Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Witajcie moi mili:) W tej chwili zbyt wiele sie nie zmienia w naszym zyciu, no i ciagle narzekamy na brak czasu, obecnie Zapomniany wyjechal sluzbowo na Mazury :( wraca w piatek a ja juz wariuje, wiecie co nie wiem jak ja przezylam te 8 miesiecy bez Niego?! Nio a ja niestety jestem na zwolnieniu bo choruje, choroby to ciagle nas i naszych najblizszych dopadaja i nie mozemy sie wyzwolic z tego zamknietego kola, bo ciagle ktos kogos zaraza :( Poza tym wszystko powoli posuwa sie do przodu, ale jak pomysle, ze teraz to i tak najspokojniejszy dla nas okres to mnie ciarki przechodza...wiasna czeka nas budowa i wtedy to bedziemy narzekac na brak czasu. Tym czasem pozdrawiam wszystkich cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
niesmiała , zakompleksiona echhhhh zycie i nikt niereaguje na mój płacz...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich b.serdecznie!Niestey humorek mi nie dopisuje,wczoraj nie zaliczyłam kolokwium z takiego badziewia,że hej.Myślę,że mnie zrozumiecie\" czasem\" boję się odezwać, nawet jak coś wiem,bo może to głupota a może mnie wyśmieją............Nieraz mam ochotę stąd uciec,zastanawiam się \"co ja tutaj robię????????\",może to nie ten kierunek,może ja się nie nadaje,rzuciłabym to w nicości ale...szkoda tych czterech lat!Tutaj,czyli na tycch studiach, odnalazłam swój ogonek,który b.szybko mi odebrano!USTERECZKO ciągle szukam,ale z moją nieśmiałością będzie trudno,nie potrafię, nie umiem zagadać z nowo poznanym chłopaszkiem, zresztą jeszcze tli się we mnie to stare uczucie!To miejsce,te studia zniszczyły we mnie radość życia,bo i z czego teraz się mam hahać,boję się,że nawet za x czasu nie będe miała co wspominać bo będą to same przykrości.A tu jeszcze 2 lata zastały jak dobrze pojdzie ,oczywiście!Nawet nie wiem jaką specjalizację wybrac,ostatnio myślałam o ginekologii,ale...nic nie wiadomo!Już kończę moje przygnebiające wypowiedzi,odezwę się kiedy powróci mój humor.Życzę miłego dzionka!!!!!!buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Ustreczko! Zapisz sobie załącznik na pulpit, kliknij 2 razy i powinno się włączyć...a tak nawiasem mówiąc, to chyba to nie żaba hihi Kłapouszku! Będzie ok, wiesz, bardzo dobrze Cię rozumiem....niestety.....choć na studiach może być, to też siedzę jak myszka.... ;) Tooli! No to chyba cecha wspólna tych nieśmiałych... Rzeczko! Jakoś przeżyjesz rozłąkę ;), lecz się, lecz, żeby juz Cię więcej nikt nie śmiał zarazić! Rozumiem, że jesteście bardzo zajęci. Ale pomyśl: coś za coś ;) Pozdrawiam cały klan ;) buziaki :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustereczko jak to czy Sarenkom sie już żabki nie należą? A ja właśnie lubię żabki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D Ustereczko kochana moja co u ciebie słychać i u Pana Włodka ?:D:D Weewciu gdzie ty znowu zawędrowałaś , cały klan prawie się pojawił , rzadko jest taka okazja a ty znikasz:D Co tam u Czarcika?:D Zielonooka dzięki za karteczkę , mnie wcale nimi nie męczysz , ja poproszę o jeszcze:D:D Lubię dostawać karteczki:D Tooli Czemu ci smutno , odwykłaś co? Jest jedna rada - częściej bywaj na topiku:D Kłapouszku Nie smuć się już , wiem że będziesz najlepszym lekarzem na świecie.:D A dlaczego tak ponuro piszesz o studiach , czy nie ma tam miłych osóbek ?:D Rzeczko Jak to chorujesz , to ty nie wiesz że księgowi NIGDY nie chorują:D:D??????????????????????????? Pozdrów Zapomnianego i powiedz mu jak wróci z Mazur (szczęściarz ) , że obowiązkowo musi się tutaj u nas zameldować.:D Komandorze a ty gdzie uciekasz , wszyscy w depresji , tak dawno nie zadedykowałeś nikomu jakiegoś nmiłego utworku. Czekamy :D Lea fajnie , że się odnalazłeś :D Może opowiesz nam co u ciebie:D Maja i Zapomniany - pamiętajcie obecność obowiązkowa Pozdrawiam cały gang - pojawiajcie się , razem raźniej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustereczko jak to czy Sarenkom sie już żabki nie należą? A ja właśnie lubię żabki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D Ustereczko kochana moja co u ciebie słychać i u Pana Włodka ?:D:D Weewciu gdzie ty znowu zawędrowałaś , cały klan prawie się pojawił , rzadko jest taka okazja a ty znikasz:D Co tam u Czarcika?:D Zielonooka dzięki za karteczkę , mnie wcale nimi nie męczysz , ja poproszę o jeszcze:D:D Lubię dostawać karteczki:D Tooli Czemu ci smutno , odwykłaś co? Jest jedna rada - częściej bywaj na topiku:D Kłapouszku Nie smuć się już , wiem że będziesz najlepszym lekarzem na świecie.:D A dlaczego tak ponuro piszesz o studiach , czy nie ma tam miłych osóbek ?:D Rzeczko Jak to chorujesz , to ty nie wiesz że księgowi NIGDY nie chorują:D:D??????????????????????????? Pozdrów Zapomnianego i powiedz mu jak wróci z Mazur (szczęściarz ) , że obowiązkowo musi się tutaj u nas zameldować.:D Komandorze a ty gdzie uciekasz , wszyscy w depresji , tak dawno nie zadedykowałeś nikomu jakiegoś nmiłego utworku. Czekamy :D Lea fajnie , że się odnalazłeś :D Może opowiesz nam co u ciebie:D Maja i Zapomniany - pamiętajcie obecność obowiązkowa Pozdrawiam cały gang - pojawiajcie się , razem raźniej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DreamOn
Jestem nieśmiały, może nie chorobliwie, ale mam obawy przed podejściem do dziewczyny i poznaniem jej. Może dlatego po części jestem na necie? Bo uważam że tu łatwiej? :) A może jakaś chciałaby mnie poznać? Mieszkam w okolicach Sosnowca, mam 21 lat. Oczywiście po wstępnym kontakcie mogę wyslac zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytuję topik w pracy, ale nic nie mogę wtedy napisać. Komandorze, cieszę się, że odezwałeś się, bo zaczynałam się martwić o ciebie. Może zacytujesz nam jakiś swój wiersz? Już ktoś to zaproponował, przyłączam się do prośby:) lea dlaczego powstrzymywałaś się przed pisaniem? Osobiście jakoś nie kojarzę twojego nicku, ale są tu osoby, które na pewno zasmuciło twoje zniknięcie:) Mam nadzieję, że będę miała okazję cię poznać. Witaj tooli, my też jeszcze nie znamy się:) Czy udał się pobyt za granicą? Jak tam się mieszkało? Rzeczko! Jak miło, że zajrzałaś na topik, życzę dużo zdrówka:) Pozdrów Zapomnianego. kłapouszku głowa do góry! Na pewno zaliczysz:) Tylko nie zniechęcaj się. Zielonooka postawienie ciebie jako wzór do naśladowania było bardzo trafnym pomysłem:D:D spójrz, jaki masz autorytet:) Ustereczko gdzie te długie posty? Dlaczego tak zdawkowo piszesz... aż tak jesienna aura cię zasmuciła? Sarenko jestem, ale listopad to bardzo pracowity miesiąc, jeszcze grudzień i styczeń... uprzedzałam:) Staram się jak mogę, próbuję być na bieżąco, bo znów zostanę w topikowym tyle i nie będę wiedziała o czym piszecie:) ale to dla mnie trudne. Dwie pomarańczowe postacie pojawiły się, ale nie wiem, czy na poważnie, czy tylko tak? Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, jeśli tak to bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytuję topik w pracy, ale nic nie mogę wtedy napisać. Komandorze, cieszę się, że odezwałeś się, bo zaczynałam się martwić o ciebie. Może zacytujesz nam jakiś swój wiersz? Już ktoś to zaproponował, przyłączam się do prośby:) lea dlaczego powstrzymywałaś się przed pisaniem? Osobiście jakoś nie kojarzę twojego nicku, ale są tu osoby, które na pewno zasmuciło twoje zniknięcie:) Mam nadzieję, że będę miała okazję cię poznać. Witaj tooli, my też jeszcze nie znamy się:) Czy udał się pobyt za granicą? Jak tam się mieszkało? Rzeczko! Jak miło, że zajrzałaś na topik, życzę dużo zdrówka:) Pozdrów Zapomnianego. kłapouszku głowa do góry! Na pewno zaliczysz:) Tylko nie zniechęcaj się. Zielonooka postawienie ciebie jako wzór do naśladowania było bardzo trafnym pomysłem:D:D spójrz, jaki masz autorytet:) Ustereczko gdzie te długie posty? Dlaczego tak zdawkowo piszesz... aż tak jesienna aura cię zasmuciła? Sarenko jestem, ale listopad to bardzo pracowity miesiąc, jeszcze grudzień i styczeń... uprzedzałam:) Staram się jak mogę, próbuję być na bieżąco, bo znów zostanę w topikowym tyle i nie będę wiedziała o czym piszecie:) ale to dla mnie trudne. Dwie pomarańczowe postacie pojawiły się, ale nie wiem, czy na poważnie, czy tylko tak? Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam, jeśli tak to bardzo przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze bardzo miłą niespodziankę mi zrobiłeś , nieźle uśmiałam się z mężem .:D:D Niestety nie znam studentów ani z AWF-u ani z AM , ale może Kłapouszek coś nam na ten temat powie:D:D Dla mnie topik i skrzynka to dotąd były dwa inne światy. I odkąd Zielonooka coś napisała to zaczęły się pzrenikać. No i podoba mi się to:D:D:D Komandorze a moze tutaj chociaż na chwilkę się pojawisz:D Weewciu a ty pracoholiczko okropna znowu się pzrepracowujesz. Ja nie wiem jak ten Czarcik tak może na to spokojnie patrzeć:D: A właśnie co tam u Czarcika , niedługo czeka go pierwszy Mikołaj , czy was odwiedzi w tym roku:D? Pozdrawiam gorąco wszystkich w ten chłodny , zimowy dzień :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki 😘 4all:) wielkie dzieki za miłę słowa :) Sarenko! ciesze sie, że spodobały się maile..... Trzymajcie się drodzy nieśmiali! Dzis juz wiecej nie napisze, bo jestem ciut zmeczona całym dniem na uczelni. 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi....
ja nie...bo siedziałam na uczelni w ten weekend, zreszta i tak nie miałabym z kim wyjsc..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... komandorowi zebrało się pójść na bal andrzejkowy, no no... ale Sarenko całkiem dobrze się czułem, bez obaw... szafirku, dziękuję bardzo za miłe podarunki, napawde polepsza mi sie humor.... widzę, że wszystkie milutkie osoby sie pojawiły na topiku: tooli, pozdrawiam Cię lea - to brzmi tak łagodnie, a Ty nie chcesz pojawiać sie częściej... kłapouszku, nawet nie wiesz, jak sie ucieszyłem, że znowu sie pojawiłaś... brakowało Ciebie, bardzo... karin, ..... a Ty gdzie sie podziewasz? co słychać w karinowym serduszku? weewciu, pozdrawiam Cie serdecznie....... sarenko, .... a jak Ty po andrzejkach się czujesz? usterko, no tak , najlepiej sie nie odzywać i zostawić biedne żuczki bez Twoich dobrych rad i ciepłych słów, ładnie to tak? życzę dla wszystkich spokojnej nocy, niech dobre aniołki utulą do snu i okrywają w nocy kołderką.... dobranoc. k.tarkin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Nieśmiałym osóbkom!Miałam wrócić,kiedy humor mi się polepszy,niestey jest \"czerstwo\"(tak mówi moja koleżanka tzn.,że jest smutniutko).Myślę,że dopadła mnie depresja jesienno-zimowa,dostosowuje się do pogody za oknem!Andrzejki spędziłam w łóżeczku,nie mam ochoty na kluby,zabawy itd.Chyba się starzeje hihihi.Chociaż niektórzy, mili koledzy dają to do zrozumienia,niestey!No nic ja staram się o tym nie myśleć.Może jeszcze spotka mnie coś miłego w życiu?Dziękuje za wsparcie,jak zawsze mogę na Was liczyć.WEEWCIA,co się dzieje z Twoim Czarcikiem,przezabawnie musi wyglądać w swoim kubraczku,na samą myśl pojawia się uśmiech na mojej twarzy.Może dlatego,że lubię zwierzątka ,czasem odwiedza nas(mnie i moją współspaczkę) mały ,czarny kotek,urwisek z niego niesłychany,gryzie ,drapie,skacze ale jest tak sympatyczny,że nie można się na niego obrazić. TOOLI,łączę się z Tobą ,u mnie też tak szaro ,ale życzę Ci żeby humoreksię poprawił i wielgachny uśmiech zagościł na Twojej twarzyczce!A tak w ogóle co Ciebie tak smuci? ZIELONOOKA,cieszę się,że jest z nami taka wesoła osóbka jak Ty,dzięki za miłe słówka i za tą szarą myszkę! SARENKA,nie sądzę,że będę najlepsza ale mam jedno marzenie żeby być dobrym lekarzem,czasem boje się takiej odpowiedzialności i żałuje,że wybrałam właśnie to,nie wiem czy dam radę.Ja taki smutniak niesmiały mam pomagać ludziom?Ale dzięki Wam wiem,że nieśmiali sprawdzają się superowsko w różnych zawodach i to daje mi nadzieję! KOMANDOR TARKIN ,może opowiesz coś więcej o tym balu,co?Dobrze się bawiłeś,byłeś sam a może ktoś miły Tobie towarzyszył,cio? USTERECZKO gdzie jesteś?Ty tak zawsze umiałaś fajowsko pocieszyć!Może wskoczysz choć na chwilkę! ZAPOMNIANY I RZECZKA pozdrowionka dla Was.Tak naprawdę nie znam RZECZKI (mam zaległości topikowe)ale domyślam się,że musisz być równie fajowska jak Zapomniany!pozdrowionka dla Was!CAŁUSKI dla Wszystkich ,buziaczki!Acha miałam się spytać o Wasze plany sylwestrowe?Może zdradzicie co będziecie robić ?jeszcze raz pozdrawiam i ścickam mocniasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na chwileczke , ale topik znikł więc musiałam go podciagnąć:D A to hop to pewnie Weewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi b.smutniachno i źle,bo samiutka jestem i Was nie ma.Wiecie czego się boje,że już nigdy nikt mnie nie pokocha,bo jestem nieśmiała a nie jak te wszystkie laski,wesołe,otwarte....miłej nocki buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho Kłapouszku jaki masz nastrój . Kaju jak już czerstwieć - to z rozmachem . Jeśli chcesz , to możesz zamieszkać ze mną w mojej chatce na kurzej łapce . Przygarniemy jakiegoś kota z obgryzionym uchem , i połamaną sowę , i nawet nietoperza z zepsutym radarem , i będziemy dziwaczeć z fantazją , zobaczysz będzie fajnie .. No chyba że nie chcesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapouszku!!!!!!!!!!:):):) Musiałam się pojawić choć na chwilkę bo takie głupotki mówisz ze czytając je o mały włos a zakrztusiłabym się poranną kawką;) Bez obawy, to do tego jednak nie doszło więc nie masz mnie na sumieniu;) Aaaa od razu powiem bo pewnie jesteś nieświadoma, że Karin to Inna:) Zmieniłam nick na prośbę naszych wspólnych znajomych;) Ale przejdę od razu do rzeczy bo znowu zacznę pisac nie na temat:D Kłapouszku drogi:) Wydaje mi się ze masz obecnie małego dołeczka i stąd te głupiutkie myśli:) Jestem więc z Tobą i podaję Ci łapkę byś z niego szybciutko wyszła:) 🖐️ Kochana moja, dam sobie łapkę uciąć ze Twoja połóweczka Cię odnajdzie i pokocha:) i wiem ze bez łapki nie zostanę :D Huraaa!!!:D tylko na to moze trzeba troszkę czasu:) To że jestes nieśmiała nie ma żadnego związku z tym, ze nie jestes z kimś w związku:) Hehe ale zakręcilam troszke:D Ale wiem ze zrozumialas bo jesteś mądra dziewczynka:) Może ta niesmialość utrudnia Ci kontakty, ale jeszcze nie słyszałam, zeby ktoś kogoś nie kochal z powodu nieśmialości tej osoby:) I najważniejsze Kłapouszku!!! Kocha się pomimo, a nie za coś:) Zapamiętaj to sobie i już główka do góry!!!:D Jak zobacze ze masz nosek \"na kwinte\" i smutną minkę, to juz ja się za Ciebie wezmę 😠 :D;) Usmiechnij się do mnie Kłapouszku!!!:) prosze Cię bardzo:) bo mnie będzie smutno wtedy a tego chyyba nie chchesz:( upss malutki szantażyk;) Sciskam Cie moooooocno i slę buziaka 👄 Zielonooka- dziekuję za karteczki Anetko!!!!!:) az mi głupio ze ani jednej nie wysłałam:( 😭 ale jeszcze się poprawię;) POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH BARDZO BARDZO CIEPLUTKO!!! :) 👄 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważna informacja
Może to dowcip, a może prawda, na wszelki wypadem podaję. >>Przeczytajcie uwaznie ! >>Jeżeli zadzwoni jakiś , że wygrałeś cosik (przeważnie >>exkluzywną wycieczkę) i w dodatku poprosi o nacisknięcie 9, żeby potwierdzić wiadomość i jeżeli to zrobisz, to jesteś załatwiony. Łączność z tą linią kosztuje 20 funciaków za minutę. Nawet jak natychmiastowo rzucisz słuchawką na widły, to dużo to nie da, bo rozłączy cię za 5 minut. (w sumie 100 funtów). Ale jeżeli dałeś się zrobić w balona i nawet dałeś im swoje dane (nr.tel, adres itd.)to możesz już iść strzelić sobie w łeb, bo po następnych 2 minutach dostaniesz oczywiste potwierdzenie, że nie wygrałeś. (koszty zwiększyły się do 260 funciaków). Jedyne co można zrobić, to natychmiast po odebraniu takiej rozmowy, że wygrałeś, ble, ble ..... to się rozłączyć. I to w tempie błyskawicznym. Jeszcze jedno. Może ktoś zadzwonić podając się za technika z np. TePSy i poprosić o potwierdzenie naciśnięciem 9, że "lin ia działa". Wtedy jesteś tak samo ugotowany jak ten wyżej. Podobnie z komórkowcami. Nigdy nie naciskać 9 lub 9,0# lub 0,9#. Przeważnie numer dzwoniący to: 0709 020 3840. Może się różnić ostatnimi 4 cyframi. Pojawia się jako "nieodebrane". Nie oddzwaniać, bo to kosztuje 50 funtów za minutkę. Ponieważ w Anglii ten proceder jest nielegalny (już), to farmazony przekręty przeniosły się do innych krajów, gdzie jest to dopuszczalne, więc nie gadać z kimś, kto wciska Ci kit, że coś wygrałeś !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * Sarenka Mgławica Oriona Barnard 33 http://zdjeciednia.republika.pl/020102.html http://gallery.astronet.pl/images/00236.jpg * * * Weewcia M2-9 Motyl http://zdjeciednia.republika.pl/020126.html * * * Zielonooka gwiazdowy wiatr http://zdjeciednia.republika.pl/020327.html * * * Kłapouszek Barnard 68 - czarny obłok molekularny , okazuje się bić jak serce , z tętnem 1 uderzenia na 250 000 lat . W taki ruch obłok wprawiła prawdopodobnie fala uderzeniowa pochodząca od supernowej : http://gallery.astronet.pl/images/03281.jpg * * * Karin NGC 2244 http://zdjeciednia.republika.pl/020331.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * Tooli Mgławica Kraba http://www.tawerna.one.pl/astro/galeria/galaktyki/duze/KRAB_1.jpg * * * Lea Mgławica Trójlistna Koniczyna http://zdjeciednia.republika.pl/020116.html * * * Komandor Tarkin kolorowy księżyc http://zdjeciednia.republika.pl/020330.html a Maja o nas zapomniała więc nie mam dla niej kawałka nieba * * * Rzeczka i Zapomniany psycholog dyżurny - \" Budowa - moja obsesja ... \" http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=37456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze Jak po andrzejakch się czuję? Było całkiem fajnie , nawet nie spędziliśmy andrzejek w domku sami jak co roku a to już sukces. A co z tobą Komandorze gdzie ty znów imprezujesz? Tyle tu smutnych kobietek do pocieszenia :D:D:D Kłapouszku i Zielonooka nie smućcie się , wiem że znajdziecie kogoś kto was pokocha , w końcu ja jestem tego chodzącym pzrykładem:D:D A może to on was znajdzie:D:D Karin dzięki za pomoc w pocieszaniu dziewczyn , ale one jakieś takie uparte i ne chcą w nasze zapewnienia o czekającym szcześciu wierzyć.:D:D Ale nie poddawajmy się , :D:D Ustereczko moja kochana jak zwykle masz coś interesującego dla każdego z nas :D A może opowiesz nam jakimi drogami chodzą teraz Ustereczki? Brakuje mi ciebie , ostatnio tak rzadko zaglądasz tutaj , czyżby coś się zmieniło w twoim życiu Ustereczko? Pamiętaj czasem o biednej Sarence.:D Pozostałe osóbki znów gdzieś zniknęły Weewciu , Lea , Tooli , Maja - pokażcie się , co u was słychać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komandorze Jak po andrzejakch się czuję? Było całkiem fajnie , nawet nie spędziliśmy andrzejek w domku sami jak co roku a to już sukces. A co z tobą Komandorze gdzie ty znów imprezujesz? Tyle tu smutnych kobietek do pocieszenia :D:D:D Kłapouszku i Zielonooka nie smućcie się , wiem że znajdziecie kogoś kto was pokocha , w końcu ja jestem tego chodzącym pzrykładem:D:D A może to on was znajdzie:D:D Karin dzięki za pomoc w pocieszaniu dziewczyn , ale one jakieś takie uparte i ne chcą w nasze zapewnienia o czekającym szcześciu wierzyć.:D:D Ale nie poddawajmy się , :D:D Ustereczko moja kochana jak zwykle masz coś interesującego dla każdego z nas :D A może opowiesz nam jakimi drogami chodzą teraz Ustereczki? Brakuje mi ciebie , ostatnio tak rzadko zaglądasz tutaj , czyżby coś się zmieniło w twoim życiu Ustereczko? Pamiętaj czasem o biednej Sarence.:D Pozostałe osóbki znów gdzieś zniknęły Weewciu , Lea , Tooli , Maja - pokażcie się , co u was słychać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak smutno? Co to za wisielcze humorki? W grudniu? Tuż przed Świętami? feeeee... nie ładnie. Ustereczko dziękuję za prezent dla mnie:) Piękny. Z przyjemnoscią obejrzałam wszystkie ;) Znalazłam taki link dla wszystkich na poprawę samopoczucia http://www.superlaugh.com/cmas/santacows.htm i jeszcze http://www.superlaugh.com/cmas/discosanta.htm http://www.superlaugh.com/cmas/osamareindeer.htm http://www.superlaugh.com/cmas/havemc.htm - przy tym moje serce płacze, ale nie mogłam opszeć się aby go nie wkleić:) http://www.superlaugh.com/cmas/turkey_dance.htm http://www.superlaugh.com/cmas/special.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×