Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

bardzo sie ciesze ale sie i boje bo dlugo bralam tab. i chce zeby wszytsko bylo dobrze.narazie to jeszcze do mnie nie dociera ze sie udalo i ze bede mama...teraz to marzy mi sie corcia:D eh...ciesze sie bardzo i Wam zycze dwoch kreseczek jak najszyciej!!! niedlugo wroce musze cos zjesc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ojej Padlinko, dopiero wstalam a tu taka nowina!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jejku!!!!! Widzisz a mowilam zrob test :D GRatulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A u mnie wczoraj po poludniu przyszedl normalny @. Dzis i jutro niestety nie moge byc tutaj, jade pilnowac dzieciaczki. Zajrze znow jutro rano. Usciski Padlinko :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko skoro natura pozwoliła aby dokonał sie ten cud to napewno wszystko jest ok,wiem,że teraz o niczym innym nie będziesz mogła myśleć ja bez względu na to co robiłam ciągle przed oczami miałam te 2 kreski i moje mysli krążyły wokół mojej ciąży :)też się bałam bo pierwszą ciąże poroniłam ale wiedziałam,że nic złego stac się nie może , dbaj o siebie:) a Wasz topik tak sobie podczytuję od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje jeszcze raz!nawet nie wiedzialam ze jest yle dziewczyn kotre mnei wspieraly:D gosiak-> dziekuje Ci kochana wierze ze i Tobie sie uda juz niedlugozycze Ci tego z calego ❤️ ja dzis tez mam troche pracy ale bede zagladac moze gabi sie odezwie:) to milego dnia gosiak buzka👄 i czekam na Ciebie gabi a Ty gdzie sie podziewasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie - bliskie mojemu sercu. Gratki Padlinko. Też bym chciała zajść bardzo bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie!! Gratulacje Padlinko. Przeczytałam prawie całe 30 stron tego tematu. Też mam ten sam problem strasznie chce mieć dzidziusia. Odstawiłam tabletki przeszło 3 tygodnie temu. Bardzo chciałabym zajść w ciążę. Będe odwiedzać często stronkę. Gratki Padlinko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wysłali mnie na dwa dni do innego oddziału i dlatego nie było mnie, dziś wracam i taka nowinka, Padlinka moje gratulacje, i to BARDZO BARDZO DUŻE chyba muszę częściej znikać na kilka dni, wcześniej jak znikłam to taką nowinę ogłosiła OOLA, teraz ty, za jakiś czas znowu zniknę aby Gosiak mogła napisać takie nowinki, Gosiak co ty na to? Padlinko widzisz w tym miesiącu odpuściłaś sobie bo byłaś pewna że nie dasz rady z tą prolo coś tam, nie myślałaś tak obsesyjnie i się udało, więc trzeba zawsze mieć nadzieję że się uda i w końcu tak będzie jeszcze raz GRATULUJE I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie!! Gratulacje Padlinko. Przeczytałam prawie całe 30 stron tego tematu. Też mam ten sam problem strasznie chce mieć dzidziusia. Odstawiłam tabletki przeszło 3 tygodnie temu. Bardzo chciałabym zajść w ciążę. Będe odwiedzać często stronkę. Gratki Padlinko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOLI zapraszamy da nas, napisz ile masz latek i z jakiego jesteś miasta? ja ostatnio za często nie mam czasu tu zaglądać ale staram się jaknajczęściej, no i oczywiście życzę ci abyś szybciutko ujrzała te dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi ciesze sie ze juz wrocilas do nas. gosiaka dzis nie bedzie bo bawi dzieciaczki gabi -> mam nadzieje,ze i Tobie sie niuedlugo uda:D ja jeszcze nie moge w to uwiezryc oc sie stalo te dwie kreseczki nie moge mi wyjsc z glowy :D ciesze sie ale sie i boje...wczoraj tak sobie myslalam ze nie wyobrazam sobie siebie z brzuszkiem a tu prosze a najwazniejsze ze urodze w styczniu chybapodobnei jak moj maz i siostra :D narazie wiecie o tym tylko WY moj maz siostra i mama i nikt poza tym. reszta sie dowie poznije jak wroce od gina:D mowie Wam nie dawalam sobie szans a tu porsze. za rozny miesiac olla ma swoj slub i chyba nie ma przez to czasu wpasc do nas no ale moze nas odwiedzi:) narazie znikam musze popracowac i ide do wc eh to siku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze pamietam.dziekuje jeszcze raz za pamiec :d jestescie kochane buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko a widzisz??????? wszystko się ułożyło!!!:-) będziesz cudowną mamą!!! z całego serca Ci gratuluję!!!!!!!!! u mnie niestety wszystko się zawaliło.......wczoraj się dowiedziałam że moja siostra ma gigantycznych rozmiarów guza na jajniku.Zabierają ją do szpitala, lekarze są przerażeni.........liczą się dosłownie godziny............. nie chce mi się życ............nic mi się nie chce.............mam czarne myśli............nie wiem jak sobie poradzić........jak jej pomóc i jak pomóc sobie żeby to przetrwać, żeby ją wspierać że będzie zdrowa????????????? nie wiem na czym zakonczy się operacja, czy usuną jej tylko jajniki czy cały obszar schorowany........... póki się nie dowiem że wszystko jest dobrze życie ma dla mnie tylko czarne barwy. A co będzie jesli ją stracę??????????? jak ja będę dalej zyc?????????????????????????? Padlinko przepraszam........ze popsuję pewnie wszytskim humor.......ale juz nie wiem jak się wygadac............jest mi tak ciężko na duszy ze mam ochotę podciąć sobie żyły........:-( chciałabym choc przez chwilę poczuć się jak Ty........szczęśliwa i radosna, tryskająca energią....................... na dzien dzisiejszy nie umiem......:-( Życzę Ci szczęścia i wspaniałego dzidziusia, który sprawi że staniesz się nową osobą. Bądź szczęśliwa i zdrowa.....bo to jest w zyciu najwazniejsze. Czesto o Tobie myslałam wiesz? i byłam pewna, mimo Twoich obaw.....ze Ci się uda! i udało się:-) całuję Cię mocno całym swoim serduszkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko! Musisz więc teraz koniecznie zakupić komputer, żeby nas informować o wszystkim, gdy będzie powiększał Ci się brzusio;) Buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz padlinko jaki tu ruch dzisiaj, a ty się bałaś ze nie będzie z kim poklikać :) jak ja ci zazdroszczę tych dwóch kreseczek, napisz jak się czujesz czekam buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Mam 27 lat i jestem z małej miejscowości - dolnośląskie. Mam małe szanse żeby zajść ponieważ mój mężczyzna pracuje daleko widujemy się co dwa tygodnie na weekend. Strasznie się dzisiaj nudzę w pracy........... Porażka zwariować można. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinerka
cześć wszystkim!! Jestem tu nowa, a właściwie to tak nie do końca, bo od początku czytam Wasz topik,ale dopiero teraz postanowiłam się dołączyć... Planuję odstawić tabletki za jakiś miesiąc do dwóch i postarać się tak jak wy:) tylko, że mam PCO i będzie mi pewnie ciężej.. dlatego będę musiała jeszcze troszkę badań zrobić.. Padlinko, bardzo, bardzo Ci gratuluje!!!!! Aż miło słyszeć , jak komuś spełniają się mażenia!! Trzymajcie się dziewczynki i powodzenia!! Będę do Was zaglądać:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasmin wierze ezbedzie dobrze siostra wyzdrowieje medycyna poszla do przodu wiecnapewo bedzie dobrze.zycze Ci wszytskie go dobrego i duzo sily aby to przejsc. gabi-> ja nawet sie dobrze czuje poza tym ze spac mi sie chce i latam czesto siku to jest dobrze. tydzine temu jechalam autem i o malo co nie zwymiotowalam ale nie wiedzialam od czego teraz to juz wiem ..:D poza tym zawsze spalam gora do 8.00 i potem musialm wstac bo mnie bolala glowa a ostatnio sypiam do 10.00 i jest ok.wiec to tez chybaobjaw ciazy:) mowie wam wciaz nie moge uwierzyc..... gabi tak bym chciala zeby Tobie gosiakowi i reszcie sie udalo i abysmy dziely sie wrazeniami...napewno Ci sie uda mnie sie udalo za 3 razem wiec moze i tObie czego Ci bardzo zycze!!! a jak myslicie czy moge powiedziec o tym tesciom . przyjaciolce?najchetnije to bym obwiescila to calemu swiatu ale sie boje zapeszac!a moja mama wie i czuje ze moja maz tez by sie chial pochwalic ale sie obje zapeszac.co Wy na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka ja to bym chyba wszystkim od razu powiedziała z radości, ale ty rób jak uważasz pozdrawiam marinetka witamy, wszystkich witamy którzy chcą się dołączyć, razem raźniej, na przykładzie padlinki widać że nie ma się co za dużo martwic, wszystkie zobaczymy dwie grube kreski, wierzę w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze szybciutko zobaczycie dwie kreseczki:D lece popracowac ..ale tu zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Wy sie podziewacie, pracujecie??? mnie jakos sie nie za bardzo chce czekam na was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinerka
dzięki gabi:) rzeczywiście jeśli jest nas więcej to jest łatwiej:) życzę Wam i sobie dużo szczęścia i wytrwałości!!:) będę tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moli moli ja jestem tu niemal codziennie przez 8 godzin :D gabi pewnie pracuje....a kiedy masz termin kolejnej @??? za 3 godzinki do domciu juz bym najchetniej poszla glodna cos jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz olenka za miesiac bierze slub!ciekawe czy juz wszytsko gotowe , jak sie czuje tez nic nie pisze :( pewnie jest zabiegana. a jaka u Was pogoda u mnie zimno , wiatr ze glowe urywai ogilnie nie przyjemnie! chcialabym zeby bylo juz lato :Dceiplo, sloneczko....eh szkoda tylko ze nie mogesie opalac a jestem blandynka i niestety karnacje mam niestety jasna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoliMoli
Padlinko! Nie miałam jeszcze pierwszej @. Ciekawa jestem czy dostanę czy nie! I nie wiem nawet kiedy sobie zrobić test nie umiem podjąć decyzji. Poza tym ja też wychodzę za mąż 24 czerwca! Pracuję od 7 do 15 więc ciągle jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w tych samych godzinach co Ty i juz niedlugo do domciu:D o to gratuluje to 1.5 miesiaca zostalo domyslam sie ze juz wszytsko przygotowane czeka... ja wspominam swojslub i chetnie bym go powtorzyla w sierpniu obchodzimy 1 rocznice slubu i to bedzie jak sie nie myle 4 miesiac ciazy:D a dlugo jestescie razem??? by znamy sie 4.5 roku we wresniu bedzie 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoliMoli a gdzie pracujesz jezeli mozemy wiedziec??? juz niedlugo do domciu...ja dzis wyjde wczesnije bo szef juz poszedl wiec wyjde wczesniej sobie :D u mnie wyszlo sloneczko ale jest chlodno . gabi pewnie pracuje gosiak bawi dzieciaczki:) jakos nas sie teraz duzo zrobilo fajnie jest z kims pogadac . zycze Wam zebyscie sie doczekaly jak najszybciej dwoch kreseczek bo licze ze niedugo nasz topik przerodzi sie w temat ciąży itd... ale bym sie chciala tego doczekac!!!!! jezeli chcecie to mozecie sobie kupic tab. ziolowe ktore ja kupilam i oddalam do apteki bo sie okazaly nie potrzebne.te tab.to castagnus podobno bardzo pomagaja w wydluzeniu II fazy cyklu .wiec moze warto sprobowac? to ja jeszcze jestem jakis czas i licze ze wpadniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko moja droga pracuje w biurze u wielkiego potentat przemysłowego. Jestem już z moim mężćzyzną dobrych kilka lat. Akurat w sierpniu mija nam 5 rok. Powiedz mi te tabletki na wydłużenie są oczywiście bez recepty. Ale wiesz co mam obawy nie chcę juz ingerować. 8 lat brania tabletek mi wystaczy. Biorę od początku (od ukończenia tabsów) folik i falwit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tab.to castagnus one sa ziolowe wiec nie szkodza ogolnie sa na bole przed@ ale tez na wydluzenie II fazy cyklu duzo dziewczyn sobie je chwalilo kuracja trwa 3 miesiace ale kazda konczyla na 2 3 opakowniu bo byl zloty strzal.oczywiscie nie musisz ich brac ja sobie je wykupilam ale oddalam:D juz niedlugo do domciu:D to staz mamy taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×