Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

WEEWCIU!!!Jak moglas mi to zrobic.\'\'nie ma dla mnie kawalka nieba\'\',to brzmi jak wyrok...jest mi smutno,czytam wszystkie wypowiedzi,od zawsze,ale jakos tak nie bylo o czym pisac ....przepraszam! U mnie superowo!!!!Wlasnie mielismy z Tomaszem 6 rocznice slubu i spedzilismy ten dzien,wlasciwie 3 dni bardzo milo,zreszta zawsze jest w porzadku,no chyba,ze mnie drazni...:D:D:D Chcialabym tylko przypomniec wam nieskromnie ,ze ja choc tez niesmiala mam bardzo udan malzenstwo i nie warto narzekac tylko starac sie odzywac tam gdzie potrafimy,gdzie wspiera nas przyjaciel,czy cos w tym stylu...no i ta wlasciwa osoba z pewnoscia nas dostrzeze i osmieli i .....szkoda zycia na smuty,ja mialam ich az nadto,ciagle sie za mna wloka,ale jest okey!!! POZDRAWIAM,JESTEM TU ZAWSZE TRZYMAJCIE SIE,!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi....
Bardzo dziękuję za miłe słowa..Bylam bardzo zajęta ostatnio - nauka wiec i dzis nie napiszę za wiele. Ale poprawię się, obiecuję! Jestescie cudowni :) Kłapouszku czuję to co Ty ;/ niestety Cię rozumiem, ale moze nam sie kiedys uda..ale o tym napiszę więcej może jutro... Tymaczasem! Moi drodzy zycze jutro sterty prezencików pod poduszeczka :) 😘 BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajkowa Sarenka
Witajcie nieśmiałe duszyczki , wracając z pracy spotkałam go ...... no Mikołaja i kazał mi przekazać prezenty dla naszych nieśmiałych na poczatek dla każdego z was po pysznej czekoladce na osłodę szarych dni:D do tego mnóstwo optymizmu na cały rok:D:D dużo szczęscia mnóstwa przyjaciół takich szczerych i od serca :D:D no i ogromnej ilości miłości :D a dla samotnych nieśmiałych - znalezienia drugiej połówki:D P.S. Mikołaj szepnął mi na uszko , że druga połówka znajdzie się już niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenko Moja
jak ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko bardzo dziękuję za życzenia. To miło tak niespodziewanie spotkać Mikołaja. Od razu na topiku zrobiło się radośnie i świątecznie. Kochana Maju, na pewno Ustereczka i dla Ciebie znajdzie kawałek nieba:) Bardzo pięknie napisałaś, przyjemnie czyta się takie optymistyczne posty. Może i Kłapouszka wprawią w lepsze samopoczucie, Kłapouszku uśmiechnij się do nas :) Zielonooka, Komandorze, Ustereczko, Karin przesyłam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
Pozdrawiam wszystkich :) naprawdę ślicznie napisałaś Sarenko :) - oby tak się stało ;/. Ja już lecę do wkuwania, trzymajcie się cieplutko! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups ..pokrecilam pierwsze zdanie mojej poprzedniej wypowiedzi jest skierowane do USTERECZKI nie Weewci sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co wam Mikołaj przyniosł w tym roku mnie w tym roku ominął niestety liczę jeszce że chociaż pod choinkę coś wrzuci........... Całuski Sarenka P.S. Wypowiedzi są obowiązkowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co wam Mikołaj przyniosł w tym roku mnie w tym roku ominął niestety liczę jeszce że chociaż pod choinkę coś wrzuci........... Całuski Sarenka P.S. Wypowiedzi są obowiązkowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
mi mały prezencik, dobre i to ;) Szkoda Sarenko, że Ciebie ominął - to dran!! ;) ups.... Aha nie wiem czy oebjrzeliscie mikołajkowe kartki ode mnie? z góry przepraszam tych, którym nie wysłałam, ALE - nie miałam Waszych adresów mailowych. Buziaczki, miłej środy!! Ciekawe, czy wniesie cos ciekawego do anszego zycia ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Sarenko Moja , nic Ci nie przyniósł mikołaj - specjalnie go małą literką potraktowałam skoro taki SKĄPY ( mam nadzieję że Ważny Wskaźnik to przeczyta ... ) Sarenko jeśli wypowiedzi są obowiązkowe to ja dostałam hmm .. no więc tak : kawałek mgły co się snuje teraz po pokoju , trochę zachodniego wiatru - który przepłasza tą mgłę z jednego kąta w drugi i kłębek przędzy z tęczy , którą spruł Pan Włodek zeszłego lata no to tyle + miłe sarenkowe życzenia Szafirku to zaraz zajrzę do skrzynki . No wiesz , ja się pochwaliłam co dostałam a Ty nie chcesz powiedzieć . * * * Maju Mgławica Omega http://byk.oa.uj.edu.pl/apodmain/apod/ap040828.html i coś z usterkowych zjawisk : dziurawa chmura http://byk.oa.uj.edu.pl/apodmain/apod/ap040112.html Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustereczko! :) dostałam czekoladki :) Twoje prezenty są, cóż - trochę niematerialne ;), ale fajne!! Kurcze, nie wiem, czy w końcu wysłałam Ci karteczkę, bo możliwe, że nie pamiętałam adresu.... Ale dziś wysłałam śmieszne fotki:) Milego popołudnia, nie wiem jak Wy, ale ja idę do nauki. W tym roku ogarnął mnie szał przyswajania wiedzy ;), hi hi. Robię to ze srednim zainteresowaniem, ale myślę,że jak się trochę wysilę - coś z tego może wyjść....;) Przesyłam gorące buziaczki 😘 z pochmurnej, szarej i smutnej szafirkowej kariny ;). Szkoda, że nie ma śniegu :( :( :( - w listopadzie nas zaskopczył :), a teraz - nic..... :( Znając zycie to akurat w Święta nie będzie ani grama białego puszku :( Tym niemiłym akcentem kończę moją krótką wypowiedź. Trzymajcie się i pamiętajcie: Don\'t ever give up Just look up There\'s an angel on the way :) 🖐️ 😘 🖐️ 😘 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustereczko! :) dostałam czekoladki :) Twoje prezenty są, cóż - trochę niematerialne ;), ale fajne!! Kurcze, nie wiem, czy w końcu wysłałam Ci karteczkę, bo możliwe, że nie pamiętałam adresu.... Ale dziś wysłałam śmieszne fotki:) Milego popołudnia, nie wiem jak Wy, ale ja idę do nauki. W tym roku ogarnął mnie szał przyswajania wiedzy ;), hi hi. Robię to ze srednim zainteresowaniem, ale myślę,że jak się trochę wysilę - coś z tego może wyjść....;) Przesyłam gorące buziaczki 😘 z pochmurnej, szarej i smutnej szafirkowej krainy ;). Szkoda, że nie ma śniegu :( :( :( - w listopadzie nas zaskopczył :), a teraz - nic..... :( Znając zycie to akurat w Święta nie będzie ani grama białego puszku :( Tym niemiłym akcentem kończę moją krótką wypowiedź. Trzymajcie się i pamiętajcie: Don\'t ever give up Just look up There\'s an angel on the way :) 🖐️ 😘 🖐️ 😘 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustereczko! :) dostałam czekoladki :) Twoje prezenty są, cóż - trochę niematerialne ;), ale fajne!! Kurcze, nie wiem, czy w końcu wysłałam Ci karteczkę, bo możliwe, że nie pamiętałam adresu.... Ale dziś wysłałam śmieszne fotki:) Milego popołudnia, nie wiem jak Wy, ale ja idę do nauki. W tym roku ogarnął mnie szał przyswajania wiedzy ;), hi hi. Robię to ze srednim zainteresowaniem, ale myślę,że jak się trochę wysilę - coś z tego może wyjść....;) Przesyłam gorące buziaczki 😘 z pochmurnej, szarej i smutnej szafirkowej krainy ;). Szkoda, że nie ma śniegu :( :( :( - w listopadzie nas zaskopczył :), a teraz - nic..... :( Znając zycie to akurat w Święta nie będzie ani grama białego puszku :( Tym niemiłym akcentem kończę moją krótką wypowiedź. Trzymajcie się i pamiętajcie: Don\'t ever give up Just look up There\'s an angel on the way :) 🖐️ 😘 🖐️ 😘 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustereczko! :) dostałam czekoladki :) Twoje prezenty są, cóż - trochę niematerialne ;), ale fajne!! Kurcze, nie wiem, czy w końcu wysłałam Ci karteczkę, bo możliwe, że nie pamiętałam adresu.... Ale dziś wysłałam śmieszne fotki:) Milego popołudnia, nie wiem jak Wy, ale ja idę do nauki. W tym roku ogarnął mnie szał przyswajania wiedzy ;), hi hi. Robię to ze srednim zainteresowaniem, ale myślę,że jak się trochę wysilę - coś z tego może wyjść....;) Przesyłam gorące buziaczki 😘 z pochmurnej, szarej i smutnej szafirkowej krainy ;). Szkoda, że nie ma śniegu :( :( :( - w listopadzie nas zaskopczył :), a teraz - nic..... :( Znając zycie to akurat w Święta nie będzie ani grama białego puszku :( Tym niemiłym akcentem kończę moją krótką wypowiedź. Trzymajcie się i pamiętajcie: Don\'t ever give up Just look up There\'s an angel on the way :) 🖐️ 😘 🖐️ 😘 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielono mi...
ups przepraszam za takie powielenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutkie sprostowanko: prezencików nie było ale był Mikołajkowy wypad do kina i pyszne jedzonko. :D Źle się wyraziłam i Mikołaja przepraszam. Jets usprawiedliwiony!!! Pozdrawiam gorąco wszystkich i dla wszystkich pomikołajkowe kwiatuszki: Ustereczko 🌻 Weewciu 🌻 Komandorze🌻 Zielonooka 🌻 Kłapouszku🌻 Karin 🌻 Maju 🌻 i dla nieobecnych Toli , Lea , Zapomniany i rzeczka🌻 P.S. Nadal czekamy na wypowiedzi o otrzymanych prezentach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutkie sprostowanko: prezencików nie było ale był Mikołajkowy wypad do kina i pyszne jedzonko. :D Źle się wyraziłam i Mikołaja przepraszam. Jets usprawiedliwiony!!! Pozdrawiam gorąco wszystkich i dla wszystkich pomikołajkowe kwiatuszki: Ustereczko 🌻 Weewciu 🌻 Komandorze🌻 Zielonooka 🌻 Kłapouszku🌻 Karin 🌻 Maju 🌻 i dla nieobecnych Toli , Lea , Zapomniany i rzeczka🌻 P.S. Nadal czekamy na wypowiedzi o otrzymanych prezentach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od weewci
pozdrowienia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc ginący świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, ginący świat pochłonął 2.000 wpis na forum Sarenki. Pewnie wpadł w czarną dziurę Ustereczki albo zabrała go Mgławica Magellana, gwiezdy pył porwał go ze sobą, rozbił na atomy. Atom po atomie. Dobranoc świecie. Dobranoc moi milusińscy. Jestem jak w Odyseji Kosmicznej - 2001.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, ginący świat pochłonął 2.000 wpis na forum Sarenki. Pewnie wpadł w czarną dziurę Ustereczki albo zabrała go Mgławica Magellana, gwiezdy pył porwał go ze sobą, rozbił na atomy. Atom po atomie. Dobranoc świecie. Dobranoc moi milusińscy. Jestem jak w Odyseji Kosmicznej - 2001.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś temacik ciekawy poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może rozpocznę wróżbą na 2005 rok 2005 wpisem - nieśmiali odwagi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że tak długo mnie nie było.Ale jakby wszystkiego było mało jakiś wirusek swintuszek,nieproszany wpadł do mojego komputera i nie chce się wynieść.Poza tym kaski nie mam i internetu nie będzie w grudniu.Dlatego życzę wspaniałych Swiąt !Kończę bo już wirus atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Weewciu kochana - tylko hop?:D A może tak o Czarciku coś napiszesz? Ciekawość mnie pożera :D Pozdrowienia dla pozostałych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×