Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Błagający

Dziewczyny - golcie ręce, bo owłosione wyglądają ochydnie.

Polecane posty

Gość naked_true
tfu 35 i nie minet tylko minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facccccet
ja depiluje cale cialo - rece, bogi, tors, plecy, tylek, owlosienie lonowe, jaja oraz reguluje brwi. wiec wymagam sila rzeczy od kobiety golenia rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetkaaaaaaaa
A ja golę włoski na rękach, bo jestem zajefaną brunetką i nienawidze swoich włosków na rękach! I nie sprawia mi to żadnego problemu, zajmuje minutke, nigdy się nie skaleczyłam i włoski są tylko wspomnieniem, odrastają... nie wiem, kiedy odrastają bo je golę i mam w koncu gładkie rece!! A jeśli chodzi o to, ze po coś je mam, że są osłoną dla mnie od zimna, to ja piczek swoich tez nie golcie, bo przeciez włoski chronią przed zarazkami!! I uwazam ze wyglada to nieestetycznie jak dziewczyna ma DUZE włosy i do tego jakies bransoletki sobie włoży i plącze sie jej z włosami! Bleeeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ode mnie... ..
lepiej depilować niz golić maszynką - odrastają wolniej i dużo słabsze :) to nie aż takie wielki ból. A bikini wydepilowałam laserowo i teraz mam spokój: żadnych krostek, wąziutki paseczek, miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy golenie sie to dla ciebie Błagający oznaka kobiecości? zawsze mi się wydawało, że golenie się to domena mężczyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×