Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

jezeli jestes wysportowana to niebeziesz miala problemow z odzyskaniem figury. zreszta mozesz po porodzie kupic pas sciagajacy i sprawa zalatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północ-południe
no tak...........odzyskanie figury to jedna sprawa- a ta obwisła skóra- to druga:( moja kumpela po porodzie bardzo szybko straciła kg, ładnie wygląda........ale brzucha juz nie pokazuje:( więc jest jakis sposób na tą obwisłą skóre? chyba tylko operacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to czesc dziewczyny,ja od dzisiaj mam urlllop !!!! ale bede leniuchowac. wracajac do tematu podjetego przez was wczoraj,ja ostatnio nie widze u siebie zadnego sluzu,wyliczam sobie plodne a tu zadnych objawow,buu dzisiaj po poludniu ide do gina i bede wiedziec na czym stoje,troche sie denerwuje,boje sie ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polnoc poludnie,powiem ci ze to chyba jest roznie z tym brzuchem. ja mam dwie bratowe i obie urzodzily po dwoje dzieci,jedna ma ladny brzuszek a druga wyglada jakby byla w ciazy,ale i tak jej zazdroszcze ze ma dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północ-południe
migotka pewnie masz rację. Moja siostra ma dwójkę dzieci a ma ciałko jak modelka, płaściutki brzuch, przy wzroście 175 cm waży 56 kg. Wygląda super. Moja mama tez tak nie miała, więc siostra mi mówi ze u mnie pewnie tez by problemów nie było. To mnie trochę pociesza ale jednak i tak się boję:( Mój facet jednak mówi ze w ciąży wygladałabym pewnie fantastycznie i chciałby to zobaczyć, jest przekonany ze ze sposobem zycia jaki teraz prowadzę- nie przytyłabym dużo a jesli nawet- z moim samozaparciem szybko bym te kg straciła. Kochany jest- bo podnosi mnie na duchu. I chyba.........chciałby miec dzidziusia:-) tak czuję;-) ja jednak uważam ze chyba mam jeszcze trochę czasu, mam dopiero 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 ale juz bym chciala dzidzie. moim mozeniem bylo zeby na lato chodzic z zaokraglonym brzuszkiem,ale niebedzie mi to dane,bo nawet jak zajde to niebedzie widac na lato. a wiec sama widzisz jak prowadzisz zdrowy tryb zycia i umiesz sie zmobilizowac,to po ciazy szybko dojdziesz do formy, Moli jak tam ? masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej dziewczynki :) Udalo mi sie wyrwac wczesniej i oto jestem ;) Widze,ze jestem tu jedna ze starszych :) We wrzesniu stuknie mi 28 latek. Podziwiam Was kobietki, bo ja w waszym wieku nawte nie myslalam o dzieciach. Nawet teraz czasem nachodzi mnie mysl, ze moze jestem jeszcze za mloda na dzidzie ;) Polnoc poludnie, tez boje sie obwislego brzucha. Koszmar numer dwa to rozstepy. Chyba bardziej boje sie rozstepow niz obwislego brzucha. Tez regularnie cwicze i mam nadzieje,ze to mi pomoze odzyskac forme. Jeden instruktor w silowni zawsze nam powtarzal: Cwiczcie dziewczyny brzuch, bo po porodzie bedziecie plakac a wtedy bedzie za pozno. Wiec wzielam sobie jego rady do serca :) Mam nadzieje,ze nie bedzie tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja juz po wizycie u lekarza,wszystko jest w porzadku,tylko ja mam cykle dosc dlugie ok.35 dni i trudno u mnie z owulacja. takze teraz czuje sie dosc dobrze. lekarz dal takze skierowanie dla meza zeby zbadal sperme,ale niewiem czy da sie namowic....,bedzie trudno ale postaram sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Bardzo długo mnie nie było. Jestem strasznie zapracowana. Na nic nie mam czasu. Za dwa tygodnie ślub. Przeczytałam forum pobieżnie i zaobserwowałam, że PADLINCE się udało. Moje gratulacje. Mówiłam że będzie dobrze. :) A u mnie Dzidzia rośnie. U gina byłam 17 maja i maleństwo miało już 6,3 cm. Nie muszę już brać luteiny tylko same witaminy. Teraz jestem w 15 tygodniu ciąży. Do tej pory schudłam 2 kg. W sumie najpierw 5 kg, ale przybrałam 3. Podejrzewam że w tym zamieszaniu nie przytyję. Jeśli chodzi o mdłości i inne problemy ciążowe lub oznaki - u mnie ich brak. jedyne co wystąpiło, a raczej nie wystąpiło to brak miesiączki. Ostatnie USG było niesamowite. Gdy lekarz mnie badał dzidzia nagle podskoczyła. Na mojej twarzy od razu uśmiech się pojawił. Nawet nie sądziłam że tak maleństwo moje rośnie. Ciąża to coś niesamowitego Pozdrawiam wszystko. Jak tylko bede miałam czas to wpadne tu do Was. Mam duzo do opowiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Wiecie co może straszne są rozstępy i obwisły brzuch ale mnie przerażają po również wielkie sutki. Wiem, że na to nie ma reguły ale wielu kobietom też już prawie takie same zostają. To też jest nieciekawy widok, strasznie to wygląda przynajmniej dla mnie. Ja z ciekawości pytałam mamy - nie miała dużych ale mówiła, że się zmniejszają. Ale mam też przykład na mojego przyszłego męża siostrze zawsze miała duże, w czasie ciąży jeszcze większe a po porodzie juz jej takie brzydkie zostały. Pokazywała mi i się załamałam. Ale to nie zmienia faktu, że motylków w brzuchu nie chcę! > Poza tym nie dostałam jeszcze 1 @ a to już 34 dni jak jestem po @ po skończeniu brania tabletek. Jestem umówiona na poniedziałek na wizytę z ginekologiem. Oczywiście jak do tego czasu nie dostanę. Jeżeli tak to i tak wybiorę się po. > Od wczoraj mam juz tylko miesiąc do ślubu, teraz zaczynam coraz intensywniej o tym myśleć. Mój przy ostatniej rozmowie nawet się mnie zapytał czy się aby nie rozmyśliłam. Wariat! Pozdrawiam was i ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Czesc dziewczeta :) 🖐️ U mnie dzis dzien wolny (Wniebowstapienie) i mamy dlugi weekend, bo jutro tez wiekszosc Holendrow ma wolne. Tylko niestety pogoda brzydka: szaro i zimno. Moli, ja w ogole boje sie,ze moje piersi po ciazy zrobia sie obwisle i w rozstepach.Mam maly biust ale ksztaltny (duzo cwicze na klatke piersiowa).Obawiam sie,ze moja skora moze nie wytrzymac i dostane rozstepow. Moze to troche glupie,ale od stycznia nacieram brzuch,posladki i piersi kremami na rozstepy i oliwkami. Moze takie przygotowanie skory, uelastycznienie jej cos pomoze. Ciekawa jestem jaka masz suknie. Jesli masz jakies stronki internetowe z modelem swojej sukienki to podeslij, chetnie popatrze :) Wczoraj przynieslismy do domu malenkiego kotka. Uwielbiam koty. Mamy juz jednego, rocznego a teraz wzielismy drugiego. Dzis musimy pilnowac,zeby to towarzystwo utrzymac w ryzach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Gosiak - jeżeli chodzi o suknię to dostałam od przyjaciółki na kilka misesięcy przed ślubem katalog firmy Agnes w prezencie. Owszem stronka istnieje ale nie ma tam tej sukni, którą wybrałam. Jest skromna bo dla mnie takie są najpiękniejsze i maja dużo uroku. Oczywiście szyją mi taką na ten wzór katalogowy. Całkiem całkiem im to idzie. Nawet jestem zadowollona choć ciężko jest mnie zadowolić pod względem szycia. Niewidziałam jeszcze końcowego efektu bo jeszcze mam jedną przymiarkę 6 czerwca, ale mam cicha nadzieję, że się postarają tak jak do tej pory. Obrączki też mam na zamówienie bo nie za bardzo mi było po drodze do Warszawy. Obrączki wypoatrzyłam na internecie na stronie Gold Commercejako ich nowość. Są kwadratowe i są jak dla mnie wyjątkowe. Ja jestem odmieńcem. Łamię czasem kanony. Może to dobrze a może nie? Czasem denerwują mnie rzeczy standardowe. Chociaż w kwestiI ubioru lubię rzeczy praktyczne i nie rzucające się w oczy i dla tego moja sukienka jest skromna. Fajnie, że przygarnęłaś drugiego kotka. Ja sama kocham zwierzaczki. Ja mam suczkę 15 czerwca będzie miała rok. Strasznie się rozpisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Czyli wszystkie przygotowania do slubu na dobrej drodze :) A wybralas juz dodatki, fryzure, makijaz itp.? Ja kiedys z ciekawosci przegladalam strony z sukniami i musze powiedziec, ze ceny mnie powalaja. A gdzie dodatki i cala reszta? Uff jak nic mi sie nie chce a czekaja mnie porzadki w tzw. graciarni. Musze sie jednak przemoc i posprzatac bo niedlugo zawala nas te wszystkie rupiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybrałam ale mam zolną fryzjerkę, która również zrobi mi maijaż. Robi teraz taką szkołę makijażu i makijażu teatralnego. Jest naprawdę zdola. Wiesz suknię szyję na miarę i zaraz ją zwracam do tego salonu także ja płacę 60% a resztę pokrywa salon w moim przypadku to 900 zł. To nie jest drogo! Mnie jutro czekaja porządki a i jutro mój przyszły mężuś wraca na weekend. Nie moę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje MOLI,ja bralam slub w pazdzierniku i pamietam to cale podekscytowanie. faktycznei suknia niejest droga bioradz pod uwage ze szyja ci taka jaka chcesz,ja dawalam 700zl.a po oddaniu nic mi niezwrocili. trzymam kciki zeby sie wszystko udalo,ja dzien slubu mialam ciezki,popoludniu jak zaczela mnie glowa bolec ze stresu,tak do polnocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno dla każdego to jest jakiś kolejny egzamin w zyciu. Ogromne przeżycie. Znając moje szczęście też z nerwówbędzie mnie bolała głowa. \"Co Cię nie zabije to Cię wzmocni\" \"Co Tobie przeznaczone to na drodze rozkraczone\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czescwam ja we wtorek wyladowalam w szpitalu a przed chwila wyszlam i jestem teraz u rodzociw iec pisze. w poniedzialek caly dzien wymiotowalam we wtorek tez i rano milam brazowe plamienia weic pojechalam do szpitala i mnie zostawili dawali mi krolpowke i zasrzyki w pupu a dzis mnie wypuscili przez caly czas pobytu w szpitalu czulam sie dobrzez a teraz tylko wrocilam do domu od razu zwymiotowalam :( mowie wam mam dosc te nudnosci i wymioty potrafia czlowieka wykonczyc. a co u was? olaa- > niedlugo slub gratuluje a co u reszty? ja mam zawolnienie lekarskie jeszcze 2 tygodnie wiec jeszcze nie ide do pracy i jak tylko bede u rodzociw to bede do was zagladac. ja koncze.trzymajcie sie i licze na same dobre wiadomosci po powrocie :D teskni mi sie za wami:( mam nadzieje,ze nielguo do was wpadne 🌼buzka,pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Co tam strasznie tu cicho. Wszystkie gdzieś uleciały. No gdzie jesteście bo ja piszę tak do podtrzymania, żebyśmy nie zostały na szarym końcu. >Byłam wczoraj u ginekologa zrobił mi USG, mówił, że wszytsko w porządku i nic się nie dziej. Dał mi luteinę na wywołanie @. Ustawił mi tak, żebym mogła zajść w ciążę podczas nocy poślubnej. Ale ppowiedział, że nie moge wiązać z tym wielkiej nadzieii bo to różnie może wypaść @. Ale już ja się o to postaram. Hi hi Pozdrawiam Was! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. faktycznie jakos tak tu teraz spokojnie sie zrobilo... moja sasiadka dzisiaj urodzila druga coreczke,szczesciara... gosiak a ty co sie nieodzywasz? hallllooo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Witam wszystkich :) 🖐️ Cichutko na naszym topiczku :) Moli, fajnie ze wybralas sie do gina i ze wszystko w porzadku :) Co do luteiny...naturze trzeba czasem pomoc ;) Biedna Padlinka wciaz toczy walki z mdlosciami, mam nadzieje, ze teraz czuje sie lepiej. U mnie nic nowego, 7 czerwca mam miec okres. A gdzie podziewa sie Gabi? Gabi daj znak zycia,o ile pamietam powinnas jakos teraz miec termin na @,daj znac czy przyszla,czy moze....;) Milego dnia babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gosiak- nie musiałam pomagać naturze luteiną dostałam @ bez niej wczoraj. Cieszę się, że nie musiałam jej brać! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widze ze tu pusciutko... ja ostatni tydzien siedze w domciu i do pracy... wreszcie bede z wami codziennie. juz mi lepiej nie wymiotuje codziennie czsami mi sie zrobi nidobrze ale juz jest lepiej :D a jestem taka gruba ze nie dopinam sie w zadne spodnie :( kupilam sobie sukienki ale jest za zimno wiec musialam sobie zamowic spodnie przez internet bo nie mam w czym chodzic do pracy!!!!! wszyscy zachodza w glowe zeby pod koniec 8 tygodnia a w poniedzialek 9 tydzien czyli poczatek 3 m-ca a ja mam juz sporawy brzuch.kilogramow mi nie przybylo a brzuszek rosnie wsycscy sie smieja ze bede miala blizniaki bo mam duzt brzuch... 14 ide do gina moze mi zrobi usg i zobaczymy. czasami zdarza mi sie ze mam brazowy sluz ale to podobno moze byc tylko krwi ma nie byc wiec jestem spokojna. teraz jestem u rodzicow ale zaraz zmykam do siebie. ni wiem czy jeszcze wpadne w przyszlym tygodniu jak nie to do 12 czerwca bede w pracy i z wami:D olaa za tydzien Twoj wielki dzien...WSZYSTKIEGO NJALEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA MILOSCI, MILOSCI, SZCZESCIA I ZDROWEGO DZIDZIUSIA!!!!!!!POWODZENIE I OBY TEN DZIEN BYL NAJWSPANIALSZYM DNIEM W TWOIM ZYCIU:D🌼❤️ to ja koncze do poniedzialku ,pa,pa kochaniutkie licze ze bedziecie bo cos tu ostatnio pusciutko:( gabi gosiak Moli Moli czekam na was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej dziewczynki :) 🖐️ Cichutko u nas, ale mam nadzieje,ze wszystko sie rozkreci :) Moli, super,ze okres sam przyszedl i obeszlo sie bez luteiny :) Padlinko, ciesze sie,ze mdlosci minely i czujesz sie lepiej, niecierpliwie czekam na relacje z USG. Ja strasznie sie przeziebilam i od piatku lezalam w lozku, na szczescie jest lepiej. Jutro mam termin @ Trzymajcie sie cieplutko Caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. gosiak napisz jak tam z twoim @? padlinka trzyumaj sie ,teraw juz bedzie tylko lepiej!! ja powinnam wczoraj dostac @,i zrobilam sobie test i niestety wyszla tylko jedna kreseczka,ale okresu dalej niemam. w przyszlym cyklu ide na monitoring cyklu do gina,moze sie uda. Ja jestem dalej na urlopie,a w przyszlym tyg.chcialam podskoczyc nad morze,ale ta pogoda jakas taka byle jaka !!! Hej dziewczyny odezwijcie sie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej wszystkim 🖐️ Okresu nie dostalam, ale nie spodziewam sie zadnych rewelacji :) Bylam przeziebiona i pewnie dlatego sie przesunal. Migotko a moze warto powtorzyc tescik :) W kazdym razie trzymam kciuki za twe staranka w nowym cyklu. Pozdrowki dla Was :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nad tym testem sie zastanawiam Gosia,ale czy jest sens powtarzac? zrobilam go prawidłowo,wiec?ehh,niewiem. zrobilam go w dzien spodziewanej @,bo niechcialam sie nakrecac,ale i tak niemam jasnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Migotko, na pewno jest sens, by powtorzyc test!!! Jesli w nastepne dni nie dostaniesz okresu, zrob jeszcze raz test. Najlepiej poczekac 2 lub 3 dni od pierwszego testu. Wielu dziewczynom test w dniu spodziewanej @ pokazywal jedna kreske a byly w ciazy np.Ola z naszego topiku. Poszukaj w poczatkowych stronach, jej pierwszy test tez byl negatywny, a przeciez byla w ciazy. Kup tez moze inny test, dziewczyny chwala Quick View, narzekaja natomiast na Pre-Test. Dopoki nie ma okresu zawsze jest nadzieja :) Trzymaj sie cieplutko :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gosiak,moze masz racje,poczekam pare dni i spróbuje jeszcze raz. niesadze jednak zebym była w ciazy bo tescik robilam wlasnie tej lepszy Quick View. caluski,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry wszystkim :) 🖐️ U mnie nadal brak @, brzuch pobolewa i napiety, temperatura 37.0 Jak dzis nie dostane okresu to chyba jutro zrobie test. Migotko, trzymam kciuki za Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×