Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka 26

w piatek wzielam ostatnia tab.anty...po okresie staram sie o dzidzie!!!

Polecane posty

ja nie poszlam do domu bo wzialam no- spe i mi przeslo ale na jutro wzielam sobie wolne wiec mnie jutro z Wami nie bedzie :( ale w srode mam nadzieje ze bede i ze jutro u gina bedzie wszytsko ok. co prawda jeszcze jest za mala ciaza zeby to stwierdzic przez usg ale zobacze przynajmniej bede spokojna :) za niedlugo do domciu nareszcie a jutro spie do oporu :D narazie ide popracowac ale jeszcze tu wpadne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widze ze nie ma tu nikogo za nniedlugo do domciu... do srody dziewczynki milego popoludnia i wieczor:D i owocnego pa🖐️pa trzymajcie jutro za mnie kciuki o 17.00 oby wszytsko bylo ok. i obym mogla zobaczyc moje malenstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do srody ja juz uciekam do odmciu cos zjesc i lulu 😴 trzymajcie za mnie kciuczki :D pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka ,moje gratulacje. Ja tez pomimo podwyzszonej prolaktynki udalo mi sie zajsc:):) Ale ja przez 6m-cy bralam Bromergon. Teraz jestem w 7 m-cu i w lipcu przywitam swoją malenką oliwię❤️ Wiem co przezywasz, ja to samo przezywalam,tyle ze ja troszke dluzej musialam czekac na II kreski :) moje gratulacje,dbaj o siebie ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej witam wszystkich :) Ale u nas dzisiaj cichutko, Padlinka odpoczywa w domku. Gabi, Moli a gdzie Wy sie podziewacie :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Hej Moli :) Jak tam staranka ;) U mnie jeszcze tydzien do owulacji. Ale juz niedlugo bede mogla dzialac ;) Postanowilam sobie, ze koniec ze stresem i bede podchodzic do tego bardziej na luzie. Zobaczymy czy sie uda, nie tak latwo oszukac psychike. A Gabi pewnie zapracowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się i działam na ślepo, hi hi Z resztą nie mam wyjścia mojego zazwyczaj nie ma. A jak jest to działam. Wiesz nie miałam jeszcze @ po odstawieniu tableek, czekam i czekam. W końcu się zdenerwuję i pójdę do ginekologa. Ale wiesz co chciałabym, żeby przyszła naturalnie, a nie żebym ją miała na siłę wywoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
A jak dlugo juz czekasz Moli? Probowalas robic test, bo to nigdy nic nie wiadomo :) Ale rzeczywiscie, jesli okres sie nie pojawi trzeba poradzic sie gina. Ja po odstawieniu dostalm pierwszy normalny okres po 28 dniach a teraz po 29.Czyli nie jest zle zwlaszcza,ze przed zaczeciem tabsow mialam okresy bardzo nieregularne. Gin powiedzial,ze to przez to,ze mam troche mniejsza macice niz normalnie. Na poczatku sie wystraszylam, ale gin powiedzial,ze to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam test w tamtym tygoniu w piątek. Ale wyszła jedna krecha. Liczyam, że tak będzie bo to trochę za wcześnie jak dla mnie. Ale wiesz chciałam wiedzieć bo wcześniej w pracy nanosiłam się paczek i strasznie mnie póxniej bolały jajniki. Wiesz przezorny zawsze ubezpieczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Tescik zawsze warto powtorzyc. Niby wykrywaja one ciaze w 99%,ale wiele razy wychodzily dziewczynom negatywne w dniu, albo dzien po oczekiwanej @, a pare dni pozniej pozytywne. Och jak mi sie nic nie chce :) Marza mi sie wakacje gdzies w upalnych tropikach. A tu u mnie w zeszlym tygodniu bylo piekne lato a w tym pogoda taka sobie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Dzien dobry wszystkim 🖐️ Ja jeszcze w lozeczku :) Padlinko daj znac co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moli ale padlika ma dziś wolne tak że chyba nie zajdzie dziś do nas a co tam u ciebie jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała jeszcze poleżeć. Ale masz dobrze. :-) Ja tu od rana kwitne przy biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj boli mnie strasznie jajnik. Usiąść za szybko nie mogę bo strasznie kłuje. Co mam zrobić ? Iść do gin czy poczekać! Boję się bardzo, że coś mi się niedajboże zrobiło. Czarne myśli mnie nachodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Moli, moze to znak nadchodzacej @. Jesli przez reszte dnia bedzie bardzo bolalo lepiej umowic sie do gina. Zawsze lepiej dmuchac na zimne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mnie boli tak z niewielkimi przerwami od początku czasem tylko lżej lub bardziej. Tak jest od kiedy odstawiłam i w miesiąc za nim odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
W takim razie bedzie lepiej pojsc do gina i wszystko skontrolowac.To nigdy nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak. Nie wiem na co jeszcze czekam, a prawda na pierwszy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Moli, lepiej wszystko szybko skontrolowac,zrobic USG, cytologie itp.Wiem,ze wolalabys dostac okres "naturalnie" i nie brac lekow na wywolanie. Moze to nie jest konieczne,gin Cie zbada i wszystko Ci powie. Mi gin w Polsce powiedzial,ze jesli po odstawieniu tabsow moje okresy beda nieregularne to radzi mi luteine.Na szczescie na razie jest ok, ale to dopiero 3 cykl. Raz (jeszcze przed braniem tabsow ) nie mialam okresu 3 tygodnie. Myslalam,ze mnie hormony rozniosa.Chodzialam nabuzowana i wsciekalam sie o byle co, a tutejszy lekarz kazal mi czekac.Wtedy duzo bym dala za tabsy na wywolanie, bo tylko sie meczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia byłam, że je zaczęłam brać. Teraz cierp człoweku za wygodę! A ty gdzie jesteś za granicą? Mój pracuje w Berlinie właśnie wczoraj pojechał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Ja mieszkam w Holandii juz od ok.4 lat. Moj facet jest Holendrem. A co do pigulek to nie wierze,zeby mialy wiekszy wplyw na plodnosc. To zalezy od wielu innych czynnikow. Np. w Hol dziewczyny zaczynaja brac pigulki bardzo wczesnie i lykaja je nawet 10 lat albo dluzej bez przerwy i potem bez problemu zachodza w ciaze. Moja szwagierka zaczela tabsy w wieku 18 lat i brala je do 37 roku zycia. Wtedy zdecydowala sie na pierwsze dziecko. Zaraz po urodzeniu pierwszego znow byla w ciazy (wpadka ;) ) i teraz ma dwojke.Mimo pigulek i wieku nie miala najmniejszych problemow.Dzieciaczki tez zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko się cieszyć! Też, życzyłabym wszystkich tego! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moi Moli
Pa Gosiak! Do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak28
Do jutra, milego popoludnia i wieczoru :D Pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diewczyny. padlinka bardzo sie ciesze ze ci sie udalo!!! az łzy mi stanęły w oczach z radosci... gratuluje. ja niestety nie mialam takiego szczesia i starania zaczynam od nowa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×