Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Gość dlaczego tu tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho bo
wszystko zostało już dawno napisane... a reszta SIę WSTYDZI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian jak zwykle...nie podejde ,nie zagadam...zresztą teraz pewnie jestem na pozycji stracenca z doczepioną \"łatką\" zahukanego,sepleniącego ,zarozumialego dziwoląga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..weżcie się w garść do cholery! ..życie nie takie szare jak myślicie.. ..podejdż zagadaj byle co.. palniesz głupotą? nie szkodzi pośmiejecie sie.. a jeśli ten ktoś sie obruci, to jego strata bo jest ponury.. ..uwierz w siebie.. ..więcej wiary w siebie.. ..wiem że nie łatwo.. ..wiem że życie daje w kośc.. ale jeśli zmieniosz podejście..to zrozumiesz że życie to pryszcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesołych Swiąt nieśmiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Jakby to.. zacząć.. dziś chyba trzecia rocznica? Więc postanowiłam zajrzeć i pozdrowić wszystkich przy tej okazji... dziwny ten topik, niby na wymarciu, a jednak wciąż ktoś go podnosi... Oczywiście po pierwsze dziękuję Sarence, że go założyła.. mam pytanko, może gdzieś mi to info uciekło: czy Ty zawsze byłaś z Lublina (o ile dobrze pamiętam), czy się tam z mężem przeprowadziłaś? Jeśli tak, to dobrze, że masz już realnych znajomych do spotkań i wspólnych wyjść, ale pamiętaj czasami o nas ;) U mnie pokrótce: cały poprzedni rok stagnacji, wisiałam sobie w próżni.. teraz pomału wychodzę do ludzi, może się za siebie wezmę, zacznę działać. W sierpniu zostałam ciocią Amelki, a nawet Chrzestną, a że brat mieszka dość daleko, jestem tzw. e-ciocią :) Kiciula czasami coś napisze na gg. Sylwester - w tym roku koszmar, nie mam żadnych planów, no i nie mam z kim planować, wpadło mi do głowy, żeby może wsiąść do pociągu byle jakiego... i uderzyć np. na Krakowski rynek? Ktoś chętny? Nieśmiałość - jako że nie wychodziłam do ludzi, to się i od nich odzwyczaiłam, więc raczej po minionym roku jest gorzej niż lepiej, natomiast dobrą stroną tego faktu jest to, że teraz może być już tylko lepiej hihi Pozdrawiam Wszystkich gorąco - założycielkę Sarenkę, całą rodzinkę Zapomnianych, Usterkę :* Strażniczkę topiku Zielonooką, no i całą resztę starych i nowych, jeżeli ktokolwiek zechce tu zajrzeć i troche mnie poczytać ;) Sciskam i całuję, Lea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna rocznica
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam leci żyucie
nieśmiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie..
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszla nagla odmiana u mnie...ale problemem jest sztywniactwo,malomownosc i brak mej smialosci........kurde ja nie potrafie tak za pierwszym razem zrobic piorunującego wrazenia itd... 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć - żyję , jestem.... właśnie zmieniłam pracę pozdrawiam was naprawdę gorąco Szczególnie Zielonooką - jesteś cudowną uroczą osóbką , dzięki za podtrzymywanie tego topiku i pzrepraszam że mnie nie było.............. Pozdrawiam Leę i wszystkich nieśmiałych Nie dajmy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego w nowym roku , może będzie dla nas lepszy to będzie ROK NIEŚMIAŁYCH kto się przyłancza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok nieśmiałych
to coś jak ERA WODNIKA???? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam
czy ja jestem kompletnym idiotą. Nie mam znajomych, nic nie robię w życiu bo się boję. Chyba? Nie pójdę czegoś kupić bo się boję, nie rozmawiam z ludźmi.... Czy ze mną naprawdę jest tak źle???? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam: to wygląda na lęki. fobie społeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu ten temat
podnoszą tylko spam boty :( Może ktoś się wyleczył??? Tylko bez psychiatrów proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaa_17
Bardzo fajny topik, szkoda że tak późno go odkryłam...poczytałam troszkę i doszłam do wniosku, że coś z tą nieśmiałością trzeba zrobić... To było jakiś czas temu :) Postawiłam na metodę małych kroczków. Gdzieś tak w okolicy Nowego Roku znalazłam na fotce zdjęcie fajnego chłopaka z mojego miasta. Zastanawiałam się, czy napisać. Chyba z 3 razy wyłączałam kompa mówiąc "i tak nie masz szans". W końcu zaryzykowałam. No i dokładnie w Sylwestra otrzymałam odpowiedź...ale mi serce waliło ;) Potem się zaczęły rozmowy na gg...a po 3 tygodniach...ZAPROSIŁAM GO DO SIEBIE :D Ja - szara myszka, która zawsze bała się odezwać! No i przyszedł...fajnie było - super się z nim gada :) Pożyczył film - więc napewno się jeszcze spotkamy ;) Ech...a to dopiero początek :) Kurcze, jestem pełna nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich Niesmiałych, zwłaszcza tych, którzy mnie jeszcze pamiętają, chociaż widzę dużo nowych osób. Chciałem Wam życzyć z okazji Walentynek żeby w każdym sercu rozkwitnęło piękne uczucie miłości, bliskości drugiej osoby, przyjaźni, szacunku i radości. Sz ************************************* Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. [Henry Saka] ************************************ 3 lata topiku, szmat czasu, tyle zmian..... Pozdrawiam Was ciepło. Szczególnie pozdrawiam wszystkich starych bywalców : Ustereczkę, Szafirka, Sarenkę, Karin, Leę, Kłapouszka, Zapomnianego, Rzeczkę, Weewcię, Tooli !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasasa
nieśmiali do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturro gattttiii
też jestem nieśmiały :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaks sięjest nieśmiałym
to można się tylko powiesić, jak starczy odwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was gorąco no i oczom nie wierzę Komandor Tarkin nas odwiedził :D Komandor dzięki za milutką karteczkę Walentynkową , cieszę się ze się odezwałeś , i chyba samopoczucie masz lepsze....:D Zielonooka a co u ciebie , studiujesz ? a moze poznałaś kogoś wyjątkowego? Pozdrawiam wszystkich starych i nowych bywalców , piszcie o swoich problemach o życiu , o sobie .... Łatwo powiedzieć, a sama zbyt otwrata nie jestem ... No dobrze ale się staram - u mnie po staremu , jestem szczęśliwą mężatką , nieśmiałość w życiu codziennym nadal mi doskwiera ale jakby troszeczkę mniej niż wtedy kiedy zakładałam ten topik. Pozdrawiam was gorąco 🌻 Sarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia
dla wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×