Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzenka 34

Rubensowskie Pieknosci na start dieta punktowa

Polecane posty

Gość bachna
Chciałabym schudnąć stosując dietę punktową 10 kg ale nie wiem jak liczyć punkty Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euterpe
witam, kiedys stosowalam ta diete i bylam z niej szalenie zadowolona. Teraz znowu zdarzylo mi sie przytyc i chcialabym z niej skorzystac ale niestety zgubilam gdzies tabele punktow. W necie niestety nie moge jej znalezc. W zwiazku z tym czy moglabym poprosic kogos o przeslanie mi jej mailem? i mam jeszcze jedno wazne pytanie- chcialabym odchudzic tym sposobem mezczyzne- jak w jego przyppadku bedzie wygladala dieta, tzn ilosc zjadanych punktow. Pozdrawiam serdecznie a to moj adres: jaworska_agnieszka@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka belka
Euterpe i jak Ci idzie na tej dietce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiek08
witam ! prosze was o przesłanie na email jadlospis jakis... i koniecznie tabele punktow. zalezy mi na czasie. z gory dziekuje. oto moj email- agaksik08@poczta.onet.pl pozdrawiam i powodzenia w odchudzaniu ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooombi
wszystkie informacje znajdziesz na ; www.dietomaniacy.fora.pl a dieta naprawde warta polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WW DIETA
HEJ CZY KTOS JESZCZE MA DOŚWIADCZENIE Z TA DIETĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginia123
Witam. Chciałabym schudnąć.Myślałam o diecie punktowej, ale nie mam pojęcia skąd wziąć punkty i co tak dokładnie chodzi. Czy któraś z Pań może przesłać ma na mail'a?? ginia123@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przygodna
Ciekawostki dotyczące diety punktowej i nie tylko znalazłam na blogu http://trudneodchudzanie.blogspot.com Są tam tam tabele punktowe większości produktów potrzebnych do urozmaicania jadłospisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×