Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość jaka ta kafe jest stara
a ja tak bardzo żałuję że nie było mnie tu te 6 lat temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani, nie było mnie 2 lata, ale duchem byłem tutaj. Myśli tak dużo , słów brak... W tamtym okresie dużo pomógł mi topik i ciepło osób piszących tutaj. Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy mnie pamiętają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy coś
się u Ciebie zmieniło przez te 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT
Mam 27 lat i 8 miesiecy i nigdy nie mialem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego najlepszego w
Nowym Roku! Czy ktoś z założycieli tu jeszcze zagląda? Co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko i córko... Komandor ???? oczom nie wierzę 8-0 napisz proszę choć kilka słów... a 25.02. miną 4 lata od dnia ślubu Zapomnianego i Jego Rzeczki. Czy opowiedzą jaki był to dla nich czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IsabelleGrey
Witam nieśmiałków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro następują tutaj cudowne powroty to moze i ja się przyłączę :) W przeciwieństwie do Komadora nawet nie wiem ile mnie tutaj nie było... Czy ktoś jeszcze ze "starych" znajomych tutaj zagląda? Buziaki dla wszystkich, ściskam Was mocno i na pewno jeszcze zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnęłam się kilka stron wstecz i wychodzi na to, że mnie równiez nie było prawie 2 lata, w tym czasie niewiele wpisów przybyło, ale mimo wszystko, może ktoś tu jeszcze zajrzy :) Usterko nie sądziłam, że nieśmiałość może być aż tak wielkim problemem, mimo, że towarzyszyła mi zawsze, jako silna osoba jakoś dawałam sobie z nią radę, wiele mnie to koszowało, ale dzięki wysiłkowi uchodziłam zawsze zaosobe pewną siebie (dobrze, że nikt nie widział co sie działo ze mną w środku). Żyło mi się z tym w miarę dobrze, choc wiadomo lepiej byłoby bez skurczy w żołądku...aż do czasu kiedy urodziłam synka, zamknęlam się w domu i odizolowłam od ludzi. Niestty przez urlop wychowawczy i zapatrzeni tylko w dziecko moja nieśmiałoś pzybrała gigantycznych rozmiarów, do tego stopnia, ze nie odbieram telefonów od ludzi których nie znam, obecnie szukam pracy, więc to jest istny kosmos, wysyłam aplikacje, a potem nie moge zmusic sie do odebrania telefonu :( W międzyc zasie pracowałam w ubezpieczeniach, nie wiemczego ja tam szukałam, dosłownie przyjęłam tę propozycje na piene oczy szefa, łudząc się, że moę na nowo przezwyciężyć sama siebie. W pracy miałam koło siebie narawdę cudownych ludzi,zaliczyliśmy niejedna imprezę, ale, mimo to, ja wciąż byłam milcząca, mogliby chyba na palcach obu rą policzyć zdania które ze mną zamienili w ciągu roku, na szczęście, nie wyśmiewali się ze mnie i nigdy nie dotarło do mnie aby robili to za moimi plecami, mimo wszystko, mimo, ze ich uwielbiałam czułam się jakby ktoś wyciął mi język :( To tyle na dzisiaj odnośnie nieśmiałości, wiecej szczegółów z tyh dwóch lat nastepnym raem jeśli ktoklwiek tu zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharonnn
Nie pozwolmy umrzec topikowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przydałoby się wreszcie
przejść na kolejną stronę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo fajny topik
ja również zmagam się z nieśmiałością...to okropne i bardzo silne, zamykam się w sobie, nie potrafie rozmawiać z obcymi, a każde słowa krytyki zapamiętuje na całe życie i długo przezywam...może da się jeszcze zreaktywować topik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba już
wszyscy stąd wybyli, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qukikis
A ja jestem pewna siebie, chociaż jeśli chodzi o facetów- jestem strasznie nieśmiała :( nie wiem dlaczego, czasem nawet złośliwa i ironiczna..albo zimna, częściej zdenerwowana i jak mi na kimś zależy to od razu widać to na mojej twarzy rumienię się, płoszę. Niestety często się płoszę i nie zawsze daję się poznać taką jaką jestem. Nie umiem rozmawiać z facetami, którzy mi się podobają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenko
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usterko...
Bywasz tu jeszcze czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden wpis
w ubiegłym roku. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalnaodzawsze
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepski
humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odświeżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały_kutachon
czesc jestem nieśmiały :( mam 15 cm wzrostu i moją pasją jest sikanie, lubię też zdejmować kapelusz, który często nosze czasem sie zdarzy, że mam przez niego łupierz :( teraz sobie właśnie siadłem i czuje smutek bardzo chciałbym znaleść jakiś ciepły wilgotny domek. Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×