Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bryłka lodu

GŁUPIA, CO KOCHA TAK BARDZO!

Polecane posty

Powiecie mi, że jestem głupia, że on to swinia, drań, że mam go zostawić, bo nie wart on niczego... A to on zostawia mnie, a ja płaczę, gdyż mimo wszystkiego tak bardzo kocham! Jest mi źle, to już tydzień trwa, życie bez niego. Czuję się pusta, nie warta niczego. Wszyscy wokół mówią, że to przejdzie, że jestem wykształconą, ładną kobietą, że mam w sobie wiele wartości, ale to nic nie daje... to są tylko słowa... a ja cierpię, serce mi krwawi, tak bardzo nie chce mi się żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vincente
spierdalaj kurwa z tymi lamentami glupia bylas i glupia bedziesz i chuj ci w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChanSon
Bryłko lodu -> to boli , nie jesteś głupia tylko bardzo cierpisz , postaraj się zapomnieć ... zajmij się czymś co sprawi Tobie przyjemność i pomyśl o Sobie , dbaj o Swój wygląd na jednym draniu świat się nie kończy ... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole ....
kobiety sa naprawde uzaleznione od mezczyzn . Podziekuj mu jeszcze , ze zrobil ci laske , ze dal dotknac ...poczuc jego zapach ....chyba jestem feinistka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też...
a co to znaczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego piszecie do niej takie chamskie rzeczy ... ktos jest naprawde tępy!!! Jeszcze was spotka takie coś jak ją i sami bedziecie pisac to samo!!! Bryłka lodu!!! wiem co czujesz , jest to straszny ból , faceci nas wykorzystuja !!! Nie zdaja sobie sprawy jak bardzo ich kochamy i cierpimy ... nienawidze ich pierdolonej dumy!!! zobaczysz wszystko sie ułóży !!! bedziesz sie z tego śmiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
pamiętaj wszyscy faceci to świnie..nie kochaj ich ale wykorzystuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za słowa otuchy od niektórych z Was. Naprawdę pomagacie, bo wiem, że nie jestem jedyną osobą, która cierpi. Wiem, że niektórzy z Was też to przechodzili, bądź przechodzą i sobie radzę. Ja wierzę, że też sobie poradzę i ogarnę to wszystko! A do wszystkich tych, których piszą chamskie teksty: To jest forum życie uczuciowe i piszą na nim osoby, które maja cos do powiedzenia innym, które chcą być wysłuchane, które proszą w ten sposób o radę i słowa otuchy. A co wy robicie na tym forum? Skoro w waszym życiu uczuciowym wszystko OK, to co tu robicie, zamiast być z ukochaną osobą? Czy tylko przychpodzicie, żeby z kogoś drwić, wyśmiewać czyjeś uczucia i problemy. Jak już ktoś tu wspomniał, kiedys sami możecie tego doświadczyć, może wtedy zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asentraaa
jakies dwa lata temu bym powiedziala ze glupia baba jestes, ale aw chwili obecnej cie rozumiem, zrozumie to tlyko osoba ltora doswiadczykla podobnej sytuacji, mnie tez fqacet rzucil , mimo ze go kochalam i myslalam ze on tez kocha. mimo ze minelo juz wiele miesiecy i jestem teraz z kims innymmysle o nim prawie codzien i mimo tego ze probowalam zapomniec, nadal kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski z kompleksami
Dla was nie mozna być dobrym. TrzEba być bezlitosnym tak saMO JAK WY JESTESCIE BEZLITOSNE DLA KURDUPLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asentraaa
ej no wez se wyobraz ja mam 176 cma facet 160?duzo jest niskich dziewczyn to sie za takie bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski z kompleksami
Ja mam 168cm. Czy chciałabyś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asentraaa
ej no nie przesadzaj 168 to jeszcze nie jest zle. Mi tam wzrost nie przeszkadza o ile nie ma duzych roznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam faceta 3 cm niższego od Ciebie i rozstałam się z nim z powodu jego ciągot do damskiego boksu, zwłaszcza po alkoholu, a nie dlatego, ze był niski nie przesadzaj, ok? bądź miły dla ludzi, ciepły, otwarty, to napewno znajdziesz miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×