Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

Gość Gosiak28
Padlinko,ja strasznie sie stresuje :( Chcialabym zrobic test,ale sie boje.Wiem,ze jak zobacze jedna kreske bedzie mi cholernie przykro.Mysle o tescie jutro albo ewentualnie w czwartek. U mnie ogolnie ladna pogoda,ale chyba sie chmurzy. Biegne zrobic herbatke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak-> ja moze tez zrobie test jak oczywiscie wczesniej nie przyjdzie @.moze w sobote ....ale nie wiem czy nie wczesniej i tez sie panicznie boje wyniku choc na sama mysle juz widze przed oczami jedna kreseczke :( eh ta prolaktyna!!!!! jak zatestujesz to daj znac o wyniku...ale wierze ze mialas szczescie !!!!! teraz musze zjesc paczusia ( w ramach odchudzania :D) zarz wracam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Padlinko,jesli okres mialas dostac w niedziele to mozesz spokojnie testowac wczesniej. Ale z nas male tchorze ;) Boimy sie tych testow jak ognia. Ja caly czas sprawdzam, czy @ nie przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis juz bylam kilka razy w wc a dzien sie dopiero zaczol:) ja sie boje przez ta moja prolaktyne bo sa male szanse na ciaze i od razu mam wizje ze bede musiala brac luteina na wywolanie :( Ty nie masz takich problemow jak ja i dzieki Bogu no moze faktycznie w czwartek zrobie test a moze Ty tez i rano podzielimy sie wynikami??:D ja to sie boje ze jej choc i tak wiem co zobacze!!!! to co czwartek??? gdziesz ta gabi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Nie wytrzymalam i zrobilam test i oczywiscie jedna krecha. Jak @ nadal sie nie pojawi to chyba pojde do lekarza. MOze tez mam klopoty z prolaktyna i nawt o tym nie wiem. Chyba bez badan sie nie obejdzie. Wlasnie a gdzie Gaabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak nie martw sie wlasnie czytalam ze dziewczyna robila test ciaziwy i wychodzil brak ciazy i dopiero w 43 dniu cyklu wyszla 2 kreseczka wiec uszka do gory...mozesz poczytac ze nie wszytskim wychodzi a jak kobiecie kotra byla w 4 m-cu test wyszedl ze nie jest w ciazy weic chyba te testy dosc czestosie myla...z tego co sie czyta na topikach!!!!! ja sie boje jak pieron zrobic test ju myslalam ze @ jest i pobieglam do wc a tu nic mam wiec nadzieje ale wieksza jest niepewnosc i strach przed tym co bedzie jak sie okaze jedna kreseczka niegdy sie tak nie balam zrobic testu i wyniku choc intuicja mi jasno podpowiada ze sie nie udalo!!! gabi no gdzie Ty jestes i co porabiasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ach sama juz nie wiem co to jest. Jak nie jestem w ciazy to chce normalny okres,zeby zaczac nowy cykl in nowe staranka ;) A tu malenka plamka na wkladce (brazowawy sluz), wiec juz glupieje,czy mam to traktowac jak okres? No coz nic nat to wszystko nie poradzimy,trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam ze jak sa plamienia w czasie kiedy powinien byc @ to oznaka ciazy a u Ciebie test moze nie wykryl bo masz zamalo tego hormonu a jak tak jest to znaczy ze mials pozniej owulacje i pozniej moglo dosc do zagniezdzenia i dlatego test jeszcze nie wykryl ciazy:D ja wciaz czekam i boje sie co to jest i jestem tego smaego zdania ze to jak nie ciaza to niech ze przyjdzie ten @ przynjamniej bedzie wiadomo ze wszytsko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzieki za pocieszenie Padlinko :) Jak juz pisalam nie pozostaje nam nic innego tylko czekanie, ktore swoja droga moze czlowieka dobic. Ech najwazniejsze to sie nie dolowac...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo mowic trudniej wprowadzic to w zycie :) taki juz nas los. kobietek... ale ciagle tu zagladam eh korci mnie zeby zrobic test ale sie boje. musze poczytac czy przy podwyzszonej prolaktynie mozliwa jest zajscie w ciaze. eh boje sie nadzieji i rozczarowania a najgorsze jest to ze bylam przekonana ze nie moglo nam sie udac i poszlam do solarium i teraz tak mysle ze jak jestem w ciazy to czy solarium nie zaszkodzilo>>>jejku teraz to dopiero mam zajeta glowe mysleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie??? jak ten czas sie wlecze o rany...niech juz bedzie ta 15.00 bo oszalaje ! a @ brak nadal niedlugo w parcy pomysla ze zlapalam wilka bo co chiwle chodze do wc :( oby ten wilk zostal u m nie do 9 miesaca. czytalam ze niekotrym dziewczynom udalo sie zajsc w ciaze przy podwyzszonej prolaktynie ...tylko jezeli dotyczy to mniet o raczej marne szanse sa...intuicja...no zobaczymy choc wiem ze bez luteiny sie chyba nie obejdzie:( gdybym wiedziala ze taki los mnie spotka po lekach to nigdy chyba bym nie zdecydowala sie brac no coz czlowiek jest zawsze madry po fakcie! gosiak co robisz>zrobilas objadek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
U mnie dzis zapiekanka z makaronem, mielonym mieskiem i sosikiem grzybowym. Mniam :) U mnie nawet plamienie ustalo. Cholera co to jest!!! :/ Dla mnie czas leci za szybko ;) Juz 10:30 a ja nic nie zrobilam.Biore sie za odkurzanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi narobilas smaka :D .... jedynym sposobem jest zrobienie testu ciazowego w laboratorium. wynik da Ci 100% pewnosci wiec moze warto a noz moze sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie brzuch zaczyna pobolewac czyli chyba niedlugo przyjdzie @ :( teraz to zylam nadzieja ze chyba nie chcialabym dostac @ i zobaczyc te 2 kreseczki ale chyba bede musiala poczekac! eh...tak myslalam!!!!to wszytsko byloby zbyt piekne no i nadzieja pomalu gasnie ... ja chce juz do domciu!!!! a domek mam tak zapuszczony ze szok...bo po pracy teraz chodze do rodzicow bo maz po pracy przychodzi i konczy klasc plytki wiec u moich rodzicow sie spotykamy jemy objadek i okolo 20,00 jedziemy do domciu to obejrze jakis film i lulu a chatka zapuszczona okropnie ....nawet nie ma sie czym chwalic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Oj mnie tez brzuch pobolewa.A w ogole to jestem senna i zmeczona, chyba za malo spalam. Nie martw sie Padlinko jeszcze sie doczekamy tych dwoch kresek :) Zeby tylko miec normalny okres i zaczac nowy cykl... Jej padnieta jestem, bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie chce bardzo psac no ale jeszcze musze poczekac. a co myslisz o solarium?czytalas moja poprzednia wypowiedz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ja na Twoim miejscu wcale bym sie nie martwila. To tylko solarium :), nic zlego nie moglo sie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zebym tylko byla w ciazy ale jak mowilam intuicja kolejny raz mi podpowiada ze nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ach Padlinko zamiast sie zamartwiac co by bylo gdyby...zrob test i juz.Raz kozie smierc.PO co jeszcze dodatkowo sie stresowac.Kup sobie Quick Vue i do roboty.Wyjdzie jedna krecha to do lekarza marsz ;) i tabletki na wywolanie okresu. Nie mozemy siedziec i uzalac sie bo nic z tego nie bedzie. Ja tez jak nie dostane porzadnego okresu ide w przyszlym tygodniu do lekarza.Robie hormony i w razie czego tez biore leki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie jak nie wiem tego testu .jeszcze zaczekam jak cos to zrobie w czwratek i zobaczymy choc wiem co zobacze...a moze do tego czasu przyjdzie @. zobaczymy. nudzi mi sie ..jestem zastawiona papierami i latam po inyernecie :D pewnie dzis juz nic nie zrobie ale to nie szkodzi! chcialabym isc juz do domciu jesc pyszny objadek polozyc sie obejrzec cos i poczekac na mezusia. kurcze cos mi na ramieniu wyszlo mam takie czerwone jakby uczulenie swedzi eh... duzo bym dala zeby byl juz czwartek wszystko by sie wyjasnilo! wiec oby do czwartku! cos ta nasza Gabi przepadla moze znowu ma cos z internetem :(??? nasza olenka za miesiac ma slub...Ty jej gosiak nie znasz lae ona podobnie jak my odstawila tabletki i juz za 1 razem zaszla w ciaze szczesciara a teraz czeka na slub! gosiak dobrze ze chociaz Ty do mnie dolaczylas bo inaczej to bylabym tu sama i smutno by mi bylo.....a tak to wiem ze jestes razem ze mna :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
No wlasnie...Przegladalam topik od poczatku i widze,ze sporo dziewczyn sie wykruszylo.Szkoda. Byloby nas wiecej to zawsze moglybysmy powymienia sie doswiadczeniami itp. Gabi tez sie nie pojawia:( Ech jakos smutno mi sie zrobilo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo nas ale dobre i tyle ja sie bardzo ciesze ze jestescie ze mna :D u mnie sie pochmuralo , wiatr sie zerwal i chyba bedzie deszcz! jeszcze 2 godzinki alez ten czas dzis sie ciagnie . narazie musze popracowac ale wpadne tu do Ciebie gosiak:D buzka narazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co znowu nie ma nikogo. u mnie zimno i pada deszcz ale juz za godinke do domciu :D oj nudy....nudy nie wiem czy jeszcze wpadne na wszelki wypadek pozegnam sie juz teraz. do jutra kochaniutkie licze ze jutro bedziecie :D 🖐️pa,pa, milego wieczorku Wam zycze 🌼 buziaczki 👄 pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
No to do zobaczenia Padlinko 🖐️ Jutro oczywiscie jestem na swoim stanowisku ;) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :D gosiak poszlam wczoraj za Towja rad i kupilam test ciazowy. dzis wstalam o 4.30 bo bardzo chcialo mi sie siku wiec poszlam ...zrobilam i o 4.45 obudzialm meza slowami:wstawaj bedziemy rodzicami!!!!!zobaczylam diwe grube kreseczki. do tej pory nie moge w to uwierzyc ze nam sie udalo i z ta moja prolaktyna:D we wtorek ide do gina na wizyte:D ale jestem szczesliwa ale sie i boje ... niedlugo do was wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje nata i wszytskim dziewczynom ktore mnie wspieraly :d jesyescie kochane ale nadal bede do was zagladac nic sie nie zmieni i bede Was dopingowala jak Wy mnie . teraz czekam na Was i wasze fasolki:D gabi gosiak czekam na Was 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka podczytywalam was czasami i G R A T U L U J E !!!!!!!!1 Napewno bedziesz dobra mamą :) Zycze powodzenia i mam nadzieje ze mnie tez bedziesz dopingowAC kiedy trafie na twoj topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie i dziekuje Wam jestescie kochane choc jak narazie to nie moge w to uwierzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinko🌻 gratuluję i przypominam sobie moją radość prawie15 lat temu,mąż był w pracy,nie mogłam sie doczekać kiedy wróci,pierwsza dowiedziała sie moja mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×