Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

sieprp.06 dzieki za trzymanie kciuckow widac pomoglo:D nie zmienie topiku zalozylam go i bede tu do konca musze wspierac reszte dziewczyn i mam nadzieje,ze doczekam sie juz niedlugo ze wszytskie zajdza w ciaze i bedziemy dzielily sie doswiadczeniami :D o ciazy itd... a tak na marginesie to bardzo bym chciala isc juz do gina na USG ale chyba jeszcze bede muslala poczekac bo nie bedzie nic widac .eh to czekanie jest najgorsze... najpierw czlowiek czeka na te diwe kreseczki a jak juz sa to znowu czeka zeby zobaczyc ten cud czemu ten czas tak sie ciagnie rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO JA JUZ POPRACOWALAM.SZEF ZARAZ JEDZIE I JUZ DO NIE BEDZIE WIEC Z PRACY NICI BEDE SIE PRZYJEMNIE NUDZIC :) GDZIE WY JESTESCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ja ogarnelam mieszkanko i teraz siedze przy kompie ze sluchawkami na uszach i trenuje wloski :) No i oczywiscie od czasu do czasu zagladam na forum. Musze sie przyznac,ze jakos powoli trace nadzieje, ze uda mi sie szybko zajsc w ciaze. Najgorsze to czekanie kazdego miesiaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molo Moli
Powiedzcie jak tu wytrwać do 15. Straszne, oczy mnie bolą od tej budki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molo Moli
Powiedzcie jak tu wytrwać do 15. Straszne, oczy mnie bolą od tej budki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molo Moli
Powiedzcie jak tu wytrwać do 15. Straszne, oczy mnie bolą od tej budki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molo Moli
Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak szefa nie ma to czas nawet leci zwlaszcza jak sie siedzi w internecie :) gosiak nie trac nadziejie ...ja stracilam nadzieje a tu prosze kto by sie spodziewal!!!!!!a poza tym wiosna to taka pora ze wszytsko sie moze zdazyc zobaczysz zycze Ci powidzenia i pamietaj o nogach do gory:D!!!!!!!! ja co prawda nadal nie iwerze poza tym ze chce mi sie spac i jesc to poza tym nie czuje zadnej roznicy i dlatego nie moge sie doczekac wizyty u gina zeby sie upewnic ze jest wszytsko ok. a tak teraz przemyslalm i dopiero ide do gina 1 czerwca bo bede chciala zeby mi dal L4 na tydzien zeby porobic sobie badania i troszke odpoczac bo nie moge sie tak forsowac a poczatki miesiaca w pracy sa dosc stresujace a musze sie oszczedzac wiec prowdopodobnie na poczatku czerwc nie bedzie mnei na topiku chyba ze bede siedziala u mamy to od niej bede do was pisac :) poki co mamy jeszcze 2,5 tygodnia przed soba. takbym juz chciala byc w 4 miesiacu to bylabym juz pewna ze nic zlego sie nie moze stac a tak to caly czas mysle czy wszystko jest dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak szefa nie ma to czas nawet leci zwlaszcza jak sie siedzi w internecie :) gosiak nie trac nadziejie ...ja stracilam nadzieje a tu prosze kto by sie spodziewal!!!!!!a poza tym wiosna to taka pora ze wszytsko sie moze zdazyc zobaczysz zycze Ci powidzenia i pamietaj o nogach do gory:D!!!!!!!! ja co prawda nadal nie iwerze poza tym ze chce mi sie spac i jesc to poza tym nie czuje zadnej roznicy i dlatego nie moge sie doczekac wizyty u gina zeby sie upewnic ze jest wszytsko ok. a tak teraz przemyslalm i dopiero ide do gina 1 czerwca bo bede chciala zeby mi dal L4 na tydzien zeby porobic sobie badania i troszke odpoczac bo nie moge sie tak forsowac a poczatki miesiaca w pracy sa dosc stresujace a musze sie oszczedzac wiec prowdopodobnie na poczatku czerwc nie bedzie mnei na topiku chyba ze bede siedziala u mamy to od niej bede do was pisac :) poki co mamy jeszcze 2,5 tygodnia przed soba. takbym juz chciala byc w 4 miesiacu to bylabym juz pewna ze nic zlego sie nie moze stac a tak to caly czas mysle czy wszystko jest dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molo Moli
Moja droga nie zadręczaj się na zapas. Czemu stresujesz swojego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale to jest silniejsze ode mnie boje sie poprostu :( poszlabym juz do domciu... ale na polku cieplutko a u Was?a ja musze siedzec w zimnych murach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molo Moli
A ja myślisz gdzie siedzę. Też zimno w murach. A taka piękna pogoda. Też bym poszła już do domu. Mam tyle roboty w domu. A tu kwitnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
No wlasnie Padlinko nie zadreczaj sie!!! Teraz to nasza kolej marudzic i narzekac bo my czekamy na bociana. Ty masz sie zrelaksowac, cieszyc i dbac o siebie ;) no i oczywisie wspierac nas psychicznie. Och jak mi sie nic nie chce, nie gotuje dzis obiadku, bo mnie len chwycil. Ukochany musi sie zadowolic pizza he,he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pizze to bym zjadla:D narobilas mi smaka gosiak:Dchyba sobie zamowie po pracy....a co do wspieranie to caly czas jestem z wami myslami i mam nadzieje,ze juz niedlugo bede sie cieszyla z waszych dwoch kreseczek:Dzobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze znowu cisza zapanowala :( ja dzis tez wczesniej wychodze z pracy :) do poniedzialku kochane milego cieplego , weekendu Wam zycze z nozkami do gory:D trzymajcie sie pa,pa🖐️ licze na was w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze znowu cisza zapanowala :( ja dzis tez wczesniej wychodze z pracy :) do poniedzialku kochane milego cieplego , weekendu Wam zycze z nozkami do gory:D trzymajcie sie pa,pa🖐️ licze na was w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Do zobaczenia w poniedzialek 🖐️ Milego weekendu kobietki 🌼 Ja juz rozleniwiona na maxa :) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wekendu odpoczywajcie sobie z nóżkami w górze pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry wszystkim :) 🖐️ Znow mamy nowy tydzien. Jej, jak bym sobie jeszcze pospala. Niestety dzis znow jestem niania,wiec za pol godzinki jade do Amst. Co u Was slychac kobietki, jak minal weekend? Co u niektorych pewnie pod znakiem staranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jak samopoczucie w noym tygodniu??? u mnie :9 od wczoraj bardzo mnie kluje podbrzusze a z tego co wyczytalam to niedobrze wiec za jakas godzinke musze zadzownic do mojego gina i zapytam cosie to dzieje i kiedy mam przyjsc ale sie boje co to jest. odezwe sie pozniej. pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka tak na poczatku czasami kluje. ja tez tak mialam ale lekarz mowil ze to normalne. Ale jesli sie martwisz to oczywiscie sprawdz bo roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH Padlinka jak tam, masz jakieś typowe objawy ciąży, mdłości, zachcianki, itp? daj znak od razu co ci lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie. Tak tak Padlinko czekamy na wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bede dzwonila tylko musze jeszcze poczekac bo teraz maja obchud na oddziale i za chwile zadzonie jak bede miala mozliwosc co samie wiecie jak to jest w sekretariacie ciagly ruch!!!wiec musze miec odpowiednie warunki niedlugo sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do mojego gina mam wziasc no-spe i lezec a utro mam przyjsc o 17.00.boje sie ale z drugiej strony wiecsze sie ze juz jutro pojde dowiem co i jak no i mam nadzieje,ze zrobi mi USg i zobacze moja dzidzie!!!! a tak poza tym to czuje sie spiaca, mam wilczy apetyt i rano czuje jak mi sie wsytsko z zoladka podnosi do gardla a wczoraj mialam taka zgage jak nigdy :(okropnosc.wiec oby do jutra juz sie nie moge doczekac co mi powie!!! a co u Was?? nozki w gorze???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI JA DZIS SIE ZWALNIAM Z PRACU I IDE DO DOMCIU SIE POLOZYC . BEDE TU JUTRO MILEGO DNIA WAM ZYCZE I PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASNE Padlinka odpoczywaj dużo, zwalniaj się i leć do domku, trzymam kciuki aby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×