze sobą: muzyka, tło. Jest ładny. Bardzo mi się podoba. Nie wiem jak odczytałaś mnie ... zamyśliłem się. Dziękuję. Dałem ogłoszenie do gazety: \"Wymienię duszę człowieka niewiedzącegozbytnioocomuchodziwżyciu na duszę człowieka zwyczajnego jak bochenek chleba.\". Przyjemnie mi się czyta Twoje opowieści o Czarciuku, prawie tak jakbym to wszystko widział. Kłapouszek zapomniałem o różyczce dla ciebie. Już to nadrabiam: @}---}--------------------- Zapomniany cieszę się że Twoja rzeka znowu wylała i dałeś sie ponieść jej nurtowi. W rzekach jest wielka siła - zmieniają swe koryta, niszczą mosty. Teraz trzeba tylko uważać na mielizny... Na pewno dasz sobie radę, trzymam kciuki. Kaśka piszesz tak ładnie i plastycznie, że nawet mi dziś się roześmiała buźka. Trzymam za Ciebie kciuki 29.06. Jestem pod wrażeniem Twojego poematu, naprawdę mi sie podoba, nie to że się hihram. Rewelacja!!!! Masz talent, ja bym z chęcią przeczytał Twoją książkę w przyszłości ... A póki co, pisz, pisz, jak najwięcej. Moja rzeka mnie juz więcej pewnie nie porwie, trzymam kciuki, może Twoja rzeka cię odnajdzie i przypłymnie spokojnie i bezszelestnie najpierw obmuyje Twoje stopy, potem wody będzie po kolana, a potem pozwolisz sie delikatnie unieść. Tyle miłych rzeczy o Dariuszach wyczytałem... Że każdy chciałby być Dariuszem pewnie, hihi. Dziwne ale dużo się zgadza, no może z wyjątkiem sztuk walki... Jescze się kiedyś rozpiszę... obiecuję. Musi mi się tylko troche polepszyć nastrój. Pa kocurku, dawno mnie nikt tak nie wypysiował... 😘 Dziękuję.... A wiesz na okładce \"Mistrza i Małgorzaty\" jest obrazek kota... dziwne, nie? .............................. Chciałem dziś tylko po prostu powiedzieć wam Dobry wieczór i życzyć miłych snów. Zastanawiam się czy wasze życie też jest dziwne? Może to jestem dziwny, pewnie tak. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innaaa! SUUUPER wierszyk! I nie jestem na Ciebie zła 😘 super bomba extra wspaniałe itd. Widzę ze na forum trochę pustawo, w końcu po zerowej już. A mi się wcale nie chce spać! Może to dlatego, że dziś wstałam prezd południem :) Z tej okazji życzę Wam bajkowych, ciepłych, milych snów pełnych puchu z anielskich skrzydelek, żeby Morfeusz przytulił niekochane dziewczyny ( o ile takie są na forum), żeby przybrał postać wymarzoną przez każdą z Was. No a dla rodzyneczków żeby anielskie dziewczyny utuliły Was do snu. Życzę miłego dzionka jutro, pełnego energii, radości, śpiewu ptaków.... Buziaki 😘 😘 😘 a co do imienia - nie chcę na razie zdradzać się....:) wkrótce może....... powiem tyle, że moje imię nie jest szczególnie popularne...choć ostatnio natrafiam na niewiasty o tym imieniu...... pora isc do lozeczka DOBRANOC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Komandor Tarkin-> Skoro roześmiała Ci się bużka, a nie masz dobrego humoru, to cieszę się bardzo Darku:) Wiesz, mogłabym wymysleć jeszcze parę poematów, żebyś tylko się nie smucił:( Hmmm tak zwracacie uwagę na to co piszę i jak piszę, ze chyba wrócę do pisania;) Tylko ze do napisania ksiązki to jeszcze dużo mi brakuje:D Ja naprawdę talentu nie mam:) To były tylko takie proste rymy, jak z podstawówki;) I jestem przekonana że każdy z Was by to wymyślil:) I to nie jest fałszywa skromność:) A spróbowałbyś się chichrać z Innej 😠 Pamiętaj mój Drogi o sztukach walki :classic_cool: :D Trzymam za słowo ze jeszcze się rozpiszesz:) A może mylisz się :) Może ta rzeka porwie Cię w najmniej oczekiwanym momencie:) Martwi mnie Twój ostatni akapit:( O tej dziwności piszesz, a ja nie wiem co Tobie po główce chodzi:( Pewnie cos się niekoniecznie pozytywnego zdarzyło, a Ty uparciuchu trzymasz to w sobie:( Napisz czy wszytsko jest w porzadku bo zaczynam się niepokoić o kocurka:( Egzaminy na R i C??? Hmmm... to może chodzi o Rewelacyjny Egzamin i Całkowicie Zdawalny Egzamin;) Mówisz ze dawno nikt nie pysiował:( W takim razie już zabieram się do akcji;) Prawy pyś- 👄 prawe kocie oczko-👄 czółko-👄 pyrkaty nosek Komandora;) - 👄 lewe oczko-👄 lewy pyś- 👄 i jeszcze za lewym uszkiem może;) 👄 Żyjesz jeszcze Komandorze??:D Specjalnie dla Ciebie poemacik:) Komandor na imię ma Dareczek:) Słodki z Niego jest koteczek;) Różami niewiasty zasypuje A póżniej je delikatnie i czule pysiuje;) 👄 Cytuje często mądre przypowieści A przed snem czyta topikowe wieści;) Gdy ktoś w dołek wpadnie Zawsze poda swoją łapkę:) 🖐️ Kciuki trzyma za zdających I zakłada klub dla notorycznie myślących;) Pierwszy chętny do pierogów Ustereczki spałaszowania, Aż Go Zapomniany wałkiem z kuchni przegania:D Pojawił się na topiku przypadkowo Więc nie za Ustereczki namową, Jednak zaciekawiły Go Jej wypowiedzi I dlatego na kafeterii z nami siedzi;) Darku, uśmiechnąłeś się troszkę co??:) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Kafeteryjka-> Bedzie króciutko bo juz Morfeusz mnie wzywa;) 💤 No więc dobrze, skoro na razie nie chcesz ujawniać swojego imionka:) A podałabyś może pierwszą litereczkę co??:D Fajnie że się nie obraziłaś :) Ale napisałaś piękne zyczenia :) Naprawdę piękne:) Wiesz, ja tak nie potrafię:( Naprawdę:( Z jakimikolwiek życzeniami mam zawsze problemy:0 Ja to mam chyba sam głupotki w głowie:0 To co, opalamy się razem jutro??:D Weż Harrego i kocyk, ja wezmę "Mistrza i Małgorzatę" i jakieś kremiki z wysokimi filtrami zebyśmy sie nie spiekły na raczki;) Mieliby się z czego śmiać forumnowicze:D To gdzie sie ulokujemy, co??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka po prostu jesteś genialna. Nie wiem czy Katarzyny tak mają z natury, ale jedna nasza tak ma napewno. Buźka mi się uśmiechnęła, dziękuję bardzo Miłego dnia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
~~~~~~~Kafeteryjka~~~~~~~~~~~~~~~~ Kafeteryjka zielonooka Nie chce zdradzić swojego imionka 😭 Podobno nie jest pospolite Więc jest na pewno niesamowite:D Ogląda ona meczyki przypadkiem, Kibicując razem z bratem i tatkiem;) Już piątą część czyta Harrego, Czarodzieja malutkiego;) Pewnemu osobnikowi się spodobała, Więc będzie aferka całkiem nie mała;D Biedak spogląda na Nią ukradkiem:0 Marząc by nie spotykali się tylko przypadkiem;) Co z tego będzie pokaże czas, Miejmy nadzieję, ze jego starania nie pójdą w las;) Spać jej się wczoraj nie chciało Więc wstąpiła na topic nieśmiało;) Chciałyśmy się dzisiaj opalać Tylko ze pogoda lubi nawalać:0 Słonko skryło się za chmurami I chyba nie będziemy dzisiaj leniuszkami:( :D Pora wziąć się za inne czynności By rozprostować trochę kości;) Uciekam więc moja miła I życzę Ci być od truskaweczek troszkę przytyła;) Więcej ciałka nie zaszkodzi Wszak jesteśmy przecież młodzi;) :classic_cool: Zbędne kalorie spalisz szybciutko I znowu będziesz wyglądać piękniutko;) Spodobało mi się to rymowanie;) 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam teraz zbytnio czasu ale spieszę z informacją, że „Rzeczka” obroniła licencjat na same piąteczki:) Wiedziałem, że zdolna z niej dziewczynka:D Jeśli dziś wrócę wcześniej to postaram się coś napisać, ale obiecać nie mogę:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu wiec powiem jedno INNAA uwielbiam Cię i Was pozostałych! Pzrepiękny wiersz, wydrukuję sobie! Jutro anpisze więcej.Dziękuję, merci, thanks!!! Uwielbiam Was po prostu i dzieki Wam uśmiecham sie ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu wiec powiem jedno INNAA uwielbiam Cię i Was pozostałych! Pzrepiękny wiersz, wydrukuję sobie! Jutro anpisze więcej.Dziękuję, merci, thanks!!! Uwielbiam Was po prostu i dzieki Wam uśmiecham sie ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu wiec powiem jedno INNAA uwielbiam Cię i Was pozostałych! Pzrepiękny wiersz, wydrukuję sobie! Jutro anpisze więcej.Dziękuję, merci, thanks!!! Uwielbiam Was po prostu i dzieki Wam uśmiecham sie ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
~~~~Zapomniany~~~~~~ Kiedyś Zapomniany na dwóch etatach pracował:( Tak biedak ciężko harował 😭 Obiecał jednak się więcej nie przepracowywać I zdecydowanie częściej odpoczywać :D Piłki nożnej nie jest fanem Woli pisać posty nad ranem;) Śmiga często na rowerku I spotkać Go można na spacerku;) Uwielbia obcować z przyrodą I poleca otwieranie oczek pod wodą;) Ograniczeń nie lubi zdecydowanie I denerwuje się, gdy posty są ucinane 😠 Zamierza Inną męczyć aż do wakacji 😭 A ona myśli jak wybrnąć z tej sytuacji:0 :D Razem z Komandorem przyprawia Ustereczce skrzydełka Bo na nie zasługuje ta urocza panienka:) Życie do góry nogami Mu się przewróciło Ale na szczęście bardzo bardzo miło:) Do pewnej „Rzeczki” powrócił I dlatego nie będzie się więcej smucił :D Rzeczka obroniła się wczoraj piękniutko Więc Jej pogratulował Zapomniany szybciutko;) Cieszę się bardzo z Jego związku Bo zasłużył sobie na niego po prostu:) Uciekam już Kochani I nie zadręczam Was moimi rymami;) :classic_cool: Najszczersze gratulacje dla "Rzeczki":) 🌻 👄 Te 5-teczki były do przewidzenia, Zapomniany:D Ciekawe jak będzie ze mną??:0 O godzinie 8 rano ja nic mądrego nie wymyślę:0 ;) Kafeteryjka->No chyba oszalałaś!!!:D Drukować????? Najpiękniejsze słowa : "dzięki Wam się usmiecham" :) 🌻 👄 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale się wkurzyłam! Napisałam dłuugi komentarz, ale przez moją niewątpliwą głupotę skaskował się. Muszę pisać więc ponownie :(. Sarenko! Bardzo polecam Ci Mistrza i Małgorzatę! Bardzo ciekawa książka, wiele fascynujących przygód, walka o miłość w pełnym zła świecie, w świecie totalitaryzmu. Ale mi się strasznie podobało, lubię takie nieprzeciętne książki, w których bohaterami są diabły, anioły, duchy itp. Dlatego podobaly mi się m.in. \"Wichrowe wzgórza\". Tak więc gorąco polecam Ci tę lekturkę na letnie dni. Komandorze! Miałabym iść na egzamin na literkę R lub C? Mhm może R to rachunkowość? Nic innego nie przychodzi mi do głowy, a co do literki C nie mam pojęcia. Chyba studiujemy na zupełnie odległych od siebie kierunkach. Może coś ominęłam, chyba kiedyś wspominałeś o kierunku, ale nie pamiętam. Jeśli możesz, przypomnij. Przepraszam :0 A imię?? Mhm tak łatwo nie powiem :) Innaa! Moja droga! Co do życzeń - na pewno umiesz je pisać, wystarczy tylko trochę wyobraźni ;) i improwizacji i wszystko wyjdzie naj. Przecież nie chodzi o to, by wymyślać życzenia na poziomie sławnnych pisarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d Co by nie było, pięknie piszesz wierszyki. Ja nigdy nie potrafiłam zrymować. Są milutkie i takie fajne! Muszę wydrukowac i wkleić do pamiętnika. Będę pamiętać, że któs kiedyś napisał dla mnie wierszyk. Suuper Nie wiesz nawet jaką radość mi nim sprawiłaś! 😘 😘 😘 Tak więc rymuj dalej! Masz talent ! :) Jeszcze raz wielkie dzięki moja droga Ksieńko ! (bo chyba tak masz na imię? ) Pamiętaj: nie masz w głowce samych głupotek, oj nie! po prostu jesteś milutką, sympatyczna osóbką, która pisze takie same rzeczy :). Co do opalania - może umówimy się jutro? ;) Dziś słońce raczej za chmurkami. A co do imionka - na pewno moje imię nie zaczyna się na D, K, M, N, R, Z. N razie to tyle. Zapomniany! Zdolna ta Twoja Rzeczka, tylko pozazdrościc samych 5. Kciuki więc pomogły! :) Pozdrawiam wszystkich nieobecnych! Trzymajcie się zdrowiutko i cieplutko i wesolutko! Ja juz mam poprawiony humorek przez chociażby Inną, która pisze dla mnie wierszyk, zachwala moje życzenia :) czy przez rodzynków, którzy pisza o mnie ładna zielonooka. Wszyscy bez wyjątku jesteście cudowni! Całuski 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
~~~~~Kafeteryjka~~~~~~~ Troszkę się dzisiaj Kafeteryjka zdenerwowała Bo przez przypadek swojego posta skasowała 😭 Wierszykiem Jej humorek poprawiłam Z czego się bardzo ucieszyłam:) Za każdym razem mnie komplementuje Więc wypada powiedzieć „Dziękuję” :) Miłe Twe słowa, Kafeteryjko Ale nie zasługuję na to wszystko:0 Umówiłyśmy się dzisiaj w końcu na opalanie :D Mam nadzieję, że jutro nic się nie stanie:0 Planów nie pokrzyżuje nam pogoda I będziemy opalać się aż do wieczora;) Nikt nas nie wygoni z kocyka 😠 No chyba, że wielgaśny pająk lub kosmita :classic_cool: Karnacja nam się zarumieni I będziemy rozchwytywane przez wielbicieli;) Kafeteryjko miła, coś bym się dzisiaj napiła Rzecz jasna nie mówię o alkoholu Bo nie jestem zwolennikiem tego wyskokowego napoju;) Mam dwa soczki owocowe Napijemy się więc bo to ponoć zdrowe;) Ciasteczek troszkę wezmę tatusiowi Bo i tak rośnie mu brzuszek jak misiowi;) W moich skromnych progach przyjmę Cię z honorami Byś nie myślała, że w Galicji ludzie są niewychowani:0:D Na tematy różne sobie porozmawiamy I dźwięków pięknej muzyczki posłuchamy:) Może i na meczyk oczkiem rzucimy W każdym bądź razie coś wymyślimy;) Czekam więc na Ciebie moja droga Tylko daj znać kiedy próg mój przestąpi Twa noga;) PS. Ale mnie zaskoczyłaś z tym pamiętnikiem:) Teraz to mnie zrobiło się milutko:) Ten poemacik tez jest dla Ciebie:) I pewnie nieostatni:D A Twój uśmiech jest dla mnie największym i najlepszym podziękowaniem:) 👄 Tak, zgadza się, mam na imię Katarzyna:0 No, ale zawsze mogło być gorzej;) Nie obrażając wszytskich Gień, Stefek, Ziutek itd.;) Z tymi literkami to powiem Ci szczerze mała podpowiedż:( Wiesz ile pozostało jeszcze literek???!!!:0 Pozdrawiam Cię serdecznie:) 🌻 Uśmiechnij się jeszcze raz do mnie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
A pozostali gdzie się podziewają??:( Mam tu tak sama rymować:( Nawet nie wiecie jak smuuutno i puuuusto zrobiło się bez Was:( No i tak , musiało do tego dojść:0 Przepraszam bardzo, ale oczka zaszły mi mgiełką i właśnie poleciała pierwsza łezka 😭 Chyba domyślacie się z jakiego powodu:( No, dobrze, to ja idę sobie do kącika popłakusiać troszkę :( Proszę tylko od czasu do czasu do mnie zajrzeć bo może mi się skonczyć zapas chusteczek:( No to na mnie juz czas:( 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innaa! I znów dla mnie wierszyk! Super, znów się uśmicham. Hi hi ja też nie lubięoholu, soczek lepszy 100 razy. Pomyśliimy, jak spędzimy czas :) może ciekawa książeczka, może popodziwiamy przyrodę....Naprawdę wszystko to znajdzie się w moim małym pamiętniczku. W końcu jest po to, by w wolnych chwilach poprawił mi humorek, kiedy będę wertować jego stronki! Innaa! Nie placz proszę 😘 wszyscy wkrótce się pojawią. Ja np czasem nie moge usiąźć przy kompie, mimo że BRADZO chcę.Tak więc zrozumcie mnie czasem :). Ale nawet jeśli w weekend nie napiszę (pewnie będę na łonie natury), w pon. odezwę się na pewno! Całuski dla wszystkich, a zwłasczza dla Ciebie Kasiu droga! Naprawdę umiesz człowiekowi poprawić humorek, prawdziwe słonko z Ciebie :) :) :) I tak łatwo przychodzi Ci rymowanie, aż zazdroszczę ;) naprawdę, choć wiem, że zadzrość to wada :( Co do imionka to na pewno nie jest też zbyt długie, jest średnije długości, poza tym kończy się na A (hi hi żadna podpowiedź), nie zaczyna się na R ani W ani E ani F. A Twoje imię jest śliczne, nie możesz narzekać. Ciekawe co byś powiedziała, jakbyś nazywała się Hermenegilda albo Genowefa albo Zdzisia ;) nie obrażając ww pań :) Trzymaj się i otzryj łezki! Jak jest źle, to na pewno będzie lepiej. Zbliża się weekend....Może będzie ciekawiej i milej niż w całym tygodniu. Miejmy nadzieję. Wszystkim życzę miłych, wolnych dni, pełnych swobody, spokoju, radości, miłości, uśmiachu....:): :) :) Kasiu! jeszcze raz powtarzam! jesteś suuuuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę, wybaczcie mi błędy! To wszystko przez to, że baaarrdzo się spieszę, zaraz ktoś przyjdzie i będę musiała odejść od komputera. Korzystam z chwilki spokoju, żeby się odezwać. Tak więc moje wypowiedzi mogą być chaotyczne, ale dobre i to ;). Więcej napiszę w nst tygodniu, jak obiecałam. Ale pamiętajcie, nawet jak nie piszę, kilka razy dziennie odwiedzam tę stronkę, żeby poczytać Wasze komentarze. A bardzo miło się czyta. Kiedy Kasia dla mnie rymuje Od razu spokój ducha odzyskuję :) POZDRAWIAM!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna... Niestety Grzegorzem mnie nie nazwano:) Ale próbuj to w końcu się Tobie uda:) Dziękuję za fakt rączek trzymanie, jak widzisz przydało się bardzo:) Możemy z „Rzeczką” obiecać, że poniedziałek od 8 trzymać również będziemy:D Moja wewnętrzna emocjonalna walka, owszem jest związana z „Rzeczką”, tylko nie o wątpliwości tu chodzi... bo takich już nie mam:) Po prostu z czymś musze poradzić sobie... Jak widzisz na moim przypadku beznadziejnym, nawet tacy jak ja szczęśliwi być potrafią, wystarczy w to uwierzyć:) A życzę Tobie abyś nie tylko uwierzyła ale również poczuła:D Skoro Twój bokserek ma teraz dobrze, to chyba za mocno nie tęsknisz a nim, co? A szury to przecież takie milutkie stworzonka:D PS. Niesamowicie dziękuję za wierszyk, który o forum stworzyłaś:) To co wyjątkowego jest:D Już nie wspomnę o tym do mnie skierowanym... nie wiem tylko jak odwdzięczyć się mam:o :) Naprawdę podzielam zdanie pozostałych... Kaśka to niesamowita dziewczyna jest!:D Dziękuję jeszcze raz:D Tylko czy... czy chusteczki Tobie jeszcze potrzebne są? Mam nadzieję, że już nie:) Kafeteryjko... Owszem kot może i był spadochroniarzem, ale chyba spadochronu właśnie zapomniał:) Dobrze domyślasz się jeśli o „Rzeczkę” chodzi:) I owszem poszło wspaniale:) A to za sprawą kciuków trzymanie:D Sarenko... Bardzo spodobał mi się pomysł aby Weewcia opisała swe przygody Czarcika:) Z pewnością bestseller byłby to niesamowity:D Myślałaś nad tym Weewciu?:) Dziękuję zażyczenia (ślubne?:) - kto wie, kto wie:) ) Jak widać metamorfoza moja dobiegła chyba końca, a zwieńczona została najlepiej jak tylko mogła:) Maju... Dlaczego tak cichutko w kąciku siedzisz?:) Chodź do nas, w końcu nie gryziemy... chyba:D Komandorze... Dziękuję. Uważać trzeba zawsze, a jak mimo tego na mieliźnie człowiek osiądzie to przecież bez walki poddać się nie można, prawda?:) Dziwny tak naprawdę jest chyba każdy z nas:) Bo to co dla nas normalnym jest dla innego całkowicie dziwnym i... i vice versa:) A skąd takie pytanie Twoje w ogóle? Teraz uciekam już, bo czeka mnie związku ratowanie, Nie, nie mojego szczęście nasze, ale i tak wszystko pogmatwane, Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwi będą, A forum to będzie dla niektórych zachętą, Aby dni świetlane widzieć wreszcie, Bo przecież nie sposób smutkować się jeszcze... Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
No proszę, rymujecie!!! :D Wiedziałam, że dacie radę:) Już, już chusteczki wyrzucam w kąt upss:0 tzn do kosza;) Porządeczek musi być;) Kafeteryjka-> Moja Kochana, zdaję sobie sprawę ze nie każdy ma czas pojawić się na topicu:) Przyznaję się, ze użyłam maluuutkiego szantażyku emocjonalnego by to zmienić:0 Po prostu stęskniłam się za wszystkimi:( To teraz ja Ci pozazdroszczę;) Łono natury mówisz? Ehhh też bym tak chciała:( Ja to będę przeglądać pracę i denerwować się :0 Jak zwykle skurczy mi się żołądeczek i będę lżejsza do wtorku o 2 kg :D Nic na to nie poradzę, po prostu już tak mam:0 Ale jak wrócisz, obiecaj że opiszesz jak było:) Żeby tylko udała się pogoda:) No właśnie brałam pod uwagę tą Hermenegildę albo Pulcheryję;) Z tą ostatnią to była jedna śmieszna historia w mojej rodzinie:D Taka jedna zwariowana ciocia, która zresztą miła być moją chrzestną;) własnie tak chciała dać swojej córce na imię:D Ile to musiała jej babcia natłumaczyć ze to imię.... no wiecie zresztą;) Ale na szczęscie aniołki rozwiązały sprawę bo urodził się chłopczyk i został Bartoszem;) Przyznam się szczerze, ze bardzo lubię poprawiać innym humorki:) stąd te dzieci...I cieszę się jeśli to mi się udało, Kafeteryjko:) Nie ustanę więc w kolejnych wysiłkach odsmutkowywania smucących się!!!:D Chyba nie po polsku piszę;) Ściskam Cię moja miła i całuję:) 👄 Do poniedziałku 🖐️ Trzymaj się :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Zapomniany-> To może Mariusz ?;) Oj Zapomniany:D Chyba jesteś bardziej zakręcony ode mnie :D Wiesz, wystarczy jak będziecie razem z Rzeczką ( będzie mi naprawdę miło:) ) trzymać kciuki tylko w dzień obrony;) A nie dodatkowo - dzień wcześniej;) Bronię się 29 czyli we wtoreczek, mój drogi;) To może musisz sobie poradzić z zazdrością o Rzeczkę;) Tylko to przychodzi mi do głowy:0 Jeśli jestem wścibska, to wiesz co robić;) Wystarczy powiedzieć: „Nie interesuj się Kaśka!! 😠 ";) Wiesz, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, ze lepiej jest się nie przywiązywać...wczoraj poczułam się taka malutka.... i nieważna...ale nie chciałam Wam smęcić;) A rymowanki pomogły mi by o tym nie myśleć:) Za Rokusiem tęsknię troszkę, ale cieszę się że trafił w dobre ręce:) Tak, szczurki miłe stworzonka!!!?? 😠 To w takim razie proponuję Ci przygarnąć jakiegoś :P Podejrzewam ze te najsympatyczniejsze mieszkają w piwnicach;) Więc daleko nie masz ;) Od razu możecie się zacząć poznawać;) Ja na razie sprawę przemyślę i będę obserwować jak wyglądają wasze kontakty;) Za wierszyk odwdzięczać się nie musisz:) Jak już powiedziałam, najpiękniejszym i najlepszym podziękowaniem dla mnie są Wasze uśmiechnięte buzie:) 👄 Ale.. ale .... jest coś, co mógłbyś zrobić....Mógłbyś wypysiować;) Tylko żeby Rzeczka nie widziała bo chyba jej by się to nie spodobało:0 ;) Oj niesamowita wcale nie jestem, właśnie się wczoraj o tym przekonałam...Ale prawdą jest to że każdy jest inny i wyjątkowy:) Np. Zapomniany, który bezinteresownie ratuje inne związki:) Komandor-> Martwi mnie Twój posępny humorek:( Napisz, ze widać oznaki poprawy, proszę:( Nie lekceważ mnie, tak jak już ktoś zrobił... Pysiuję czule Komandora: 👄- koniecznie czółko i pyrkaty nosek - 👄 Ustereczka-> Czy biznes z dozownikami tak zajął Ci czas:( Kłapouszek-> Napisz chociaż ze farma zaliczona:) Maja23-> Dzisiaj ja kącik zajęłam i liczyłam moja droga, że zmuszę Cię tym do pojawienia się na topicu:( Weewcia-> Co słychać u Czarcika, moja droga:) Sarenka-> Kochana moja, jeden dłuższy niż zwykle post, wcale nie obliguje do takiej długiej nieobecności!!!:D Będę się przygotowywać do obrony więc możliwe ze mnie chwilowo nie będzie:( Ale jak wrócę obiecuje nowe poemaciki rymiki;) Oczywiście zależeć to też będzie od wyniku obrony:0 W każdym bądź razie, obiecuje zaznaczyć swoją obecność na forum;) Dobranoc wszystkim:) 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Jeszcze coś;) Sarenka obiecała napisać jak stała się nieśmiałą osóbką , mimo że wczesniej takową nie była:) Bardzo mnie to ciekawi.....cóż mogło spowodowac taką zmianę???:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich! Jesczze jestem w domu, ale zaraz jadę wypocząć. Pogoda niespecjalna, ale może padać nie będzie ?? Życzę wszystkim miłych wolnych dni. Innaa! Nie stresuj się, będzie ok, już niedługo i Ty będziesz cieszyć się wolnością. A co do Sarenki, mnie też dziwi taka nagla zmiana. Może nam napisze?? Kisses for all ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Sarenki w niedzielę o szóstej wstają ? Zamiast poleniuchować ? Jak się czujesz Sarenko , lepiej już ? Bo ja mam nadzieję że lepiej ! Ja całą niedzielę pracować będę bo moje zamówienie ma poniedziałkowy termin odbioru . Ktoś by upiekł jakąś waniliową słodkość i przesłał mi mailem kawałek ... ? Oddam talerzyk , obiecuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
Ustereczko, a co powiesz na murzynka??:) Za dużo wanilii on nie ma:0 Jedynie cukier waniliowy:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna... Kaśka, niestety też nie Mariusz:) Nawet nie wiesz jaką radość mi sprawiłaś rzucając chusteczki w kącik:) Tak trzymaj i nie popuszczaj z oczek za dużo, czasem może i warto, ale w końcu uśmiech znacznie zdrowszy jest:) A przecież w zdrowiu żyć chcemy:D No tak, znowu coś pokręcić musiałem:) Wiedziałem, że 29, ale skąd wtorek mi się wziął to nie wiem:) W każdym bądź razie na nasze kciuków trzymanie we WTOREK 29.06.2004 roku liczyć możesz:D Jeśli o Moją Kochaną Rzeczkę chodzi to nie zazdrość jest:) Owszem była, kiedyś, w nadmiarze, i może ona to nieco też zniszczyła wcześniej. Ale teraz wiem, że to bez sensu było:) Choć zawsze nawet troszeczkę zazdrosny będę:D Byle nie za dużo:) Wiesz to jest tak... Piszesz teraz, że nie warto się przywiązywać, lecz gdy ktoś wyjątkowy nagle stanie na Twej drodze z pewnością zdanie zmienisz:D Zresztą Kaśka sama dobrze o tym wie, prawda?:) Szczurki to miłe stworzonka są:) I nie rozumiem czego ludzie od nich chcą:) Tak samo jak taką sympatyczną, włochatą tarantulkę kiedyś chciałem do domu przynieść:D Tylko wtedy moja Mamusia chciała się wynieść:p :) Z wypysiowaniem to nie wiem jak będzie, bo muszę zapytać się Rzeczki mojej:) Bo mówimy sobie wszystko, a poza tym nie wiem czy w konspiracji Ustereczka, mojej Rzeczce czasem już wałka do ciasta nie przekazała:D Możesz w tej kwestii się wypowiedzieć Ustereczko?:) Czy związek znajomych uda nam się uratować to się okaże, w każdym razie bez walki się nie poddamy, Rzeczka również w tej heroicznej próbie uczestniczy:) Kafeteryjko... A gdzie tak wypoczywasz?:) Czy może to jakieś natury łono, które tak powabnie kusi?:D Poza tym coś ostatnio mało piszesz co tam u Ciebie nowego słychać:) I dlatego zapytam się nieśmiało... co ostatnio u naszej Kafeteryjki się dzieje?:D Sarenko... Czy w każdym laku Sarenki tak wcześnie w niedzielę brykać zaczynają?:D Ustereczko... A czy może być taka fajna i fikuśna babeczka... waniliowa oczywiście:) Oblana polewą waniliową i z prawdziwym kwiatkiem wanilii na środeczku?:) Czy na taką babeczkę masz może ochotę?:) A talerzyka nawet zwracać nie musisz:p:D Komandorze... W sumie chciałbym zadać Tobie to samo pytanie jakie do Kafeteryjki skierowane było:D Więc co u Komandora się teraz dzieje?:) Teraz wszystkich Was moi mili pożegnam, wszakże o 15 Rzeczka imprezę wyprawia co się absolutorium zwie:D Życzę wszystkim pogody ducha, Żeby nie była taka zaducha, Słoneczka w nadmiarze I ludzi, którzy uśmiechają się zawsze:) Do następnego... napisania:) Pozdrawiam, Zapomniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×