Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość Komandor Takin
Dobrej nocy życzę wszystkim moim milusińskim.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Z góry bardzo przepraszam, że się nie odzywamy, ale w ostatnim czasie wiele się działo, tak więc zacznę od samego początku:) A więc skończylismy pisać pracę magisterską i Zapomniany obronił sie na 5:) w miedzy czasie kupił działeczkę na której w przyszłym roku będziemy sie budować, w zwiazku z czym mielismy masę pracy, formalności, plus sprzątanie po poprzednich właścicielach. Ja dostałam pracę w Miejskim Ośrodku Pomocy rodzinie jako referent po 1,5 miesiąca zostałam ksiegową i właśnie jutro zaczynam pracę w tej dziedzinie:) sami widzicie, że na nudę to nie narzekamy a wręcz przeciwnie, brakuje nam czasu na dosłownie wszystko, mam nadzieję, że teraz powoli wszystko sie unormuje a i Wy będziecie wyrozumiali:) Pozdrawiamy wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Z góry bardzo przepraszam, że się nie odzywamy, ale w ostatnim czasie wiele się działo, tak więc zacznę od samego początku:) A więc skończylismy pisać pracę magisterską i Zapomniany obronił sie na 5:) w miedzy czasie kupił działeczkę na której w przyszłym roku będziemy sie budować, w zwiazku z czym mielismy masę pracy, formalności, plus sprzątanie po poprzednich właścicielach. Ja dostałam pracę w Miejskim Ośrodku Pomocy rodzinie jako referent po 1,5 miesiąca zostałam ksiegową i właśnie jutro zaczynam pracę w tej dziedzinie:) sami widzicie, że na nudę to nie narzekamy a wręcz przeciwnie, brakuje nam czasu na dosłownie wszystko, mam nadzieję, że teraz powoli wszystko sie unormuje a i Wy będziecie wyrozumiali:) Pozdrawiamy wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Z góry bardzo przepraszam, że się nie odzywamy, ale w ostatnim czasie wiele się działo, tak więc zacznę od samego początku:) A więc skończylismy pisać pracę magisterską i Zapomniany obronił sie na 5:) w miedzy czasie kupił działeczkę na której w przyszłym roku będziemy sie budować, w zwiazku z czym mielismy masę pracy, formalności, plus sprzątanie po poprzednich właścicielach. Ja dostałam pracę w Miejskim Ośrodku Pomocy rodzinie jako referent po 1,5 miesiąca zostałam ksiegową i właśnie jutro zaczynam pracę w tej dziedzinie:) sami widzicie, że na nudę to nie narzekamy a wręcz przeciwnie, brakuje nam czasu na dosłownie wszystko, mam nadzieję, że teraz powoli wszystko sie unormuje a i Wy będziecie wyrozumiali:) Pozdrawiamy wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko droga jak miło cię znów widzieć i jeszcze w tak dobrym nastroju. Przekaż moje gratulacje Zapomnianemu z powodu wspaniale zdanego egzaminu i pzrekaż żeby może się u nas pokazał ,chiociaż na chwileczkę :D Tobie też gratuluję nowej pracy ( a tak apropo to coś o tym wiem bo też jestem księgową ). Więc jest nas już dwie na topiku :D:D A może jeszcze inne księgowe tutaj bywają. No i moze troszeczkę zwolnijcie obroty - tyle rzeczy jednocześnie , to ogromne wyzwanie. Choociaż wiem , ze bez trudu sobie poradzicie:D Pozdrawiam - zaglądajcie częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia
od wewci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to Weewcia czy koleżanka - oto jest pytanie?:D Pozdrawiam serdecznie obie damy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkolezanka
Weecia tylko antybiotyki zmienia bo nie pomagają. Choruje rzadko, ale jak już, to na ogół wędruje do szpitala. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nasza Weewcia jest w szpitalu? Koleżanko Weewci , ucałuj ją ode mnie i pzrekaż żby szybciutko nam wyzdrowiała 🌻 , martwimy się , a co z Czarcikiem? Ale ja nie mogę zwracać się do ciebie \"koleżanko Weewci\" , czy można wiedzieć jak mogę się do ciebie zwracać , jeżelli tylko będziesz miała ochotę tutaj do nas zajrzeć.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi....
Hej!! Widzę, że Sarenka pozostała na placu boju..:) Pozdrawiam i Weewcię chorą :( i jej kolezankę. Całuski - to ja Zielonooka tylko nie chciało mi sie pisac hasła i długiego nicku ;) Wkrótce się pojawię, teraz mam trochę zajęć (czytaj: nauki) PA 🖐️, miłęgo wieczoru, a chorej Weewci zyczę zdrówka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zielonooka - czy zielono u ciebie? To znaczy dobrze...... Pozdrawiam i mam nadzieję że się niebawem pojawisz bo smutno tak samej topik podtrzymywać....:D Pozdrawiam pozostałe milutkie osóbki , które pewnie niebawem się tutaj pojawią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Sarenko sprawdz poczte :) Pozrawiam wszytskich - wiesz w sumie jest ok, choc mogłoby byc lepiej..zyje ostatnio marzeniami i moze byc, przyjemnie choc czasem poczuc sie baardzo szczesliwa osoba :) oby w rzeczywistosci moje marzenia sie spelnily :( całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór Zielonooka Marzenia są piękne prawda? Wspaniale , że można tak sobie wymarzyć co tylko się chce , w dodatku są \"ogólnodosstępne\" dla wszystkich.:D Zielonnoka co miałaś na myśli pisząc o sprawdzeniu poczty:D:D POZOSTAŁYCH PROSZĘ O STAWIENIE SIĘ CELEM POTWIERDZENIA MIEJSCÓWEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka
też jestem nieśmiała. przyjmijcie mnie do klubu, proszę. gg6028361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonooka , Komandorze powiedzcie mi o co chodzi :D Jam nic nie wiem , jaki prezent? :D Buka bardzo chętnie cię przyjmiemy , może coś nam powiesz o sobie? Pozdrawiam wszystkich o tak nietypowej porze Wasza roztrzepana Sarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Hej hej Sarenko! Wysłałam karteczke m.in Tobie, nie doszła??? :( KOmandorze, nie ma za co, to dla mnie przyjemność :). Witaj nowa w Klubie! Oczywiscie miło Cię poznać, napisz wiecej o sobie :) pozdrawiam all :))))))) Zielonooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Hej hej Sarenko! Wysłałam karteczke m.in Tobie, nie doszła??? :( KOmandorze, nie ma za co, to dla mnie przyjemność :). Witaj nowa w Klubie! Oczywiscie miło Cię poznać, napisz wiecej o sobie :) pozdrawiam all :))))))) Zielonooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Hej hej Sarenko! Wysłałam karteczke m.in Tobie, nie doszła??? :( KOmandorze, nie ma za co, to dla mnie przyjemność :). Witaj nowa w Klubie! Oczywiscie miło Cię poznać, napisz wiecej o sobie :) pozdrawiam all :))))))) Zielonooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Hej hej Sarenko! Wysłałam karteczke m.in Tobie, nie doszła??? :( KOmandorze, nie ma za co, to dla mnie przyjemność :). Witaj nowa w Klubie! Oczywiscie miło Cię poznać, napisz wiecej o sobie :) pozdrawiam all :))))))) Zielonooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Hej hej Sarenko! Wysłałam karteczke m.in Tobie, nie doszła??? :( KOmandorze, nie ma za co, to dla mnie przyjemność :). Witaj nowa w Klubie! Oczywiscie miło Cię poznać, napisz wiecej o sobie :) pozdrawiam all :))))))) Zielonooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Hej hej Sarenko! Wysłałam karteczke m.in Tobie, nie doszła??? :( KOmandorze, nie ma za co, to dla mnie przyjemność :). Witaj nowa w Klubie! Oczywiscie miło Cię poznać, napisz wiecej o sobie :) pozdrawiam all :))))))) Zielonooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Hej hej Sarenko! Wysłałam karteczke m.in Tobie, nie doszła??? :( KOmandorze, nie ma za co, to dla mnie przyjemność :). Witaj nowa w Klubie! Oczywiscie miło Cię poznać, napisz wiecej o sobie :) pozdrawiam all :))))))) Zielonooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonooka - otrzymalam dzięki , wspaniały gest Ej Ej gdzie jesteś Zielonooka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi jestem :) Nie ma za co, lubię wysyłać maile ;) ostatnio to już pobijam rekordy hihi Jestem w domciu, nic mi się nie chce przez tą pogotę, ale..przynajmniej odpoczywam po weekendzie spędzonym na uczelni :) Słucham sobie pięknej nastrojowej muzy :) Pozdrawiam Was :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Małe zamieszanie zrobiło się z moją osobą, a tylko poprosiłam osobę z zewnątrz o odświeżanie:) Nie byłam w szpitalu, przeleżałam w łóżku z Czarcikiem na głowie, twarzy, w nogach, pod plecami:D Kocurek dostawał szału na widok leżącej pani:) Cały czas martwiłam się, czy się nie zarazi:) A w pracy przywitała mnie wielka sterta teczek ze stęplem ,,na wczoraj,, i ,,pilne,, Zielonooka :) co studiujesz? pozdrawiam 👄 i do miłego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm... a czemu pytasz chorowita Weewciu? popularny dosc kierunek ;/ ale w sumie jak dla mnie jest ok sama zgadnij :) grwatuluję powrotu do zdrowia :) wreszcie Czarcik będzie spokojniejszy :) nie wiem czy znasz dość zmutny wiersz Szymborskiej o kocie - nie pamiętam tytułu teraz... Całuski 😘 dla wszystkich! 🖐️ jutro może się coś fajnego wydarzyc w moim zyciu (oby), ale na razie o tym sza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Weewciu jak dobrze , że już z tobą dobrze.....:D A co tam u Czarcika:D Rozumię nie przeszkadzam , teraz pewnie \"wisisz\" na papierami co się zaległości zwą:D Zielonooka - czy już się wydarzyło.....................?:D Pozdrowienia dla Ustereczki , Komandora , Maji , Karin no i Państwa Zakochanych tzn. Zapomnianych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sarenko, dzielnie zaglądasz na topik i pilnujesz aby nie wpadł w otchłań:) ale gdzie pozostałe osoby? Dlaczego jest tak pusto? Zrobiłam dzisiaj niesłychaną jak dla pracoholika przystało rzecz, urwałam się z pracy, pozostawiając kolegów i koleżaki z bardzo dziwnym wyrazem twarzy:) Ilość teczek na moim biurku nieznacznie zmniejszyła się, ale uważam, że nie jestem jedyną osobą w pracy, która ma się tym zająć. Z drugiej strony idąc na zwolnienie na moim biurku nie było rzadnych zaległości i nie rozumiem dlaczego teraz po chorobie, mam nadrabiać czyjeś lenistwo czy niekompetencję? To wpływ rozmowy z Czarcikiem. Podczas przymusowego pobytu w domu zaobserwowałam radość Czarcika, że jestem z nim tak długo. Potem irytowało go moje leżenie, chyba myślał o jakimś spacerku, czy rowerku? Dzielnie dotrzymywał mi towarzystwa, szkoda, że nie umiał przynieść mi zachciewajek z lodówki czy kuchni:) Zielonooka, zapytałam ot tak, po prostu:) Akurat to rzuciło mi się w oczy po przeczytaniu kilku postów. Niewiele wiem o tobie, dlatego nawet nie zamierzam zgadywać, co moglabyś wybrać:) Mój rocznik n.p. wybierał studia związane z budownictwem, psychologię, medycynę i wiecznie modne prawo. Moi znajomi rozpoczęli studia i albo rozwijają zawód, albo zdecydowali się zrobić zupełnie nowy kierunek. Trochę im zazdroszczę, ale mnie już chyba by się nie chciało? Nawet nie wiem, jak miałabym połączyć je z pracą i licznymi wyjazdami. Ale podziwiam osoby, które dalej chcą się uczyć:) Nie musisz odpowiadać co studiujesz, tylko z ciekawości zapytałam:) Komandorze, cieszę się , że spodobała ci się bajka o śpiącym poecie, mam na dzieję, że wyciągniesz z niej właściwe wnioski. Chyba zauważyłam pojawienie się Rzeczki- pozdrawiam:) Miło, że chociaż jedno z was odezwało się, tylko znów podejrzanie, że tylko ty;) czyżby ustereczki wałeczek jednak został uruchomiony i Zapomniany dochodzi jeszcze do siebie?:) Widzisz Ustereczko:) tak dawno pisałaś o tym wałku i poradach a ja nadal to pamiętam, może dlatego, że bardzo mi się podobało i podśmiewałam się czytając:) Kłapouszku:) Maju:) Karin:)Zapomniany:) tak dawno was nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×