Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała

Jeżeli też jesteś nieśmiala/nieśmialy - wstąp

Polecane posty

Rzeczko! Zapomniany! GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! cudownie, więc zaczęło się układać, i to jak :D Cudownie, życzę WAM szczęścia i powodzenia:). Gruszeńko! No tak, doskonale się rozumiemy. Witaj w klubie, napisz więcej o sobie :). Kiciula! Dla Ciebie również 😘 Ustereczko! To ciekawe, co napisałaś o misiowatym panu :). Ach, też czasem mam ochotę uciec, gdzie pieprz rośnie :(. Zapewniam, że Szafirek z rumieńcami, jak to ślicznie ujęłaś, nie jest niczym nadzwyczajnie ciekawym :). MHM......może nie powinnam zdradzac Komandora ;), ale Darek odezwał się do mnie, mhm, wysłał maila kilka razy. To dobrze, bo przynajmniej pokazał, że żyje. Ale żadnych wieści nie mam ;(, nie chce pisać.....Jejku, boję się o niego, gdzie ten dawny gaduła z topiku?:( :( :( KOMANDORZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wróć, proszę...... Całuski dla wszystkich............................😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Niesmiałków!Dawno mnie nie było,przepraszam:) U mnie niestety bez zmain,zapominam o byłym i jest mi ciężko,chociaż nie beczę już codziennie:( Ale widzę,że tu duże zmiany,zwłaszcza u pewnej szczęśliwej parki,moje najszczersze gratulacje Rzeczko i Zapomnieny!!!!Dzidzia to chyba największe wyzwanie i szczęście dla kazdego człowieczka:) Ja tez muszę sie pochwalić,2 tygodnie temu zostałam Ciocią i jestem z tego powodu szczęśliwa.Dzieki mojej małej Siostrzenicy wiem,ze warto,mimo wszystko żyć!! Postarm sie nadrobić straty,chciaż w części i na pewno się jeszcze odezwę!!!! POZDROWIONKA I BUZIACZKI DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllll
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy...po dluzszej nieobecnosci :D:D:D:D RZECZKO---> gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ach dzieci to cos cudownego ja tam sie opiekuje siostreznica bo jest moja siostra u nas,wlasnie wczoraj przyjechala..a ja mam tak amlo czasu dla tego slodkiego bobasa:(:(:(: a ja moji drodzy zabiegana jestem bo pracuje zaraz po zajeciach jako instruktorka salsy kubanskiej i ciagle nam dochozda nowe grupy i dlatego nie mam na nic czasu...ale kocham tanczyc i to robic:D:D:D:D oprocz tego jezdze na pokazy,robimy warsztaty i takie tam..i jeszzce przygotowywujemy pewna grupe mlodych ludzi do konkursu wiec w weekendy mnie co ajkis czas nie ma..to tyle o moejej tajemnicy;) teraz czekam na was moji drodzy..buziaki:D:D:D:D:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonooka a co Wy z Kiciulą tak się całujecie...;) ? Serwus Kłapouszku :) ! jaka dłuuuuuuuuga ta Twoja rekonwalescencja, jej Jabuszko - \" Ślad gubi - goniąc cię co tchu Twój Anioł Stróż \" :) Miłego... zaraz, zaraz, jaki to dzień dzisiaj mamy..? Piątek, taak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki:) Rzeczko i Zapomniany, gratuluję!!!:) Usterko, pozdrawiam cieplutko i miło że zagladasz tu częsciej. Czy masz jakieś nowe fajne kosmosy dla nas?:) Kiedyś przesyłałaś każdemu taką \"gwiazdkę\":). Spadające jabłuszko, no proszę! Instruktorka salsy:) Zaraz wszystkie Panie z topiku się tu zapiszą:), może i ja też:) Zielonooka, posyłam tylko uśmiech:) bo Usterka ma nas na oku;) Kłapouszku, jak bosko że jesteś!:) Ostatnio wspomniałem o Tobie i wywołałem wilka z lasu:) A u mnie po staremu, czyli po raz 97865567 ;) obiecałem sobie, że będę odważny w kontaktach z kobietami:) Dziś Andrzejki i jakiś wosk trzeba polać, zobaczymy przeznaczenie!;) Pozdrawiam słonecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Dziękujemy bardzo za gratulacje:) Dzisiaj wróżyliśmy sobie i obojgu nam wyszło, że będziemy mieli córeczkę :P Za tydzień dokładnie w Mikołajki idziemy do lekarza i pewnie usłyszymy bicie serduszka:) postanowiliśmy zrobić sobie taki mały prezencik:) A obecnie zaczęliśmy już kompletować wyprawkę dla dzidziusia i codziennie wygrywamy jakieś rzeczy w radiu :P Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniany , Rzeczko serdecznie gratuluję dzidziusiua:D Opisujcie na bieżąco ......:D Ustereczko - nie pisałam ostatnio , bo jakoś tak czasu brakowało. Ale za to ciebie widzę w bardziej optymistycznym nastroju i to mnie bardzo cieszy:D Zielonooka naprawdę udało ci się nawiązać kontakt z Komandorem? jesteś mistrzynią ale może jeszcze szepniesz mu słówko żeby nas odwiedził ?:D Kiciula tak to juz jest , ja też sobie ciągle obiecuję być odważniejsza......:D Kłapouszku , Lea witajcie ponownie i piszcie , piszcie , piszcie Do zobaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tatuaż :) małego smoka, na prawej dekolcie ;) Sarenko, a gdzież tam optymistyczny nastrój, moje smutki jedzą właśnie :o drugiego snickersa, skaranie boskie z nimi, jak nie zajmę ich czymś słodkim, to płaczą, jak skrzywdzone dzieci.. Byczaporo w imieniu wszystkich dziękuję za uznanie :p :D Zwłaszcza ta kropka na końcu była taka.. dobitna :D Rzeczko jak się czujesz ? Kiciula no i co, 97865567 raz poskutkował ? Ponoć trening czyni mistrza ---> :classic_cool: Oczywiście że mam nowe kawałki nieba :) ale obawiam się, że mogą one nie sprostać Twoim oczekiwaniom. Szafirku, gdzie Twój nowy całusek. Nie to żeby mnie brakowało, ale Pan Włodek pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani!!! Byczapora! (Byczaporo...) Fajna szopka, może chcesz do nas dołączyć? :P (wybaczcie, ale wkurzają mnie takie osoby) Sarenko! Dobrze, że jesteś z powrotem. Moja droga, z Komandorem dziwna sprawa. Milczy jak zaklęty, naprawdę nie wiem :(. Trochę zła na niego jestem, że też ani słówka nie napisze :(. Naprawdę nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Chciałabym go sprowadzić na forum, ale to chyba niemożliwe :(. Usterko! Masz tatuaż? :D Jeśli to prawda, to Ci zazdroszczę :). Też czasem marzę o czymś takim, tylko trochę bólu się boję :(. Więc zajadasz się snickersami? ;) ja uwielbiam słodkości, choć przyznam /tak na marginesie/że akurat za snickersami tak średnio :). Mam nadzieję, że bez nich się obejdzie i smuteczki będą odchodzić w zapomnienie. Tego serdecznie Ci życzę! Ktoś domaga się całusków? :D jak miło....😘 😘 😘 Kiciula! 🖐️ Kłapouszku :D 🖐️ bywaj częściej, witaj po dłuugiej nieobecności :D Reczko, Zapomniany 🖐️ Spadające jabłuszko 🖐️ Gruszeńko 🖐️ i inni nieśmiałkowie, którzy już dawno nie bywali 🖐️ POZDRAWIAM WSZYSTKICH, NAPRAWDĘ WSZYSTKICH W MIKOLAJKI BARDZO SERDECZNIE I CIEPLUTKO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Dziś byliśmy z Zapomnianym na pierwszej wizycie u lekarza, potwierdził 7 tydzień ciąży:) Dostaliśmy pierwszą fotkę dzidziusia:P oczywiście Zapomniany już sobie przywłaszczył i chwali się na prawo i lewo :P a ja dziś muszę się przyznać, że popłakałam się jak zobaczyłam bijące serduszko :D to było naprawdę niesamowite!!:) Szczerze powiedziawszy już zaczynałam powątpiewać czy to faktycznie ciąża, bo jakimś cudem mam znikome objawy :) całe szczęście :) Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam , odświeżam i daję znak życia wiecej pzry nastepnej wizycie trzymajcie się cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siup w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc: macham lapka....:) U mnie piękny biały puch za oknem, a ja powoli będę się szykować do świątecznych porządków. Na pierwszy ogień pójdzie mój pokoik :D. Mam nadzieję, że u WAS wszystko w jak najlepszym porządku. U mnie niedawno zagoscil okropny katar i do dzis trzyma sie mnie uparcie. Mam nadzieje, ze jednak do świąt wszystko minie:). Jak u Was, moi drodzy? Prezenty kupiliście? Marzycie o czymś szczególnym? :) Odezwijcie się, proszę... Sarenko! Czekam na wieści od Ciebie. Obiecałaś :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niom
a czemu nie odwiedzacie niszowego topika "realne majtki" ? który ja założyłem jak się jeszcze z moją dziewczyna całowałem pod elektrownią i kiedy siatło zgasło to sie bałem.. on jest trudny ja wiem i o samotności opowiada wnikliwie i nie dla wszystkich bo trudny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus Szafirku :) No co to się dzieje z Tobą popatrz, tak pokoik zaniedbać, że aż od kurzu katar męczy ;) Ciekawe, masz jakis wymarzony motyw i miejsce na swój tatuaż ? Pewnie czyjeś inicjały ;) właśnie, jak tam Twoje serduszko.. Mój tatuaz już zniknął, bo to był taki znaleziony w paczce chrupek :p Zapomniany mnie pokaż, też chcę zobaczyć :) tą fotkę Rzeczko - Zapomniany to już chyba stracony dla świata ;) Tak się przejał swoją nową rolą, że tu do nas nei zagląda. Myśleliście już nad imionami ? Niom - niestety, mój aparat myślowy nie ogarnia głębi problemu ;) Sarenko chyba wpadłaś w wir zakupów i przygotowań światecznych ? U mnie ludkowie szaleją... jak wracałam do domu widziałam kolejkę do trzepaka na dywany :D Dzisiaj tak zmarzłam i zdrętwiałam z zimna, że przewróciłam się na schodach, przed drzwiami, dobrze, że własnymi, a nie sąsiada, bo rumor był straszny :D i kiedy próbowałam wstać - a jakoś mi to nie wychodziło.. dostałam napadu śmiechu, powiem Wam, że śmiech cudownie rozgrzewa :) Boże dziękuję Ci za moje upadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Właściwie to nie wiem dlaczego Zapomniany tutaj nie zagląda?! ogólnie to oboje jesteśmy strasznie zabiegani przygotowaniami do ślubu...do tego jeszcze święta i naprawdę już nie wiadomo co najpier robić :P Imiona to mieliśmy wybrane już chyba po tygodniu :P właściwie imię dziewczynki ustaliliśmy już kilka lat temu, no i zdania nie zmieniliśmy :D tylko nie bardzo wiem czy moge tutaj napisać?? ami wiecie jaki Zapomniany jest!! :) Tak na wszelki wypadek gdybym już tutaj nie zawitała w najbliższym czasie chciałabym Wam złożyć życznia: Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej,rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów, Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija... Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przesyłam buziaki od naszej trójki :D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi Kochani:) Chciałbym życzyć wszystkim cudownych Świąt spędzonych z rodziną w radosnym nastroju:) Mnóstwa prezentów pod choinką:) spełnienia marzeń, morza miłości i radości:) I oczywiście mnóstwo radości i swobody w kontaktach z innymi, abyście zapomnieli co to nieśmiałość:) Ja w każdym razie sobie tego baardzo życzę:D I wybaczcie, że trochę nieodzywałem się. Pomimo, że spotykam się z nowymi ludzmi, w różnych sytuacjach, to jednak nic mi to nie pomaga, aby odezwać się do fajnej dziewczyny i poznać w końcu miłośc swego życia.. No i przegapiłem swoją rocznice na tym topiku!!! Minęła 13 grudnia:) Ale najważniejsza rocznica przed nami Kochani!!! Pamiętajcie, obecność obowiązkowa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już i strasznie się za wami steskniłam :D Ustereczka miała rację - wpadłam w wir zakupów A na przeprosiny życzonka dla wszystkich na święta: Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju oraz wersja numer dwa ( dla smutasów) Pada śnieg, suną sanki - jest renifer i bałwanki... śnieżki z nieba spadają, życzenia zdrowych świąt składają. Niech te święta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe - życzy... Sarenka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich baardzo serdecznie :D Oj, choroba dopadła i do dziś nie jest okey, walczę naprzemian z katarem i kaszlem :(, ale to nie od kurzu, Ustereczko droga :D 😘 Kiciula 😘 Sarenko 😘 Rzeczko 😘 - szkoda, że nie chcesz zdradzic imionek :(, ale może z czasem... P.S. ucałowałam tylko te osobki, bo inne na razie milczą :D ;) Również życzę WSZYSTKIM Wam przecudnych, pięknych, białych (choć to raczej niemożliwe) Świąt, magicznej Wigilii, cudownej pachnącej lasem choinki, a pod nią mnóstwa wymarzonych przez Was prezentów, rodzinnej atmosfery...Zapomnijmy w te piękne, wyjątkowe dni o paskudnej nieśmiałości, choć na chwilkę. Żyjmy pełnią życia, cieszmy się z wolnych zimowych dni :D. Całuję gorąco 😘, macham łapką 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie ja tylko na moment...pokazac,ze zyje :D u mnie wszystko w pozradku w sumie nawet troszke wypoczelam w te swieta ale jeszcze nie tak jka bym chciala:P rzezcko---> dzici sa suuuuuuuuuuuper naprawde gratuluje..ja to i atk caly czas bawie sie z moja siostzrenica bo moja siostra przyjechala d nas na jakies 1,5 miesiaca wiec ja korzystam z tego,ze mam malutka kolo siebie....ciesze sie bardzo z waszego szczescia buziaki dla Was wszytskich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×