Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzenka 34

Rubensowskie Pieknosci na start dieta punktowa

Polecane posty

marzenko jeśli chodi o jabłka to liczę 0 znalazłam to na 1 str ww/dziewczyna która założyła ten topik podaje white.apple Zaczne od podstaw: forma na obliczenie punktow to: (kcal:60) + (tluszcz:9) = punkty warzywa - 0P (nie spotkalam sie jeszcze z warzywem, ktore mialoby punkty) owoce - 0P wiekszosc NIE wszystkie 1. banany - 1 maly, 1P 2. Wisnie i czeresnie - 8 sztuk, 0,5P 3. Winogrona - pelna garsc - 1P no i co ty o tym myślisz??????? jak trzeba to będę liczyć ale wolałabym nie :)))))))) ja serio chcę zmienić nawyki żywieniowe i na tym bardziej mi zależy niż na szybkich efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na 2 str ta sama osoba podaje swój jadłospis i tam też za jabłko jest 0p ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra już nie marudzę bo widzę, że Walentynkujecie dziś na całego to spadam, ale przed snem jeszcze zaglądnę tu bo już się uzależniłam od topiku i łapię się na tym że np. w pracy myślę czy dziewczyna lub marzenka coś nowego napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) u mnie kolejny nawet nawet udany dzien jesli chodzi o jedzonko:) no i o cwiczonka:) nie dalam sie nikomu:) choconutta ja juz nie wiem jak z tymi jablkami,ale bede moze liczyla je za 0,5 pkt?:) zloty srodek:) i nie przejmuj sie wpadka dzisiejsza-dzis to jest usprawiedlwione-ale tylko dzis:):) Marzenko to co zjadlas wydaje sie,ze mozna sie porzadnie najesc a tu tylko 18 punkcikow-juz mi sie zaczyna to podobac:):) a wogole to macie jakies wagi kuchenne? czy jakos inaczej sie lapiecie ile to np 100gram czegos tam:) ja chyba sobie jakas z allegro sprawie, zeby wszystko bylo idealnie:) to pedze przegladac stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) wlasnie wrocilam kursu i od razu zalaczylam komp.:) choco nie tylko ty masz nalog hihihii ;) Ciesze sie bardzo jak widze wasze wpisy,dzisiaj znow nie cwiczylam ale sprzatalam 3 godziny :) jutro jestem caly dzien sama, wiec pocwicze godzinke, ogole wreszcie nogi, zaczynam miska przypominac i moze znow do solarium wpadne . Co do jablek, dzwonilam wlasnie do mamy i potwierdzila, 1 szt.1 punkt Sama nie wiem co o tym myslec hmmm pogadam z Apple. P.S zjadlam teraz pol bulki 1,z wedlina drobiowa 3 plst. 1 (?) i lyzeczka masla , musialam cos zjesc oprocz jablka , wieczorem nic nie jadlam, a z wczoraj zostaly mi 4 pkt. A fajnie !!!!!!! Zabieram sie do przegladniecia kilku kolejnych stronek. Nasze plony juz sobie wydrukowalam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magoska mowia mi
ja rozumiem po NNIEMIECKU- jest jakas mozliwosc zebym otrzymala kopie? masz wersje e-mailowa>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galaretka np winiary op 90g-7p ciastka to troche ciezko z tym bedzie ,ale 25g takich zwyklych lub w czekoladzie mlecznej to maja 2,5p,delicje szampanskie 1 szt 1p,pierniczki w czekoladzie 3szt (100g)-8p serek topiony trojkat 1p 100g parówek z indyka light – 5 +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ cala wielka okragla blacha ma tylko 19P :D TIRAMISU 2 lyzki budyniu smietankowego 250ml chudego mleka wanilia ( najlepiej z laski ) slodzik (odpowiednik 75g cukru) 2 bialka 300g chudego twarogu 150g biszkoptow 5 lyzek zimego espresso 2 lyzki rumu (albo amaretto) 1 lyzka nieslodzonego kakao 1. budyn zrobic wg przepisu na opakowaniu z mlekiem, wanilia i slodzikiem ( 50g cukru) 2. bialko ubic z reszta slodzika na sztywna piane 3. twarog zmiksowac z budyniem i delikatnie wymieszac z bialkiem 4. okragla tortownice wylozyc polowa biszkoptow, nasaczyc je rumem wymieszanym z kawa 5. polozyc na to powstala mase 6. kolejna warstwa biszkoptow 7. znow masa 8. oproszyc kakao 9. chlodzic ok. 6h w lodowce (najlepiej zostawic na cala noc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam laseczki marzenko idziałam twój wpis na ww:) nie wiem czy wiesz ale ja już próbowałam str 272 poprosiłam grzecznie: choconussa \"dziewczyny wklejcie tutaj proszę jedną, dużą porządną listę wszystkich punktów, ułatwi to \"nowym\" np.mi zapoznanie się z dietą z góry dziękuję\" i uzyskałam odpowiedź viola2005 \"Choconussa, po pierwsze to nie jest dieta, a po drugie wszystkiego sie nie wyklada na srebrnym talerzu, troche wlasnej pracy by ci nie zaszkodzilo\" kolejne odpowiedzi były już ok no ale ja już nie pojawię się na tej stronie, a najlepsze było to, że ta sama osoba na tej samej stronie udzieliła odpowiedzi innej dziewczynie: \"Iwa wyslalam ci przeciez wszystkie rezepty chyba z 10 zalacznikow, do tego wszystkie listy z punktami np. Aldi, Lidl, Knorr, itd. Do tego masz tam cala basis liste Flex-Points, tam sa wszystkie produkty podzielone na grupy spozywcze. Wlasciwie to masz juz teraz wszystko, analiza punktowa i 6-fit-formeln sa na 97 stronie...nic jak zaczynac walke\" zobaczymy jak ci pójdzie, mam nadzieję, że trafiłam na zły dzień tej pani, wiem też że tamte dziewczyny podczytują nasz topik więc może tym razem będzie lepiej no napisz coś :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie dziewczyny podaly mi linki :) choco , dzisiaj zrobilam tam jeszcze jeden wpis. moze bylo tak jak przypuszczasz , zly dzien ;) Wlasnie drukuje stronki po niem. az 22 :) hurra! przejrze na spokojnie i wpisze tutaj niektorw produkty .Nasze tez wydrukowalam, informacji mamy juz bardzo duzo. Dzisiaj wstalam o 10.30 -rany niegdy tyle nie sypiam, chyba za duzo emocji ostatnio mialam ;) jadlospis umieszcze dopiero wieczorem, zastanawiam sie co zrobic na obiad hmmm jeszcze chwilke pobuszuje po topikach a potem zabieram sie do cwiczen. Pamietajcie by duzo wody pic! najlepiej z cytryna. Nigdy nie pijalam niegazowanej wody, nie wspominajac juz o kranowie, zawsze musialy byc bombelki , najlepiej jak najwiecej i z dodatkiem soczku .I stala sie rzecz dziwna . Przeczytalam o tym co moze zdzialac picie duzej ilosci niegazowanej wody, ew. zielonejlub czerw. herbaty , i cos mi sie w mozgu przestawilo :) od 5 dni pije 3-4 litry dziennie ,nawet zdarzylo mi sie 5 l., i przyzwyzailam sie tak, ze jak nie mam przy sobie kubka to sie zle czuje (wode pije tylko ciepla). Gazowagego w ogole nie biore do ust bo mam wrazenie ,ze puchne jak balon hmmm Dziwne to to ale fajnie jest ! :) co u was dziewuszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, że mamy te linki jest już tego naprawdę dużo i faktycznie musimy wrzucać to do worlda i poukładać jakoś logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchahhahah choco alez sie usmialam :) :) :) niezle sie wpakowalas do ww hihihiihi bez ogrodek, dawac bo potrzebuje hihihihii hihihihihi jestes boska hihihih i jeszcze pretensje hihihi poprawilas mi humor na caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam propopzycję jeśli jesteś w stanie przetłumacz listę niemiecką, ja przetłumaczę angielską i np. w niedzielę razem wkleimy te listy wtedy będziemy miały je w jednym miejscu ja już zglądałam na angielską stronę i niestety muszę przyznać, że małe jabło to 1p a duże nawet 2p :( jeśli chodzi o moje ww to trochę kiepsko to przebiega, wiesz nie znam zasad( punktacji) nawet orientacyjnie więc chyba muszę zacząć układać sobie jadłospisy na kolejne dni, bo jak nie mam czasu wstaję rano i łapię co jest w lodówie a potem okazuje się, że mogłam inaczej zjeść dzisiaj musiałam stać wcześnie (5) do południa zjadłam tylko 1 pomarańcze a teraz włączył mi się ssacz i zaczynam odpalać kompa szukam punktów itd no ale super, że mamy już coraz więcej informacji do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmiej napisałam proszę i dziękuję :))))))) gdybym nie spotkała Ciebie w ten niedzielny wieczór pewnie moja kariera z ww skończyła by się i już miałabym wymówkę, że nie wiem jak się odchudzać no ale stało się inaczej więć.....................muszę teraz liczyć no ale dobra zajmijmy się dietą a nie starymi babskimi złośliwościami bo to nigdy do niczego dobrego nie prowadzi:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy maly dylemat... na niem liscie np. jablko ma 0 pkt, mandar. ktore liczylam po 1 pkt. za dwie szt ma takze 0 p. hmmmm wiesz co, trzymajmy sie moze jednej punktacji, proponuje niem. wypisze podstawowe produkty. teraz przesle ci na maila zestawienie naszych poszukiwan, ktore sobie wydrukowalam, przegladaj tez na biezaco nasze wpisy i wynotowuj ewentualnie ,gdy cos nowego wpadnie ci w oko. zrob sobie liste zakupow, zaopatrz sie w jakies warzywa, owoce, ryz, makaron, zebys miala cos na szybko do przyrzadzenia. czasem wkleje jakis przepis z punktacja . glowa do gory -damy rade ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszacie troche. angielska i niemiecka, a takze amerykanska wersja roznia sie od siebie i chyba trzeba sie na cos zdecydowac jak chcecie to sensownie robic. w niemieckiej punkty liczone sa na podstawie wartosci kalorycznej i zawartosci tluszczu, w amerykanskiej(?) pod uwage brany jest jeszcze blonnik. poza tym w samych niemczech nawet znam 4 rodzaje ww, bo program ewaluowal z czasem. prowadzony w tej chwili najbardziej aktualny jest FLEX POINTS. to ten, ktory przy obliczaniu ilosci zapotrzebowania na punkty uwzglednia wiek i rodzaj trybu zycia. wprowadzono w nim takze np. 0 punktow za sliwki, 4p za makaron do syta (3p za razowy) troche starszy jest POINTS PLUS, przy ktorym punkty obliczalo sie tak jak to podala na 2 stronie dziewczyna* nie zmienia sie jednak w niemieckim planie to, ze wiekszosc owocow punktow nie ma. nie jestem pewna, ale przypuszczam, ze angielski/amerykanski ww musi pozwalac na wiecej punktow, skoro owoce sa punktowane. to z kolei nie jest moim zdaniem takie dobre, bo majac swiadomosc, ze jablko ma 0p latwiej sie po nie siega. tymczasem za 1p mozna wybrac kawalek czekolady... dla mnie byloby to za trudne chyba :D ale kazdemu co mu sie podoba... tylko poczytajcie dokladniej i ustalcie sobie co kto robi :) @choconussa: wiesz, nie dziwie sie specjalnie, ze Viola odpisala ci jak odpisala... i nie bylo to zapewne spowodowane zlym humorem. tylko co jakis czas pojawia sie ktos i zada wrecz zeby przedstawic mu dokladnie program zeby mogl sie z nim zapoznac, nie zadajac sobie przy tym najmniejszego trudu.. moim zdaniem nie jest to ok, zwlaszcza, ze caly program jest naprawde masywnie skonstruowany, lista puntkow dluga... chyba nie powinno cie dziwic, ze nikt nie wkleja komus calej listy. przede wszystkim dlatego, ze taka nie istnieje. wkurzylo cie, ze komu innemu Viola przeslala materialy. po 1. ten ktos inaczej zaczal, a po 2. nie prosilas o materialy tylko chcialas listy i wszystko gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
White Apple ,juz jestem calkiem zakrecona , wlasnie wydrukowalam niemiecka. link podala mi janta (np.jablka, mand. maja 0p ) co radzisz? masz moze inna liste ktora moglabym wydrukowac? ,rece opadaja :( ktorej sie trzymac? moze jednak trzymac sie wlasnie tej, tylko wprowadzic kilka zmian w punktacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja radze spojrzec jakie sa roznice i zdecydowac sie na ktoras wersje. nie wprowadzalabym sama zmian w punktacji... ja nie punktowalam owocow i w niczym to nie przeszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny!!! Na początku życzę powodzenia i wytrwałości! :D Sorki, że tak bezpardonowo, ale jeśli mogę, to podam Wam swoją radę. Ja zamówiłam materiały z polskiego WW i okazało się, że to jedno wielkie g... :O Nie dość, że przestarzałe, to na dodatekbyło tam wiele sprzecznych infomacji, np. w \"liście produktów\" jabłko było za 0P jak inne owoce, a w \"przewodniku po zakupach\" który dostałam razem z resztą - już za 1P. Przykładów mogę namnożyć, ale nie o to chodzi. Jeśli chcecie zdrowo się odżywiać i przy tym w zdrowu sposób zrzucić kilka kilo, to polecam program FLEX POINTS o którym pisze White.apple 🌼 i Viola 🌼 Ja na tym programie czuję się lepiej. Bardziej komfortowo. Myślę, że nikt nie będzie miał mi za złe moich 3 groszy ;) Marzenka 🌼 duży PLUS za szczerość - tak trzymaj. Na pewno żadna z dziewczyn z topiku White 🌼 nie będzie miała za złe, że korzystacie z tych materiałów - na zdrowie !!! :D Choco 🌼 fajnie, że tutaj znalazłaś swoją drogę do zdrowia i wymarzonej sylwetki :) szkoda by było, gdybyś przez nieporozumienie zraziła się do całego programu WW. Myślałam, że wrócisz do naszego topiku pod innym nickiem i inaczej zaczniesz, ale widzę, że już świetnie sobie radzisz :D Nie miej Violi 🌼 za złe. Bardzo dobrze to co zaistniało opisała White 🌼 Dziewczyna 🌼 Pozdrawiam Was wszystkie i życzę sukcesów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies przeczytalam, ze znajomosc punktacji to za malo, sa zasady ktorych trzeba przestrzegac , nie wiem co miala na mysli.... wiesz moze ile punktow ma pffeferkarre , schwarzwälder schinken i aborigines weckel -nie wiem jak to sie pisze :/ .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@marzenka 34: ta niemiecka lista, do ktorej link podalas to wlasnie ten nieco starszy niemiecki Points Plus (makaron ma 2p za filizanke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Anno Domini ,milo ze wpadlas :) staramy sie jakos poskadac wszysto tak by mialo rece i nogi hehehheh mam nadzieje,ze nie stworzymy wielkiego mutanta ;) dalej nie wiem, czy FLEX POINTS, to lista podana przez jante?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam ja też wrącę swoje grosiki :P Marzenka, choco i pozostałe kobietki 🌻 Viola to taka osóbka, która bezpardonowo wali prosto w oczy. Mnie też na początku zamroczyła a teraz jest wszystko oki:) Opierdzielała na czym świat stoi za moje grzeszki i przekraczanie punktów. Ale chyba na dobre mi to wyszło:) Wam tu wszystkim życzę powodzenia. Ja sama osobiście zrobiłam sobie listy punktowe, przykładowe zestawy, trochę przepisłów. Jeśli chcecie mogę Wam to przesłać mailem.Piszcie, a wyślę:) Mail pod nickiem:):):):) Jak już wspominałam na ww ja oprócz zmiany żywienia zastosowałam produkty, czy jak kto woli kosmetyki homeopatyczne i hypoalergiczne. Na ich temat też mogę przesłać materiały. Powiem tylko tyle, że może z kg jeszcze nie udalo mi się nic zejśc natomiast w cm już ubył mi 1 cm:) Więc czemuś to należy zawdzęczać:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłącze sie na chwile inaczej sie liczy p w angielskiej wersji i tam tez inaczej sie liczy p licza p za owoce ale za to maja wiecej p do wyjedzenia i jakies bonusy p w tygodniu dodatkowe pisała ostatnio o tym dziewczyna z Ameryki inaczej sie liczy w niemieckiej wersji,i bardziej jest to stosowane wiec tak jak napisała White musicie sie skupic na jedny Choconussa nie ma stałej listy po drugie sa jakies tabelki ale to nic nie daje jak nie zna sie podstawowych zasad i o to chodziło Violi poza tym wpadasz jak burza jestem i dajcie,ja ci napisałam (ale pewnie nawet już nie zajrzałaś)na których stronach sa ważne rzeczy gdzie przepisy i tp ,i powiedziałam ze jak czegos nie bedziesz miała chetnie każdy ci pomoze,poza tym ja osobiscie mam skopiowane w kompie co mie interesuje dałam już 2 osoba które wpadły czesc jestem daj ....i wiecej sie nie pojawiły ja musiałam przeczytac 100 pare stron i robiłam notatki było to bardzo meczace, a ty cos poczytałaś .....watpie bo bys wiedziała że Viola przesłała cos kobiecie która mieszka w Niemczech izna niemiecki a Viola też ma wszystko po niemiecku,dlatego nie mogła ci dac bo o ile wiem nic bys z tego nie wiedziała zanim zaczniesz atakowac zastanów sie czy ty byłaś w porządku a nie kopiujesz wpis Violi nie wiedzac o niej nic i o jej niemieckich listach to tyle co chciałam napisac miłej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×